Výcvik uživatele Darth Berry

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Wedge Bail

Výcvik uživatele Darth Berry

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Právě jsi po několika dnech cesty vystoupil z transportní lodi a konečně se dostal na místo, o kterém mezi nezasvěcenými kolují ty nejdivočejší příběhy, které Rytíře Jedi pronásledují ve snech a které je považováno za nejzlověstnější planetu v galaxii.
Na první pohled ale nic nenasvědčuje tomu, že se zde patrně odehraje něco, co od základů změní tvůj život. Snažíš se tedy rychle prodrat davem lidí, aby ses co nejdříve dostal k branám Akademie a dost necitlivě přitom vrážíš do jednoho z kolemjdoucích. V jedně desetině sekundy jeho ruka vystřelí směrem k tobě a v druhé už drtí tvé zápěstí. To tě donutí se otočit.
Před sebou vidíš muže přibližně dvacetiletého, jehož tvář je zkroucena hněvem. Snažíš se vyprostit z jeho sevření, ale on tomu nevěnuje pozornost. Pak na tebe promluví: Pamatuj si, chlapče, že jestli mi ještě jednou takhle zkřížíš cestu, budeš litovat! Pak povolí svůj stisk, otočí se k tobě zády a chystá se k odchodu.
Na chodbě v té chvíli není nikdo jiný než ty a on. Každou buňkou svého těla cítíš tu nejhorší potupu.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik uživatele Darth Berry

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Ze začátku jsem si říkal co si to dovoluje ale potom mi přišel takový zajímavý, ale co... nechám ho bejtnezajímá mě... když jsem s koukal, kde jsou ti lidi všiml jsem si, že ten muž stojí opodál a dívá se na mě asi ho na mě něco zarazilo...

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Nenápadně tedy muže dále pozoruješ a vidíš, jak k němu přichází několik dalších a on při rozhovoru s nimi ukazuje tvým směrem. Nevšímáš si ho a pokračuješ směrem do Akademie. Naposledy jsi se ještě otočil směrem ke skupince, která o tebe před chvíli jevila takový zájem, snad proto, abys jim věnoval tvůj oblíbený samolibý úsměv.
A zastavil jsi se. Ten, jehož ruku jsi před chvílí cítil na svém zápěstí, tam v rohu stál pořád, ale ti zbylí už ne. Možná je to jen náhoda, ale přesto cítíš, že jejich odchod byl až podezřele rychlý a tichý. Otočíš se tedy znovu směrem k východu.
Vyšel jsi na vzduch a ihned cítil vítr, který ti naplnil plíce čerstvým vzduchem. Před sebou vidíš Akademii a nic ti nebrání ve vstupu dovnitř... Díky nenadálému úderu do zad ztrácíš rovnováhu a padáš na zem. V poslední chvíli stačíš mezi sebe a tvrdý povrch umístit své ruce, stejně ale cítíš nepříjemnou bolest. Překulíš se na záda a vidíš čtyři muže, které jsi před chvílí pozoroval uvnitř. A taky víš, kdo je na tebe poslal.
Všichni se smějí a jeden z nich začne povýšeným tónem: Ale ale, slečinka spadla na zem. Příště si dávej pozor, kam šlapeš, kloučku. Teď se sebereš a vypadneš odsud, než se stane něco, co tě bude hodně bolet!. Hněv na tvé straně je nepopsatelný.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Pomalu a nenápadě se snažím odejít než se stane to, o čem mluvil ten chlápek. Řikám jim... no jo no jo... vždiť už jdu odcházím ale nenapadlo mě použít můj lightsaber, který se mi houpal u pasu. Doplazil jsem se až k akademii a cestou jsem se sám sebe ptal... kdo to je???

