1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Došlo ti, že exploze nejspíše prozradí tvou přítomnost tady, jakožto narušitele a proto jsi přitvrdil při svém boji. Díky rušení signálu dva stormtroopeři nemohli předat zprávu o tom, co přesně se tady děje, což bylo stále tvou výhodou. Zbývalo je tedy porazit rychle a nejspíš bys ze situace mohl ještě něco vytěžit.
Natáhl jsi se pro všechno, co ti ještě mohla Síla nabídnout a rozhodl se udělat vše o převzetí iniciativy. Nejprve jsi se postavil tak, aby druhý stormtrooper musel případně mířit přes svého kolegu a snažil se tuto pozici udržovat co nejdéle. Držení ruky s čepelí jsi na chvíli nechal pouze na levičce, zatímco pravičkou jsi vyrazil přímo proti krku stormtroopera. I když zde helma chránila dost hodně, tak stormtrooper nechtěl ponechat nic náhodě a musel přejít do obrany. Měl co dělat, aby tvou ránu odrazil. To už se mu úplně nepovedlo u tvého kopu, který sice přistál, ale stormtrooper stihl nohu uvolnit a přemístit své těžiště jinam. Další ráně však již uhnout nedokázal a do boku dostal plný úder, který prošel skrz a tvého protivníka zranil. Ten se zapotácel trochu dozadu a sehnul se v břiše, čehož se pokusil využít jeho parťák. Bylo to trochu štěstí, že minul, ale pro tebe to mohlo působit jako varování, že kdykoliv dostane příležitost, tak vystřelí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna


Nehodlal jsem dát šarži čas, aby se vzpamatoval, sehnul jsem se pod něj, což mě mohlo ochránit i před jeho kolegou.Oběma čepelemi ho bodl pod prsní pancíř, nevyndal jsem je však, naopak jsem s nimi mírně zatočil, aby se tam vzpříčili a nevyklouzly, poté jsem ho mírně nadzvedl a vrhl jsem se s ním na jeho kolegu, čímž jsem ho využil jako živý štít, pro přesun k němu, jakmile jsem byl u něho, narovnal jsem čepele, aby mohly vyklouznout a hodil jsem tělo na stormtroopera a šel za ním abych ho mohl podříznout.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Dostal jsi se do výhody proti svému protivníkovi v souboji na blízko a nehodlal ses ji už vzdát. Znamenalo to rychlou reakci vpřed - v tvém případě bodnutí oběma čepelemi do prostoru pod hrudní pancíř. I přestože byl tvůj protivník v nevýhodě, tak se ti to povedlo jen z části. Pravá z části prošla, zatímco levou zadržel svou rukou včas. Z třesu jsi však věděl, že každý další zásah ti přidává více a více navrch.
Nebyl jsi však jediný, kdo to věděl. Tvůj protivník od tebe uskočil, jak mu to jen zbytky sil dovolovaly, byť neumožnil svému parťákovi střílet. Na svém místě však nesetrval dlouho, aby ti neumožnil dál útočit a byť zraněn, přesto se vrhnul do dalšího útoku. Vedl ho svou jedinou čepelí a díky zraněním ti to mohlo připadat až zoufale pomalé, přesto v tom útoku byla značná síla. A zkušenost. Byl veden přesně tak, aby jsi buď musel zaklesnout jeho čepel, nebo ji zachytit rukou, jinak by vedla přesně na tvůj krk z boku, kde byla i nějaká ta šance na průchod dále. A v případě průchodu by se zastavila až o tepnu a to znamenalo dost bolestivou smrt.
Měl jsi však vteřinu, dvě na to, rozhodnout se, jak tento útok zastavit a poté provést finální protiútok. Tvůj soupeř to totiž musel vědět a vše dával právě do útoku. Nechával totiž zbytek těla trestuhodně odkrytý, což vzhledem k předchozímu jenom podporovalo domněnku, že již byl smířený se svým osudem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

