3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, tvá ubykace:
Byla to sotva chvilka, co jsi přišel ze svého pravidelného tréninku, kterému ses věnoval v době svojí přítomnosti na Kaminu, když ti dovnitř vešel klon v perfektně nablýskaném brnění. Dle všeho co jsi věděl, tak to byl jeden z těch úřednických klonů, kteří se starali o administrativu a jejich bojových výcvik skončil u střelby z DC-17ky.
Alpha-63, máte se okamžitě hlásit ve strategické místnosti. Přeje si vás bez prodlení vidět Llats Ward. Dostanete přidělen další úkol. To je vše.
pronese chladným až otráveným tónem klon, aby odešel stejně rychle jako přišel. Tihle uředníci byli buď hodně nepovedení kloni, nebo byli záměrně upraveni, aby byli takhle nepříjemní, alespoň to tedy budilo takovýto pocit. Tvé nedávno vyčištěné brnění bylo připravené na stole, zatímco ty jsi měl v plánu vyrazit do sprchy, jenže zadání mise v tomhle rozhodně nepočká, můžeš tedy jenom doufat, že zadání samo o sobě, ti pak nechá nějaký čas na to, aby jsi se stihnul osprchovat.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 06.1.2009 00:01:07, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Kamino, tvá ubykace:

Pomalu jsem se vracel z vícviku s Dc-17kami.NEbyl to vícvik jakým prochází normální klony.Byl to vícvik ve kterém se učilo střílet z blasterů v letu z jetpacku.Byl jsem krásně uvolněný protože jsem létání na jetpacku zbožnoval.Obě má stehení pouzdra už byli opět plná.Můj oblíbený nevrlí klon ve zbrojnici se moc netvářil když my musel dávat novou.Došel jsem do ubikace a sedl si na psotel svlékl brnění a koukal do prázdna.Vlastně ne tak do prázdna jak na svou Dc-15ku která byla opřená na stojanu u dveří.Neměl jsme se s kým bavit.Za tu dobu co jsem byl zde se žádný z mých přátel neukázal.Kloni co semnou byli na Togorii byli odveleni a já je už neviděl.Otevřeli se dveře a já se pomalu otočil.Byl tam jen nějaký klon.Jeho nablískané brnění dávalo soudit že je to nějaký co se drží v týlu v teple tady na Kaminu.
Dobře díky vojáku.Trochu nadšení příště.
Stihnu ještě říct než odejde.
Takže zas žádná sprcha.Už my to leze krkem.
Nebylo to poprvé co jsme se nestihl vysprchovat než sem někam musel jít.Velení mělo před sprchou přednost ač jsem byl v pokušení se prvně vysprchovat a až pak jít.Oblíkl jsem si brění a nasadil svou helmu.Zasunul blastery do pouzder a vyrazil směr strategická místnost.
Už jsme tam dlouho nebyl.....
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Strategická místnost:
Cesta do místnosti ti přišla stejná jako vždycky, teď až na to, že jsi skoro nikoho nepotkal, až na jednoho kaminoánce. Ve strategické místnosti už na tebe čekal Llats Ward, ale nebyl jediný, kdo byl v této místnosti. Společně s ním byla v místnosti ještě jedna žena oblečená v jediském rouchu a podivnou čelenkou na hlavě. Zasalutoval jsi po svém příchodu a čekal na rozkazy.
Pohov, Dashi. Dovolte abych vám představil rytíře Jedi Stass Allie. Od nynějška budeš převelen pod její rozkazy a k její flotile. Je zbytečné, aby jsi na své mise neustále cestoval z Kamina, proto bude zařazení k operativní flotile mnohem účinější.
pronese jasným tónem Llats Ward, aby ti sdělil novinu, že se přidáš k dalším, kteří na trvalo opustí Kamino.