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Doklopýtal ses k branám Akademie a čekal, než budeš s ostatními nedočkavci vpuštěn dovnitř. Nenápadně ses také rozhlížel kolem sebe, ale toho muže jsi tam neviděl, což tě trochu uklidnilo. Ne však na dlouho, protože jsi za sebou uslyšel těžké kroky. Prudce ses otočil. Před tebou stál ten hromotluk, který tě před chvílí tak nevybíravě "přivítal" na Korribanu. Nevěděl jsi, jestli přišel v této eskapádě pokračovat, a proto jsi byl na pozoru před dalším nečekaným úderem.
Muž však promluvil smířlivým tónem: Poslouchej, jestli se chystáš do Akademie, dávej si tam pozor a nenech si tam líbit nic podobnýho, co se ti stalo před chvílí, dlouho bys tam nepřežil. Ten chlap, kterej mě najal, chtěl, abych tě zabil, ale já to neudělám, protože ty jsi byl jeden z mála, kterej ho dokázal vážně vytočit. Možná, že z tebe má strach, ale ještě nikdy jsem ho neviděl takhle vyvedenýho z míry. Jedna rada - dej si tam na něj bacha.
S těmito slovy muž odešel a nechal tě tvým úvahám. Neznáš sice jméno ani jakou funkci v Akademii zastává, ale víš, že tam uvnitř máš prvního nepřítele.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Při čekání na otevření brány jsem přemýšlel o tom nepříteli... kdo by to mohl být??? pořád jsem přemýšlel a přemýšlel a najednou jsem se otočil a ten muž byl mrtvýna zemi... díval jsem se na něj a přemýšlel dál...

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Při svém přemýšlení znovu očima zavadíš o tělo mrtvého a zdá se ti, že drží něco v ruce. Přijdeš tedy k němu, skloníš se a zjišťuješ, že je to Sitshský amulet, modla všech adeptů vstupujících do Akademie. Jeho vlastnictví o nositeli vypovídá, že zaujal některého z Mistrů unvitř. Překvapeně jej sebereš a tušíš, že se ti možná bude později ještě hodit.
Vstaneš tedy od těla a věnuješ mu poslední pohled. Dostal ránu z blasteru do hlavy, podle průstřelu zřejmě odstřelovačskou puškou. Kdybys mohl soudit, řekl bys, že střela vyšla odněkud ze směru, odkud muž přicházel - možná to byl jeden z jeho loajálnějších společníků, který neváhal tuto zradu potrestat vraždou.
Náhle slyšíš podivné zvuky. Otočíš se a zjišťuješ, že se brány Akademie otevřely. Cítíš vzrušení a nervozitu.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban

Nejdřív se mi nějak nechtělo vstoupit ale pak jsem vstoupil.
Rozhlížím se a nezjišťuju žádného člověka, který by mě pozoroval.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Pokračujš proto dále do nitra Akademie, když tu slyšíš, že se za tebou brány zavřely. Rozhlédneš se kolem, ale ani napodruhé nikoho nevidíš. Stojíš v uvítací místnosti kruhového půdorysu z níž vedou tři chodby. Naprosté ticho je přerušováno jen táhlými steny větru prohánějícího se po nehostinném povrchu Korribanu.
Než se stačíš rozkoukat v pološeru, které halí tuto starobylou stavbu, slyšíš z jedné z chodeb ozvěnu kroků. Za okamžik z ní vychází student v typické Sithské uniformě a když si tě všimne, zamíří k tobě. Jeho pohyby v tobě ale nevzbuzují důvěru, instinktivně proto šaháš po světelném meči. Když to student uvidí, zastaví se a čeká. Po chvíli ticha promluví nepřátelským tónem: Co tady chceš?! Nové studenty dnes nepřijímáme, jak ses sem vůbec dostal? Ve druhé otázce cítíš podezření.
Všimneš si, že muž u sebe nemá světelný meč a odhaduješ ho na začínajícího adepta Temné strany, který ukazuje nováčkovi svou nadřazenost.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - Akademie

Okamžitě jsem to v něm vycítil co tě to zajímá??? dostal jsem se sem branou. chytl jsem do ruky světelný meč ale ještě jsem ho nezapl. Rozhlížím se do všech chodem i za sebe... nikdo kromě nás dvou tu nebyl. Pocítil jsem zachvění síly a meč stiskl pevněji připraven ho použít

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Počkej, počkej. Omlouvám se, neber si to špatně, jsem tady nový. Nezabíjej mě, prosím! Pomůžu ti, jsi tady asi taky nový, určitě máš spoustu otázek. Student rázem změnil svůj tón z povýšeneckého na prosebný a ty nevíš, co dělat, takovou reakci jsi od budoucího Sitha nečekal. Zvažuješ, co máš dělat, když v tom do haly vstoupí muž. Zdá se ti povědomý, ale v šeru jeho tvář nemůžeš rozeznat.
Když ale promluví, hned víš, o koho jde: Ty červe, co tady prosíš o milost, to si říkáš Sith?! Chcípni! Následující sekunda byla pro studenta poslední. Jediným skokem se dostal za jeho záda a světelným mečem zažehnutým v okamžiku výskoku ho rozsekl v pase. Smrtelné chroptění trvalo ještě nějakou chvíli, tebe v tu chvíli ale zajímá něco jiného. Muž, který tě před časem tak necitlivě držel za zápěstí a pak na tebe poslal ty rváče, teď totiž mluví k tobě: A teď si to vyřídím s tebou! Nevím sice, jak zkušený jsi se světelným mečem, co ale vím je, že na mě nemáš. Braň se!
S tím začal útočit prudkými švihy jeho rudě zářícího světelného meče.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - Akademie

