Mise pro hráče Wedge Bail-Ochranka

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Kývnutím hlavy jsem poděkoval Mistru Fistovi, že sdílí mé obavy v důsledku naší nedostatečné informovanosti. Promiňte, Mistře Windu, že jsem se nevyjádřil jasněji. Neměl jsem samozřejmě na mysli sdělovat trasu celému Senátu, ale pouze Řádu Jedi. Zajisté bychom se pak my sami mohli v tajnosti připravit a zjistit slabiny, které cesta má. Takto budeme muset improvizovat, což může vést k chybám, snažil jsem se Mistru vysvětlit svůj původní záměr, zatímco se transportní loď přibližovala k budově Senátu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Ano ano tvé obavy jsou celkem jasné ale přece jen někdo by musel trasu vymyslet někdo by nám ji musel říct a toto malé sdělení by mohlo vést k úniku informací
Řekl Windu a viskočil z LAAT/i která přistála u senátu

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Senát

Přikývnul jsem Mistru Winduovi, protože jeho odpověď byla logická - trasa by byla bezpečná až v rukou Řádu Jedi, ale než by se do nich dostala, vždy existuje možnost, že by padla do nesprávných rukou. Vyskočil jsem z transportní chvíli po Mistru Fistovi a držel se mu neustále nablízku, nechodil jsem však po jeho boku - nechtěl jsem na sebe strhávat příliš nechtěné pozornosti, na kterou si členové Řádu musí zvyknout. Soustředil jsem se jen na neobvyklé známky v okolí, něco, co by napovídalo, že je trasa známa více osobám, než pro kolik byla určena.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Senát

Naproti týmu jediu šel chodící transport z tvrzené druaoceli.
ŘIDIČ:Vítejte jste Jediové že?
Windu.Ano kde jsou plány?
Řidiš podal Winduovi datapad a ten ho ukázal všem ostatním členům řádu.
Tak mi jsme tady.
To je divné cesta je plánována jen rovně a rovně myslím že kancléř má něco zalubem

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Senát

Když jsem uviděl datapad, myslel jsem, že se řidič musel splést. Trasa neměla žádné zatáčky, vedla neustále jen rovně vpřed. Podíval jsem se na Mistra Fista a čekal na jeho reakci.
Když pak Mistr Windu vyjádřil názor, že kancléř má něco za lubem, neodpověděl jsem mu ani mu nic nenaznačil. Myslel jsem si však přesně totéž: Trasa je evidentně špatně naplánována. Buď má kancléř ty nejhorší stratégy, nebo má skutečně jiné plány. Začal jsem proto být ještě ostražitější než předtím, analyzoval jsem okolní ruch pro známky čehokoliv, co by mohlo prozrazovat sklony zaútočit.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Senát

Windu:Nechápu to ale dávejte si pozor
zašeptal a odešel
Kit:Padawane drž se našich rad a dávej si pozor na jedinný špatný větřík.
Řidič tady jsou dvě speedrové motorky.
Na jednu si sedla Shak a Windu na Druou Kit a Jeho padawan

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Senát

Věděl jsem, že chránit kancléře do doby, než nastoupí do transportu, bude mnohem snazší než dělat to při přepravě samotné. Nasedl jsem proto na speeder za Mistra Fista, ale ani na chvíli jsem nespustil oči z míst, kudy bude nejspíše procházet kancléř, aby nastoupil. Rozhlížel jsem se, ale pořád jsem nic nenacházel.
Ani se nedivím - s tak špatně naplánovanou trasou si útočnící mohou počkat, až budeme mimo Senát, kde by je mohli zneškodnit kancléřovy stráže, na bezpečnější místo, poznamenal jsem si v duchu. Ani poté jsem však nepřerušil své pozorování.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Senát

Náhle se kancléřovo vozidlo vzneslo a lětělo.
Fisto byl zmaten ale lětěl za nimi.
Padawane vzdádu je taková kapsička a vní najdeš Sniper bude ted lepší nž světelný meč!
Křičel Mistr Fisto.
Windu zatím seděl vzdádu na speedru a čekal jestli se nebude něco dít

