Vycvik pro Berryho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Víte, já bych šel, kdyby nešlo o mýho aktuálního novýho trenéra, ale vy mě naženete do chrámu a budete ho hledat sami. nevěřím vám!!! Dejte mi důkaz, kterej potvrdí, že mě nepošlete do chrámu nebo pardon, odejděte!!! Ježišmarja!!! Co sem to řek??? Ulekl jsem se a vzal meč do ruky... Ale ne!!! néééééééééééé!!!
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Najednou se vše strhlo strašně rychle, rychlý záblesk, Berry měl v ruce svůj meč, aktivovaná čepel prořízla černočernou tmu ulice, ozářila obličeje přítomných Jediů, kteří shodili své tuniky na zem a v rukou již také drželi své meče, ještě než aktivovali čepele, upozornili Berryho:
Jedi: Nedělej to, Berry, neblázni, nechceme ti ublížit. řekl ten první.
Jedi: Nad námi nemáš šanci, Berry, vzdej to! sebevědomně dodal ten druhý.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Proboha... co to dělám??? Koukal jsem se na ně: Pardon.. Vypl jsem meč a provinile jsem se koukal na oba jedie:Já... chci... se podílet na hledání mistra... prosíííím... neznám ho ani den a už ho ztratim... prosim... vim, že jsem neměl vyjít z chrámu ven, ale táhlo mě to a nemohl jsem spát, tak jsem vyšel ven... Klekl jsem si na zem:Prosim chci ho hledat s vámi... Pak jsem vstal a začal se věnovat tomu bezdomovci:Tak co??? Nejspíš byl roztřesený... Otočil jsem se na Jedie: Prosím, vypněte ty meče... on se jich bojí...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Oba dva Jediové na sebe ve stejnou dobu pohlédli a v jejich tvářích byla vidět zmatenost. Berry tomu samozřejmě nevěnoval pozor a když se podíval do místa, kde seděl bezdomovec, bylo najednou prázdné.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Vy ste hho vystrašili!!! ach jo... taková šance dozvědět se kde je můj mistr a vy mi ji takhle... Pardon Poslední slovo jsem řekl se stydem.
Mám mistra a ten hned zmizí... to je zajímavý...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Mezitím, co se Berry zbylým dvěma Jediům omlouval, uvědomil si celou situaci, která se před ním nachází. Věděl, že vyvolal rozruch v baru, kde zavraždil onu ženu, tohle mu jen tak neprojde, věděl, že se málem vrhnul na Jedie... Tohle pro něj nevypadalo dobře, bylo zcela zřejmé, že jej nenechají jen tak odejít, věděl, že může být vyloučený z řádu. V tom jeden z Jediů promluvil.
Jedi: Musíš jít s náma, Berry.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Nedokázal jsem je nijak rozptýlit... Ale... můj... mistr... No, teď už je to jedno... Ale já jednal v zájmu sebeobrany... mistře... přísahám... jinak by mě zabila... ona měla v ruce blaster a mířila na mě a málem mi utrhla copánek...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Ani jeden z přítomných Jediů na to nic neodpověděli. Na chvíli Berry zauvažoval, zda by nebylo moudré pokusit se utéct, ta myšlenka si s Berrym neustále pohrávala. Né on s ní, ale ta myšlenka s ním, byl jejím vězněm a snažil se jí potlačit, ale spolu s pocitem bezmoci, kterou cítili vzhledem ke svému mistrovi se nad ní nedalo vyhrát. Pořád se kolem sebe rozhlížel a hledal toho bezdomovce, se kterým mluvil, ale nikde po něm neviděl ani sebemenší památku. Byl to snad jen přelud?