Boj mě přestával štvát, nyní mě už přímo s..l.
Nechal jsem Sílu aby vedla mou ruku a pokusil jsem se nabodnout útočící ruku na svou čepel.
Druhou čepelí jsem bodl rovně do krku útočníka.
Nezapomněl jsem si dávat pozor na druhého čumprdlíka co mohl střílet.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Zdržování v souboji už tě začalo štvát a proto jsi přistoupil k finální kombinaci úderů. Ruku protivníka jsi zastavil na jedné ze svou čepelí, zatímco tu druhou jsi bez milosti zabořil do ruky protivníka. Nijak se nebránil ani nevzdoroval, jenom hrdě přijal svou nevyhnutelnou smrt. To vše jsi provedl tak, aby na tebe stále nebylo možné střílet, byť nyní už nejspíše ani nebyl důvod. Umírající stormtrooper se k tobě ještě pokusil naklonit co nejblíže, aby pronesl svá poslední slova.
Jsi dobrý, ale oči a ruce máš pořád jenom dvě,
více špitl, než mohl promluvit, ale ty jsi mu rozuměl více než jasně. Až nyní sis uvědomil, kde byla jeho druhá ruka, které jsi nevěnoval pozornost. Lehce ji držel přidrženou na tvé hrudi i s aktivním granátem, kterému do exploze zbývaly dvě vteřiny. Trestuhodně málo času na to, že jsi byl čepelemi do svého protivníka zabořený a ještě méně na únik do bezpečí. Vzniklá situace se ukázala zoufalou a velice kritickou. Přesto jsi mohl svého soupeře do jisté míry obdivovat za to, že pro tvou porážku byl ochoten udělat vše, včetně položení svého vlastního života. Mnohé to o umírajícím muži vypovídalo, stejně jako o jeho odhodlání a loajalitě. Bohužel to celé bylo spíše v tvůj neprospěch a tys musel co nejrychleji vymyslet, jak z toho uniknout co nejdále.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

"Heh, tak to na..re." "Hmm, a já nemam vhodný poslední slova."
A ty si dikutskej zrádce Impéria.
Dal jsem vše do, možná svých posledních, dalších pohybů.
Pohybem zápěstí jsem nechal čepele zajet opět do rukavic.
Odstrčil jsem ho jak to jen šlo a sám se mírně nadlehčil.
Co nejsilněji jsem vojáka Silou odstrčil. Díky tomu, že jsme byli přibližně stejně těžcí on odletěl stejně rychle a daleko jako já od něj. Tedy by jsme mohli odletět oba daleko od sebe, a při troše, dobrá při pořádné dávce, štěstí si ten granát nechá v ruce a ten bouchne dostatečně daleko ode mne.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Dvě vteřiny, do tolika času jsi už byl připraven vtěsnat zbytek svého života. Nebylo to příliš mnoho, ale přesto jsi byl rozhodnut využít tyto dvě vteřiny proto, aby jsi získal další a další vteřiny. Nestíhal jsi vymýšlet žádný super náročný plán a konal jsi jen podle svých nejniternějších instinktů.
Zbývala asi vteřina, když jsi se odrážel vší silou od již mrtvého vojáka a doufal jsi, že granát zůstane v jeho ruce. Vnímal jsi to všechno neuvěřitelně zpomaleně, až ti to přišlo jako jedna z nejdelších vteřin tvého života.
Ta následující přišla hned po ní a byla snad ještě delší. Vzhledem k situaci jsi nesmírně pomalu padal na svoje záda a mohl tak sledovat i svůj protějšek. Posmrtná křeč držela granát i nadále v jeho ruce a s každým centimetrem vzrůstala tvá šance na přežití o další setiny procenta.
A další centimetr dál a další ...
... nevěděl jsi, jestli jsi dřív dopadl na zem, nebo explodoval granát, ale bylo ti to v podstatě jedno. Obojí splynulo dohromady v nesmírně tvrdou ránou, jakoby na tebe v ten moment snad duplo vší silou AT-AT. Měl jsi pocit, jako bys byl praskající země na níž všechna ta tíha dopadala. To vše bylo doprovázeno velkou září a vysokým zvukem, který sice tvoje helma zkoušela odfiltrovat, ale přesto sis nemohl být jistý tím, co slyšíš.

Když jsi znova přišel k sobě, tak sis uvědomil, že stále ještě dýcháš. Byť ztěžka a nemohl sis být jistý, kolik z tebe zůstalo dohromady, ale i tak. V uších jsi měl v ten moment snad stovku pohvizdujících si ewoků,kteří tě nehodlali jen tak přestat trápit. Při zvednutí hlavy přes značnou bolest sis uvědomil, že všechny tvoje končetiny jsou na své místě a za pomoci hodně silné vůle reagovaly špatně řízeným cuknutím. Všechny kromě tvé levé ruky, která bezvládně ležela vedle tebe. Na hrudi byl tvůj pancíř na několika místech popraskaný a samozřejmě všude kompletně ožehnutý. Byť se to jevilo jen jako černé čmouhy, tak onen žár jsi na hrudi stále pociťoval a svědčilo to nejspíš o několika zlomených žebrech. K tvému štěstí se zdálo, že jsi nikde výrazně venkovně nekrvácel, ale neustále se o tebe pokoušely mdloby a nemohl sis být jistý možností vnitřního krvácení. Vzhledem k nepřetržitým signálům o bolesti z celého těla jsi navíc nemohl odhadnout, jestli nemáš zlomeného ještě něco. Baradiový termální detonátor pro stormtroopery fungoval jako obvykle skvěle, což jsi nejspíše i cítil na celém těle. A za to, že jsi byl naživu, jsi mohl mimo jiné i vděčit jeho kratšímu dosahu, který byl pouhých pět metrů, a také kvalitnímu pancíři brnění stormtrooperů. Bez něj bys byl již nejspíše roztrhán na kousky.
V tvém poli dohledu jsi však naštěstí nemohl zahlédnout toho druhého stormtroopera, ale to pořád nemuselo mnoho znamenat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