Ráda vás poznávám, Dashi. Slyšela jsem o vás pochvalné řeči a věřím, že budete přínosem pod mé velení.
pronese Stass Allie a úctyhodně se ti pokloní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Kamino, Strategická místnost:

Chodby Kamina byli prázdné a mé kroky se hlučně rozléhali do okolí.Potkal jsem jednoho z našich klonovačů který se tiše procházel po jednom koridoru kterým jsem šel.KDyž jsem se podíval na označení byl to jeden z koridorů který jsem bránil při útoku.Už to bylo poměrně dlouho....Vešel jsme do místnosti a hned za dveřmy se vyšvihl do pozoru a salutoval.Pohled my nepadl tak na mého instruktora jak na jedijku.Žena tmavé pleti s podivnou čelenkou jejíž význam my unikal.Vyslechl jsem si Warda.Byl jsem rád že se zase dostanu do bojové linie, ale z domova se my nechtělo.Oblíbil jsem si to tady a bylo příjemné vždycky se sem vracet.Ted už to bude jiné.NEbudu se vracet do své ubikace budu cestobat po planetách a podobně.Při té myšlence sem si trochu psoteskl, ale na sobě jsme to nedal znát.Otočil jsem se hlavou k jedijce která ke mně mluvila.Byla jedna z mála kteří mně oslovili jménem.Zbylí vojáci na mně mluvili mým číslem a u klonovačů tomu nebylo jinak.JEn ARC a instruktoři nás oslovovali jmény.
Také mně těší madam.Budu se snažit vás nezklamat.
Odpovím jedijce a čekám na další rozkazy a příkazi.......
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Strategická Místnost:
Stass se jenom pousměje a podívá se směrem k Wardovi, jestli nechce ještě něco podotknout. Jakoby vyslyšel její pohled se zvedl a došel k tobě.
Alpho-63, Dashi. Rád jsem tu s vámi složil, a věřím, že nakopete spoustu plechovejch zadků jako spravný mandalorian, jehož odkaz nesete v sobě. Hodně štěstí ve vašich dalších misích.
pronese s úctou Lltas Ward a zasalatuje ti, aby poté salut provedl i ke Stass Allie a odešel z mísnosti za svou dalších prací, kterou bude nejspíš další instruktáž.
Takže, Dashi, bude vám hodina stačit na sbalení si potřebných věcí ? Ráda bych co nejdříve vyrazil zpět ke svojí flotile, musíme se dát do pohybu a navíc pro vás mám i misi, ale o té vám řeknu cestou zpět k flotile.
pronese jedi Allie tázavým tónem a v uvolněném postoji se na tebe podívá, čekajíc tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Kamino, Strategická Místnost:

Pohlédl jsme na Warda jak se zvedá a pronáší ke mně možná poslední slova jenž jsem slyšel z jeho úst.
Děkuji pane.TAky vám přeju hodně štěstí.Bylo my ctí.
Odpovím a zasalutuji ve vzorném vojenském pozdravu.Bylo to divné takhle se loučit.Nebyl jsem na to zvyklí.Opouštět pro mně nyní domov nebylo příjemné ale snad to není na vždy.To je pro měn ve hvězdách.Sledoval jsem záda mandalorianovi zbroje jenž se vydávala za další ,,buzerací" zelenáčů.Otočil jsem se zpět na Stass.
Jistě madam bude to víc jak dost času.Můj majetek je velice skromný, ale tento čas si ponechám pro možná poslední rozlloučení s KAminem.Ač se to možná zdá divné považuji to za svůj domov a proto se zde chci naposled projít madam.Chci se ještě zetat kde se sejdeme?
Odpdovím jedijce.Ještě si počkám na odpověd a vyrazím do své ubikace.NEspěcchám prohlížím si chodby a vyhlížím průzory na cvičiště a do shormaždovacích prostor kde se cvičili mý bratři.Došel jsem do ubikace a první co bylo tak jsem srovnal psotel tak jak byla srovnána ta 64řky o kterém jsem stále nic nevěděl.Podíval jsem se po svém skromném majetku.Na záda jsem si hodil jetpack a malý batoh s nejnutnější výbavou který jsem nosil vždy u sebe.Do ruky si vzal DC-15ku, překontroloval DC-17ky v pouzdrech a vydal se na cestu na místo srazu, ale tak abych přišel včas a ještě se porozhlédl po Kaminu a případně se pozdravil s několika známými co jsem tu znal.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, Strategická Místnost:
Rytiřka Jedi si vyposlechla tvou odpověď a dovolila si lehký úsměv nad tvoji poznámkou o domovu.
