Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Loď kovošroťáků:
Nyní značně pohyblivá "zátěž" byl nadšený mým nápadem na použití meče a dostalo se mi jenom strohého varování. I když trochu nesmyslného, protože můj světelný meč rozhodně neměl několik metrů do délky a tudíž nemohl k pilotním pákám dosáhnout, tedy pokud bych ho nehodil vpřed. Alespoň, že mi na chvilku dopřál klidu, kdy začal přesouvat bedny tak, aby se do lodi nikdo nemohl dostat.
Stačilo by zajistit, aby se dveře jen tak neotevřely ...
pomyslel jsem si a dokončil práci před sebou. Než dorazilo "břímě", tak jsem si mezitím mohl prohlédnout kokpit zevnitř, stejně jako uschovat světelný meč na jeho správné místo. Byla mi nabídnuta pozice pilota, ale to jsem odmítnul jasným žuchnutím do sedačky kopilota.
Neříkej mi, že ti sebrali pilotní licenci za nacouvání do republikového křižníku ? Pokud ne, tak pilotuj, já to stejnak nemám zrovna moc v oblibě.
doplním mu k tomu ještě slovně a podívám se na ovládací panel před sebou a nechám si vyjet informace o lodi, ale především o našich současných souřadnicích. Přecejenom jsem Jedi a bylo by proti mému přesvědčení neposlat sem někoho, kdo by vyzvednul ty dva.
Kde je vůbec nejbližší republiková planeta ?
podotknul jsem ještě hlasitě, když jsem si prohlížel ovládání a zároveň jsem tím elegantně zahladil hledání našich souřadnic v přístrojích. Ze své pozornosti však nehodlám stále ještě slevit a k použití klávesnice používám rychlých a krátkých stisků.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Loď kovošroťáků:

OK, já řídím.
řekl zajatec a už se hnal na pilotní křeslo, do kterého doslova skočil a zapínal si pásy, zatímco odpovídal na tvou otázku.
Nejbližší republiková planeta? Nejsem si jistý, ale jak probíhá válka brzy to bude jen planeta na souřadnicích nula, nula, nula. Co to je za planetu, zcela jistě víš.
Pohledem pak přejel palubní desku, kterou dokonce jemně pohladil a pak se zarazil
Nepohybujem se?
zeptal se tě a bedlivě se díval z kokpitu ven. Moc toho neviděl, jen vesmírnou čerň a miriády malých světlých bodů. Viděll toho dost, ale vzhledem ke vzdálenosti co mezi lodí a hvězdami byla, nemohl zcela jasně říci, zda se se pohybujete či nikoliv. A proto, zatímco spustil předletový test sklonil hlavu k desce a díval se do jednoho rohu.
A kruci...
sykl, když se jedna větší hvězda, na kterou se soustředil, vydala na cestu směrem doleva, až zmizela za krajem okna
Ten křižník se pohybuje, ty si nechal zaplé motory? Řekni že jo, protože jestli ne, tak ti dva teď mají sice kocábku, ale mnohem silnější než my! A to není dobré.
A pak zatáhl podvozek své lodi a odpojil se od trupu. Průchod do tvé dřívější lodi zatáhl do svého frachťáku a trojice zaklapnutí svědčila o tom, že podvozek je zatáhlý. O čem vás přesvědčila i trojice zelených světel na palubní desce. Pilot uchopil řadící páku a chtěl už odletět pryč, ale ztuhl uprostřed pohybu a vydechl
O-ou
a ukázal ven z kokpitu. Vidět byla vesmírná čerň, velká hromada hvězd a do výhledu se teď dostala i vertikální "kladivouní" konstrukce můstku, která se pomalinku přesouvala zleva do prava a začala se i natáčet.
O-ou
ozval se pilot, když postřehl, že rychlost otáčení pomalu vzrůstá a křižník se teď dokonce začal posouvat kupředu.
Myslím, že máme problém, ten problém je přes 300 metrů dlouhý a težce ozbrojený. Nějaký nápad co teď?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Loď kovošroťáků:
To, že se začneme pohybovat mě poněkud překvapilo, i když ne tolik jako pilota, který mě informoval o souřadnicích Coruscantu. Aneb souřadnice, které je nejtěžší si zapamatovat, když se odpojíme od křižníku.