Když granát vybuchl proběhl mi před očima celý můj život. Vzhledem k tomu, že se nejednalo o titul tříÁčkový, ale spíše Céčkový až Déčkový (ne-li horší) a i žánrem se to neblížilo hrdinskému akčnímu, ba ani erotickému titulu, Nebyl jsem nijak nadšen.
Když jsem po chvíli zjistil, že se umírání ještě nekoná, rozhodl jsem se, že konečnou smrt odložím na neurčito, či lépe ji neuskutečním, přirozený cyklus narození-život-smrt to bude muset nějak pochopit, podruhé už jsem celý život najednou vidět nechtěl.
Každopádně mi došlo, že má nesmrtelnost bude záležet na mé schopnosti přežít několik následujících okamžiků. Tedy to s ní nevypadalo nijak růžově.
Přenesl jsem svou pozornost ke svým zraněním. Levá ruka nijak nereagovala, zatím jsem neměl dostatek informací k tomu abych zjistil proč, v lepším případě byla jen vykloubená a pomlácená, tudíž po jejím navrácení na správné místo opět funkční, v nejhorším případě byly potrhané nervy a zbyla mi jen na ozdobu, ostatní jakš takš (ne)fungovaly. Přenesl jsem veškerou pozornost, kterou jsem byl skrze oblaka bolesti schopen dát dohromady, posílenou Silou na své tělo a zjišťoval jsem jak vážná poškození jsem utrpěl, zatím jsem s fyzicky příliš nenamáhal a šetřil síly na okamžik kdy se budu muset zvednout.
Zjistil jsem zda nemám nějaké vnitřní krvácení, či jiné vážné poranění, které by mě bezprostředně ohrozilo na životě a jakmile jsem na to měl dostatek sil, posadil jsem se a pokusil se ovládnout závrať.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Následující minuty pro tebe byly velice nepříjemnými a také nesmírně náročnými. Přesto se v nich našel jeden světlý moment - to když jsi dospěl k zjištění, že jsi neutrpěl žádná vážná vnitřní krvácení, pouze několik přeražených žeber a se stoprocentní jistotou otřes mozku nespecifikované síly. Tedy, mohl jsi odhadnout, že byl minimálně střední a stoupal výše, ale bolestivé signály z nervové soustavy celého těla ti neumožnily zjistit, až jak vysoko končila hranice třesení se tvé myšlenkové jednotky. Nepříjemnou zprávou bylo oproti tomu zranění pravé nohy, nejspíše vymknutý kotník nebo něco podobného - toliko k rychlejší chůzi, tedy pokud by se ti povedlo postavit.
Před tím jsi přistoupil k posazení se a to s maximální pomocí pravé ruky, která byla až na popáleniny ve spojích brnění asi nejvíc v pořádku z celého těla. Když se ti povedlo přes nesmírné bolesti narovnat, tak jsi toho málem naplno zalitovat a div se nedral ven obsah tvého žaludku. Kombinace otřesu mozku, pohmožděnin z oblasti břišní, toho zbytku, který jsi mohl vidět ze svého protivníka a silné popáleniny tvé levé nohy, kdy byl na několika místech pancíř vpečen do ní, byla málem dost i na někoho s tvou odolností vůči takovým záležitostem. Podrobnější průzkum ti konečně prozradil, proč prakticky neexistoval vnější krvácení - většina ran byla silně zapečena a dle všeho smrděla spáleným masem, ale čich se zařadil k sluchu a zatím odmítal spolupracovat, což bylo možná i dobře. Také jsi se dostal k obhlídce své levé ruky a dospěl jsi k tomu, že nebyla jen vyhozená a její zranění je velice vážné. Pancíř byl dokonce v jednom místě kompletně rozpečen včetně masa pod ním a nebyl to hezký pohled. A k tomu všemu bylo nutno přičíst neustálou bolest v celé těle a velké potíže udržet soustředění, stejně jako notné vyčerpání organismu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