Samozřejmě Dashi, v rozloučení vám nebudu bránit. Co se týká místa odletu tak z první přistávací plochy. Tam na nás bude čekat transport, který nás vezme přímo na vlajkovou loď flotily.
odpoví ti ještě předtím než vyrazíš na svou na nedohlednou dobu poslední cestu kaminoánskými chodbami a zarýváě si do paměti jednotlivé části Tipoca City, které ti doposud bylo domovem, sice divným, ale tobě to tak nikdy nepřišlo. Po zabalení svého minima osobních věcí, jsi vyrazil na poslední obcházku, nahlédl jsi do zbrojnice, střelnice a na jednu vyhlídku. Nakonec jsi zamířil k přistávací ploše, kde už na tebe čekala Stass Allie před LAAT/i v němž byli ještě nějací další kloni, ale převážně se jednalo o nové běžné řádové klony pro pěchotu. Přišel jsi k ní a zároveň s ní nastoupil do LAAT/i, aby se začalo zvedat.
Doufám, že jste se stihl řádně rozloučit, také občas postrádám klidné prostředí Chrámu Jedi, a když už se tam dostanu, tak jen proto aby dostala nové rozkazy a vyrazila zpět do akce.
podotkne Allie a ty si povšimneš, jak si zamyšleně představuje chrám a nejspíš její oblíbená místa v něm.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Kamino-první přistávací plocha

MRzelo mně že jsem nepotkal ani jednoho ze svých známých bratrů, ale co se dalo dělat je válka ta si nevybírá.Zamyslel jsem se nad místy které jsem navštívil a vzpoměl si na klona ve zbrojnici který poznal že odjíždím a po vojensku mně pozdravil.Na tom by nebylo nic divného, ale já ho takhle ještě nikdy neviděl.Zastavil jsem se před dveřmi co vedli na plochu abych si upravil výstroj.Batoh jsem neměl dovřený a nechtěl jsem mít věci v něm úplně mokré od bouřky která venku jako vždy řádila.Vystoupil jsem do deště.Když jsem šel zaposlouchal jsem se do zvuků kapek jenž my bubnovali o zbroj.Transport již čekal a jedijka také.Viděl jsem normální pěchotu která již čekala v Laat/i.Nastoupil jsem a Laat/i se začalo zvedat.Naposledy jsem se otočil abych spatřil Tipoca City než se zavřeli boky transportu.
Ano madam děkuji vám.KAždý znáš je v této válce vlastně jakoby vytržený z domova.
Sdělím jedijce ale vím že mně neposlouchá.Podle jejího výrazu jsem usoudil že je ěnkde jinde.Pravděpodobně v některém ze zákoutí chrámu.O této stavbě jsem jen slyšel ale prý je to tam celkem pěkné.Opřen o bok Laat/i vyčkávám našeho příletu na lod.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kamino, LAAT/i:
Výhled na dešťěm zmáčené Tipoca City se ti za chvilku skryje v bočním krytu, jež vás uzavře před blížícím se prázdnem a chladem vesmíru. Jedi Allie se po zavření vytrhne ze svého zamyšlení přejde k pilotní kabině, aby sledovali, jak se vaše LAAT/i blíží k loďi, která je jí v současné době nejvíce domovem. Ty jsi si mezitím prohlédl klony, kteří byli s tebou na palubě. Už na první pohled jsi poznal, že většina z nich jsou nováčci, kteří jdou teprve na svoji první misi, jasně čisté nové brnění, nepoškrábané nové zbraně a spousta dalších detailů, které na to doslova poukazovali. Vlastně jsi tu byl jediný, kdo nebyl běžný klon a všechny jsi převyšoval i svoji hodností. Během těchto myšlenek vaše LAAT/i opustilo atmosféru a dorazilo na váš křížník, který bude dle všeho i tvým novým domovem. Lehký šum narušil návrat Jedi Allie z pilotního kokpitu a chystala se něco říct.
