Mise pro Lukin13 - Silvie!?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Derk byl doslova uvězněn za nebezpečně vypadajícími barely, a tak uvítal, když ses vrhnul před něj a začal odrážet střely. Když jsi takto odvedl pozornost, tak se mu podařilo vyběhnout z pozabarelů a na chvíli se ti ztratil z očí. Ty jsi rychle pokračoval směrem ke střelcům, avšak pálili dost rychle a hustě a nezvládal jsi dost brzy odrážet vše, co na tebe šlo. A tak tě jedna střela, kterou jsi nezvládl zneškodnit, trefila přímo do ramane a razance, kterou měla, tě vyvedla z rovnováhy aty ses zapotácel. Tvé jediné štěstí bylo, že Derk se velice rychle dostal do zad pašerákům a teď už slyšíš jen hvizdy jeho meče, jak nelítostně a krvavě drásají těla střelců. Další výstřel tvým směrem od těchto mužů nevyletě, neboť bylivšichni v tu ránu mrtvi. Tvoje rameno si ale žádalo ošetření. Derk k tobě přišel a nejprve ti poděkoval a potom se zeptal:

Dík, za těma barelama jsem byl úplně bezmocnej! Ses v pořádku mladej?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Chvíli jsem odrážel střely, ale nakonec jsem jednu dostal do ramena.

Au!Sakra!!

V tu ránu jsem se stal velmi snadným terčem a nebýt Derka, který během chvíle všechny střelce pobil, byl bych už asi mrtvý.Vstal jsem a stále jsem se držel za rameno.Derk mi poděkoval a pak se zeptal, jestli jsem v pořádku.Odpověděl jsem jen:

Nápodobně Derku, kdybys je nesrazil, byla by ze mě mrtvola.Au, sakra, Derku, neumíš čirou náhodou léčit?

Zeptal jsem se Derka, ale při tom už jsem pomalu mířil k lodi.

Nejlepší bude odstartovat, potom mě může ošetřit.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Derk byl po tomhle masakru zřejmě v dobré náladě, a tak zažertovat s podrážděným výrazem:

Vypadám snad jak mistr Yoda, abych dokázal všechno na co si vzpomeneš? V lodi neco najdeš mladej! A teď pryč odsud!

Oba jste nastoupili do lodi a Derk hned začal žhavit obvody, abyste odtamtud co nejrychleji vypadli, kdyby náhodou přišle ještě další mizerové. Ty ses zatím rozhlížel po nevelké nákladní lodi a hledals něco, čím si ošetřit rány. Tvůj pohled však přilákal náklad, který byl uložen ve velkých bednách a tvá zvědavost byla najednou dost velká. Za bednami jsi zahlédl i něco, co vypadalo jako lékárna.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

Derk mi odpověděl poměrně jízlivě, ale pobavilo mě to, málo kdy dnes slýchám, jak někdo mluví o rytířích starého řádu.Na lodi jsem se vydal hledat něco, co by mě uzdravilo a našel jsem lékárnu, ale všiml jsem si taky nákladu ve velkých bednách.

Co to asi je?

Pomyslel jsem si a začal jsem si ošetřovat ránu.Potom mě ale moje zvědavost přemohla a já se začal pomalu přibližovat k bednám.
Pomalu a opatrně jsem to otevřel...
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Ošetřil sis ránu, která nebyla nijak vážná, tudíž ti to nedělalo žádný problém, ani to mco nebolelo. Pak ses ze zvědavosti začal vrtat v bednách. Tou dobou už vaše nová loď stoupala k obloze a Derk už jsitě začal s výpočtem pro vstup do hyperprostoru. Otevřel jsi jednu z beden a tak jsi uviděl úhledně srovnané moderní, kvalitní a nebezpečně velké a účinné blastery. Byla jich celá bedna. Beden bylo v tomhle nákladovém prostoru o hodně víc a takhle nebylo poznat, zde je ve všech to samé.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine

No né, nenapadlo by mě, že s touhle lodí získámi i osobní zbrojnici, to by bylo dost i na vzpouru, neuvěřitelné.Tolik zbraní.

