Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sirná jezera:

Tak to jsem pěkně v prdeli.

Pomyslel jsem krátce, ale hned na to jsem usilovně začal přemýšlet, co bych mohl použít, aby nedošlo k boji. Dlouho mě nic nenapadalo, a tak jsem si již obhlížel prostor kolem, abych se připravil k nerovné bitvě mezi partou zabijáků a mou maličkostí. Avšak najednou mě chytla malá jiskřička naděje, že by mohl být ještě jeden způsob a to pokusit se ovlivnit mysl vůdčího piráta, i když to nebyla moc velká naděje a navíc jsem neměl zřejmě velkou šanci na úspěch, protože jsem tuto techniku sice cvičil, ale ještě nikdy pořádně nevyzkoušel. Řekl jsem si tedy, že teď nemám co ztratit a zkusit to můžu, protože když to nezkusím nebo neuspěji, tak dojdek boji tak jako tak. Začal jsem se rychle soustředit na Sílu a mysl vůdčího mizery a potom jsem začal pomalu mluvit a doufat, že se mi podaří ho přesvědčit tak, jak mě to můj mistr učil.

Chcete mě dnes nechat projet bez placení jako projev přátelství.

Nedělal jsem si velká naděje na to, že by to vyšlo, takže jsem následně pozroval ruce všech zúčastněných, abych včas stihl zareagovat na nebezpečí hrozící od jejich blasterů vytažením svého meče.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sirná jezera:
Vůdčí pirát, tě upřeně pozoroval a trochu pobaveně koukal, jak si něco mumláš pro sebe, když s sebou trochu ošil.
Vlastně ho chci nechat prjet bez placení, jako projev našeho přátelství.
doslova po tobě zopakuje frázi, kterou jsi si pro sebe před chvílí zamumlal a všichni jeho kumpáni se na něho blbě podívají.
Co blbneš sakra ? Jaký přátelství, jaký bez placení ? Magoříš nebo co ?
zahudruje jeho kolega, který stojí přímo vedle něho a nijak se neobtěžuje tlumit svůj hlas, takže vše nádherně slyšíš.
To je fakt ? Jsi se byl asi koupat v síře, že takhle blázníš ne ? Nebo ti výpary už stoupli do hlavy, že ti hrabe ?
připojil se druhý z kolegů, jen sullustan svému kolegovi věnoval zaskočený pohled. Bylo ti jasný, že budeš muset nějak na tuto situaci zareagovat, otázkou však bylo, jakým způsobem tak učiníš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sirná jezera:

Ještě chvíli jsem se soustředil na jejich vůdce, aby mu tato myšlenka, kterou jsem mu vtípil do hlavy vydržela a stál si dál za svými slovy a hned potom jsem se v Síle přeorientoval na jednoho z jeho partnerů, který se dost divil a pokusím se do jeho mysli vložit větu, kterou by přitakával svému šéfovi.

Ale poprvé bychom ho vlastně mohli pustit bez placení.

Uvědomuji si, že jsem rozehrál celkem vysokou a nebezpečnou hru, doufal jsem však, že vše vyjde a bez výstřelu a krve mě pustí, abych mohl dál pokračovat ve své cestě.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sirná Jezera:
Sice jsi u vůdce pirátů slavil se svou strategií úspěch, u druhého cíle, který sis vybral to bylo složitější, protože se tomu dost bránil. Takže výsledek tvého pokusu o ovlivnění jeho mysl byl mnohem jinačí, než jsi původně zamýšlel.
Je pravda, že ho tu vidíme poprvé a nemohl tedy tušit, že je to tu zpoplatnění, ale i tak je potřeba něco zaplatit.
pronese nakonec a jeho zbývající odporující kolega se na něj podíval s vytřeštěným výrazem.
Vyšilujete nebo co ? Že je tu poprvé, jestli nebude blbej, tak je tu i naposledy ne ? A co se vůbec hádáme, prostě ho oškubeme a bude to, kdo ho bude hledat ?
zaprotestuje ten třetí a i sullustan něco zabručí, že se mu myšlenky jeho kumpány nelíbí. Přesto nic neříkal, nedalo se tušit čím to bylo, ale vzbuzovalo to podezření.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sirná Jezera:

Sakra, tak to tak úplně neprošlo, ale ještě bych jim přeci mohl nabídnout těch 73 kreditů, které jsem vyštrachal, to nebude žádná ztráta a třeba to bude stačit.