Zahodil jsem helmu, senzory v ní, stejně jako komlink, nefungovaly a průzory byly ožehlé.
Pravou rukou a levou nohu jsem vmanévroval pravý kotník zpět do jamky.
"Jóóóóó, už jsem ti říkal, jak mě bolest rajcuje?" "Praštil bych tě, kdyby to pomohlo, a měl jsem jak."
Vytáhl jsem z příslušného místa medpack.
Myslíš že to bude fungovat?
Bodl jsem do svalu prostředek proti bolesti a prázdnou injekci zahodil. Poté jsem vytáhl univerzální povzbuzovací prostředky, po kterých mají stormtroopeři pocit že můžou zmlátit AT-AT holýma rukama. Bodl jsem Injekci do krevního řečiště.
Odcházím do Mimoň-landu.
Během několika okamžiků jsem měl energie že jsem málem vyskočil na nohy, ovládl jsem se však a sáhl pro bactový sprej a "vyspravil" s ním ty nejhorší rány na nohou, břiše a pravé ruce, neměl jsem ho dost i na levou ruku a stejně jsem pochyboval o tom, že by to znamenalo nějaký rozdíl.
Zkontroloval jsem blaster. Jak jsem předpokládal, byl na hadry, zahodil jsem ten neužitečný škvarek.
Zkusil jsem zápěstní čepele, pravá se vysunula a tím skončila. To mi stačilo.
Zvedl jsem se. Díky tomu, že jsem jel na slušné dávce drog se to obešlo bez fatálních následků.
Du si pro tebe ty jeden zrádcovskej .......................................
Vykřikl jsem a rozhodl se zjistit, co je v postranních dveřích.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Posbíral jsi veškeré své soustředění a rozhodl se nejprve si vyspravit nohu, aby jsi byl schopen nějakého lepšího pohybu. Povedlo se ti to až na druhý pokus, ale vzhledem k bolestem celého těla ti to bylo víceméně jedno a šlo ti především o výsledný efekt. Když byla hybnost do jisté míry obnovena, tak se ti povedlo vytáhnout med pack, který se zdál být nijak výrazně nepoškozen. Jeho okamžitá aplikace skoro nic neprovedla, ale po chvilce jsi přeci začal pociťovat i něco jiného, než křečovitou, pichlavou, tahavou či horoucí bolest z celého těla. Efekt tedy byl, ale jeden med pack mohl maximálně jenom trochu ulevit celkovému nevábnému stavu.
O mnoho lepší následek měla aplikace stimulantů, které tvé tělo okamžitě zaplavily množstvím povzbuzujících a v převážné míře i agresivních hormonů - byť jsi měl pocit, že srdce se pokusí rozjeté vyskočit ti z těla, tvá hruď v tomhle směru vydržela a mohl jsi fungovat dál. Rekonvalescenci jsi rozvíjel aplikací bactového spreje na ty nejhorší rány a v kombinaci s předchozími prostředky jsi málem začínal mít pocit, že se ti povedlo vysmeknout z pod nohy AT-AT a tlak zranění byl notně utlumen. Bylo ti však jasné, že toto malé množství a stimulanty ti nevydrží věčně a bez brzké koupele v bactě by ses mohl někde dost rychle zhroutit.
Když jsi skončil s ošetřováním, přesněji aplikací všeho, co jsi mohl nalézt ve svém brnění, tak jsi dospěl k poznání toho, že máš k dispozici pouze jednu funkční čepel a ještě k tomu ve statickém módu. To ti však stačilo, možná i díky vlivu návalu stimulujících hormonů a látek, a vyrazil jsi k nejbližším postranním dveřím.
Stabilita byla v prvních momentech otřesná a už jsi se viděl, jak znovu padáš na zem, ale nějak se ti na nohou povedlo udržet. O běhu jsi ani nemohl snít a nakonec ses musel spokojit s trochu rychlejším kulháním.