Vytáhl jsem jeden z blasterů.Byl určitě určen pro armádní účely, ale co dělal v téhle lodi?Nejspíš to mělo být pro ty gorily, ale páni, že si umí vybrat.Blastery byly na první pohled kvalitní a v boji dobře využitelné.

Derku!Něco jsem tu našel a možná se to bude hodit.

Zavolal jsem na Derka a dál jsem se hrabal bedně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine

Derk na tebe z pilotní kabiny jen křiknul:

Hned se přijdu podívat, jen co vastoupíme do hyperprostoru!

Trvalo ještě minutku či dvě, než sebou loď znatelně cukla a to zřejmě značilo přechod do nadsvětelné rychlosti, protože k tobě přišel Derk a zetal se tě:

Tak cos..

Nedořekl větu, protože uviděl bednu plnou blasterů. Jen překvapeně zahvízdal a pak pokračoval:

Pěkná zbrojnice! To se musí nechat! Kdyby se nám tak tohle podařilo na Kesselu prodat, mohli bychom třeba tu tvou holku vykoupit!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor

Chvíli jsem čekal, ale potom to s lodí lehce cuklo a skočila do hyperprostoru.Potom už Derk přišel a na ty bedny vyvalil oči.Ale taky ho napadla skvělá myšlenka - vykoupit ji.Chvíli jsem na něj vyjeveně zíral, ale potom jsem se vzpamatoval a dokonce jsem donutil svou bradu se zvednout.

Jak mě to mohlo nenapadnout?

Potom jsem znovu kouknul na zbraně a zpět na Derka.

Myslím, že na Kesselu nebude tak těžké někomu prodat zbraně, jestli je to taková díra, jak jsi říkal, bude to chtít každý.

Navíc, když jsou takhle kvalitní.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor - cesta na Kessel

Derk se začal prohrabovat zbraněma a pak jen poznamenal:

Jsou opravdu hezké a kvalitní, jde jen o to, aby nás někdo nevzal na hůl nebo nás kvůli nim někdo neodkrágloval dřív, než budem mít kredity! Ae to snad nějak vymyslíme.

Na chvíli se odmmčel a pak pokračoval:

Cesta by měla trvat 50 hodin, pokud vše půjde podle plánu, tudíž máme spoustu času.

Přitom si hrál zrovna s jednou z nejnebezpečněji vypadajících zbraní, pak ji ale odložil se slovy:

Zlatej meč!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Hyperprostor - cesta na Kessel

Hmm, to máš pravdu, ale, přece nás jen tak neoblbnou.

Sledoval jsem, jak se Derk přehrabuje ve zbraních a potom si hraje s jednou z tech nebezpečně vypadajících zbraní, kterou ale odložil s poznámkou, že na jeho meč stejně žádné jiné zbraně nemají.
Po chvíli jsem si zašel do jedné z místností a snažil jsem se ošetřit s své rameno.Byla to ošklivá rána, ale nebyla to až taková hrůza, pálela sice jako čert, ale nebyla nějak nebezpečná.
Potom jsem si zašel do kabiny a koukal jsem na cestu.

Tohle bude asi ještě na dlouho.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Blížící se k orbitě Kesselu

Let trval dost dlouho a tak jste ho s Derkem strávili v meditaci, ze které vás vyrušil až přechod na podsvětelnou rychlost a ohlášení lodi, že jste dorazili na místo určení. Když jste došli do pilotní kabiny, otevřel se před vámi výhled na černošedou velkou planetu, která už z dálky vypadala hrozivě. Derk zadal kurz k hlavním dokům planety, které byly centrem pašeráckého obchodu. Na orbitě jste viděli několik lodí, vyhlížejících stejně podivně, jako byla ta vaše a až teď jste si uvědomili, jak nebezpečné to tu asi bude a jaké máte štěstí, že vás napadl tak výborný nápad.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel

Vystoupili jsme z hyperprostoru a Derk se chopil řízení.Ačkoli byla tahle loď pěkný křáp, docela hladce proletěla atmosférou a přistála na jedné z plošin.

