Xavier Quaid - 1. mise

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Akademie Sithů

Nazdar, něco od tebe potřebuju.
Pozdravil jsem jí a odvedl kapku stranou.
Potřebuju zjistit co nejvíc a minulosti kroužku temnoty, hlavně jeho zakladatelé a tak. Potom, nemá Iglesian nějaký pomocníky a "agenty v poli"?
Vychrlil jsem na ní rovnou otázky. to že jsem se o své okolí, zde na akademii moc nestaral se mi nyní celkem vracelo.
Dal jsem jí navíc najevo, aby co nevěděla tak zjistila, pozici k tomu měla celkem dobrou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Při otázce na Iglesianovy "polní agenty" na tebe vyžle zíralo, jako bys spadl z nějaké hodně vysoké věže a na hlavu k tomu.
Asi takhle, Iglesian je jednou z nejlépe informovaných osob a momentálně má na starosti bezpečnost. Z toho, co jsem pochopila, tak jako Jedi měl velmi blízko k republikové rozvědce. Takže tolik.
Odpověď na tvou první otázku si promýšlela.
Víc ti řeknu až večer, z toho, co vím teď - původně to byla nějaká archeologická společnost, vcelku okrajová. Pak se dostal do čela Sorell a ještě jeden týpek, co stojí spíš v pozadí. S tím, že Sorell je spíš... no, co jsem pochopila od Nim, tak ten méně důležitý, který měl být vidět, kdyby něco. Krom toho používají i staré sithské titulatury a tak.
Jak říkám, komplexní informace, co seženu, ti donesu večer, protože momentálně mám k dispozici hlavně drby. Ono je taky docela těžké se ohledně kruhu temnoty k něčemu jinému než drbům dostat, pokud se o to člověk cíleně nezajímá.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Tak nemyslel jsem obvyklou síť informací, spíš osobní podržtašky na speciální výzvědy. Každopádně, pokud by se ti podařilo dozvědět, že jistá Krilionora Plont je jeden z jeho informátorů, tak to má prioritu číslo jedna.
Jinak za ty informace, co seženeš dík.

Odešel jsem, ještě jsem se potřeboval připravit na setkání "při měsíčku v úplňku". to obnášelo hlavně průzkum terénu, sehnat nebarevné, ochrané brýle a několik obyčejných čelí, bez jílce.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Den jsi strávil (ne)příjemným poflakováním se a sháněním propriet na romantickou schůzku s Krili a s Kruhem temnoty, a večer dorazilo vyžle.
O tom, co zjistilo a nezjistilo, se dalo podle jeho ustaraného výrazu usoudit leccos.
Takže pokud jde o Krilionoru Plont - bývalá Jedi, archeoložka, tedy, na archeologii se začala specializovat až tady na Korribanu a v jejím pojetí je to prý něco mezi meditativním procházením ruien, soustavným historicko-poznatkovým tříděním a dobrodružnými aktivitami. Prý má na mnohem víc, než se hrabat v hrobkách, ale dle všeho se v tom seberealizuje. Narozdíl od většiny studentů a archeologů se zajímá o dějiny a to, co o nich nálezy vypovídají... což většinu jejích spolupracovníků zpravidla irituje.
Ale - a to je asi nejdivnější - z toho, co se mi podařilo o ní zjistit za drby u archeologické komunity, tak v řádu měla arkanianského mistra, kterého by se dalo ztotožnit s Iglesianem. Respektive se její mistr jmenoval Voren, ale to má být křestní jméno, příjmení je několik variant, a část jeho minulosti mi připomíná dost to, co se ví o Iglesianovi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Pět zakladatelů, tři přežili rozkol v názorech, Sorell, Warth a jetě jeden co se k nim už nemá. Spíše jedna, naše milá Krili. S vazbami na Iglesiana, jak jinak by se sem taky dostala. Mistři ji žrali z ruky. Ty bastarde. Špinavá hra. Obratně hraná. Seš dobrej, lepší než já. Ale jednu věc nedokážeš. Dostat mě.
Obavy se mi vyplnili dokonale.
Bude hůř poteče krev, ne Iglesianovo, ne Krili, na ty nedošáhnu. Poteče velmi pravděpodobně moje. A hlavně, bude krvácet Kruh temnoty.
Kdy se vrátí Nym?
Stále jsem hleděl do prázdna, když jsem kladl otázku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Vyžle tě upřeně pozorovalo, zřejmě si říkalo, jestli je situace skutečně tak zlá, jak vypadá.
Pak usoudilo, že bude ještě mnohem horší.
No, podle plánu by to mělo být tak za týden. Jestli nenastanou komplikace.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Fajn, tak jinak.
Začal jsem v hlavě rozjíždět plán.
Byl poněkud flustrován, že na likvidaci jistého spolku mam málo času, ale na to aby na mne poslali Iglesiana měli času víc než dosti.
Co proti mně má?
Pak mi došla jedna věc.
Co PŘESNĚ má Iglesian na starosti? Co konkrétně čítá jeho povinnosti?
Chci se ujistit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Vnitřní bezpečnost akademie.
Nastavení mantinelů toho, co se může, toho, co už ne - a dodržování pravidel.
Hlídání, aby si jednotlivé skupiny nešly po krku tak, aby z toho nevznikl otevřený konflikt. Aby to, jak si každý hraje na vlastním písečku, nerozbourávalo celek
Aby případně nedocházelo k infiltracím.

