Výcvik pro hráče Lukin013

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - hangár

Obchodník si trochu bezmyšlenkovitě od tebe vzal kredity a poslal svého droida, který vezl náklad, s tebou. Obchodník tě z hangáru doslova vypoklonkuje a ty už radostně míříš zpět k Derkovi.

Když jsi vstoupil do krámku, byl Derk zase u svého stolu a pokuřoval z dýmky. Obchodníkův droid zajel s nákledem ke skladišti, kde ho začal vykládat spolu s Derkovými droidy. Derk tě pozdravil stejně jako ty jeho, ale když jsi na něj vybalil, že jsi ušetřil tři tisíce, tak mu téměr vypadla dýmka z pootevřené pusy. Potom dost překvapeně promluvil:

Jak jsi to dokázal mladíku? To je neuvěřitelné! Dobře tedy, slíbil jsem ti 20%, tudíž si 600 kreditů nech, ale mohl bys mi vysvětlit, jak je to možné? Ten slizkej had nikdy nikomu nic nedal pod cenou.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Trochu samolibě jsem se zasmál, když Derkovi vypadla dýmka z pusy.Vypadal dost legračně.

Díky Derku.

POděkoval jsem, když mi dal těch 600 kreditů.Teď už jsem měl na blasterovou pistoli, ale pouze s ní by byla sebevražda jít do Enklávy.

Nejspíš tu ještě nějakou dobu budu muset pracovat.

Potom jsem znovu promluvil na Derka, který vůbec nchápal, jak se mi to povedlo.Těkal očima ze součástek na kredity a pak zase na mě.

No, prostě jsem ho přesvědčil, jak jsem říkal, umím být velmi přesvědčivý.

Potom jsem si ještě vzpoměl na toho obchodníka a jeho tupý výraz, když si bral ty kredityNeubránil jsem se úsměvu.Nemohl jsem se ubránit pocitu, že takhle obchodovat je docela legrace.

Ale něco vám řeknu Derku, škoda že jste tam nebyl, klátil byste se smíchy, kdybyste viděl toho tupce jak se tvářil, vipadal jako přejetá gizka.

Připodobnil jsem vzpomínku na obchodníka v hangáru.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk se zasmál a bylo na něm vidět, že možná trochu lituje toho, že ten výraz skutečně neviděl. Potom tě však znovu zaúkoloval:

Tohle jsi zvládl skvěle, takže možná bude další práce, kterou tě pověřím, pro tebe trochu nezáživná, ale potřeboval bych, abys uklidil v zadním skladu, je tam spousta nepořádku a harampádí a je to potřeba přebral, vyházet rozbité a nepotřebné předměty a všechno to tam srovnat.

Potom zase potáhl ze své dýmky a koukal na tebe, jestli náhodou nemáš nějaké hloupé připomínky.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Podíval jsem se na Derka a potom jsem se jen usmál.

Hmm, že by Síla chtěla, abych tu pracoval, vipadá to, že má opravdu smysl pro humor, tahle práce začíná být jako trénink.Jednou pro ovlivnění mysli, jindy pro levitaci.Když jsem si říkal, že budu potřebovat někoho, aby mě vedl, nenapadlo by mě, že to bude můj šéf v obchodě.

Tahle myšlenka mě vážně pobavila.Obrátil jsem se na Derka a jen mu řekl:

Jistě, hned to bude.

A potom jsem se spokojeným pískotem odešel do zadního skladiště.Prošel jsem jen nějakou krátkou chodbou a zachvíli jsem tam byl.Když jsem ale zmáčkl tlačítko a dveře se rozjely do dvou stran, ztichl jsem a brada mi klesla tak nízko, že jsem se sám divil.

Páni, tak tohle nebude jen na chvilku, ale, mistr Yoda dokázal vytáhnout X-wing z bažiny, jak těžké bude uklidit tohle skladiště?

Sedl jsem si do meditačního sedu, taky jsem mávnul rukou a zavřel dveře.

Derk nemusí vědět, že jsem byl Jedi.Zatím ne.