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Přelud to být nemohl... kdyby to byl přelud, neviděli by ho ti Jediové... Koukal jsem se a rozhlížel a pořád koukal a už ě ta myšlenka doháněla k šílenství... Nesmím nesmím nesmím utéct To nejde!!! Ne to teda nesmím Ta myšlenka mě stalčila na kolena a pak zas rchle vzpružila... Ach joooo ty jediové se enom dívají a nemůžou mi pomoct??? ne... musim to nějak odčinit... musím to přemoct... ale jak??? když udělám krok dnutí mě to k útěku... už to mám!!! Klekl jsem si na kolena a pak jsem se převážil dopředu... spadl jsem na břicho a dal těm jediům možnost aby m vzali... najednou však mě to zas popadlo... během setiny sekundy jsem vyskočil na nohy a začal utíkat...........
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Když se zdálo, že se Berry vzdává, zničehonic se postavil a rozběhl se pryč. Oba Jediové se na sebe podívali, na nic však nečekali a ihned se bleskově vydali za nim. Ačkoliv Berry běžel dost rychle, oba jeho současnou rychlost velmi brzy srovnali s ním a běželi těsně za ním. V té chvíli si uvědomil, že jeho rozhodnutí zrovna nebylo to nejšťastnější, pokud něco ihned nepodnikne. Musel jim utéct, ale nedokázal to. Rozhlížel se kolem sebe hledajíc nějakou pomoc.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Ano, to byla pravda, konec uličky se blížil a já jsem se pomalu připravoval k odrazu od zdi... choval jsem se dost špatně a popravdě, neuvědomoval jsem si to... zoufale jsem se rozhlížel do stran, jestli tam něco nebude, ale byli tam jen popelnice... když se mi najednou zdálo, že vidím toho bezdomovce, ještě pár metříů jsem běžel a pak jsem nabral brzdu, udělal kotrmelec na druhou stranu uličky a skokem vstal. Ten bezdomovec tam nebyl, ale místo něj tam byli dveře... opatrně, nehledíc na ty jedie jsem se přiblížil a otevřel..................
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Dveře byly poměrně dost mohutné, celé kovové. Kov připomínal duraocel, ale zas až tak pevné nebyly. Berry je rozrazil jedním mávnutím ruky a opatrně vstoupil dovnitř. Rozhlížel se kolem, ale celé okolí prostupovala temnota. Stejná temnota, kterou cítil uvnitř sebe samotného. Ohlédl se ven, aby spatřil, jak se k němu blíží již jeho pronásledovatelé. Nezbývalo mu nic jiného. Pokud chtěl utéct, měl jedinou možnost.

___________________________________________________________________________________

Takže, abych se trochu věnoval hodnocení: Nebudu tě ještě bodovat, ale něco jsme již spolu zahráli a musím uznat, že ses daleko nedostal. K mistrovi ses vůbec nedostal, ani o něm nic nezjistil, ba dokonce ses dostal na temnou stranu, odkud není návratu, takže se k řádu už nejspíš nevrátíš. Zatím to nemáš moc jednoduché a z bodového hlediska bych ti teoreticky udělil 3 body z 16.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Corusant

Uvědomil jsem si, co jsem udělal... propadl jsem temné straně síly.... procházel jsem dveřmi a najednou jsem omdlel... měl jsem sen:Škrtí mě sith.. "on mě uškrtí!!!" křičím o pomoc. prochází jedi. jakoby mě neviděl snažím se křičet hlasitěji... "pomoc!!!" jsem pro jedie překážka a vězeň... nikdo mi nechce pomoct.... prochází spousta lidí... "pomoc!!!" křičím pořád ale oni jdou dál... opodál bojuje sith s jediem... zezačátku vítězí jedi ale končí to jeho chybou a následným probodnutím červeným mečem... koukal jsem se na toho jedie... upíral na mě zrak... ale následně ho otočil k zemi a padl... koukal jsem se na něj pořád dál ale... ale sith mě škrtil čím dál víc křičím "pomoc!!! pomoc!!!" lidé... jakoby nic neviděli... prochází klidu dál... já pomalu umírám... přestávám cítit vzduch... pomalu se loučím se svým spackaným životem... pomalu, ale jistě... nikdy to už nedokážu odčinit... nemůžu se zbavit toho snu pořád a pořád cítím nenávist a hrozbu, kterou jsem si na sebe upletl... pořád dokola si říkám "propadl jsem propadl jsem propadl jsem" ale nikdo to nevidí nemůžu se vyvlíknout z jeho rukou... snažím se ale mám pořád čím dál méně síly... "dokážu to!!! dok..................." probudil jsem se se slovy Dokážu to!!!!!
______________________
Jak se to dá změnit??? btw. černá jako temné myšlenky... jestli to vadí řekni... dík... tohle je můj zatím nejdelší příspěvek... ale asi nestojí za nic...
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Coruscant

Když se Berry probudil, zjistil, že leží ve své posteli. Bylo ráno, v chrámu to už žilo, slyšel hlasité kroky na chodbě a také mluvení. Vzpomínal si na svůj sen, když ho škrtil sith a také na bar, ve kterém zabil onu ženu, pak na bezdomovce a na Jedie, kteří jej chtěli odvést před chrámovou radu, aby se zodpovídal za své činy... A také na svého mistra. Ano, vše to byl pouze sen. Berrymu se neskutečně ulevilo.

Uživatelský avatar
Bastila Shan
Učedník
Učedník
Příspěvky: 201
Registrován: 17.10.2007 19:17:32
Bydliště: Talravin
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Bastila Shan »

Coruscant

Byl jsem šťastný a vyskočil jsem z postele a vyběhl na chodbu: Byl to sen!!!!!!!!! vrátil jsem se a začal jsem se oblékat. Když jsem se oblékl šel jsem na snídani. Najednou jsem se zastavil... Počkat, odkaď to byl sen??? mám tedy mistra nebo nemám???
Ne, nejsem žena.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“