Mise pro Pear(Garry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Mise pro Pear(Garry Akesu)

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Corsucant:
Odpočíval jsi ve svém pokoji a řádně jsi si prohlížel svoji již uzdravenou ruku z tvé poslední mise, od které uplynul sotva týden. Trocha bacty a jediského léčení udělala své a zranění se rychle zahojilo, i když tvé držení světelného biče, s nímž jsi dnes ráno zkoušel chvíli trénovat, ještě nebylo nejjistější a bude vyžadovat chvilku cviku, aby mohl světelný bič využívat stejně hbitě jako předtím. Při vzpomínce na poslední misi jsi pevně sevřel pěst a zase ji rozevřel a soustředil se na jednotlivé svaly ruky, aby jsi vycítil, jestli je vše v pořádku, ale žádná bolest ani nic, co by nazančovalo, že nebudeš ruku moct plně využívat jako předtím. Tvoji relaxaci vyrušil vzniklý klepot na dveře tvého pokoje, aby po tvém svolení dovnitř vstoupil mladý padawan.
Omlouvám se, že ruším rytíři Akesu, ale rada si žádá vaši přítomnost za půl hodiny. Bude vám přidělena další mise.
pronese mladý padawan a co možná nenápadněji se rozhlíží po tvém pokoji a zároveň čeká na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Corsucant:

Děkuji, už jdu za mistrem.
Když Jedi odejde, tak zavřu dveře, trochu si uklidím v pokoji, abych tam neměl takovej "bordel" a vydám se před místnost rady. rychle jsem tam došel, taky jsem si trchu užíval to že má ruka je už vpořádku, a když jsme došel před místnost radym tak jsem si sedl na lavičku a čekal, až mně zavolají...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Nečekal jsi příliš dlouho, když jsi byl vyzván ke vstupu. V místnosti byla tentokrát jenom devět členů rady a ty jsi se pokusil z paměti zjistit, kteří chyběli. Jako prvního jsi postrádal mistra Yodu, poté mistryňi Billabu a posledním kdo chyběl byl Ki-Adi-Mundi. Hlavní slovo tedy měl mistr Windu, který se k tobě natočil.
Vítej Jedi Akesu. Máme pro tebe další úkol a fakt, že jsme vybrali tebe není náhodný.
pronese mistr Windu a přivítá tě jménem všech členů rady.
Přesně tak, důvodem je jeho přímá souvislost s tvým předchozím úkolem.
doplní potřebné informace mistr Koon, který byl i tvým mistrem.
Díky informacím, které jsme získali, se nám podařilo vystopovat útočníka s kterým jsi se setkal během doby, kdy jsi chránil senátora Makeleho.
pokračuje mistr Windu, aby nyní úkosem pohlédl na mistryňi Galliu.
Kromě toho, že opustil Coruscant, se nám povedlo zjistit i místo jeho destinace a díky spolupráce zdejších úřadů i město kam přistál. Zmíněnou planetou je Corulag a město, kde přistál se jmenuje Curamelle.
pronesla mistryně Gallia a pohledem znova předala slovo mistru Winduovi.
A tam povede i tvé další cesta. Tvým úkolem bude najít tohoto útočníka a zajistit ho, pokud možno předvést před spravedlnost. Ale hlavně zabránit jeho další činnosti.
sdělí ti tvůj úkol mistr Windu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám Jedi, Coruscant:

Vyslechnu si co mi rada dala za ukol, a když domluví, tak se lehce ukloním, a odejdu. Před tím je samozřejmě ujistím, že všemu rozumím, a že bez meškání jdu ukol splnit.

Hmm, takže zajmout utočníka by neměl být problém. Akorát mám tušení...

Trochu jsem se zamyslel, takže jsem málem vrazil do stěny chodby, protože chodba najednou prudce zatočila. zatočil jsem také, a naštěstí bez kolize, protže jsem se včas vzpomatoval. Mířil jsem si to přímo k hangáru, kde by na mně měl čekat převoz, nebo něco podobného. Cesta je sice dlouhá, ale to má na svědomí o to, že už tady v chrámu jsem dlouhou dobu, a připadá mi to tu dost monotóní. Ovšem nehleděl na to že cesta se mi zdá dlouhá, ve mně jde cítit trochu té "netrpělivosti" na muj novej úkol. Měl jsme rád úkoly, protože právě ty mně vytrhly s mého monotóního života, kdy byla moje jediná zábava učit se, a cvičit s bičem. Ano, bylo to potřebně a ano, byl jsem rád že se mohu zlepšovat, ale nemohlo to nahradit úkoly, při kterých jsem se mohl naučit to, co v archívech ne. Ten "elektrizující" pocit kdy jsem docházel k hangáru se zvětšoval, dokud jsem nedorazil do hangáru, kde mně standartně hlučný provoz donutil začít se soustředit. Šel jsem ke své lodi, kterou mi přidělily. Byla to standartní stíhačka, kterou používaly snad všichni jediové, samozřejmě že až na pár vyjímek. Já jsem lítání neměl rád, ale to neznamenalo že to neumím. Přišel jsem k ní, a po připravených schůdcích jsem vylezl nahoru, až do kokpitu. Povedl jsem kontrolu systémů, jako obyčejně bylo všechno v pořádku, počítal jsem s tím, ale radši jsem to zkontroloval. Měl jsem rád jistotu, takže zkontrolovat vše bylo nutností, ne kvuli pravidlům, ale kvuli sobě! Kontrola byla ale krátká, a já už jsem se vznášel ve vzduchu, a jen jsem si štěloval cestu na Corulag.