Zdálo se, že je z celé situace zmatená snad ještě víc než ty. A... vystrašená.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Fajn, takže ho jen udržet mimo konflikt s kroužkem.....
Zapřemýšlel jsem.
Víš kde bych teď našel Wartha?
Byl čas hrát "all-in".
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Buď někde v Údolí temných pánů, nebo ve městě v knajpě, odpovědělo vyžle bez zaváhání po chvíli, kdy přemýšlelo, kohože to máš na mysli.
To druhé je mnohem pravděpodobnější, Nim říkala, že se dost často vyskytuje u Opilé strany...
Dalo ti pár vteřin se vzpamatovat.
Jestli jsi v maléru, můžu se přidat a nějak ti pomoct?
První část otázky byla irelevantní a zdálo se,že ji mnohem spíš zajímá odpověď na tu druhou.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Pochybuju
Vyrazil jsem ke dveřím. Pak jsem se ale zarazil.
Jenom, kdybych se k tomu už nemoh dostat, pro úmrtí, nebo něco takovýho... nakopej Krili do pr.....
S těmito slovy vyrazím rychlím krokem do osady, ani trochu se mi to nelíbí, ale Iglesian mi nedal na výběr.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Dreashae

Na cestu tě provázel vyděšený a vyjevený pohled vyžlete.
Přece jen, TAKHLE tě Aurelia neznala - a slova o nakopání Krili ji opravdu neuklidnila.

Wartha jsi našel, jak vyžle zmínilo, u Opilé strany.
Seděl u stolu, sám, před sebou sklenici piva, datapad a jakési papíry, na které cosi velmi pečlivě kreslil. Tvůj vpád do kantýny jako by jej ani nevyvedl z míry, ani když si uvědomil, že jsi přišel kvůli němu.
To jenom zaklapl datapad, papíry uspořádaně shrnul do torby, ukázal ti na židli naproti a objednal ti pivo, "abys tam neseděl tak na suchu".

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Dreashae

Přisedl jsem k němu, přinesené pivo odstrčil lehce na stranu.
Takže vy jste šedá eminence "kruhu temnoty". Nebo se mýlím?
Wrath se mi upřeně podívá do očí
Dalo by se to tak říci.
Založím si ruce pod bradou
Výborně,mohu se zeptat zda jste do připravovaného setkání za měsíčku v úplňku vtáhl lorda Iglesiana schválně, nebo to byla jen nekompetence vašich podřízených?
COŽE?

Vypadá to na nefalšované překvapení... chvilku, než zase získá sebekontrolu
Myslím, že bych to jako tradičně svedl na to druhé.
Dalo by se nicméně říct, že zmínka o Iglesianovi jej vyděsila.
Předpokládám že Krilionoru Plont znáte.
Hodím mu tázavý pohled.
Až moc dobře.
Zřejmě na tak dobře, abyste věděl, že když byla ještě padawanem v řádu Jedi, lord Iglesian byl, jak to říci? Její mistr!

Je to důvod, proč na rozdíl od zbytku starého vedení přežila při... organizačních změnách Kruhu. Přestože ji lord Iglesian považuje po sithské stránce za víceméně neschopnou, v čemž souhlasím, pouto mezi mistrem a padawanem existuje - a naštvat Iglesiana likvidací ex-padawanky mi přišlo jako zbytečná provokace.

Nasadí kamenný výraz.
Takže Krili se rozhodla obohatit dostaveníčko svou přítomností a případně se pokusit o odvetu? Zajímavé, tohle mi přišlo vždycky zcela překračující její zájmy a schopnosti.

Aha, takže takto.
Nicméně já se domnívám že její přítomnost by byla nevhodná. Souhlasíte?

Zcela.

Tudíž nastávají dvě možnosti: První a nejjednoduší: pouze pozměnit místo či čas, pouze s tím, aby se tato informace nedostala k někomu u koho by to vadilo....

Pauza, zda nemá námitek
A druhá verze je složitější, a dost možná nemyslitelná: ale na to se vás nejdříve musím zeptat: co máte proti mé osobě?

Já? Nic osobního. Jen mi ztěžujete... práci.

