Výcvik pro uživatele Wedge Bail

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

Jestli to takhle půjde dále, tak si ty rány budu muset začít počítat, neodpustil jsem si mírnou vnitřní ironii, ale navenek jsem se jenom mírně usmál směrem, odkud jsem slyšel hlas Noghriho. Pak jsem zvedl ruku, utřel si stékající pramínek krve a přitom cítil, že rána je hlubší než předtím. Moje skóre zatím bylo hodně špatné - žádná zakázka a málem podřezaný jako podsvinče.
V místnosti nastalo napjaté ticho mezi mnou a Noghrim a byl jsem dost vděčný, když jsem uslyšel šéfův pokyn. Otevřel jsem dveře a chtěl vkročit dovnitř, ale hrdost mi přece jen nedala a otočil jsem se zpátky. Nadechl jsem se, ale rozum mi zakázal mluvit: Nestačilo ti to už dvakrát? Nemáš proti němu šanci, tak buď zticha! Vypadá to, že se ti chystají nabídnout práci a ty se tady handrkuješ s takovýmahle obludama. Vydechl jsem proto naprázdno a raději vešel do kanceláře.
Ocitl jsem se v mnohem "příjemnější" společnosti Garmorreanského strážce. Díval jsem se radši jinam, protože se mi na jazyk draly takové nadávky, které ještě nikdo v místnosti určitě neslyšel. Jsem tady. Co je to za zkoušku? řekl jsem bez okolků a zrak mi sjel na šéfa sedícího za stolem.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála

Šéf se usmál a podíval se na Garmorreana potom zpět na Maulise.
Šéf:Chcii aby jsi prošel přes moji ochranku, která bude oficialné chránit mého bývalého spojence a zabil ho. Když se ti to povede, tak dostaneč zakázku i s jistým finančním bonusem. Podrobnosti pokud to přijmeš ti řeknou oba noghriové.
Šéf se zadíval Maulisovi do tváře a potom mu pokynul, aby se vyjádřil.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

To, co mi šéf řekl, mě natolik rozveselilo, že jsem si neodpustil úsměv. Získat si jeho důvěru a ještě při tom pozabíjet pár Garmorreanů, co může být lepšího? Ale... určitě to nebude jednoduchý, Noghriové jsou dost nebezpeční i bez toho, že by měli povolení a, jak se tam dívám, i chuť mě zabít. Budu muset být setsakra opatrnej! Dal jsem nohu přes nohu na důkaz toho, že můj úsměv nebyl jen přetvářka.
Chvíli jsem přemýšlel a pak jsem řekl: Měl bych pár otázek: ten váš bývalý spojenec, co provedl, že ho chcete zabít? Neberte si to špatně, nebudu zpochybňovat váš rozkaz, ale potřebuju vědět maximum informací, abych tuhle zakázku splnil. Kdy, kde, a jak? Zdálky, nebo nablízko? Moje první pravidlo totiž bylo neměnné: získat co nejvíce informací od klienta, protože bez informací často později vzniká problém.
Opřel jsem se o opěradlo a zkřížil ruce na prsou. Díval jsem se upřeně na Garmorreana: Už to máš spočítané, čuně! Ještě chvilu počkej a pak už budeš kvičet, cítil jsem sladké vnitřní uspokojení.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála:

Šéf se s trochou údivu podíval do Maulisovi tváře.
Šéf:Jak už jsem řekl všechno ti řeknou Noghriové. Také se dozvíš kdo z mých jednotek bl vybrán na obranu a všechno ostatní co budeš potřebovat vědět. A teď už odejdi.
Maulis vstal a vydal se ke dveřím, když ho šéf zastavil.
Šéf:A pokud to nedokážeš, tak jsi mrtvý muž!
Řekl šéf výhružně a podíval se na noghrie stojící vedle dveří a potom na garmorreana, který si vesele kvikl, jak slyšel šéfovu poznámku.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