Potom jsem začal pročisťovat svou mysl až jsem nemyslel vůbec na nic.Bylo to jako vyhnat banthy z ohrady a potom je pouštět jen po jedné tak, jak se mi to hodí.
V tomhle případě byly vhodnou banthou věci, které nebyly na vyhození a jejím pastýřem byla Síla, ta měla vést banthy do ohrady - na poličku.
Síla mnou prošla jako elektrický proud, vyšla mnou a zamířila na věci kolem mě.Začaly se pomalu zvedat.Potom jsem je podvědomě začal vést do poliček a na místa, kam patřila.Pak jsem se zaměřil na odpad.Taky se zvedly a byly vedeny mou myslí do drtiče odpadů.
Slyšel jsem jak to v něm chrastí a štěrchá.Potom jsem otevřel oči.

Ách jo, zase něco málo zbylo.

Tentokrát toho ale bylo méně, tak jsem to zvedl jednotlivě a dal na své místo.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Když jsi odcházel vykonat práci, kterou ti Derk dal, tak ti přišlo, jako by se škodolibě ušklíbl, ale také jsi v jeho pohledu viděl něco z moudrosti mistrů Jedi, až ses toho lekl a byl jsi překvapen. Rychle jsi našel zadní sklad, který byl opravdu velký a plný různých beden a dalšího harampádí. Nejprve ses toho lekl, pak jsi se s tím ale smířil a začal meditovat, aby jsi zvládl uklidit celý sklad.

Chvíli ti trvalo navázat kontakt se Silou, ale posléze jsi pomalu začal zvedat nejlehčí kusy a potom i těžší a pomalu je umísťovat do polic. V jednu chvíli sis ale ukrojil příliš velké sousto a několik velkých krabic se s rachotem zřítilo na zem. Otevřel jsi oči a to co jsi spatřil ti mále vyrazilo dech. V místnosti byl teď ještě větší nepořádek než předtím, ale co tě víc zaujalo, kousek od tebe vypadlo z velké krabice něco zmuchlaného a zamotaného, něco velice připomínající plášť rytířů Jedi!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Hmm, skvělé, teď abych začal znovu.Ale, co to tu je?To je Jedijské roucho!

Tento nález mě podivil víc, než kdy dokázalo Derkovo chování.Nevěřícně jsem na to zíral.Potom jsem ho vytáhl.Bylo to vážně roucho rytířů Jedi.

Páni, že by to byl doopravdy Jedi?Nebo vypovězený Jedi, tak jako já?No, až uklidím tenhle nepořádek, zeptám se ho na to.

Pustil jsem se do uklízení, tentokrát jsem ale Sílou uklízel jen maličkosti a zatímco kolem létaly menší krabice, já jsem uklízel ty větší.
Nakonec se to povedlo.Byl tu docela pořádek.Pak jsem sebral to roucho a vydal se za Derkem.
Derka jsem našel ve stejné poloze jako předtím.

Derku, mohl bych s tebou prohodit slovo?

Zeptal jsem se, ale aniž bych čekal odpověď, okamžitě jsem se ho zeptal:

Byl jsi nebo jsi rytíř Jedi?

Řekl jsem to narovinu a přímo.Žádné kličky, prostě jsem se ho zeptal.Chvíli jsem toho litoval, myslel jsem si, že ho bude lepší zpracovat, ale potom mě napadlo, že pokud to je Jedi, asi by mě stejně prokouknul.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Ze svého nálezu jsi byl naprosto rozrušen a překvapen, že už ti bylo docela za těžko pomocí síly cokoli zvednout. Tudíž ses musel do úklid pustit ručně. Po několika hodinách pracného uklízení se ti to však podařilo a hned potom jsi se vydal s rouchem rytířů Jedi za Derkem.

Když jsi Derka oslovil, vypadal celkem překvapeně, těkal očima z tebe na rouchu a zpátky. Potom jsi ale na jeho obličeji uviděl úsměv a klidným hlasem ti řekl:

Tak jsi to přece jen našel? Když víš, co to je, znamená to tedy, že jsem se nemýlil a máš něco společného s Jedaji!

Trochu samolibě si tě zkouknul jako by si říkal "já to věděl" a pak pokračoval odpovědí na tvou otázku.

A ano, býval jsem rytířem Jedi, ale kdysi dávno mě zajmul jeden temný Jedi a pokoušel se mě obrátit na Temnou stranu Síly. Mučil mě, ale já odolával. Avšak když mě jiný rytíř Jedi vysvobodil z tohoto vězení, už jsem nechtěl dál být tím, čím jsem byl a tak jsem vystoupil z řádu a uchýlil se na tuto planetu. Ale to už je všechno tak strašně dávno. Možná se ti zdálo podivné mé občasné chování, je to následek těch trýznivých měsíců.

