Výcvik pro hráče Vozna - "Rodina"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-džungle

A bylo tomu opravdu tak.Po několika okamžicích přijíždí speeder s dalšími třemi muži,jeden z nich byl Trandoshan.Opět byli velmi dobře vyzbrojeni,Trandoshan někam zřejmě spěchal,protože vystoupil a téměř vběhnul do útrob stanu.Náhle uslyšíš výstřel,vojáci se podívaly směrem na stan...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-džungle


Při příjezdu toho spídru mně prošlo hlavou kdo toje a co chce
poté vběhnul do stanu a ozval se vístřel co to kdo vistřelil na koho zasahl nekdo nekoho co udelaji ti strážní. při tomhle jsem reflextně sahl po meči a přichistal jsem se. shopil jsem svoji sílu a skusil zapátrat po mistrovi . Jestli je již na smluveném mistě....

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-džungle

Ponořil jsi se do síly a pátral po mistru.Po chvilce jsi ho vycítil,byl už skoro na smluveném místě.Dal jsi se do pohybu směrem k němu,když v tom vychází trandoshanský lovec ze stanu,rozhlíží se kolem a dívá se po svých mužích když v tom tě zamrazilo,vypadalo to jakoby se díval přímo na tebe.Pohled byl přímý a velmi tě znepokojoval...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-džungle

Dívá se na mě ,přímo na mně?,nebo jen mím směrem .
Věděl jsem ze se musím dostavit na smluvenné místo ale nedokázal jsem se ,z obav že si mě všimnul, ani pohout .

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-džungle

Stále se díval tvým směrem,kdyř tu najednou zvednul svou ruku a naznačil že ti podřízne krk.Bylo to jasné,věděl o tobě.Viděl jsi jak šel pomalu ke strážím.Najednou se za tebou někdo pohnul,byl to mistr Ratharan.Tandoshani vidí i v infračerveném spektru,proto na tebe ukazoval to gesto,ví o nás musíme zmizet,je tu víc vojáků než myslíš,nedaleko je přistávací zóna a tam je celá četa najemných lovců.Nevím co tu chtějí,ale jsou dobře ozbrojeni.Bude lepší,když to okamžitě nahlásíme mistru Skywalkerovi!.Rozhlížel se kolem sebe.Napadá tě něco?...zeptal se mistr...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-džungle


Jestli mislíte proč tu je. tak to nevim ale vim že musime zmizet. Mistře neodešel mistr Skywalker z chramu, potkal jsem ho na chodbě a vipadal jako by se někam chistal.Ale ted´se musíme dostat zpět.
S temito slovy jsem se k němu otočil a

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-džungle

V tom začala krutá a nelítostná palba.Ocitly jste se přímo uprostřed,kolem vás svištěly laserové střely a neušlo ti jak vedle mistra dopadl tikající cryobanový detonátor.Mistr však o něm buď nevěděl a nebo neměl čas s tím něco udělat,protože zrovna odrážel střely svým zeleným mečem,každým okamžikem mohl detonátor explodovat.Pochopil jsi po několika úderech srdce,že mistr spoléhá na tvé umění...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-džungle


Ihned po té co jsem to pochopil jsem během mžiku vzchopil svou silu a uchitil jsem detonátor a hodil jej mezi stromy na paseku.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“