Dveře k tvému překvapení nebyly zavřené ani zabezpečené a ukázaly ti prostou místnost se stolem, několika židlemi, ohřívačem potravin, ledničkou a drobnou skříňkou na nádobí. Na stole se povaloval skoro prázdný hrnek cafu a kromě něj byl stůl dozdoben množstvím dalších cafových koleček, jakoby snad měl někdo v jejich tvorbě zábavu. Nikde však ani stopy po nikom živém, nebo tom druhém stormtrooperovi, jehož přítomnost jsi v předchozí místnosti postrádal. Nic navíc nenasvědčovalo tomu, že by tu někdo během poslední hodiny byl. Ne, že bys to rozpoznal díky smyslům, ale hladinky v hrnku cafu byly natolik dobře a pevně usazené, že již existovaly značnou dobu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

Otevření prvních dveří mi moc nepomohlo.
Ještě jedno cafu bych si dal....
Nebylo tedy co zde hledat a přešel jsem z kuchyňky k druhým postranním dveřím, Stále v bláhové naději že se štěstěna otočí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Na chvilku ses zamyslel, jestli ke svému aktuálnímu koktejlu látek ve svém těle nezkusíš přidat i něco málo z cafu, ale nakonec jsi se spokojil se svou současnou dávkou a vyrazil na průzkum těch druhých dveří na protější straně.
Stejně jako předchozí dveře byly i tyto nezamčené a bez vzdoru ti vydaly své tajemství. Odhalila se ti tak kvalitně vybavená poradní místnost s kruhovým stolem, holoprojektorem uprostřed, pohodlnými sedačkami okolo a menším stolkem při kraji místnosti, kam se dalo případně něco odložit. Součástí místnosti samozřejmě byla i komunikační výbava, o jejímž signálu jsi mohl odhadovat, že bude mít dosah minimálně několika desítek kliků, ideálně i k orbitální satelitní síti.
Při možném spuštění terminálu by se však objevila všudypřítomná a obligátní nutnost zadání vstupního oprávnění pro možnost používání tohoto terminálu.
Předtím než jsi však mohl zkoušet prolomit obranu terminálu, jsi mohl díky otevřeným dveřím zaslechnout, že turbovýtah v hlavní místnosti byl aktuálně v pohybu. Nezbývalo ti mnoho času k tomu, než dorazí sem - vlastně jsi to mohl odhadnout na jednotky, maximálně desítky sekund, během nichž by ses mohl stihnout dostat nejspíše i ke dveřím turbovýtahu, nebo se pokusit opevnit v této místnosti, která však kromě dveří ven neměla žádná okna, jen malou ventilační šachtu, kam bys nenacpal snad ani ewoka.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

Schovám se za dveře, aby mne od výtahu nebylo vidět.
Zpoza opasku na jsem vytáhl omračovací granáty a prohlédl si je. Jeden granát vypadal že by spíše vybuchl rovnou v ruce, či vůbec, tak jsem ho dl pryč, ostatní byly podle všeho v pořádku.
"No, za pokus to stojí." "To říkáš teď."
Schován v místnosti jsem počkal až se dveře výtahu otevřou, poté jsem hodil jeden omračovací granát, nastaven na zpoždění dvě vteřiny, o vteřinu později i druhý, pro jistotu.
Jakmile explodovaly vyrazil jsem se po podívat, jakou jsem dostal nadílku, v případě, že by nevybuchly zavřel bych dveře.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Nebyl jsi v příliš lichotivé pozici a hlavně ti již nezbývalo mnoho zbraní, které by jsi mohl použít. Nepatřily však mezi ně granáty, tedy s výjimkou jednoho, který jsi okamžitě odložil jako tvého nadřízeného čekajícího v zádech, až budeš koukat a zbylou dvojici sis připravil do akce.
Vzhledem ke svému stavu jsi nechtěl moc riskovat a rozhodl se použít oba granáty, takže první letěl s dvouvteřinovým časovačem a než se stihl zaktivovat, tak jsi mohl zaslechnout něco jako chřestící brnění o podlahu. To už ale letěl dovnitř druhý granát a teprve po jeho explozi jsi vykoukl ven.
Dva stormtroopeři omráčení granátem se snažili poslepu dostat mimo výseč tvých dveří a docela slušně se jim to dařilo, zatímco další trojice byla zalezlá v kabině turbovýtahu. U těch sis nemohl být jistý omráčením, ale náhodný výstřel jednoho z nich zhruba tvým směrem naznačil, že i tam by mohl být někdo omráčený.
Vzdej se! Nemáš kam utéct!
ozval se hlas pokřivený vzduchovými filtry helem, které patřily do běžného vybavení stormtrooperů. Hlas vedl samozřejmě někudy od turbovýtahu, ale těžko odhadovat, jestli se dotyčný stihl skrýt před explozí granátu nebo ne. Ať tak či onak, stejně jsi neměl mnoho času, než účinky vyprchají.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“