Jo, pohybujeme se.
přikývnu mu, protože pomocí Síly je tohle jedna z těch jednodušších věcí ke zjištění a pilot si to brzy uvědomí, když zahlédne změnu pozice hvězd. Za chvíli jsem již nějaký kus od křižníku, který mění svou polohu a natáčí se můstkem, který je v čele kladivové konstrukce, přímo k nám.
To jsem mohl čekat ...
povzdechl jsem si a snažil jsem se najít kontrolky výkonu motorů a štítů, které by se nám mohli hodit.
Zatím nepanikař, sám vidíš v jakém stavu ta loď je. Je to trochu zázrak, že z ní po střetu s mandalorianskou flotilou zůstalo tolik. A jestli tahle kocábka není na vesla, tak ji uletíme, protože hlavní motory to schytaly jako první a měly by se v součansé době pohybovat někde támhle, támhle a támhle. Takže na to dupni a snaž se držet za zádí křižníku, kde nejsou žádné zbraňové systémy ... tedy za tím, co zbylo ze zádi.
odpovím mu, co nejklidnějším hlasem a přitom ukážu do tří od sebe vzdálených bodů v prostoru, kde jsem tušil pozůstatky z toho, co kdysi pohánělo tento křižník a co jsem s pomocí Síly vrhnul na jednu z mandalorianských lodí. Potlačil jsem drobný náznak úsměvu, když mě napadlo, jak se na to asi oni mandaloriani museli tvářit a pokouším se svými omezenými znalostmi lodních systémů posílit výkon motorů a štítů, jak jen mi to systém dovolí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Loď kovošroťáků:

S těma motorama seš si jistej? Co když jsme je přilepili zpátky?
zeptal se tě, když obracel svoji, tedy vaši loď od tvého, err... jejich křižníku. Pilot natáčel loď opačným směrem co se stáčel křižník. Ovšem na můstku si toho všimli a začali s lodí rotovat, rotovat proti směru hodinových ručiček..
A kruci
sykl pilot a navedl svoji loď až těsně k trupu a když byl skoro v něm, zvednul příď své lodi a podél trupu mířil k zádi křižníku. Letěli jste kolem boku křižníku a motor na té straně trupu. Ve vhledu na druhou stranu ti samozřejmě překážel bok lodi, dosti rozbitý, ale neměl jsi čas počítat díry, protože pilot provedl dosti úchylný manévr. Provedl ho, když křižník změnil směr rotace z proti směru hodinových ručiček na po směru hodinových ručiček. Pilotova tvář se zkřivila a když byl s úpravou kurzu spokojen a vaše loď se vzdalovala od křižníku, objevil se mu na tváři sebejistý výraz.
Když sebou loď cukla, sebejistý výraz zmizel a začal zběsile mačkat čudlíky na palubní desce. Když jste odlétali od křižníku, nepostřehl pilot že křižník opět změnil směr své rotace a tak jste se dostali do zońy učinku generátoru gravitace, jenž měl křižník na "dně" lodě a křižník si jím vás začal pěkně pomaloučku přitahovat k sobě.
A safra, jsme opět na začátku. Tomu neuniknu.
povzdech si od řízení pilot
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků
Jeho poznámku o přilepení motorů jsem nekomentoval, jenom jsem ji doprovodil patřičně pochybovačným výrazem, protože to rozhodně nebyla práce na pár hodin, ale spíše dnů a to v doku. Následovala série ztřeštěných manévrů, kdy pilot se svou lodí nadšeně dokazoval do kolikaže směrů s ní dovede zatočit.
Nemám rád létání s lodí a už vůbec ne přestřelky.
zaběduju a rozhodnu se soustředit na Sílu, abych mohl předvídat případný nečekaný pohyb křižníku, kdyby se náhodou něco stalo. K mojí smůle došlo k aktivaci generátoru tažného paprsku, jenž úplně převrátil směr cesty naší lodě.
To je zlé ...
zachmuřím se a rychle přemýšlím, jak z dané situace vybruslit, co nejdříve, než se rozhodne usmažit motory. Naštěstí nemusím přemýšlet dlouho a rychle se začnu porozhlížet po nejbližších troskách.