Takže všichni se budou hlasit u velitele svých jednotek ke kterým jste byli přiděleni a dále se budete řídit jejich rozkazy. Dashi, vy budete ubytován na prvním podlaží ubytoven, pokoj 37. Jakmile se ubytujete, tak přijďte do strategické místnosti, víte kudy kam ?
pronesla Stass Allie a závěr věnovala k tobě, aby se ujistila, že jsi seznámen se strukturou chodeb a místnosti v republikových křižnících třídy Acclamator.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Kamino, LAAT/i:

Trochu jsem si odfrkl když jsem se díval na klony.Věděl jsme že jsou perfektně vycvičení a v boji nezklamou ale.....když jsem viděl jejich brnění zbraně a ostatní výbavu jenž se leskli novotou pzačal jsem si připadat staře a omšele.Trochu to drncalo když jsme prolétli atmosférou do vesmíru, ale následné dokování bylo již bez zádrhelů poslouchal jsem jedijku jenž rázně rozdávala rozkazy.
Ano madam myslím že se vyznám.
Kývnu na pozdrav a vyrazím k nejbližšímu turbovýtahu.Ještě otáčím hlavou a vidím Laat/i a stíhače které jsou v hangáru vyrovnány.Byli jich tu řady a naši mechanici se o ně s precizností starali.KDyž vyjdu z hangáru pod nohy se my připlete jeden sullustan z posádky který chvátal za svými povinsotmi.Omluvy to vyřešili a já si mohl nastoupit do turbovýtahu který byl přeplněn vojáky všech možných profesí.Vystoupím na prvním podlaží a dojdu do své ubikace.Nic velkého normální ubikace pro vojáky.Hodím si na postel batoh, opřu DC-15ku a sundám jetpack.Ozbrojen pouze Dc-17kami se vydám do strategické místnosti.Do pro mně nové strategické místnosti.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Strategická místnost:
Bez potíží jsi došel do strategické místnosti a vešel dovnitř. Jedinou osobou vevnitř byla Jedi, která tě vyzvedla z Kamina, Stass Allie a právě stála před hologramem zobrazující republikový křižník stejného typu jako ten, na kterým jsi se právě nacházel. Přesto už bylo na první pohled jasné, že je na něm něco divného, respektive měl zobrazena nějaká poškození a některé sekce jeho trojrozměrného modelu byli podivně označeny.
Dorazil jste rychle Dashi, zatím potvrzujete vše, co se o jednotkách typu ARC říká, což vás ve většině šlechtí. Omlouvám se, že jsem vám neposkytla více času na ubytování, ale máme tu misi, která je neodkladná a jsem přesvědčena, že vy jste ideální pro podobný typ mise. Můžete mi říct co vidíte na hologramu ?
zeptala se tě Jedi Allie, aby jsi se znova upřeně podíval na hologram, ale ničeho nového jsi si nevšimnul.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Strategická místnost:

Cestou potkám podle vzevření ostřílené vojáky co přežili již nějakou tu bitvu a nováčky kteří v boji ještě nebyli.Těch co měl otu zbroj nablýskanou a novou tu bylo nepatrně víc.To se my nelíbilo.Nic proti nováčkům jsem neměl ale stále je lepší ostřílený voják než nový.Čekal jsem že v msítnsoti budou nějací velitelé a vojáci ale byl jsem překvapen.Byla zde jen jedijka a trojrozměrný křižník třídy acclamator.Vypadal že dostal celkem co proto.Začal jsem se obávat že má něco společného semnou.