Vlastně mě ani nepřekvapilo, že ta věta padla, protože tak to obvykle chodilo - nesplnil jsi zakázku, klient měl právo si to s tebou vypořádat osobně. Většinou to pak mělo klasický scénář - zinscenovaná rvačka, do které se jako by náhodou zapletl i někdo další a zrovna ten měl tu smůlu na ránu blasterem do hlavy.
Kývnul jsem hlavou, jako že jsem rozuměl a snažil se, ať na mě není moc vidět zčervenání. Ne že bych se snad před někým styděl, ale můj nůž v kapse se začal otvírat při kvičení toho... no, raději nic. Tak aby bylo jasno, tu zakázku přijímám. Ale jestli byste mi chtěl udělat tu největší radost, pošlete se mnou vašeho kolegu Garmorreana. Myslím, že bychom si měli hodně co povídat. Předtím, než bych mu vyřízl jazyk z tlamy a rozpáral ho od hlavy až k patě, dodal jsem si pro sebe.
Mírně jsem kývnul hlavou na zmanení odchodu a otočil se ke dvěřím. Ještě jsem si neodpustil poznámku: Nezklamu vás. S tím jsem vyšel ven z kanceláře a hluboce jsem se nadechl. Mám to, mám práci.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála - Chodba:

Noghri se obrátili ve dveřích a jeden se postavil před Maulise a druhý za něj. Jejich pohyb byl dokonale sehraný. Maulise vedly někam do spodních pater budovy. Potom jeden odemknul dveře a všichni vstoupili do místnosti. Která byla typická noghriskou výzdobou.
První Noghri ukázal padawanovi, aby si sednul a sám tak učinil. Druhý zavřel dveře a postavil se k nim jako tichá stráž.
Noghri:Ta zakázka, bude velice jednoduchá. Vaši oběť bude hlídat skupina, které šéf moc nevěří, která se skládá z dvou twileků a asi osmi, nebo devíti rodianů. V záloze s vámi máme jednoho odstřelovače, který by případně dokončil to co vy nedokončíte. A nakonec šéf se rozhodnul, že nepůjdete sám, já půjdu s vámi.
Ty poslední slova noghri vymňoukl s výhružným toném a druhý noghri ukázal Maulisovy nůž se stopy jeho krve.
Noghri:Technické udaje proberete s mým přítelem.
Noghri vstal a odešel.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála - Chodba

Měl jsem hodně smíšené pocity: mít Noghriho jako parťáka se mi líbilo. Mít za parťáka Noghriho, co mě nenávidí a nejradši by mě viděl vykrvácet už se mi líbilo mnohem míň. Ale asi stejně nemám na vybranou, takže se budu muset snažit, abych ho ještě něčím nenaštval, probral jsem si svoje dost mizerné vyhlídky.
Podíval jsem se tedy na Noghriho, se kterým jsem měl probrat detaily, a začal se ptát: Kde se to celý bude odehrávat? Kde bude ten odstřelovač, abych věděl o mrtvých úhlech? Je možnost, že dorazí posily, než to tam dokončíme? Co bude mít ta ochranka za zbraně? Byl jsem nedočkavý, protože jsem už cítil to vzrušení z dobře naplánováné a provedené akce. Nic se nevyrovná pořádné přípravě, to spousta lidí hodně podceňuje a pak se díví, když se něco zvrtne. To se nesmí stát, šéf by mi pak asi jako pozdrav neposlal tučný balík kreditů, ale spíše by mě přišli navštívit jeho nejvěrnější slouhové s kudlama v ruce a Garmorrean by si určitě taky rád zakvičel. Todle ne, žádná chyba! umínil jsem si pro sebe.
Noghri neodpovídal, a tak jsem se zeptal: Je něco špatně, proč mi neodpovídáš? Na něco se tě ptám a rád bych znal odpovědi, jesli ti to nevadí. Snažil jsem se mluvit co nejpřívětivějším tónem, dával jsem si pozor na nevhodné poznámky.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála:

Noghri stále neodpovídal a nehnutě svou pozornost obrátil ke dveřím. Pak z něj pouze vyštěklo tím jeho láskem.
Noghri:ŠŠ... Někdo je na chodbě a poslouchá nás.
Potom ze sebe potichu vydal. Zcela neslyšitelně se přesunul ke dveřím. A prudce zmáčknul tlačítko otevřít. Dveře vyjeli a za nimi stál Rodian s blasterem v ruce. Než ho však mohl pozvednout byl už na zemi odzbrojen noghriem. Noghri vstal a zamířil blasterem na rodiana a pokynul mu to samé. Potom oba vešli dovnitř. První rodián druhý noghri, který za sebou zavřel dveře. Posunul se dál ode dveří s blasterem v ruce.
Noghri:Co jsi dělal za dveřmi? A kdo jsi?
Zněl noghriuv hlas strašně, až vražedně.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