Připrav se pořádně nakopnout motory, zkusím menší trik, ale nevím, kolik času ti to poskytne. Jakmile ucítíš, že jsi alespoň trochu volný, tak na to šlápni.
ponořím se do Síly a soustředím se na trosky v našem okolí s tím, že je přesouvám mezi naši loď a generátor tažného paprsku, jehož pozici si odhadnu dle směru, kterým nás táhne. Snažím se mezi nás především vkládat větší kusy trosek a shlukovat je. Pokud se vše podaří, tak se generátor tažného paprsku zaměří na ty trosky a my budeme volní. Pokud by nebylo v okolí dostatek trosek, tak se zaměřím na to málo, co by bylo k dispozici a pomocí Síly bych je nasměroval ke generátoru tažného paprsku a urychlil na maximální možnou míru s tím, že by ta troska mohla generátor vyřadit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků

Pilot se na tebe podíval
To s tím nakopnutím myslíš obrazně nebo doslova? Víš, motory sou vzadu a o palubu níž a ono, než tam doběhnu, kopnu do každého z motorů a vrátím se zpátky chvíli potrvá.
Ty už ses snažil zahltit generátor tažných paprsků nějakým smetím. Smetí bylo všude dost, ale povětšinou to byly malé kousky. A tak ti nezbývalo nic jiného než vzít trojici haraburdí poletující okolo tvého bývalého křižníku a zkusit jí vyřadit generátor ze hry.
Povedlo se ti dostat haraburdí do takové polohy, že si je generátor začal přitahovat. Smetí trošku oslabilo gravitační pole a pilot tak natočil příď lodě náhodným směrem a dal motory na plný výkon. Loď nevyrazila vpřed jako splašené zvíře, ale pokračovala vpřed jakýsimi skoky, až se loď dostala mimo dosah generátoru. Teprve tehdá loď vyrazila kupředu jak splašené zvíře.
Hurááá!
zařval si pilot a zatímco se vzdaloval od křižníku provedl pravotočivou rotaci okolo osy "příď-záď".
Když jste byli na pět kilometrů od křižníku proletěla okolo kokpitu turbolaserová salva
A kruci! Nějak přitvrdili! Nevypadneme vodsaď?
prohodil pilot a stáčel stroj doprava a nad křižník. Právě včas, protože místem kde jste se před chvíli nalézali proletělo pár laserových a turbolaserových střel.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Efekt se sice nedostavil tak rychle a v takovém množství, ale přecejenom se vše povedlo a loď se vysvobodila, i když to pro ni asi nebylo zrovna nejpříjemnější. Poznámku o kopání do motorů jsem nechal viset ve vzduchu, než se rozplynula a spokojeně jsem si oddechnul, když jsem už nemusel v Síle nic třímat. Pocit klidu netrvalo dlouho, vlastně jen do doby, než se do nás někdo neúspěšně pokusil vystřelit.
U Sitha, co všechno na té lodi vůbec ještě funguje ? Měl jsem pocit, že jsem byl rád jen za podporu života. Jinak k tomu odletu, upřímně netuším na co ještě čekáš, nebo tě to celé nějak rozžhavilo ?
podotknul jsem ironicky a ani si pořádně neuvědomím, co vše a jakým tónem jsem řekl. Ale v tenhle moment by mi to bylo jedno, když bychom už konečně zmizeli do hyperprostoru směrem k nějaké spřátelené planetě.
Jsem zvědavej, kdy se vůbec dostanu na ten Onderon ...
povzdechl jsem si a připravil jsem se, kdyby potřeboval pilot-rádobyvtipálek potřeboval nějakou pomoc nebo podporu, ať už byla tahle loď vybavena čímkoliv.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Pilot změnil kurz a navedl stroj "dolů", kdyby se ovšem ve vesmíru hrálo na nahoru a dolu. Když kolem proletěla trojice laserových paprsků sykl
Na co čekám? Nevšiml sis, že jsme pod palbou?
dořekl to a provedl jakýsi nepovedený výkrut. Či spíše nedokončený, když stroj jakž tak ustálil máchl levačkou k panelům před tebou
A navigační počítač máš před sebou ty! Takže tam něco zadej, ale bacha na to. Máme hyperpohon třídy 2,5 dosti malého dosahu.
Pilot se trošku zakecal a ozvalo se pár dutých ran
Ouu jé, pár laserů nám pocuchalo záďové štíty!
stočil loď vzhůru a pod vámi proletěla salva z turbolaserů.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Toho, že jsme byli pod palbou bylo opravdu těžké si všimnout, zvlášť kvůli těm jasným výbojům, co se nám míhaly na obloze. A informace o tom, že navigační počítač je přede mnou taky mohla přijít dřív, ale na dohadování nebyl správný čas a hlavně jsem se dohadovat nechtěl. Začal jsem se tedy věnovat počítači před sebou a otevřel seznam nejbližších planet, abych je rychle vyhodnotil a snažil se najít nějakou Republikovou nebo neutrální. Na tu bych zadával případné koordináty.