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Uposlechl jsem příkaz Mistra Fista a vzadu jsem opravdu našel odstřelovací pušku. Byla to precizní zbraň se škálovatelným zoomem a antivibrační technologií. Protože jsem o tomto druhů pušek mnohé a četl v Archivech včetně způsobu zacházení a doporučených taktikách boje, rychle jsem si je připomněl. Nejničivější účinky při střelbě na hlavu bez nutnosti brát v potaz rychlost a směr větru, protože projektilem je laserový paprsek. Nízká kadence a proto nevhodná k boji nablízko, ideální pro střelbu na střední a dlouhé vzdálenosti za účelem zabití na jeden či maximálně několik výstřelů, nikoliv pro pouhé zranění.
Nabil jsem zbraň a nechal si ji v rukou pro případ okamžité nutnosti jejího použití. Také jsem, zatímco Mistr Fisto hlídal prostor před námi, pozoroval, zda se neděje nic neobvyklého za námi.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Kancléřovo vznášedlo se smeklo z cesty a zabočilo směrem doleva azačalo prudce klesat.
Kit:[b]Mace tohle není na plánu co se děje?
Mace:Nemám tušení musíme to s Shak otočit dávejte si pozor a hla.....[/b]
Kit:Mace Mace
Padawane spojení vipadlo dej si pozor.
ŘEKL mistr a letěl co nejrychleji.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Věděl jsem, že jelikož se Mace Windu s Shak Ti budou muset vracet zpátky, úkol chránit kancléře zůstává pro tuto chvíli na mě a Mistru Fistovi. Zatímco tedy Kit Fisto řídil speeder, já jsem se pokusil ve změti vznášedel a přepravních konvojů najít kancléřovu loď.
To se mi také za pár sekund povedlo. I když jsem nevěděl, jaký byl důvod náhlého vybočení ze stanovéné trasy, v ten okamžik jsem to neměl čas zkoumat. Neustále jsem jen pozoroval loď a zkoumal okolí pro případ, že by se k ní odněkud snažilo přiblížit cizí plavidlo. Odstřelovací pušku jsem měl neustále připravenou ke střelbě.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Kit Fisto letěl vedle vznášela což byla nevýhoda pro druhoon stranu kde se už blížil Mace s Ti.
Padawane něco se mi nelíbí na té stíhačce támhle za námi
řekl Fisto a ukázal na stíhačku která byla potažena černými pruhy a měla stažený kokpit.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Otočil jsem se a všiml si, že stíhačka, na kterou mě upozorňoval Mistr Fisto, se neustále přibližuje. Nemohli jsme opustit stanoviště, protože bychom tím mohli ohrozit kancléřovu bezpečnost, ale nebylo také možné, abych na ní vystřelil, protože posádka nemusela mít nepřátelské úmysly. V naší rychlosti také nebylo možné, abych využil Sílu. Rozhodl jsem se, že zkusím lest.
Zajistil jsem tedy pušku, aby nemohla vystřelit, znovu se otočil dozadu a namířil na kokpit stíhačky s černými pruhy. Věděl jsem přitom, že pokud v ní sedí obyčejný řidič, okamžitě by zastavil, protože je to první logická reakce. Kdyby ale měla posádka nepřátelské úmysly, musela by nějak pokročit se svým plánem, protože by cítila, že je odhalena.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Transport

Loď se otočila a zmizela z padawanových očí.
Fisto:Skvělé podařilo se ti to díky bohu.
Řekl a vtu chvíli se před nimi objevila tatéž stíhačka začala střílet a spedrová motorka byla zasažena.
Fisto se nerozmýšlel skočil a přisál na Kancléřově vznášedle.
Padawan stále seděl na vznášedle.
Padawane Rychle!
Mezitím se na scéně objevil Mace skočil na motorku vzal padawana skočil sním na vznášedlo.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Transport

Přesto, že se vše odehrálo během chvíle, jsem neupustil odstřelovačskou pušku, a tak jsem ihned po dopadu na střechu lodi zbraň odjistil a otočil se opačným směrem, než letělo kancléřovo vznášedlo.
Stíhačka s černými pruhy se právě obracela po úspěšném sestřelení našeho speederu, takže jsem se rozhodl nestřilet na posádku, ale na ovládání kormidla, které je u těchto typů v oblasti před kabinou. Když loď dokončila obrat, zacílil jsem přibližně do míst, kde se obvod nacházel, protože i kdybych jej netrefil, měl by se alespoň poškodit enormní teplotou dopadnuvší střely.
Vypálený paprsek byl téměř neslyšný.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“