Výcvik uživatele Loran

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Výcvik uživatele Loran

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Na cvičišti již bylo nastoupeno několik nováčků, u nichž bylo znát, že nemají správný vojenský styl držení těla ještě vypilován. U některých byla vidět zjevná nejistota. U Lorana však odhodlání. Čekal na velitele. Čekal na budoucnost, které se již nemohl dočkat.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Stál jsem na cvičišti s několika dalšími vojáky. nezdáli se být příliš jistí svým budoucím povoláním.
Kdyby nabírali lidi ve spodních patrech Coruscantu, měli by mnohem lepší armádu.
Pomyslel jsem si.

netrvalo dlouho a přišel velitel naší jednotky.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Velitel přišel v doprovodu dvou stormtrooperů, měl na sobě uniformu, která se pyšnila velitelskými insigniemi. Byl to poměrně vysoký muž, tvrdých rysů a středních let. Už když přicházel, zaslechl Loran jeho kletbu.
Velitel: U Vadera, co je to ubožáky?!
Nevyřkl ji však příliš hlasitě, to o něčem svědčilo.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Velitel se viditelně nesl na své své důstojnické hodnosti. Zjevně to byl takový ten povýšenecký typ.
Jestli si myslíš že mě tady bude nějak buzerovat. Tak na to může zapomenout. Na to jsem až příliš tvrdohlavý.
Postavil jsem se do pozoru jak bylo zvykem. Ostatní následoali mého příkladu. Nechápal jsem jak je možné že vybrali takové nezkušené muže.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Velitel se zastavil před nastoupenou jednotkou a se značným znechucením odplivoval každé slovo, jenž vyslovil:
Velitel: To, že jste byli vybráni k výcviku ještě neznamená, že se zde udržíte začal svůj proslov vaše působení zde, může skončit rychleji, než blasterový výboj. Můžu vám říct, že horší jednotku jsem zde ještě nevidě!

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Velitel vypouštěl z úst obvyklé přehršle výhružek a pohrdání jednotkou. Stál jsem nehnutě a poslouchal jeho slova. Věděl jsem že v něčem má pravdu. Aby se někdo dostal do pětisté první, musel být opravdu tvrdý bojovník.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Velitel si ještě chvíli prohlížel jednotku s odporem, poté dodal:
Velitel: Jednou z prvních věcí, které dnes budete podrobeni, bude zátěžový trénink. Dostanete obzvlášť těžké brnění, ve kterém vás budou čekat nejrůznější překážky, aby jste poznali, co je to život Stormtroopera! Při posledních slovech se na tváři velitele objevil ďábelský úsměv.
Velitel: Dostavte se do sektoru 2-1-3, tam dostanete další pokyny.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Čekal jsem až vydá velitel rozchod, poté jsem zasalutoval a vydal se směrm k sektoru 2-1-3.
Cesta netrvala dlouho, bylo to téměř za rohem.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Sektor působil jako sklad, čehož si bylo možné všimnout již z dálky. Při vstupu skenery změřily základní obvody každého člověka, jenž jimi prošel a stormtroopeři mu již podávali jeho brnění. Loran stál v řadě, před ním byli pouze tři další lidé. Přemýšlel o svých pocitech, které v něm předchozí situace vyvolala.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

I přes velitelovi výhružky a urážky jsem byl klidný, věděl jsem že by mě lord Vader nedoporučil do této jednotky, kdyby nevěřil v tom že se zde uplatním. To mě drželo v klidu, což se o o ostatních lidech z jednotky říci nedalo. Vypadali hrozně nervózně, na stormtroopery hleděli se strachem v očích.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Konečně došla řada i na Lorana. Dostal své brnění, které vážilo daleko více než-li standartní zbroj stormtrooperů. S nedůvěrou pohlédl na vojáka, od něhož výstroj dostal, ale protesty by zde nenašly uplatnění, toho si byl vědom. Zařadil se do skupinky, která si svou výstroj právě zkoušela.

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Zbroj nebyla až zas tak těžká, tahat součástky z rozbitých speederů, kterých bylo na Coruscantu hodně, bylo daleko těžší. Oblékl jsem si zbroj a podíval se na sebe. Konečně jsem mohl začít svou kariéru v armádě.

MIMO: Prosím tě, je to detail, ale moje postava se jmenuje Lorn, nikoliv Loran.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Loran si prohlížel svou výstroj a jediné, co zůstávalo jeho zkoušce skryto, byla helma. Tu však nikde neviděl. Otočil se na jednoho mladíka, který stál poblíž a zvažoval, zda se jej nezeptá....

Lorn Joran

Příspěvek od Lorn Joran »

Carida:

Přilbu nedostanu? Zvláštní, poptám se kolem.
Za mnou stál nějaký mladý muž, rozhodl jsem se ho zeptat jestli neví kde jí vyfasuju.
Chlapče, prosím Tě, nevíš kde se fasují přilby?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Carida
Kluk byl téhož věku, jako Joran, ale to nebylo nic překvapivého, to byli téměř všichni a přesto na něm něco Jorana zaujalo.
Kadet: Těžko říct, každopádně nejsme jediní, kterým to připadá zvláštní. Joran se toho příliš moc nedozvěděl.

Edit: Promiň za komolení jména. Nějak jsem si toho nevšimnul. To víš, Joran, pak jsem si vzpomněl na Jedi Loran v Outband Flight, na Lorna Pavana v Shadow Hunter.. a zkomolenina byla na světe.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“