Rytíř Jedi Gery Akesu, žádám o svolení na odlet.

Po rčeném svolení jsem už definitivně vylétl z hangáru, a mířil jsem si to z planety Corsucant, abych mohl vstoupit do hyperprostoru a doletět na Corulag....
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám Jedi, Coruscant:
Ještě než jsi však odešel, tak tě mistr Koon zastavil.
A nezapomeň být také opatrný, to že jsi se se svým útočníkem setkal, znamená, že nejenom znáš ty jeho, ale i on tebe. A provázej tě síla.
pronese před radou, než ti je umožněno odejít a ty dle svého zvyku neváháš a zamíříš přímo do hangáru, kde už se ti chystá tvoje stíhačka. Během chvilky je vše připraveno k odletu a zanedlouho jsi už nad orbitou Coruscantu, který se shora jeví jako velká kovová koule visící prostor spíš než planeta vzhledem k jeho zastavěnému povrchu. Zatímco se rozhlížíš po planetě, tak se ti vypočítají koordináty pro hyperprostroový skok a zanedlouho je potvrdíš a loď přejde do hyperprostoru, což je provázeno typickým protaženým hvězd do čar. I když cesta na Corulag patří mezi ty kratší, jež jako Jedi budeš muset absolvovat, i tak jsi měl dost času na meditaci, při níž jsi mohl pokračovat v doléčování své ruky.
Z meditace tě probudila až signalizace počítače, která znamenala vystoupení z hyperprostoru. Hned na to jsi už mohl pozorovat povrch planety Corulag, tvého dalšího cíle. Samotná planeta se už na první pohled lišila od Coruscantu několika kontinenty a množstvím oceánů, které místy zakrývali velké shluky mraků.
Tady letové středisko Corulag, uveďte cíl vaší cesty a místo přistání, abychom vás mohli nasměrovat na přistávací plochu.
ozvalo se ti po chvilce ve vysílačce, když jsi se přiblížil na vzdálenost předepsanou pro nekontrolovaný průlet okolo planety.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Orbita, Curolag:

Z poměrně krátke cesty hyperprostorem, která mně alepoň chviličku dovolila meditovat, mně probudilo pípání počítače, ze kterého se hne dozvala výzva o mojí identifikaci.
Tady rytíř jedi, Gery Akesu. Jsme tady ze záležitosti republiky, rád bych přistál Curamelle. Dik
Když mi dají svolení, tak si zamířím dolů, a nad tou planetou, na které vidím to, jak mohou být různé planety rozdílně. Když si vzpomenu na povrch Coruscantu, tak si hned všimnu, jak tyhle dvě planety skýtají rozdíl. Když jsem už u povrchu, tak pomačkám pár tlačítek, a lehce dosednu na přistávací plošinu. Vyskočím ze stíhačky.....
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Přistávací plocha, Corullag:
Po sdělení této informace se operátor letového střediska už na nic více neptal a navedl tě na volnou přistávací plochu v Curamelle, kde byla stopa tebou sledovaného útočníka. Chvíli na to, co skokem opustíš kokpit stíhačky, tak k tobě dorazí obsluha přistávací plochy, konkrétně té, na které jsi dosedl.
Dobrý den, přejete si provést kontrolu vašeho letounu ? Dočerpání paliva nebo nějakou jinou službu úzce spojenou s vaším letounem ? A ještě bych vás požádal, aby jste vstupu do doků uhradil poplatek za přistání, pane ... Akesu.
pronese člověk v trochu ušpiněném obleku a pro tvé jméno se podívá do datapadu, který nese s sebou.
Ty si mezitím prohlídneš přistávací plochu, která je trochu větší než by bylo potřeba a od okolí je oddělena poměrně vysokou stěnou. Jediným vchodem sem jsou kovové dveře, odkud se právě před chvíli vynořil onen technik.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Přistávací plocha, Corullag:

Ano, prosil bych jej zkontrolovat, dočerpat palivo, a možná trochu vyčistit. Diky. Poplatek? Ale jistě. Tady, stačí to?
Podám mu několik desítek kreditů, a vydám se kovovýma dveřma ven z přistávací plošiny. Zatím nevím kam mám jít, ale pak se jakž takž zorientuju. Začnu chodit po městě, a pomocí síly vycítit jestli není v blízkosti někdo, s kým jsem měl bližší setkání. Chodil jsem po městě, a soustředil jsem se. Zatím mně nenapoadalo, jak jej jinak najít, protože m inedaly žádný foto, ba ani radu, za kým zajít, tak jsme se jenom oddával síle.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Poté co ti obsluha přistávací plochy jenom pokyne a s radostí přijme nabízený obnos kreditů, vyrazíš naslepo do města. Jenže, jak si o něco později uvědomíš, tak Curamelle je poměrné velké město a projít jej pěšky celé by trvalo víc než jeden den. Zkusil jsi tedy několik odlehlých barů, ale kromě několika drinků a za ně utracených kreditů jsi nic podstatného nezjistil. Když jsi takhle opuštěl už šestou kantýnu, tak jsi se zastavil a donutil se zamyslet a přemýšlet, jestli ti někdy mistr Koon nedával nějakou radu do podobné situace.
Vždy, když něco hledáš, tak musíš začít od místa, kde jsi to ztratil nebo viděl naposledy. Poté už tě Síla nebo správný postup přivedou k cíli.
vyvstanou ti v hlavě slova mistra Koona, která ti řekl, když jsi v mladším věku, ještě jako padawan ztratil nějaký předmět, na nějž si jen mlhavě pamatuješ a ptal ses ho, jestli ti Síla pomůže ho najít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Po tom neustalým hledání, drincích a chození, se snažím vzpomenout na něco, co by mně pomohlo, když hlavou mi probleskne spásná myšlenka.

Vždy, když něco hledáš, tak musíš začít od místa, kde jsi to ztratil nebo viděl naposledy. Poté už tě Síla nebo správný postup přivedou k cíli.

Ihned mně napadne, že tohle je to co potřebuju k nalezení, ale pak si vzpomenu že já jsme to "ztratil" nakonec v Coruscantu. Ovšem taky mně napadlo, že "místo" kde jsme ho stratil bylo taky někde jinde než na Coruscantu. Ztratil jsme ho ve své mysli. Na nejdůležitějším místě. Takže jediná šance, jak jej najít, je se odprostit od všeho materiálního, a soustředit se na jednu věc. Na něho. Najednou se to stalo...

Věž...ne budova...je to prázdné?....to není možné....není na to sám.....kdo jste v.............

Pak se to rozplynulo, ale těďka jsme měl lepší představu o tom kde ho hledat. Vzpoměl jsme si že tu budovu jsme viděl na jednom poutacím hologramu, takže těďka už jenom namířit k budově. Muže tam být, muže to být pouze další vodítko k cíli, nemusí to být nic. ALe určitě to má svuj význam, jhinak by mně tam síla nezavledla. S tím si mohu být jistej. Jak jsme mohl odhadnout, budova nebyla daleko, takže to trvalo jenom chvilku, samozřejmě cesty speedrem. Až jsme byl na místě, takl jsme to uviděl, Budovu, jak přede mnou stojí v celé své monumentálnosti. Pomalu jsme došel ke dveřím, a koukl jsme se jestli se dá dostat dovnitř. A jak. Lidé co byl kolem si mně divně prohlížely, a to i když jsem svojí jediovskou přítomnost zamaskoval za normálního pilota.

