Výcvik pro Jona-"Oči v temnotě"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Freyt

Výcvik pro Jona-"Oči v temnotě"

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-starý chrám řádu Jedi

Takže,transport na akademii tu bude za půl hodiny. Povídá mladý poddůstojník oblečený ve vojenské uniformě vojáka Nové Republiky...
Pojďte prosím za mnou. Dodal...
Všichi si sebrali své věci a následovali poddůstojníka,jen ty jsi ještě chvilku posečkal,pak jsi sebral svůj batoh a šel pomalu za nimi.Držel jsi se dál,jen tak aby jsi je měl nadohled...
Najednou ti překřížila cestu žena zahalena v kápii...
Spěcháš někam?

Jon

Coruscant-starý chrám řádu Jedi

Příspěvek od Jon »

Tolik se My toho honí halvou. Uvidím ješte rodinu? Kam mě to všechno zavede? Na jednou jsem vytržen z přemyšlení.
Mladým poddůstojníkem, oblečený ve vojenské uniformě vojáka Nové Republiky...
Takže,transport na akademii tu bude za půl hodiny. ...
Pojďte prosím za mnou.
Najednou ti překřížila cestu žena zahalena v kápii...
Spěcháš někam?
Jak se to vezme? Potřebujete něco?
Na jednou my problesko halvou, co my říkal otec.
Během tvé cesty si davej pozor! Ne všichni chtějí změnu!
Naposledy upravil(a) Jon dne 12.11.2007 09:30:26, celkem upraveno 1 x.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Starý chrám řádu Jedi

Žena si tě přeměřila pohledem a pak dodala.Ano jsi Jon'Re,popis by odpovídal.Ty půjdeš se mnou,tvá cesta nyní nevede na akademii.
Stále hleděla na tebe,její hnědé oči tě přímo probodávaly.Jsi tedy připraven padawane?Mistr skywalker nám dal úkol,alespoň se začneš hned učit Jediskému životu.Jen něco vyřešíme a pak se vrátíme na akademii,kde započneš svůj výcvik,tedy pokud se něco nepřihodí.Téměř neslyšně se zasmála,přitom se otočila a dala se na odchod...

Jon

Příspěvek od Jon »

Coruscant-Starý chrám řádu Jedi

Když se na Mě podívala. Uvědomil sem si, že to bude můj učitel,"můj mystr.
Ano, jsem připraven.
Pří slovech, že nam dal úkol samotný Skywalker.
Jsem se začal těšít, na svuj první úkol.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Starý chrám řádu Jedi

Žena šla před tebou a znenadání se otočila.To tam chceš stát věčně?Usmála se na tebe a pokračovala v cestě.Viděl jsi jak vychází ven z chrámu.Jone tak už pojď.Ozval se ti v hlavě její hlas. Z počátku tě to viděsilo,ale téměř ihned jsi pochopil,že to je tvá mistryně.

Jon

Příspěvek od Jon »

Coruscant-Starý chrám řádu Jedi

No, tak to pěkě začína.
Ne, ne už běžím.
Zahleděl jsem se na sochy v chramě. Fancinovala mě, ta krasa a ta monumentalnos to fo všeho.
Co to bylo? Ten hlas, v me hlavě? A" pak My došlo, že Mě volá moje mistryně.
A tak jsem se rozeběhl za ní.
Přiběhl jsem kní a neodolal své zvědavosti. Zeptal se..
Co, je to za úkol? Kam to jdeme?

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant

Mistryně stála už u malého dvojmístného speedru.Blaze těm,kteří nic nevědí,vše se dozvíš v pravý čas.Nyní se musíme dostat do přístaviště,tam mám R-41 Starchaser pro nás.Mistryně naskočila do speedru s úžasnou ladností a čekala na tebe.

Jon

Příspěvek od Jon »

Coruscant

Tak jsem doběhnul, k speedru. Hodil jsem bagl, na sedačku a přisedl k mistryni. A v zapětí jsme letěli k dokum. Pak jsem si pomyslel."R-41 Starchaser" Dobře vyzbrojená loď . Asi to nebude nej lechčí, mise.
Ale co na tom zaleží! Pak jsem si všimnul že se na mě díva. (Mistryně)
Určitě mi zas čte myšlenky. Pak jsem se podíval dopředu,a uviďel sem space doky.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Starport

Mistryně Kyra se speederem zacházela opravdu skvěle,přistávala s velkou rychlostí a dosedla jako pírko.Nepotřebuji číst tvé myšlenky,možná to bude těžká mise,kdo ví.Ukázala ti cestu.Má loď je v doku č.13,tak tam jdi já ji jdu odhlásit.Viděl jsi jak si bere malé zavazadlo ze zadní sedačky speederu,vypadalo to jako jakási malá taštička a bylo evidentní že jí naní hodně záleželo.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“