Výcvik pro hráče Lukin013

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Aha, rychlost a síla, dá se využít, když mě nebaví čekat na chyby v Soresu.To je perfektní styl pro mě.Teď budu ještě bojovat Soresem a budu to střídat Schi Cho, uvidime jak to zafunguje

Vstal jsem a postavil se do bojové pozice.Potom jsem se zanovu začal pomalu přibližovat, jako v prvním souboji.

Hmm, používá prudké a rychlé výpady, zkusím to taky.

Než se k němu dostanu, chytím meč jen do jedné ruky, abych s ním mohl zacházet mrštněji a pak se vydám do útoku.Střídám klamné útoky a zase rychle skáču do obraného postavení, jindy zkouším prudké výpady nebo celé sledy výpadů, ale hned, když vidím, že se Derk chystá do útoku okamžitě se zase stáhnu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Začal jsi bojovat podobným způsobem, jako Derk, ale pokoušel ses využívat vše, co ses kdy naučil. Smršť různých klamných útoků, silný úderů, rychlých výhybů, skoků a kopů proměnil váš boj v tanec divochů. Čepele se míhaly vzduchem tak vznešeně, rychle a impozantně jako by šlo o poslední bitvu mezi dobrem a zlem. Mezi tím vším však panovala úžasná harmonie a souhra, žádný z vás neměl navrch. Derk tě sice převyšoval technikou, ale neměl zase takovou fyzičku jako ty. Po několika minutách rychlého a nebezpečného boje se Derk stáhl a v obranné pozici začal těžce oddechovat. Potom vypl meč a uznale pokýval hlavou a pak tě mezi nádechy pochválil:

Učíš se rychle, dáváš mi pěkně zabrat! Pro teď už by to mohlo pomalu stačit, přeci jen jsi měl určitě dlouhej den a já jsem taky unavenej, takže zas zejtra.

Chvíli se ještě vydýchával a potom zamířil ke dveřím.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Vypnul jsem meč.Nemohl jsem uvěřit tomu, jak jsme tam bojovali.Bylo to něco neuvěřitelného.Nakonec to ukončil Derk, který se nejprve stáhnul do obranné pozice a potom vypnul meč ztěžka oddýchávajíc při tom.
Když řekl, že bychom měli jít spát, řekl jsem na to jen:

Jo, dobrý nápad.

Pak jsem vyrazil ke dveřím.

Derku, a ještě jednou děkuju.

Odešel jsem do svého pokoje.Tam jsem se celý unavený svalil do postele, a usnul jsem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Derk se na tebe při odchodu jen usmál a zmizel v chodbě směrem ke svému pokoji. Ty jsi pomalu došel též do svého pokoje a značně unaven jsi padl do postele v tom, co jsi měl na sobě. Brzy jsi usnul.

Probudíš se, když cítíš, jak tebou někdo cloumá. Když jsi zamžoural, tak jsi zjistil, že je ještě tma a před sebou jsi vyděl rozzlobený obličej Derka. Když si všiml, žes už otevřel oči tak ve spěchu a popuzeně řekne:

Někdo nás vykradl! Honem! Vstávej! Musíš toho mizeru najít, vzít si, co nám patří a nejlip ho rozsekat na malinký kousíčky! Rozbil nám celou výlohu! Parchant! Já tu musím zůstat, aby nám neukradli ještě něco dalšího.

Pak vstal a zase odběhl zřejmě do přední části krámu. Jak ses už ve tmě začal rozkoukávat, zaujalo tě jeho zvláštní pižamo se zvířátky, které bylo vidět pod značně krátkým županem, který dřív patřil nejspíš nějaké ženě.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Derkův krám

Heh, co se to...

Mumlal jsem rozespale.Jakmile ale Derk řekl, že nás někdo vykrad, byl jsem okamžitě na nohou.

Cože?!

Vykřikl jsem.Nebyl to sice můj krám, ale dokázalo mě naštvat, když ho někdo vykradl.Ihned jsem vstal, ani jsem se nemusel převlékat.Zkontroloval jsem svůj meč, jestli ho mám na opasku, byl tam.

To ten mizera zaplatí!

Potom jsem si teprve všiml jeho obleku - dětského pižama se zvířátky a dámského županu.Jakkoli byla tato situace vážná, nebýt mojí slušnosti, rozchechtal bych se.Vyrazil jsem z krámku a začal ho pronásledovat.Muselo se nechat, byl docela rychlý.

HEJ!!!VRAŤ TO!!!OKAMŽITĚ!!!TOHLE TI NEPATŘÍ!!!

Hulákal jsem za ním a on si mě všimnul.Minulo se to však účinkem, ještě zrychlil.Začal jsem se soustředit na Sílu a svůj běh jsem zrychlil.

Tak co ty parchante, jsem zvědav, jak mi unikneš.