Leť směrem k zádi lodě, tam je menší palebné pokrytí, nebo se schovej za nějaké trosky, co se tu povalují. Ta loď je tak oškubaná, že nemůžou fungovat všechny zbraně a upřímně se divím, že fungují. Navíc na pilotování tam jsou pouze dva lidi ...
poznamenal jsem normálním tónem hlasu, abych nevzbudil dojem naléhání nebo rozkazování, ale aby to zároveň neznělo příliš odevzdaně. Pokusil jsem se najít navíc něco, co by odpovídalo ovládání štítů, zatímco se budou počítat souřadnice pro skok a rozložit energii rovnoměrně, tak abychom byli lépe chránění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Letím k zádi. Ty trosku jsou tak malé a letí tak pomalu, že bych mohl rovnou zastavit před jejich hlavněma.
odsekl pilot a začal se strojem prudce "klesat" pod křižník a zároveň rotovat kolem své osy. To ti na menu vyjel seznam planet v Dosahu. Stálo na něm Salin, Vinsoth, Axsila, Ord Cestus, Cathar, Dathomir.
Jen tak mimochodem, kolik vás na tom křižníku letělo když byl ještě tvůj?
zeptal se tě, zatímco dostal svoji loď pod střed křižníku a začal stoupat. Tentokrát si rotaci odpustil. Koutkem oka si všiml, že se snažíš změnit nastavení štítů
NEŠAHEJ NA TO! Ještě to rozladíš, či vypneš! A co v bitvě bez štítů? A vůbec? Co ti tak dlouho trvá? Prostě tam hodíš nějaký systém a letíme!
seřval tě pilot
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Pilot mi poslušně nahlásil svůj úmysl v letu, zatímco jsem si mohl vybrat náš další cíl. Žel nabídka rozhodně nepatřila mezi ty nejlákavější planety.
Rozhodně nechci na Cathar nebo Dathomir, ostatní ... eh ... nechť mě vede Síla ..
zamyslím se, zavřu oči a stisknu zadávání souřadnic pro Salin. Teď už je vše pouze na navigačním počítači, který musí spočítat souřadnice. Co se týkalo narážky na ovládání štítů, tam jsem měl chuť je opravdu na chvilku vypnout. Ale tuhle tužbu jsem díky svému výcviku ovládl, nesmím se poddávat zlostným emocím.
Vypadám snad jako gamorrean, který poprvé letí mimo Gamorr ?
odsekl jsem s tónem bez zájmu, čímž jsem mu chtěl naznačit, že nějaká jeho urážka mě jen tak nerozhodí.
A věř nebo ne, tak na té lodi jsem letěl sám s bandou cvičenejch plechovek. A byl to křižník Republiky, ne můj ... Jedi netíhne k osobnímu vlastnictví, jenom to omezuje.
odpověděl jsem mu na tu inteligentnější otázku a poprvé mě napadlo, že by tohle všechno mohlo být způsobeno nějakým únikem informací odněkud. Rozhodně jsem z toho nebyl nadšený.
Ehm, náhodou se ti nepovedlo narazit na nějaká zajímavá data, když jsi ... si prohlížel ten rozcupovaný republikový křižník ?
zeptal jsem se a čekal, až navigační počítač vyplivne zadané souřadnice.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Gamoco? Heleď, jak to mám vědět, když jsem ty tvý Gamotamty nikdy neviděl a na Gammě jsem nebyl!
zeptal se tě pilot
A vidíš, tys tam byl sám s plechovkama, oni tam jsou sami s plechovkama. Jaký je v tom rozdíl? Jej, ty už jsi vybral cíl... dobře... Salin? Neznám... větší díra nebyla?
zavrtěl hlavou na tvou zmínku o absenci osobního vlastnictví vůbec nereagoval a mlčky čekal, až počítač spočítá trasu a občas změnil kurz. Když se v kokpitu rozezněl vysoký tón, koukl na tebe a se slovy
A jedem!