Ty... ty... ty si ho zabil!!! ty bastarde... to si říkáš normální člověk??? a zažehl jsem svůj meč rozpojený ve dva. Začneme Makashi Počkej ty!!!

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Začal jsi využívat elegantní švihy a kryty formy Makashi, muž naproti tomu při boji využíval perfektně zvládnutou formu Shien. Protože ale cítil, že nad tebou má převahu, nevěnoval se tak důsledně obraně a postupně se začal více a více odkrývat. Stejně jsi ovšem byl překvapen, s jak těžkým oponentem máš tu pochybnou čest zkřížit meče. Až dodnes sis myslel, že tvé umění boje je na vysoké úrovni, ne však v tomto střetu.
Začal jsi tedy hledat mezeru v jeho obraně a po notné chvíli jednu odpozoroval. Vždy, když pozvedl jílec meče nad hlavu, aby měl sek dostatečnou razanci, mu zůstala jedna ruka nechráněná. Pokud bys byl natolik svižný, mohl bys mu ji zranit, pokud ne rovnou useknout. Chce to jen počkat na správnou chvíli, což na druhou stranu zvyšuje riziko, že to nebudeš ty, kdo využije nějaké mezery v soupeřově technice. Boj zatím pokračoval dál a ani jeden z vás nehodlal ustoupit ani o píď.
Neboj se, bude tě to bolet, slibuju, řekl ve chvíli, kdy jsi byl po jeho masivní ofenzívě nucen couvat, nedopatřením klopýtl o horní polovinu těla mrtvého studenta a spadl na zem. Muž cítil, že přišla chvíle jeho triumfu, a pomalu zvedal meč nad hlavu, aby svému švihu dodal potřebnou rychlost.

Uživatelský avatar
Lord Berryus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 111
Registrován: 17.10.2007 10:22:45
Bydliště: Corusant
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord Berryus »

Korriban - Akademie

Hej ty... myslíš že si pomůžeš když mě zabiješ??? jestli ne, tak vypni ten meč a odstup. Ale zároveň jsem využil chvíle, kdy on poslouchal. Překutálel jsem se, použil sílu a meč byl najednou v ruce a než si toho ten chlap všiml, už jsem stál na vlastních nohou v základním postoji

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie

Muž se nezdál být překvapen a jen na tebe ušklíbl: Myslíš si, že ti tyhle finty pomůžou? Kdybych chtěl, už by tady po zemi tekla tvoje krev! Pozvedl ruku se světelným mečem a chystal se znovu zaútočit. V tom jej masivní proud energie odhodil na stěnu s takovou prudkostí, že se do kamenné stěny vtlačila jeho silueta. Muž se jen velmi pomalu a s bolestivým sténáním pokoušel vstát.
Ohromen tím, cos právě viděl, ses rozhlédl po síni a spatřil, jak u východu z jedné z chodeb stojí muž se dvěma strážci po boku. Nepochybuješ o tom, že výboj energie byl jeho práce, protože levá ruka toho nezmáného je stále předpažená. Co tě ale vyděsí, je pohled v jeho očích - bez jakékoliv emoce či pohnutky jen zírá tvým směrem. Pak promluví k ležícímu, a jeho hlas je tak vysoký, že ti rezonuje v uších jako výbuch sonického granátu: Když chcěš někoho skutečně porazit, udělej to a neřečni! Kdyby chtěl, mohl tě zabít kolikrát chtěl. A ty blázne, si myslíš, že máš právo se nad něj povyšovat?!
Pak řekne směrem k tobě: Jsem Jorak Uln, nevýše postavený Sith v Akademii. Řekni, chlapče, kdo jsi a proč jsi mého trenéra nezabil, když jsi měl možnost? Každý správný Sith by to udělal.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“