Proklel jsem toho zloděje.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Derkův krám

Rychle jsi vyběhl před krám, kde byla docela dost rozbitá výloha, jako by do ní snad někdo házel kamení. Rozhlédl ses a na druhé straně náměstí jsi zahlédl několik postav rychle utíkajících co nejdál od krámu. Okamžitě ses za nimi rozběhl a začal řvát výhružky, které zřejmě nebrali na lehkou váhu a tak ještě zrychlili. Pochopil jsi, že na to, abys je dohnal, budeš potřebovat běžet ještě o něco rychleji a tak ses začal soustředit na Sílu, která tě po nějaké chvíli soustředění opravdu začala zrychlovat. Zloději zaběhli do zástavby a ty ses jim znatelně přibližoval. Zřejmě je začala zachvacovat panika, když při otáčení zjistili, že je doháníš. Netrvalo dlouho a byl jsi jim téměř na dosah, když však sami udělali velkou chybu a zaběhli do slepé uličky mezi domy. Na konci této uličky se otočili a odhodlaně se proti tobě postavili. Když ses zastavil kousek od nich, zjsitil jsi, že jich je 5 a jsou to snad ještě děti mezi 12 až 15 lety. Dvě znich měli dokonce dlouhé vlasy a zřejmě to byly dívky. Nikdo z nich ani nešpitl, jen tě zřejmě trochu se strachem pozorovali. Kolem se začíná pomalu rozednívat, ale obyvatelé městečka zřejmě ještě spí a chvíli spát budou.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - ulice

Po nějaké chvíli jsem je začal dobíhat a oni zpanikařili.Zaběhli do slepé uličky.Poté se tedy otočili a stáli namístě, vůbec se nehli.

Děti!

Vykulil jsem oči, když jsem si všiml, že jsou to vlastně skoro moji vrstevníci.Uklidnil jsem se.Potom jsem k nim pomalu došel a promluvil k nim.

Proč jste vykradli Derkův krám?Někdo vás nabádá nebo nutí?Můžu vám pomoct, ale tyhle věci mi vraťte, Derk je dobrý člověk, pochopí to.

Podíval jsem se na ně.Stále se tvářili dosti vyděšeně.

Řekněte mi, co vás vedlo k tomu, abyste kradli?A nebojte, neublížím vám.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - ulice

Děti se tvářili trochu překvapeně, když zjsitily, že jsi starý asi jako ony a taky proto, že na ně mluvíš tak vlídným ténem. Všiml sis také, že děti ukradly jenom nějaké jídlo a oblečení. Najednou však jedna z dívek, zřejmě ta nejstarší, která stála uprostřed, a která zřejmě byla šéfkou celého "gangu", zařvala:

Zdrhejte!

Hned na to na tebe skočila tak rychle a s takouvou silou, že tě dokázala povalit, protože jsi to nečekal. Všechny ostatní děti rychle utíkají pryč z uličky a ona se taky pokouší rychle zvednout a utéct. I přez to, že jsi otřesen a překvapen, tak sis uvědomil, že na tobě leží celkem pěkná a pěkně vonící dívka a tvoje puberťácké hormony se začínají bouřit.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - ulice

Co to?...Jau!

Vykřikl jsem, když mě holka uprostřed srazila k zemi.Měla sílu jako dospělý muž, do asi petnáctileté holky bych to určitě neřekl.Při tom jsem se trochu praštil do hlavy.
Víc než hlava mě však trápilo moje ego:

Je to možné?Byl jsem padawan, dokázal jsem zadýchat zkušenějšího rytíře a teď mě srazí k zemi obyčejná...a to je to nejhorší...holka!

Zatímco jsem tak přemýšlel, útočnice vstala a chtěla utéct.

Tak to né milá zlatá!

V mžiku jsem byl na nohou a potom jsem se zase rozběhl a obrovským skokem jí skočil do cesty.Potom jsem ji pomocí Síly odhodil na blízkou popelnici.

Ale ne, to jsem přehnal!

Leknul jsem se když odletěla.Otočil jsem se:Její banda už byla v trapu.
Otočil jsem se k ní.

Jsi v pořádku?Teď tě vezmu za Derkem a uvidíme, co na to řekne.Proč jste o to jídlo třeba nepožádali.Derk vypadá jako tvrďák, ale je to dobrý člověk.Tvoji kamarádi si to můžou nechat, kdyžtak to cálnu ze svého.Teď ale pojď se mnou.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - ulice

Byl jsi docela rozčílen a tvoje ego utrpělo značný šrám, takže pro tebe bylo prioritou holku chytnou za jakoukoli cenu, když se velice rychle zvedala a utíkala pryč od tebe. Působivým saltem jsi ji předstihl a ona s výkřikem rychle zastavila, otočila se a chtěla utíkat zase na druhou stranu. To už jsi s ní dosti velkou silou pomocí Síly třísknul někam směrem k popelnicím. Protože jsi byl rozčilen a ponížen, bylo ti za těžko odhadnout sílu, která by stačila a tak ses až lekl, jak prudce jsi s dívkou mrštil. Holka se teď s bolestivým kňučením až pláčem svíjela na zemi a na tvoji starostlivou větu odpovídala jen tichými velice sprostými nadávkami, která cedila mezi zuby mezi brekem. Nevypadalo to, že by chtěla dál klást odpor nebo utíkat.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - ulice

Ona snad brečí, aww, sakra!!