Děkuji madam,nemáte se zač omlouvat víc času jsem nepotřeboval.Je tam naše lod třídy Acclamator je poškozená na několika místech a má označené některé sekce jinak my na něm nic zvláštního nepřijde.Vypadá, ale jako by ho něco pořádně zřídilo.
Odpovím na otázku.
Co s ním má v plánu?
Prolétne my hlavou.Ještě jednou pohlédnu na lod jestli tam není něco nového co jsem přehlédl.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Strategická místnost:
Jedi Allie jenom přikývne na tvou odpověď a přejde k ovládání hologramu, aby zde namačkala několik tlačítek. Obraz se změní a nyní vidíš celý obraz. Velké množství trosek, kousků republikových loďí, stíhačů, všechno napadrť, ale v porovnání s tím je uprosteřd republikový křižník, který jsi před chvíli viděl samotný. Byl to nepoměr, všechno ostatní zničeno na kousky, ale ten křižník byl relativně v celku, až na nějaká svá poškození.
Tohle byla tranportní flotila, která dohlížela na převoz zásob na Ylesii. Byla přepadena početnější separatistickou převahou a zničena. První průzkum se vrátil s těmito snímky, všech pět křižníků třídy Acclamator bylo doslova rozcupováno na kousky, ale tenhle jeden jediný ne. Jeho poškození jsou lehce opravitelná, ale na jakoukoliv komunikaci neodpovídá, i když má komunikační rozhraní v pořádku. Co si o tom celém myslíte ?
zeptá se tě Jedi Allie a tak trochu s očekáváním k tobě pohlédne, doufajíc, že jí poskytneš odpověď, která ji samotnou ještě nenapadla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Republikový křižník, Strategická místnost:

Vidím jak se obraz mění a poootevřu pusu.Naštěstí to není vidět pod helmou, takže můj údiv zůstává skrytý.Ten šrot co zbyl z našich lodí byl děsivý.Separatisté museli vivynout velkou sílu na to aby tento konvoj zničili.Proto se my zdálo nepochopitelné proč zůstala tahle lod jen takhle poškozena a není úplně zničena.
Ylesie?
Vzpomínám že to má být nějaká pralesní planeta ale nic víc.Nevěděl jsem co pro nás znamená.
No madam nevím.Vypadá to jako celkem úkladná past.Nevím proč by měli nechávat jeden z našich křižníků nezničený.Ač jsem rád že aspon jeden vydržel ale z jejich pohledu my to nedává smysl.Myslím že chcou nalákat naše další lodě které přiletí na pomoc tady této.Napadá mně ještě možnost že to byl jen nájezd na naše zásobovací tepny a tuto lod nám zde nechali jako výstrahu nebo něco podobného.Jinak nevím madam....Odpovím jedijce.Tohle všechno mně napadlo což bylo nejočividnější.Samozřejmn to mohla být nějaká jiná příčina a vysvětlení bylo prostší ale tohle mně napadlo nejdřív.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Republikový křižník, Strategická místnost:
Jedi Allie jenom souhlasně pokyvovala tvým doměnkám a zamyšleně sledovala hologram.
Ať už je to past nebo ne, tu loď tam nemůžeme nechat. Každá loď se nám hodí, ale je pravda, že posílat tam celou flotilu by byla hloupost. Proto chci, aby jste tam letěl vy a dva týmy komand. Vy půjdete sám a dostane se do loďě některým z nouzových uzávěrů, zatímco komanda půjdou dokovacími tunely. Kdyby na někdo čekal, tak ať nečekají na vás.
nastíní Stass Allie základní plán a nechá na hologramu zase zobrazit onen křižník. Kde se vyznačí body přistáváacích doků a možné body, kudy by jsi mohl vniknout ty.
Kudy se chcete dostat dovnitř vy, nechám na vás, stejně jako váš postup v loďi. S komandy se nespojujte, dokud nebudete vědět, že je to bezpečné. Máte nějaké návrhy nebo připomínky ?
pokračuje dál Stass a natočí se směrem k tobě čekajíc na nějakou odpověď, kterou by jsi jí mohl poskytnout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“