Lehce se pousměje
Čímž myslím vrh tuk'atou.
Zvážní
Zároveň se vás zeptám na obdobnou otázku: co vy máte proti mé organizaci? Odpověď světelný meč se nebere. Co tak totiž jdou informace, tak k vyhrocení situace pouze došlo rychleji, než se dalo očekávat.
Nadechne se.
Mně osobně je zcela ukradená. Zdá se jen že máme podobný cíl, jen asi každý chceme jeho jiné vyznění. Já si přeji nehodu, vy tuším vinu svalit na třetí osobu.
Je tak?

V očích se mihne zamyšlený výraz.
Dá se to tak říct.

Tudíž se dá celý náš problém shrnout do obratu: kdo si to odsere.

Opřu se.
Jeden z nás tudíž, buď odstoupí od svého požadavku, nebo neuspěje.
Stále ještě si držel zamyšlený výraz.
Jestli tomu správně rozumím, pro vás je důležité samo zabití cíle. Pro mě jednoznačně to, jak zabití cíle vyzní. A když se podívám na šachovnici, za koho hrajete - upřímně řečeno, moc prostoru pro kompromis nevidím, pokud tedy Kruh temnoty nemá stáhnout ocas mezi nohy a vytvořit si novou akci a novou záminku. Otázkou tedy zní - jaká výhoda by plynula z odložení konfrontace?
Docvaklo mi spoustu věcí, hlavně to že Nym mě využila jen k tomu, aby se to nehodilo na ní. Ale jak z toho ven.
Ne, že by mi po tom něco bylo, ale proč jí jdete tímto stylem po krku?
Otážu se.
Myslíte vaši přítelkyni? Jak to tak jen říct - ne, té po krku nejdu. Ale stojí hodně blízko někomu, koho bych rád dostal... z osobních důvodů.

Prosím... tu přítelkyni si vyprošuji.... a že jsem tak smělý.... komu?

Máte pravdu, to nebylo fér - jestli Nym totiž někdo na světě zajímá, tak je to výhradně lord Revan a pak je schopná akceptovat jeho bezmezné obdivovatele a občas i někoho z dalších, na kterých Revanova vůle milostivě spočine.

Prohlásí dost dost ironicky.
Předpokládám, že jméno Arithon Willard vám nic neřekne.

To skutečně neřekne. Nicméně, ... nicméně je na prd, že ani jeden z nás nechce ztratit ksicht.

Propadnu velké depresi, která je zřejmě oboustranná. Následuje dlouhá chvíle ticha.
Vzato kol a kolem, máme dvě - pardon - tři možnosti. Buď přehodíme termín schůzky za měsíčku, nebo se dohodneme na způsob "vy upustíte od svých nepřátelských úmyslů od Kruhu temnoty a v aktivitách vůči této skupině se omezíte výhradně na nutnou sebeobranu" a já vymyslím na Willarda jinou boudu, do které se nicméně laskavě nezapojíte na žádné straně. A taky se můžeme dohodnout, že si to vyřešíme sami, protože jste konec konců v roli Nymina šampiona - a Kruh temnoty je přece jenom moje organizace.
Navrhne a zkoumavě pozoruje mé reakce.
Nymina šampiona..... fuj!
Nicméně, pokud jste ochoten, akceptovat druhou možnost, a upustit tedy od vaší verze hmm "aktu zesnutí", já s tím budu jen spokojen, neboť tím i má práce skončí.
Domluveni tedy?

Navrhnu
Bral bych to jako dohodu.

Výborně, tedy jestli mne omluvíte.

Stoupnu si
Mám ještě dnes večer jeden rozhovor.
Přeji vám hodně úspěchů při vašem snažení.

Zanechám ho své práci, pomalu vyjdu z knajpy.
Uff, to bylo o fous.
Usoudím a vydám se zpět k akademii, kde hodlám navštívit milou Krili.¨

-------------------------
dialog sepsán po icq - Elinor
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Akademie sithů, Korriban

Zastihnout Krili není tak jednoduché, jak by si jeden myslel. Už proto, že se nevyskytuje na místech, kde bys za normálních okolností hledal archeoložku, ale v tréninkovém sále, kde s vibročepelí pěkně prohání jednoho z - odhadem - nováčků na akademii.
Popravdě, zdá se, že nováček je z jejího ataru poněkud nervozní, stejně jako z toho, že mu ze škrábnutí na čele kape krev.
Nicméně na opakované:
"Vzdáš se?"
reaguje
"Ani omylem, je to dobrý."

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Akademie sithů, Korriban

Pomalu a potichu se začnu k archeoložce přikrádat.
Ve skutečnosti očekávávám že si mne všimne, či ji na mne upozorní její oponent. Proto mám připravený meč, kdyby po mně udělala výpad.
Kdyby však přeci jen, ne tak ji se slovy
Hlídej si záda.
Podkopnu nohy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“