Zaklel jsem v duchu.Ale taky mě to začalo unavovat.Kleknul jsem si k ní a začal jí pomocí Síly mírnit bolest.Klečel jsem u ní asi deset minut.

Páni, je docela hezká, ale...co to melu, ať mě vyloučili nebo ne, stále se na Jediho cvičím a jejich tradice musím ctít.Jo, na takové myšlenky musím zapomenout, a tečka.

Své ruce, které jsem držel nad ní jsem zase založil za záda.

Ta bolest...je to lepší? Je mi to líto, vždycky jsem měl problémy s kázní.

Potom jsem jí podal ruku.

Zkus vstát, pomůžu ti.U Derka tě dáme dohromady.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - ulice

I přez to, že ses léčitelství pomocí Síly nikdy neučil, tak holka pomalu přestávala brečet, ale netušíš, jestli to je díky tobě nebo díky tomu, že se jí zas až tolik nestalo. Když jsi ji podal ruku, tak na tebe jen koukla nenávistným pohledem, zamrmlala několik sprostých nadávek a pak tě s rychlostí blesku za tu ruku stáhla k zemi a sama se vymrštila a začala zase utíkat. Nevypadalo to, že by jí něco extra bolelo. Zřejmě byla divoka a chtěla bojovat a nechtěla se jen tak nechat chytnout. Překvapila tě její divokost a bojovnost a tvoje ego dostalo další ránu, když už jsi pdoruhé ležel na zemi.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - ulice

A bylo to tu zase, podal jsem jí ruku a za chvíli jsem ležel na zemi.Teďka jsem se až smál.Bylo komické sledovat, jak se mnou mlátí kdykoli si myslím, že už se nebude moc vzdouvat.

Ta holka je neuvěřitelná.

Pomyslel jsem si.Za chvíli jsem jí byl zase v patách.Pomalu jsem ji začal dohánět a potom jsem ji chytil za ruku.Byla taková jemná, když to vezmu, už hodně dlouho jsem se žádné ženy ani holky nedotkl, vždycky jsem byl v kupě jenom s klukama.

O co ti jde?Chtěl jsem ti jen pomoct, proč se tak snažíš utéct, kdykoli zmíním jméno Derk?

Se zkušenostmi z posledních dvou rozhovorů jsem se už raději začal připravovat, kdyby zase chtěla zaútočit.

Nebudu tě nutit, abys se mnou za Derkem šla, ale nechci, abys jen tak kradla.Nutí vás někdo?Proč jinak odmítáš pomoc?Promiň držím tě tu nerad, ale když stojíš pevně na zemi, není s tebou žádná řeč.Pustím tě hned, jak mi pravdivě odpovíš.Pravdivě

Zdůraznil jsem podmínku odpovědi.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - ulice

Když jsi holku chytil, tak vypískla:

Pusť mě ty hajzle!

Chvíli se snažila vymanit z tvého silného stisknutí, ale když pochopila, že ji nepustíš, tak přestala, protože už byla zřejmě také unavená, a začala si druhou rukou otírat zbytky slz z krásného obličeje. Ale nic neřekla, jen se na tebe koukala vzdorovitým pohledem a nejpíš by tě nejradši zmlátila a utekla. Potom však přece jen řekne:

Kradem, abychom neumřeli hlady, ty pitomče!

Přitom se ti krátce koukla do očí, aby dokázala, že se tě nebojí a pak je zase sklopila.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - ulice

Cítil jsem, že mluví pravdu.A to i s tím pitomcem.

Tak proč potom nechce jít k Derkovi, dal by jí najíst.

Potom jsem se na ni podíval.Byla velice krásná.

Ne!Klidni se Lukine!Ale, co?Vždyť už nejsi Jedi a i tak, řád už přeci lásku neodsuzuje.Ne!Nemůžu, není můj typ.Ale co si to namlouváš?.

V mé hlavě znovu vypuklabitva, ale tentokrát to nebylo kvůli Temnému Jedi.Jedna část našla zalíbení v téhle holce, ale ta druhá to odmítá.Nezbylo mi tedy nic jiného, než ji pustit.

Potom...tě pustím, ale příště, zkus prosím zaklepat, myslím, že to budem vlídnější, než když nám rozmlátíte výlohu.Neber si to pronásledování osobně.A ještě jednou se ti omlouvám za to odhození k popelnicím.Nechtěl jsem ti ublížit.

Sklonil jsem hlavu.V tomhle se shodovaly obě části mé mysli - jak zarytě Jedijská, tak i ta vzpurná.

Takhle jednat nesmím.

Tohle mě docela slušně trápilo.Nesmím se takhle chovat.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“