Výcvik uživatele Loran

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Usmál sem se na spolubojovníka a poodešel sem za nedaleko stojícím velitelem.
Sprvně jsem zasalutoval a postavil se do pozoru.
Veliteli, kadet Lorn Joran. Chtěl jsem se zeptat zdali dostaneme i přilby. Nejsem jediný koho to zajímá.
Doufal jsem že můj krok nebyl moc troufalý, ale velitel vypadal přívětivě.

MIMO: Nevadí, stane se:)

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Velitel se hbitě otočil za salutujícím kadetem a překvapivě nasadil neutrální výraz
Velitel: Během chvíle se vše vyřeší. Vyřiďte to ostaním kadete.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Pane, ano pane!
přitakal jsem a na patě se otočil ke svým soukmenovcům. Vyřídil jsem jim zprávu a čekal jako oni jak se tato situace vyřeší a co se bude dít dál.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Bylo to nesmírně zajímavá situace. Spousta stormtrooperů, bez svých přilb, čekajíc na na chvíli, kdy budou v plné zbroji... Během chvíle však přišel opět rozkaz k seřazení jednotky. Konečně se rozdávali helmy.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Jednotka stála seřazená a postupně každý dostal svou přilbu. Když jsem dostal tu svou. Okamžitě jsem si jí nasadil. Přez vizor bylo vidět mnohem lépe.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Další pokyny, které kadeti dostávali, byly už jen přes vysílačku. Z ní se ozval přenosem modifikovaný hlas, avšak Joran bezpečně poznal, že se jedná o velitele.
Velitel: Jednotko, seřadit!

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Velitelův rozkaz byl téměř zbytečný, všichni stáli seřazeni už pěkně dlouho.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Až na některé, kteří si zkoušejíc své přilby, odklonili od rovnoměrného seřazení. Hlas během chvíle pokračoval
Velitel: Nejdůležitější při boji je koordinace celé jednotky, která je dána komunikací. Jestliže budete jednat na vlastní pěst, větu nechal tajemně viset ve vzduchu
Velitel: ale o možných následcích se dozvíte během chvíle.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Mechanický hlas:...Jestliže budete jednat na vlastní pěst...
Tak se nedožijem dalšího rána, teda pokud někdo neni tak dobrej že si sám vystačí.
Pomyslel jsem si.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Velitel: Nyní se přesuňte na cvičiště! Zněl příkaz. Ve předu se objevili dva stormtroopeři, u kterých bylo zřejmé, že nepatří ke skupině nováčků, už jen vzhledem k jejich přesně střiženým vojenským pohybům.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Pochodovým krokem jsem vyrazil směrem na cvičiště. Roztřesení nováčci mě pomalu následovali.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida - cvičiště
Cesta na cvičiště netrvalal příliš dlouho. Když se jednotka opět shromáždila dle pokynů ve vysílačce, dostali jeden po druhém zbraně. Joran v ruce svíral tu svou. Přesně, jak si představoval. Začlo právě mírně mrholit

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Kapky deště bubnovaly na bílé brnění stormtrooperů. Přesně takhle jsem si představoval svůj trénink, co nejtěžší, ať se ukáže co ve mě je! Chtěl jsem dokázat že se ve mě lord Vader nemýlil a že mu budu věrně sloužit!

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Přes obličejový chránič helmy spaloval pohledem okolí Joran před sebou. Byl to zvláštní pohled, který mu skýtal podívanou na několik menších polorozbitých budov, nerovný terén a několik kilometrů vzdálená pevnost. Poblíž stál jen transportér, který však nebyl provozu schopný. Bylo zřejmé, že dostat se k pevnosti (pokud to bude úkolem), nebude snadné. Mrholení zesílilo v pořádný déšť.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

V brnění mi bylo teplo. Většina vojáků stála a debatovala s ostatními, nebo si prohlíželi své zbraně.
Amatéři Pomyslel jsem si.
Snad se tu najde někdo kdo bude schopnej mi pořádnej krýt záda.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“