Při těch slovech zašátral v šuplíku a pomalu vyndal docela staře vypadající světelný meč, typ, který jsi viděl u mistrů na akademii.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Máte pravdu, taky jsem byl Jedi, ale vyloučili mě, protože se mnou lomcovalo příliš mnoho emocí, ale bylo to pro mě nejlepší, Nějakou dobu mě tam terorizoval nějaký temný Jedi, lezl mi do hlavy, vnucoval mi myšlenky a ukazoval různé vize.Například jsem byl velice blízko k tomu, abych zabil svého přítele.V posledním souboji jsem ho zranil a to mě potom mistr Skywalker vyloučil.

Vzpoměl jsem si na vztek, na mučivé myšlenky a sny, které jsem noc co noc míval.

Přílet sem mě ale očistil.Rozhodl jsem se jít do rujn enklávy a pokusit se tam najít nějaká dávná moudra řádu Jedi.Proto jsem taky hledal práci.Nejprve v administrativní budově a pak u vás.Potřebuju výzbroj, je to tam prý nebezpečné.Když mě vyloučili, byl jsem jen padawan.Vzali mi taky můj meč a tak jsem naprosto bezbraný.

Potom Derk zašmátral v šuplíku a vyndal svůj světelný meč.

Vy...jste byl mistr Jedi, když jste odešel?Rád...bych vás o něco požádal, né, poprosil, rád bych se cvičil tajemstvím Síly dále, ovšem sám toho moc nezvládnu.Stal byste se mým mistrem?

Pak mi ale přišlo, že je to hloupý nápad, ale, zase,...

proč bych z kupců na celé planetě narazil zrovna na Derka?Síla to tak chtěla, cítím to.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk si se zájmem vyslechne celý tvůj příběh, potom tě však jen opravil:

Nebyl jsem nikdy mistrem Jedi, byl jsem pouze rytířem, ale rád tě naučím vše, co umím. K tomu bude ale asi zapotřebí světelného meče i pro tebe, že?

Přitom se trochu pousmál a začal zase šmátrat v šuplíku, po nějaké chvíli vytáhl daleko obyčejněji vypadající meč, než předtím a podává ti ho. Pak ještě dodá:

Do ruin enklávy bych se zas tak nehnal, je tam dost nebezpečno. Občas se tam dají potkat dost zvláštní tvorové a také, a to především vykradači a žoldáci. Komplex je rozsáhlý, ale v dolních patrech bychom mohli něco objevit, ale nejprve se musíš něco naučit!

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Děkuji Derku, jak za výcvik, tak za meč.

Poděkoval jsem s jásotem Derkovi.Nemohl jsem tomu uvěřit.Síla mě vedla cestou mých předsevzetí.Nyní budu cvičit pod Derkem, potom splním i další věci.
Zapnu světelný meč.Zelený, barva konzulů Jedi.Cvičně s ním zamávám a potom ho zase vypnu.

Budu tě poslouchat velmi pozorně, od dob, kdy nejsem Jedi bažím po vědění a službě Síle víc než kdy předtím.Snad ti budu dobrým žákem.

Čekal jsem, co mě začne Derk učit.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk se radši trochu odtáhne, když jsi začal máchat mečem po krámě, při čemž jsi málem rozbil jeho krásně srovnané výlohy. Když js meč konečně vypl, tak se Derk vydal zamknout vchod do krámu. Pak se zase vrátil, vzal svůj meč a vyzval tě, abys ho následoval do jedné ze zadních místností. Postavil se proti dveřím, zapnul svůj meč tyrkysové barvy, postavil se do obraného postavení a vyzval tě:

Nejprve se předveď, co dokážeš.

Vypadal velice klidně a vznešeně, přesto naprosto jinak než kdejaký mistr či rytíř Jedi.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Derk mě zavedl do rozlehlé a prázdné místnosti.Potom zažehnul svůj světelný meč a postavil se do bojového postoje techniky, kterou jsem ještě neznal.Vipadal nyní úplně jinak, než obvykle, byl takový rozhodnější, elagantnější, ale přesto v něm byl i starý Derk, kterého jsem doposud znal.
Taky jsem vytasil svůj nový meč a postavil se do nově cvičeného postoje Soresu, který mi kdysi pomohl na akademii porazit Halise.

Jsem na něj zvědavý, hmm, ale, myslím, že tenhle krámek hlídače až tak moc nepotřebuje.