Nedbal jsem tedy slov stále protestujícího neovlivněného piráta a rychle jsem se ujal iniciativy.

Pánové, mám tady 73 kreditů a velice rád vám je dám za průjezd.

Hned na to se vhrnu do olivňování pobočníka, kterého se mi podařilo zvyklat jen na půl.

To bude stačit.

Přitom doufám, že vliv, který jsem získal u vůdce pirátu jen tak nepomine a tak jsem se plně soustředil na tyto dva muže a Sílu, jejímž prostřednictvím jsem se právě dostával z pěkné šlamastiky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sirná jezera:
Pirát, kterého jsi zvyklal částečně se po tobě podívá, stejně jako po tvých kreditech a usměje se.
Vidíš, to nám bude stačit a když pojede příště, tak si poveze víc, protože tudy se prostě zadarmo nedá projet.
podotkne napůl zvyklanej a vůdce zarazí protestujícího i sullustana jedním gestem.
To nám postačí, prokázal dobrou vůli, že nijak neodporoval, naopak nám dává vše, co má. Prokážeme tentokrát dobrou vůli i my a necháme ho jet. Tohle handrkování z nás dělá akorát blbečky. A ty !
ukáže k tobě výhružně prstem a snaží se jej namířit přímo na tvou hlavou, aby jeho výhružka měla větší váhu.
Se nikomu nezmíníš o tom, co jsi viděl, nebo slyšel. Jinak si tě najdeme a nebudou to jenom kredity, čím budeš muset zaplatit.
rozkáže vůdce a naznačí ti, abys mu své kredity bez rozmýšlení předal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sirná jezera:

Když jsem vyslech jejich slova, hodně se mi ulevilo, ale bylo mi jasné, že nic neskončí, dokud odsud nebudu pořádně daleko, takže jsem se dál soustředil na mysl obou mužů a dohrál jsem hru až do konce.

Děkuji vám pánové, jste opravdu šlechetní a moudří! Samozřejmě, že až touto krajinou pojedu příště, vezmu si více kreditů, abych uspokojil vaše požadavky na můj bezpečný průjezd.

Přitom se usměju a rychle vůdci všech 73 kreditů předám se slovy:

Nebojte se, nikde a nikomu se o vás nezmíním. Bylo mi ctí se s vámi sekat a rád vás opět příště potkám, až zde budu projíždět, protože mi to dá jistotu bezpečí v této jinak nehostinné krajině.

Se stálým úsměvem jsem se vrátil do svého speederu a doufal, že mě po předání peněz již nechají v klidu odletět, protože další handrkování s nimi by mě mohlo stát zbytečně moc času a nakonec bych mohl mít problém doručit dokumenty včas.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sirná jezera:
Jakmile jsi předal tu hrstku kreditů, které jsi s sebou měl, tak jsi co nejrychleji, ale tak aby to bylo nenápadné utíkal do svého landspeederu, aby jsi s ním rychle zmizel. Naštěstí se čtveřice pirátů přecejen spokojila s tebou darovanými kredity a spíš se o ně začali handrkovat, konkrétněji o to, kolik kdo dostane, protože tebou darovaná suma byla těžko dělitelná čtyřma, takže všichni nemohli dostat stejně. Ale jejich hádkám jsi už nenaslouchal, protože tvůj speeder si to pádil pryč po úzké cestičce mezi dvěma sirnými jezery. Teprve jakmile jsi je opustil, tak jsi si oddechnul a pousmál nad řešením tvé situace. Nadšeně jsi tedy pokračoval dál po cestě, kterou jsi přijel. Zanedlouho jsi opět dosáhl oné soutěsky a teprve nyní jsi si vzpoměl, co se stalo při posledním průjezdu. Cesta přímo před tebou byla zavalená kupou kamení. Několik kamenů bylo sice odhozených stranou, jak se zpod nich tvor, který tě tehdy následoval vyhrabal, ale přesto jsi nemohl projet, protože hromada byla i nadále poněkud veliká.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sirná jezera:

