Útěk z Korribanu (mise pro hráče Darth Hawk)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Útěk z Korribanu (mise pro hráče Darth Hawk)

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí temných pánů

Meditoval jsi na konci Údolí vedle hrobky Nagy Shadowa.Byl to den jako každý jiný.Touhle meditací jsi odpočíval od náročného tréninku dnes ráno.Utkal ses ve cvičném souboji s jiným studentem a ten byl dost schopný.Docela ses u toho zapotil.

Zvedal jsi kameny a nechával je kroužit kolem tvé hlavy.Od dob, kdy tě do tajemství meditace hlouběji zasvětil mistr Uthar uběhl už asi rok a za tu dobu ses v tom výrazně zdokonalil.Za důsledek to mělo i to, že ses i v Síle začal lépe koncentrovat a používal jsi ji ve skoro každém boji.Měl jsi nakročeno stát se temným konzulem.(verze konzula Jedi akorát pro Sithy)
Za chvíli jsi oči otevřel a kameny dopadly na zem.Neustále jsi přemýšlel o mistru Utharovi, o mistr Vaneovi i o mistrini Yuthuře.Také tě z míry vyváděl ten nový student.Byl v tomto ročníku nový a zatímco tebe zanedlouho čekal titul Sitha, on byl teprve učedník.Přesto byl velice schopný.
O chvíli později tě vyrušil mistr Uthar.

Učedníku, dnes je pro tebe velký den, čeká tě poslední zkouška na Sitha.Hrobka Tulaka Horda.Na tuto zkoušku tě bude doprovázet mistr Vane, je pro to velice vhodný, já mám ještě na starosti "prváky".

Mistr Vane, který doprovázel mistra Uthara zůstal stát.

Učedníku, dnes tě čeká nejtěžší zkouška za celý rok tvého pobytu na akademii, ačkoli, už jsi zažil docela zapeklité situace, tím spíš teď budeš schopný zvládnout tvůj úkol.V hrobce se úplně na konci nachází náhrobek a za ním je socha, která skrývá obřadní světelný meč.Tímto mečem budeš pasován a tímto mečem zabiješ tvého konkurenta.Toho přivedu krátce po tvém odchodu do hrobky.

Potom tě doprovodil ke dveřím a zavřel za tebou.Věděl jsi, že dokud nesplníš úkol, mistr Vane ti neotevře a tak ses vydal hlouběji do hrobky.
Najednou se však ze tmy vyrojila skupina asi šesti Tukat.Byly to obludy, které vypadaly jako kozy, ale místo kopyt měly drápy a zuby měly špičaté a zajisté i ostré.Kožich měly šedý.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Zapl jsem meč a byl jsem připravený na útok, najednou mě napadlo, zkusím svoji sílu odstrčení na tyto zvířata. Začal jsem se soustředit na sílu odstrčení a na napodobeniny Tukatů. Podařilo se mi odstrčit kousek jednoho z nich. Ten se otřepal a zase vyrazil proti mě.
Nic jinýho my nezbývalo než se s nimy utkat s mečem. Pomalu jsem se k nim blížil se zapnutým mečem. Šest tukatů šli také proti mě pomalu a opatrně.
Najednou na mě jeden z nich vyskočil, já sem byl připravený, tak sem meč zarazil přímo do tlamy a Tukat spadla na zem mrtvý.
Dalších pět Tukatů se připravovalo k útoku. Byl jsem připravený se znova bránit.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Tukaty se nejprve trochu oddálily, když jsi zažehl meč, ale potom k tobě začaly znovu postupovat.Chtěl jsi využít své Síly, abys je zahnal, ale to taky nevyšlo.Záhy na tebe jedna tukata zaútočila, ale tys ji srazil svým mečem.Zbývalo jich pět.Připraven jim čelit jsi stál s mečem pevně sevřeným v obou rukou, když v tom na tebe jedna další tukata zaútočila.Tentokrát tě ale srazila k zemi, tvůj meč ti vyletěl z ruky.Jako kdyby ty tukaty přemýšlely, jedna rozkousla ten meč, teď už byl nepoužitelný, zato ale se tukaty blížily velmi pomalu a ty sis znovu vzpoměl na slova Uthara Wynna:

Čím více špatných vzpomínek do sebe dostaneš, tím líp.