šáhnul po páce hyperpohonu a stáhnul ji k dolů. Když ji stáhl skoro až dolů, podíval se na tebe zdrceným pohledem a řekl
Tak se tady ještě trochu zdržíme... dělám si srandu!
zmáčknul tlačítko co měl pod panelem a od trupu se něco uvolnilo. Napočítal jsi tři nějaké předměty a pak pilot stáhnul páku až k podlaze a pak jste konečně přešli na nadsvětelnou rychlost.
Uááá...
protáhnul se pilot ve své sedačce.
To bude dlouhchých osm hodin, co?
mrknul na tebe a začal kontrolovat panely jeden po druhém.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Než se hvězdy protáhly do dlouhých čar, tak ještě pilot provedl hloupý vtípek s nefunkčností hypermotoru, kterému jsem se nijak nezasmál a, což mě zajímalo o něco více, odhodil z lodi jakési tři předměty.
Že neviděl gamorreana se divím, padli by si v mnohém do noty,
pomyslel jsem si, zatímco jsem pocítil drobnou úlevu z hvězd představujících táhlé čáry. Na úplný odpočinek však ještě nebyl čas, ne hned.
Co byly ty tři věci, které jsi odhodil před skokem do hyperprostoru ? A ještě jsi se nezmínil o tom, jestli se ti z lodi povedlo získat nějaká zajímavá data, nebo jsi to snad opomenul schválně ?
poznamenám pokud možno neutrálním tónem a nesnažím se dávat najevo příliš velký zájem, ale pokusím se pomocí Síly vycítit rozpoložení svého protějšku při jeho odpovídání. Víc než dřív by se mi totiž hodilo vědět, jestli mluví pravdu nebo ne, či zjištění náznaku nějaké záludnosti.
Budu si muset promluvit s mistrem Tokare ... až se dostanu na nějakou spřátelenou planetu.
poznamenal jsem si ještě do paměti jasný fakt, který vycházel z předpokladu, že mi bylo něco zatajeno, něco, co bych měl vědět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Vesmír, Loď kovošroťáků:

Co by to bylo? Říkají ti něco naváděné rakety? Takové překvapení pro ty, co zůstali za námi. A mají takové, trošku speciální hlavice, hodně zvláštní, seizmické nálože. A rakety je donesou co nejblíže zadanému cíli, jistému republikovému křižníku. Taková sázka na jistotu, zvlášť pokud o něm neměli ani tucha.
zasmál se pilot
A něco zajímavého?
řekl stále pobaveně
Máš na mysli něco speciálního? Já jsem technik, ty asi ne. Každému z nás se bude zdát zajímavého něco jiného, nemyslíš? Takže přestaň za vším vidět spiknutí a hoď se do klidu. Pár hodin to ještě potáhneme spolu a pak se rozloučíme. A když budeš hodnej, dám ti nějaký buchty na cestu.
když to říkal, neměl jsi z něho pocit že by ti lhal, či klamal. Byl spíše štastnej, že to dopadlo jak to dopadlo.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Loď kovošroťáků:
Když jsem byl informován o tom, že vypuštěné objekty nebylo nic jiného než řízené střely se seismickou náloží, tak jsem na sucho polkl. Doufal jsem, že ti dva, co zůstali na křižníku, to přežili a později si je vyzvedne republiková armáda, tedy pokud se nerozhodnou tam ty trosky nechat. Co se týkalo mé další otázky, tak odpověď odpovídalo dosavadnímu chování.
I gamorrean by byl příjemnější společnost.
povzdechl jsem si a pokusil se v křesle uvolnit a zvažoval jsem, co budu dělat, až dorazíme na Republikou kontrolované území.
Nehledám spiknutí, ale pravdu, což pro tebe přeloženo znamená asi - že hledám vzácný kov ve slitině, kde by ho nikdo nehledal, a hlavně důvod, proč tam vůbec je. A měl jsem na mysli něco, co by jsi na takové lodi nečekal, její předchozí letové záznamy a podobný typ věcí.
pokusil jsem mu to vysvětlit tak, aby to mohl pochopit, ale na jeho prostoduchosti mě něco zaujalo. Je pravda, že jako ne-Jedi bych se nemusel trápit se spoustou záležitostí, mnohdy neuvěřitelně komplikovaných a složitých a žít prostý život. Jenže jsem si nebyl jistý, do jaké míry bych toho vlastně byl schopen.
Máš tu někde něco k pití ?
zeptal jsem se ho a uvědomil jsem si, že jsem přece jen poněkud žížnivý po tom všem pobíhání a utíkání.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“