Dojel jsem až k soutězce, u které jsem si teprve vzpomněl, při pohledu na hromadu šutrů, co mi stáli v cestě, na svou destruktivní činnost v noci a začal jsem horlivě přemýšlet o tom, jak projet. Nejprve jsem se podíval znovu do mapy ve svém speederu a doufal jsem, že najdu nějakou objízdnou trasu, protože vyčistit cestu by trvalo příliš dlouho a kdo ví, zda bych to vůbec dokázal. Při prohlížení mapy se rozhlédnu i po okolí a doufal jsem, že mě napadne nějaká spásná myšlenka nebo že objízdná trasa nebude příliš dlouhá.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kamenná soutěska:
Po uvědomění si své chyby, jsi se pustil do hledání cesty, která by tě odsud dovedla zpět na tu, na níž jsi se potřeboval dostat. Jako první jsi nahlédl do mapy ve svém landspeederu, ale k tvojí smůle ti tentokrát, žádnou schůdnou alternativu nenabídla. Doufajíc v nějaký spásný nápad upřeš svůj pohled do svého okolí, ale oba kraje soutěsky jsou příliš vysoko a žádná cesta nahoru k nim nevede. Podíváš se ještě jednou na cestu, které je zavalena balvany, které jsou především na levé části. Pravé úpatí je trochu zaoblené a jeden člověk by tam teď jistě prošel, co se tedy šířky průchodů týká. Aby jsi však vytvořil otvor na šířku vozidla, tak by jsi ztratil docela dost času, pokud by jsi nepřišel na způsob jak rychle dovalit většinu těch balvanů, aby se ti nepřipletli do cesty i nadále, tedy aby jsi si je neodházel dopředu ve směru tvé cesty. Většina jich byla velikostí tak zhruba o jednom až dvou metrech v průměru, ty největší, které byli vespod se mohli pochlubit i pětimetrovým průměrem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kamenná soutěska:

Vystoupím ze svého landspeederu a v klidu zamířím k místům, kde by se dalo projít, abych si vše pořádně prohlédl z blízka i z druhé strany a také zjistil, po jaké délce je cesta zavalena, abych si mohl lépe rozmyslet další postup.

To mi byl sith dlužen tohle. Nakonec se tady budu přehazovat s kamínkama, to se mi vážně nějak nechce, ještě by se to na mě sesypalo.

Přemýšlím, když si detailněji prohlížím hromadu a také se podívám, jak je vysoká a především dlouhá a náhle začnu přemýšlet nad tím, že pokud kolem balvanů soutězkou dokážu projít sám, mohl bych svůj landspeeder přemístit pomocí Síly, protože v telekynezi už jsem měl jisté zkušenosti a s notnou dávkou soustředění bych možná dokázal nechat speeder vystouapt dost vysoko a dostat ho až na druhou stranu závalu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kamenná soutěska:
Předtím než jsi se pustil do připravované akce, tak jsi si řádně prohlédnul místo, aby jsi zjistil, kde je nejvhodnější místo pro přenesení landspeederu. Nejvhodnější byl asi kraj soutěsky, kudy ses mohl protáhnout ty osobně a ani v jeho blízkosti nebylo příliš mnoho balvanů. Postavil jsi se tak, aby jsi mohl vidět i na druhou stranu a začal se soustředit na Sílu, plně se jí nechal prostoupat. Poté jsi se zaměřil na tvůj landspeederu, vztáhnul jsi ruku, aby jsi jej imaginárně uchopil a začal pomalu zvedat. Jenže se to ukázalo jako náročnější než jsi si předpokládal a ruka se ti hned zadrhla, stejně jako zvedaný landspeeder. Pevně jsi proto zatnul zuby, pocítil jsi, jak se napínají všechny tvé svaly na těle a věnoval vše myšlence na zvednutí landspeederu, který se konečně odlepil od země. Šlo to ztuha, ale povedlo se ti jej zvednout dostatečně vysoko, aby jsi jej přenesl nad kameny. Pomalu jsi posouval svoji rukou, jíž pohyb přesně landspeeder kopíroval a přenášel se nad hromadou kamení. Po čele ti začali stékat potůčky potu, což narušovalo tvoji koncentraci, ale ty ses to snažil ignorovat. Konečně jsi se dostal na druhou stranu a nezbývalo mnoho a mohl jsi landspeeder začít spouštět, v tenhle moment jsi však povolil a upustil svoje sevření. Ke tvému štěstí landspeeder od prudkého nárazu zachránili jeho repulsory, přesto se však jeho zadek škrábnul a o jeden z větších kamenů a zanechal tam viditelnou stopu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kamenná soutěska:

Huf, to byla vážně fuška.

Konstatoval jsem momentálně vyčerpán a příšerně spocen, klesajíc do kolen až k zemi. Dlaně zakryly spocenou tvář a otřely slané kapičky, aby, když se odkryly, odhalili úsměv na mém obličeji mladého rytíře, který jasně symbolizoval radost z další povedené akce. Do tohoto úsměvu jsem jistě započítal i další úspěch a to při ovlivňování pirátů a s těmito myšlenkami lehké pýchy jsem se regeneroval pro další cestu.

Po chvilce odpočinku jsem vstal a zamířil ke svému speederu, který jsem pro jsitotu nejprv zkontroloval, zda je nepoškozen a následně jsem nasedl a vyrazil ke svému cíly, což bylo sídlo organizace, pro kterou jsem právě přepravoval dokumenty z kolonie s vlídným správcem, jak jsem ho aspoň vnímal. Doufajíc, že mě již nepotká další problém jsem sešlápl plyn a celkem unaven jsem mířil ke splnění svého prvního úkolu a tak i ke splnění své mise na této planetě.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kamenná soutěska:
Chvilku poté, co jsi opět vyrazil na cestu, jsi dorazil do míst, kde jsi poslední večer zahlédl onoho velkého predátora, jak se stravoval. Pokud jsi však očekával rozervaného tvora, tak jsi mohl být zklamán, protože jediné, co zde zůstalo, byli kosti predátorovo večeře. Nehodlal ses jima však zdržovat dlouho a radši jsi pokračoval dále, přecejenom jsi nechtěl riskovat další setkání s predátorem. Díky svižnému tempu, kterým jsi projížděl kaňonem, k němu však naštěstí nedošlo a zanedlouho jsi vletěl v plné rychlosti do plání. Ty tě po několika hodinách cesty zavedli až do místa, odkud jsi včera večer vyrazil. Dle polohy slunce na obzoru zbývali do večeře ještě dvě hodiny, když jsi spatřil sídlo společnosti, jež bylo i tvým cílem. S pocitem úlevy jsi zpomalil a zbytek jízdy si už triumfálně vychutnal, stejně jako zajetí do garáže vozidel.
To si snad děláš srandu ?! Kde jsi takhle poškrábal můj landspeeder !
zaslechl jsi vzteklý hlas bothanského technika, jakmile jsi zastavil v garáži a chystal se vystoupit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok - Sídlo organizace

Konečně a včas jsem dorazil zpět, do sídla organizace, vlastně teprve do jejího hangáru, kde mě okamžitě uvítal nepříjemným hlasem správce, čehož jsem se celkem bál, protože jsem si byl vědom mírného poškození, které speeder utrpěl. A tak jsem okamžitě slezl, vyndal dokomenty, které jsem vezl a následně se s lítostí začal omlouvat.

Moc mě to mrzí, ale buďte rád, že e na tom ten landspeeder takhle! Mohl být totiž také na náhradní díly! Šli po mě velký ošklivý masožravý potvory a taky nějaká pirátská sebranka a nikdo z nich nevypadal na to, že by vám ten speeder poslal zpět!

Snažil jsem se o dramatický tón, abych obměkčil technikovo srdce a ten mě pustil bez dalšího kázání. Měl jsem v plánu okamžitě zamířit do správní budovy a tam předat dokumenty, které jsem přivezl.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“