Nezbývalo ti, než touhle hrobkou projít bez meče a tak jsi musel vymyslet něco, díky čemuž by ses tukat zbavil.Kolem se válelo několik kamenů a byly tu rozbité sochy.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Musim ihned použít sílu, jinak tady umřu pomyslel jsem si.
Ihned jsem si sedl a začal jsem meditovat. Snažil jsem se vzpomenout na velmi špatné myšlenky, začal jsem si vzpomínat na strapění od jiného mistra, že jediové si nezaslouží žít a tedka že se mi rozbil meč, který hodně vydržel.
Kameny se okolo mě začali postupně zvedat, když začali kroužit kolem mě snažil jsem se je vrhnout na Tukaty.
Jak sem se soustředil, tak tři velké kameny vyrazily proti Tukatům, strefily se do dvou Tukatů a ty je omráčily.
Zbilý tři Tukaty dostaly strach a začali se postupně stahovat.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Sedl sis do meditačního sedu a kolem tebe během chvíle začaly moletovat kameny různých velikostí.Během chvilky dvě tukaty padly a ostatní se začaly vzdalovat.Potom přiběhlo ještě několik tukat, ale tys díky své meditaci, která už teď byla ve velmi vysokém stádiu utrhnul ze zdi jednu sochu a roztříštil jsi ji o nejblyžší tukatu.Ostatní tukaty to dostaly teď už poměrně velkými kameny.V tomto tranzu, přesto i celkem soustředěný na svůj cíl jsi došel až k velice staře vypadající konzoli a ta ti otevřela vchod do krypty.Byla to kruhová místnost s náhrobkem uprostřed a třemi dveřmi po stranách.Za jedněmi z nich byl i tvůj světelný meč, tvůj cíl.
Po splnění svého prvního úkolu jsi přišel k východu z horbky, kde už stál mistr Vane a vedle něj nějaký student.

Toto je Ridon, splnil svůj test v hrobce Marky Ragnose a je připravený ti čelit, á vidím, že máš svůj obřadní meč, souboj tedy může začít!

Ridon okamžitě aktivoval svůj meč a vrhl se do útoku.Jeho útoky byly dravé a cítil jsi, jako by na tebe útočilo nějaké kladivo, pod jeho útoky jsi upadal.Používal proti tobě svou přednost, jíž byl boj s mečem, abys ho porazil, musel jsi ze sebe dostat to nejlepší.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Korriban - před hrobkou Tulaka Horda

Začal jsem se velice dobře bránit smečem a začal jsem používat to co jsem se všechno naučil.
Jak sem se bránil, tak sem si pomyslel mohl bych proti němu použít sílu, možná na ni není moc odolný a připravený. I když sem zatim v síle uměl použít odstrčení, ale mohlo by to stačit.
Jak sem se bránil, tak sem se snažil na něj použít sílu odstrčení.
Síla odstrčení mi vyšla hodně dobře, tak Ridon ode mě kousek odletěl.
Z toho ze mě najednou pocítil strach a kvůli tomu už přestal tak dobře útočit. Toho jsem využil a šel jsem po něm svýma nejlepšíma útokama. Začal na mě působit čím dál tím větší vztek a říkal jsem si kdy mu zabodnu meč do hrudníku.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hrobka Tulaka Horda

Souboj byl dlouhý, intenzivní a nelítostný.Vážky se nakláněly od jednoho bojovníka k druhému, chvíli to vypadalo, že Ridon zvízězí, jindy zase nestačil vykrývat tvoje útoky, podporované na pouhého studenta velkou energií a Silou.Ridon pomalu začal panikařit, čehož jsi se svým rostoucím hněvem využil.Tvůj sok se pokusil o zoufalý útok, ale ten jsi teď už skvěle připravený odrazil s takovou razancí a silou, že upadl a jeho meč mu vyklouzl z ruky.Teď už na něm byl vidět neskrývaný strach a v panice místo aby se pokusil získat meč se otočil a začal bušit do dveří.Ty se vzápětí rozletěly a Ridon utekl, ale něco se dělo, byl to archeolog, který se pokoušel dostat se do hrobky.Ty i mistr jste byli rozzuření, že tvá poslední zkouška nevyšla a ty ses nemohl stát Sithem, ale potom jste oba pohlédli na hrobku naproti.Z hrobky, do které předtím vstoupili mistr Uthar, mistrině Yuthura a ten podivný student nižšího ročníku, vyšla jen Yuthura, kulhala, ale pohybovala se velice rychle.
Po ní vyšel i ten učedník, sám běžíc do akademie.

Počkej, něco tu nehraje!