Usmál jsem se, ale potom jsem se začal soustředit na boj.Začal jsem se pomalu přibližovat a tak, jak to dělal Halis, jsem si ho oťukával.Soustředil jsem se na tři věci, tak, jak mě to učili mí instruktoři v akademii - Sílu, meč a soupeře.
Dále jsem čekal, jestli zaútočí.Tentokrát jsem byl mnohem trpělivější a víc naplněn světlem a klidem.

Derku?Jak se ti líbí moje Soresu?Na akademii jsem se ho teprve začal učit, tak se moc nediv té nedokonalosti.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Postavil ses do obraného postavení Soresu, ale Derk nevypadal na to, že by chtěl útočit první a tak jsi se opatrně přibližoval a začal Derka oťukávat. Derk tě klidně pozoroval a velice rychlými pohyby vykrýval tvoje oťukávání. Často si pomohl i nějakým velice rychlým úkrokem nebo poskokem a pomalu z obrany začal přecházet do útoku. Na tvoji poznámku nijak nereagoval a místo toho na tebe zaútočil rychlým úderem neobyčejné síly, což tě téměř vyvedlo z rovnováhy a jen tak tak jsi se svým ne příliš zvládnutým Soresem, dokázal odolat tomuto útoku. Derk se ti potom doslova mihl před očima a elegantně provedeným saltem se ti dostal za záda, na kterých pocítils jeho chodidlo. Lehký kop stačil k tomu, aby te dostal na zem. Potomto se zase stáhl do obrané základní pozice a značně udýchán konstatuje:

Sakra, nějak jsem vyšel ze cviku, už to s mojí fyzičkou není jak bývalo. Tvůj Sores není špatný, ale je vidět, že ho nemáš příliš zvládnutý no a ta má rychlost a využití Ataru tě zřejmě překvapila a zmátla. V dobách své vrcholné doby jsem v tomto stylu patřil k elitě.

Poslední větu pronese trochu pyšně a je na něm vidět, že už se neoddává skromnosti a dalším vlastnostem bez emocí jako rytíři Jedi, o kterých jsi četl v historických databázích.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Jak jsem už od začátku tušil, za chvíli se mnou Derk sledem povedených výpadů během chvíle zacvičil.Prováděl elegantní útoky a zase se stahoval do obrané pozice tak rychle, že jsem tak tak vykrýval a na útok mi už nezbývalo mnoho prostoru.
Za chvíli jsem už ležel na zemi.Derk ovšem vipadal docela udýchaný, což mě překvapilo.Když začal vzpomínat na dobu, kdy byl se svými schopnostmi na vrcholu, neubránil jsem se úsměvu.

Tak tohle není žádný nudný, pravidly omotaný mistr, jako na akademii.

Díky Derku, tak tohle bylo Ataru, mistr Katarn nám kdysi vyprávěl, že je to styl využívající agresivity, hmm, tak kdybych to tehdy na akademii uměl, byl bych docela schopný v boji.Tehdy jsem však příliš mnoho agrese vkládal spíše do Schi Cho a to je styl, který podporuje odhodlání.
Možná byla chyba právě v tom...


Po nějaké době se změnilo moje mluvení spíše v mumlání a já začal nahlas přemýšlet o chybách, které jsem v boji dělal.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk stojí naproti tobě opět v základním postoji a posunky tě vyzívá, abys vstal. Tvoje mumlání si určitě vyslechl protože po tom, co jsi vstal, reagoval:

Ataru je styl, který využívá rychlosti a síly. V delších bojích je velice unavující a hýří energií narozdíl od Soresu, který je spořivý a šetří energii. Já byl vždy příliš nedočkavý a netrpělivý na to, abych zvládl čekat na soupeřovu chybu v Soresu, proto jsem se učil Ataru a je to teď již jediný styl, který si kompletněji pamatuji, ale pokusím se tě učit takový styl, který si sám vybereš, bude se hodit k tvé povaze a bude se ti ním bojovat nejlépe. Samozřejmě je hloupé dělit boj striktně na styly, každý jedi používá kombinace těchto stylů. A naprosto nejúčinější je spojit styly boje s využitím Síly! Ale dost už mluvení, pojďme si dát ještě jedno kolo.

Derk toho napovídal opravdu hodně a zřejmě si při tom dost odpočinul, protože nakonec tě zase vyzval do střehu a již vidíš, že se začíná připravovat k útoku.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“