Mise do Chřtánu (Úkol pro hráče Stealer)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Mise do Chřtánu (Úkol pro hráče Stealer)

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Coruscant se probouzel do nového dne. Ve městě opět žila doprava, která však nikdy neustávala, různé bytosti spěchali za svými povinnostmi a Klerik Serns, výborný pilot se dnes měl dozvědět, zda bude podle svých zásluh přijat do Rodgue Squardon.
Nebylo větším lákadlem, než povýšení z úst samotného Wedge Antiliesse. Cesta speedrem bylo to jediné, co jej dělilo od samotného vyjádření rozhodnutí.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
Po probuzení jsem byl na nohou. Jakmile jsem si totiž uvědomil že mě možná dneska přijmou do Rogue Squardon nemohl jsme mylset na nic jiného. Snídani jsem do sebe naházel jak nejrychleji to šlo, a pak už jsem spěchal ke speederu.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Cesta do coruscantské akademie, kde byla vybudována hlavní stanice pilotů, netrvala příliš dlouho. Povýšení totiž již od samého rána viselo ve vzduchu.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
Bylo tu už plno jiných pilotů. Zaprakoval jsem svůj speeder a šel jsem dovnitř-
Naposledy upravil(a) Stealer dne 29.6.2007 17:45:00, celkem upraveno 1 x.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Pilotů tam byla spousta, ale žádného z nich dnes nečekala taková pocta. Pro ostatní to byl den jako jiný. Den, kdy spěchali za svými povinnostmi, které je dělily od jejich rodin a normálního života. Né všichni piloti však vedli takové životy, někteří žili pouze létáním a jedním z nich byl i Klerik Serns.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
Zamířil jsem rovnou na místo. Cestou jsem pozdravil několik pilotů

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Na mnoha místech stály X-Wingy :X-wing: , do nichž zrovna nastupovali piloti a zařízení zvedala jejich astromechy. Nejdůležitějším úkolem bylo v této chvíli najít Wedge. Kde ale jen mohl být?

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
Porozhlídl jsaem se po hangáru, ale ač jsem se ptal kohokoliv, nikdo nevěděl kde je. Napadlo mě, že pokud není hangáru tak může být ve velitelské místnosti. Hned jsem se tam vydal.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Cesta do velitelské místnosti nebyla vzdálená více než několik metrů. V této chvíli však ubíhala neskutečně pomalu. Cestou přišlo ještě několik pozdravení s přáteli a konečně se nacházel před onými dvěřmi, jenž jej dělili od povýšení. Z místnosti slyšel žhavou debatu o nějakých utocích. Zvažoval, zda by nebylo vhodné přijít později.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
Po chvilce přemíšlení jsme se rozhodl že počkám než debata skončí, a teprve pak se tam půjdu podívat.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Debata skončila až po dlouhé hodině, kterou byl Serns ochoten vystát kvůli povýšení. Po této době se otevřely dveře, z nichž vyšel generál Antillies. Serns přistoupil k němu a zvažoval, co mu řekne. Wedge však prošel kolem něj, aniž by si jej všimnul.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
O...ou, tohle bude težší než jsem si myslel. Rychle jsem se vydal za Wedgem.
Ge.. Generále Antilliesy, jmenuji se Klerik Serns, jsem tady ohledně přijetí do Rogue sqvadron zakoktal jsem jakmile jsem k němu došel.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Wedge se otočil.
Wedge: Ale jistě, hochu, už na tebe čekám. Doslechl jsem se na tebe samou chválu a mimojiné také doporučení od tvých nadřízených. Byla by chyba, kdybych tě neměl v letce..
Wedge se trochu zamyslel.
Wedge: Ale teď zrovna není ta nejlepší doba.
Porozhlídnul se po ruchu kolem něj, po všech lidech spěchajících někam.
Wedge: Určitě jsi slyšel jméno admiral Dalla?.

Stealer

Příspěvek od Stealer »

Coruscant
Já? Ne, to jméno slyším poprvé. překvapeně jsem odpověděl. Hmm tak takhle asi na něj moc dobrý dojem neudělám.
Naposledy upravil(a) Stealer dne 12.7.2007 21:15:11, celkem upraveno 1 x.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant
Wedge si hocha notnou chvíli prohlížel.
Wedge: Skutečně? Tohle jméno je velmi známé, admirál Daala je jedním z posledních velitelů Imperia, také je to bývalá milenka Tarkina.. V poslední době Nové republice dost zatápí. Nyní jsme konečně zjistili její možný pobyt poblíž Chřtánu.
Wedge očekával chlapcovu reakci.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“