Mistr vytasil meč a běžel k akademii.Ty jsi ho následoval, ale když jste se k ní dostali, našli jste pět mrtvol studentů akademie.
Hned, jak jste vstoupili, ležely u dveří další mrtvoly strážců, studentů i mistrů.
Spěchali jste do hlavní místnosti, kde se vám naskytl neuvěřitelný pohled - ten podivný student sváděl neuvěřitelnou bitvu s celou akademií a zabíjel jednoho Sitha po druhém.Mistr Vane se okamžitě vrhnul do útoku, ale ještě na tebe zakřičel:

Musíš se odsud rychle dostat!UTEČ!!!

Zahřměl a už křížil meč s tím stdentem, který mezitím pobil většinu mistrů i studentů.Vydal ses pryč z akademie.Musel ses dostat k nějaké lodi, tohle byl pořádný problém.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Korriban

Rychle jsem se otočil a začal jsem utíkat k hangáru.
Řekl jsem si pro sebe ah co se ted stane asi s akademii, doufám že ho zabijou a probodaj ho aspon dvacetkrát mečem.
Měl jsem připravený meč kdyby mě náhodou něco napadlo. Cestou jsem potkal jednoho mistra, který utíkal k akademii.
Když sem se začal blížit k hangáru, tak tam stál pouze jeden člověk a jedna lod, nikdo jiný tam nebyl.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban

Poté, co tě mistr Vane vyzval, ať utečeš, jsi okamžitě vyrazil z akademie.Ohlédl ses a spatřil jsi ještě, jak ten člověk zabíjí jednoho sitha za druhým, nikdo mu nebyl schopen odolávat.Studenti i mistři se do hlavní místnosti všichni sbíhali, ale záhy padli.Otočil ses a utekl.
Před bránou ještě stál strážný a tak jsi ho varoval, že se na akademii zabíjí, že padla většina studentů a tak už rovnou vytasil svůj vibromeč.
Vydal ses na cestu do hangáru, ale hned, když jsi otevřel dveře do osady, voják padl k zemi mrtvý.Tentokrát jsi už klusal a rychle jsi doběhl do hangáru, při tom tě ale předběhl ten student, který ale zahnul do jiného doku.V něm stála rudo bronzová loď - slyšel jsi o ní, protože na Korribanu ji lidé vídali často, byl to Ebon Hawk.
Ty jsi nad tím ale nepřemýšlel a nastoupil jsi do svojí lodi, která záhy nastartovala.Trvalo maličkou chvíli, než ses dostal na orbitu, ale pak se ti dostalo zajímavého pohledu:eskadra sithských stíhaček útočila právě na Ebon Hawk, ale stíhačky byly sestřelovány jedna po druhé.

Pane!Připravte se, skáčeme do hyperprostoru!

Ani to nemusel říkat a loď se mírně zatřásla a hvězdy kolem se rozmazaly a Koriban zmizel.Loď už letěla hyperprostorem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Hyperprostor

Letěli jsme v hyperprostoru a zamyslel jsem se kam to asi letíme? Doufám, že na nějakou sithskou planetu. Kdo byl asi ten záhadný cizinec na akademii? pomyslel jsem si.
Chtěl sem jít za pilotem, ale rozmyslel jsem si to, nebudu ho zbytečně zdržovat. Sedl jsem si v kajutě a šel jsem meditovat.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Loď se řítila hyperprostorem už docela dlouho, neměřil jsi to, ale trvalo to asi standartní hodinu.Cesta byla poměrně náročná.
Nakonec se loď vynořila z hyperprostoru a před ní letělo několik bitevních loďí sithů.Pilot jednoduchým manévrem přistál v hangáru a vypnul motor.
Když jste vystoupili, přišli dva vojáci a vzali tě do tvé nové ubikace.

1. voják:Heh, už se nemůžu dočkat, až tam budeme.
2.voják:Jo!Konečně smázneme tu Jedijskou chátru a to rovnou na jejich planetě.Ještě určitě nic netuší.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

někde u Jediů

Pomyslel jsem si o čem to asi mluví? My jsme snad u planety Dantooin?. Oba vojáci mě vedli do ubikace. Když sme tam došli, tak oba vojáci někam šli a já sem šel za kapitánem.
Když sem došel na můstek tak sem se setkal s kapitánem a řekl jsem mu zdravím kapitáne, chtěl bych se vás zeptat u které planety jsme?
Kapitán se jen pousmál a stále na mě koukal.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Orbita Dantooine

Ačkoli si ti ignoranti, kteří si říkali Jediové mysleli, že o jejich "tajné" základně sithové neví, byli vedle jak ten Kashyykský strom.Sithové o nich věděli a to hlavně proto, že velká část temných Jediů tam kdysi cvičila.
Když jsi se zeptal, nad kterou jsme planetou, kapitán se pouze usmál a pak ti řekl:

Jsme nad Dantooinem.Lord Malak se rozhodl vymazat si tu malou osinu v zadku z tváře galaxie.Než začneme dobývat centrální světy a konečně zničíme chrám na Coruscantu, můžeme si procvičit střelbu na téhle malé základně.