Vystoupili jsme z ní a já se rozhlédl.Kolem chodilo mnoho lidí a všichni vypadali stejně podivně.Těsně před odchodem z lodi jsem si schoval svůj meč pod oblek a v ruce jsem držel pouze svou pušku.

Tak jsme tady, teda z tohohle místa jde ale strach.

Na zemi ležela spousta žebráků, kolem procházeli lidé i nelidé a nechávali se obskakovat svými otroky.Zmocnil se mě hněv když jsem spatřil všechnu tu bídu a nouzi.

Tak kam půjdeme Derku?




No tos teda dost předběh! By mě zajímalo, kdy jste přistáli, když jste hned vystoupili.. Zkus napsat něco o tom, co předcházelo tomu, než jste vystoupili.. No a jinak Huttů tam učitě není 5 na metr čtverečný.. To by se pobili.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel - přistávací plošina

Derk taktéž vystoupil z lodi a v celku povýšeně se rozhlédl po okolí - žřejmě to byl záměrem, aby nebyl nápadný a potom ti odpověděl docela potichu:

Musíme nejprve prodat naše zboží, ale když tu loď necháme jen tak, vsadím se, že tu nebude, až se vrátíme, tudíž ty vyrazíš sehnat kupce, ale dávej bacha, aby tě neprokoukli, protože potom by s námi byl konec. Já to tu zatím pohlídám, kdyby byly nějaký problémy, tak se hned vrať sem, snad to tady zvládnu. A meč vytáhuj jen v krajní nouzi!

Derk domluvil svým tichým a naléhavým hlasem a potom se otočil, aby se pořádně porozhlédl. Hned si ho slyšel zařvat:

Hej ty spratku! Dej ty ruce pryč, nebo ti ustřelím hlavu!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Kessel - přistávací plošina

Jasně šéfe.

Pokusil jsem se napodobit tupý hlas gangsterské ochranky a nahrbil jsem se.Pokud jsem vypadal dost jako idiot, mohl jsem se vesele procházet po těchto nuzných ulicích.Otočil jsem se a začal se procházet po okolí a hledat možné kupce.Byl jsem vytrvalý, neustále mě hnala dopředu myšlenka na Silvii, neustále jsem doufal, že ji získám a osvobodím.

Ahoj šéfe, tento svět je nebezpečnej a ty nejsi pořádně vozbrojenej, nono, tohle byste měl napravit, naštěstí, mám pro vás nějaké zbraně, stačí se jít kouknout, budete čučet, fakt.Za okouknutí přece nic nedáte.

Takto jsem to zkoušel na mnoho lidí, jednou se někdo chytí, to jsem si byl jistý, nikdo si tu nemohl být jistý svým životem, vždy se najde někdo, kdo se chce řádně vyzbrojit na svou ochranu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Kessel

Poměrně dlouho ses motal ulicemi a kantýnami a mnoho lidí na tebe koukalo jako na cvoka. Už jsi to chtěl pomalu vzdát, protože tvé hledání kupce vypadalo beznadějně, až jsi přišel do jedné kantýny, kdes zbraně začal nabízet jednomu uhlazeně vypadajícímu chlápkovi, který kupodivu souhlasil:

Ok kluku, doveď mě k tě zbraním, já si je prohlédnu a pak se domluvíme!

Chlápek se rychle zvednul, jako by tady čekal, až mu někdo něco takového nabídne a hned tě následoval k lodi, kde už vás vyhlížel netrpělivě Derk.

Tak kdepak to máte?

Zeptal se kupec a Derk si ho prohlížel nedůvěřivým pohledem. Zřejmě byl docela překvapen, že chlápek přišel sám a mě jen jeden malý blaster.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“