____________________________
Nějak jsme nemohl přijít co napsat, tak jsme nic nepsal, těďka mně to jakž takž napadlo, tak jsme čekání trochu "vynahradil" délkou a jakž takž příběhem. Snad nevadí, jinak mylsím že vize nic moc neřekla, akorát mně trochu posunula...jinka asi jsme vyšel ze cviku :)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Budova před kterou jsi se octnul byla hodně vysoká a proudilo okolo ní mnoho lidí a velká většina z nich mířila do anebo od přistávacích ploch stejně jako ty. Porozhlédl jsi se po nějakém nápisu nebo něčem, co by tu budovu označovalo, než jsi spatřil ceduli, kterou jsi hledal a na níž stálo, že se jedná o budovu Správy přistávacích ploch. Tvůj pokus o uměle vyvolanou vizi, tě zavedl před tuto budovu v níž sídlili uředníci mající na starost kontrolu všech příletů a odletů do města, byli to titýž pracovníci, kterým jsi udával svoje vstupní údaje, aby jsi obdržel povolení k přistání. Nečekal jsi dlouho a vešel jsi dovnitř, kde jsi se výtahem dopravil do administrační budovy, kde k tobě bez váhání přistoupila osoba, která zde měla nyní službu.
Dobrý den, jak vám mohu pomoci ? Potřebujete poradit s dokováním, nebo snad máte nějaký problém, který se toho bezprostředně týká ?
zeptá se asi třicetiletá žena v kancelářském oděvu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Zdravím, jsme Garry Akesu, potřeboval bych zjistit, jestli by jste mi nemohla nějak zjistit, jestli zde neprošel tento muž......
Trochu mu jej popíšu, a též j iřeknu dobu, kdy zde mohl projít.
Mám připraveny kredity, kdyby něco "chtěl", taky mám připravenu výmluvu, že je to můj kámoš, a já jsme ho ztratil. Síla nezůstane nepoužita, ale nechci to přehánět.
Snad vám tohle stačí. Ztratil jsem ho někde v tomhle sektoru, když na nás zaůtočily piráti.
Usměji se na ní. Bič mám pěkně schovanej v pouzdře, které mám schované v tašce, kterou mám přes rameno. Těžko někdo pozníá že jsme jedi, mimo jiného Jediho. nebo sitha.
______________________
Nechci ze sebe dělat blbce, ale víme mojí timeline? Pač těďka nevím kdy jsme přesně. :(
Je 23 BBY, tedy rok před válkama. Viz timeline v osobním hodnocení.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Úřednice chvilku poslouchala tvůj popis a pak jenom pokrčila rameny.
Takhle vám asi nepomohu pane Akesu. Všichni lidi, co zde přistanou se nechodí osobně ptát sem, takže nemohu vědět, jak vypadají. Něco více by se dalo dělat, kdyby mi byla známo místo odkud vyrazil a kdy, to by se snad dalo dohledat. Navíc, abych vám mohla sdělit informace o jiných loďích tak muíte mít oprávnění a to nemá jen tak každý.
odpoví ti úřednice a nijak ti tedy nepomůže, ale ještě než můžete pokračovat ve vaší komunikaci, tak k vám přijde starší muž, který by se dal tipovat asi tak okolo 50 let.
Dobrý den, Nario, kdopak je tento muž a co potřebuje ?
pozdraví tě muž a zeptá se úřednice, oč se jedná.
Majore Gelline, tady pan Akesu by rád informace, na které nemá oprávnění.
odpoví mu Naria, ale major Gellin se jen pousměje.
Akesu ? Tak to je v pořádku Nario, postarám se o to osobně, můžete jít, vlastně jsem jej už očekával.
propustí Nariu major Gellin a ta se bez rozmyslu podřídí a po lehké úkloně se vytratí, takže tu zůstaneš s major Gellinem sám.
Dovolte, abych se představil rytíři Akesu, jsem major Tann Gellin a mám na starosti bezpečnost celého města, rád vás potkávám.
představí se ti major Gellin kompletně a podá ti přátelsky ruku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Curamelle, Corullag:

Na oplátku mu podám ruku já.

Těší mně. Rád poznávám.

Usměju se na něj lehce.

Jde vidět že mně znáte.

Docela mně to překvapilo, ale ne zas moc, dalo se čekat, že mně po tom všem někdo pozná.

Jde vidět, že víte co zde chci. Hledám tohot muže.

Popíšu mu ho už jenom letmo, aby nedošlo k mílce, aby se náhodou třeba nespletl.

Doufal jsme že narazím na někoho jako vy. S váma jsme si měl promluvit, respektivě vás jsme měl najít hned jak jsem sem přijel.

Koukl jsme se na blízkou pohovku, a chtěně jsem mu diskrétně naznačil, jestli bychom si nesedly.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Curamelle, Corullag:
Major Gellin lehce zakroutí hlavou a gestem tě vyzve, aby jsi ho následoval do nedaleké kanceláře, kde ti umožní si sednou do jednoho ze dvou křesel, zatímco on sám usedne do druhého.
Rada Jedi mě informovala, že mě dle všeho vyhledáte a předala mi pro vás některé informace, které se týkají vašeho subjektu, jenž tu přistál před osmi dny a ještě neodletěl.
vysvětlí fakt, že je o tvé přítomnosti a totožnosti obeznámen, zatímco se chopí ovladače, kterým pustí hologram, který má projektor uprostřed místnosti.
Z kamer, které sledují přístávací plochy máme pouze tento snímek, který nám nic neříká o obličeji podezřelého během jeho výstupu z lodě, kterou uzamknul a od té doby ani nenavštívil, ale obličej si nejspíš pamatujete. Samotná městská ostraha byla informována o podezřelém a měla případně monitorovat pohyb, aniž by subjekt sledovala a poslední informacimáme z před čtyř dnů, kdy navštívil jednu místní kantýnu, od té doby ani stopa.
předá ti další informace major Gellin a čeká na tvá další slova.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“