Potom se od tebe odvrátil a začal se průzorem koukat, jak se flotila rozestavuje a začíná připravovat kanóny pro zničení enklávy rytířů Jedi.O chvíli později se tu objevil i velitel celé flotily - Temný pán Darth Malak.

Lorde Malaku, lodě jsou připraveny k útoku, stačí váš příkaz.

Vyzval Temného pána kapitán.Lord Malak jen skřivil obličej v pokusu o úsměv a šlo vidět, že kdyby měl svou dolní čelist, smál by se.Velké vítězství nad malou skvrnkou na tváři galaxie.

Ano kapitáne, zničte tu ubohou základnu, ať nikdo nepřežije!Okamžitě.

V tom samém okamžiku se začaly ozívat rány a pod sebou jsi mohl vidět, jak na povrchu planety vybuchují mocné paprsky z lodních kanónů.
Poté ale přiběhl nějaký důstojník.

Lorde Malaku, přišlo hlášení z Leviathanu, admirál Karath říkal, že ho chytil i s jeho společníky.

Bylo vidět, že Lord Malak ani Saul Karath nechtěli, aby někdo věděl, o kom se mluví a tak se ani důstojník neodvážil se zeptat.Lord Malak se ale okamžitě otočil a chystal se odejít.

Kapitáne.Vyšlete tým Temných Jediů ať dorazí ty, kterí přežili a taky ať mrtvé vezmou na loď.Mám s nimi své plány.

Poté odešel z můstku.Kapitán chvíli přemýšlel, ale potom se na tebe otočil a řekl:

Učedníku, půjdeš pod vedením jednoho mistra do enklávy a zabijete všechny přeživší a potom jejich mrtvé přinesete na loď, potom je odvezeme na Star Forge, lord Malak s nimi má plány.Pokud možno vem i nějaké holocrony, pokud tam nějaké budou.

Potom tě nechal odvést do hangáru k výsadkové lodi.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Dantooine

Nastoupil jsem do výsadkové lodi a vzlétly jsme z hangáru. Útoky na planetu přestaly, tak jsme mohli na ni sletět.
Začali jsme přistávat na planetě Dantooine. Celý povrch byl zničen, byly v něm velké krátery a všude bily mrtvý těla.
Vystoupily jsme z výsadkové lodi a šli jsme se kouknout po živých lidech, aby jsme je dorazily a mrtvé vzali na lod.
Otočil jsem se k temným jediům a řekl jsem začněte zbírat mrtvý lidi a vemte je na palubu, my s mistrem a s párma temnýma jediema se pudem kouknout na přeživší

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - před enklávou

Mistr se na tebe podíval a povšimnul sis, že tě zlostně propaluje.Chvíli jste tak na sebe koukali ale potom tě začal mistr rdousit.Viděl jsi, že si to užívá a taky, že neuvěřitelně zuří.

Tak hele!!Tady velím já!Ještě jednou si zkus rozkazovat a skončíš jako ti studenti na akademii.

Potom tě zvedl obrovský proud energie a odhodil tě několik metrů daleko.Mistr se potom otočil a koukal na enklávu.Byl skoro v euforii z toho, že základna rytířů Jedi je v ruinách.

Polovina mužů půjde do horních pater, posbíráte mrtvé, živé zabijete.To samé uděláme v podzemí, je tam taky archiv.Mohly by tam být holocrony, které by nám mohly pomoci úplně zničit ten jejich proklatý řád.A ty, ty půjdeš se mnou do podzemí, uvidíme, jestli se mi budeš hodit.Neuvěřitelné, je teprve učedník a je takhle zvyklý rozkazovat.

Potom se před vámi objevil hologram a na něm kapitán:

Sithské jednotky obsazují administrační centrum.Mistře Qoodo, lord Malak říkal, že jste schopen zabránit mrtvým splinout se Silou.Využijte této schopnosti, lord Malak je chce nesplynulé na Star Forge.

Mistr se na vás otočil a řekl:

Tak to uděláme jinak, zajměte ty živé Jedie, na mrtvé se vykašlete, ale ty živé musím zabít sám, jinak nebude úkol splněn.Ostatní ale bude tak, jak jsem říkal.

Potom jste se vydali do podzemí, zatímco druhá polovina šla do horních pater.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“