Sled několika předchozích sekund mě zarazil, ale ne na dlouho. Věděl jsem to, věděl jsem, že je tady krysa! Však počkej, já z tebe dostanu, pro koho pracuješ, červe, syčel jsem si pro sebe a vstal jsem. Obrátil jsem se k Noghrimu: Posaď ho tady na židli, zkusím si s ním promluvit. Příjemný to ale nebude, to mi věř. Poslední věta letěla k Rodianovi. Konečne budu mít příležitost ukázat, co umím s nožem, zaradoval jsem se a vytáhl z kapsy mého nejlepšího přítele. Stiletto bylo ostré jako břitva.
Pak jsem řekl Noghrimu s blasterem v ruce: Nemůžeme riskovat, že je tady ještě někdo další. Běž hlídat za dveře, já už si tu poradím sám. Při těch slovech jsem chytil Rodiana za vestu a prudce s ním mrštil na židli. A to je teprve začátek, kamaráde, vysvětlil jsem mu, jak to bude dál probíhat. Noghri se však pořád neměl k odchodu, což mě trošku nadzvedlo: Nic se nestane, a kdyby jo, tak to doděláš ty, jasný? A teď plav.
S tím jsem se začal znova "věnovat" Rodianovi. Nožem jsem mu rozřezal vestu a sundal mu jí, abych zjistil, jestli u sebe neskovává nějaký další zbraně, ale nic neměl. Pak jsem mu chtěl prohlídnout pusu, jestli v ní nemá jed, kterým by se chtěl zabít, přitom mě ale ten bastard kousnul do prstu. Ty... nenašel jsem rychle vhodnou nadávku a místo ní mu dal prudkou dánu do břicha. Rodian se na židli schoulil bolestí.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 07.11.2007 15:06:23, celkem upraveno 1 x.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála:

Noghri se nakonec rozhodnul, že nechá Maulise samotného s Rodianem. Šel ke dveřím a otevřel je. A zrovna v tu chvíli rodian kousl Maulise. Noghri udělal obrat o 180° a zamířil blasterem na rodina. Nezkušený pomyslel si Noghri.
Noghri:Tupče, vypadni.
Řekl noghri a ukazoval Maulisovi, aby odešel na chodbu. A nepatrně ukázal na svůj nůž, pod tunikou. Blasterem stále mířil na rodiana. Noghri pomalu vykročil zpět ke křeslu kde rodian seděl. Cestou se podíval na stéblo rostliny ze své planety,které bylo umystěné ve váze na stole. Maulis nevěděl jak se přesně jmenuje. Ale noghri ani na vteřinu nepřestal vnímat a v poklidu došel
k rodianovi a čekal až Maulius odejde.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

Byl jsem zmatený. No tak mě ten šmejd kousnul, no a co?! Přece mi nemůže jen tak rozkazovat, abych vypadl, sakra! Vnitřně jsem se bouřil, ale Noghriho nůž byl jasná známka, že bych mu moc neměl odporovat. Podíval jsem se naposledy na Rodiana a krvavý prst jsem si cucal v puse. K čertu, to je bolest! syčel jsem.
Lítal jsem očima po místnosti, abych se mohl něčeho chytit. Nějaká kytka ve váze, stůl, holé stěny, sedící červ a všehoschopný zabiják - žádná sláva. Tak dobře, půjdu, vzdychl jsem. Přikývl jsem Noghrimu a s prstem v puse jsem vyšel na chodbu. Opřel jsem se o stěnu a protože jsem nevěděl, jak se zbavit nahromaděného vzteku, bouchl jsem volnou rukou prudce do stěny.
Protože mi to pomohlo, zopakoval jsem to ještě několikrát a pak začal hlídat, aby se nikdo nepřibližoval - ke mně, ani ke dveřím. Vydržel jsem to chvilku, ale když jsem za dveřmi zaslechl zvuky, naklonil jsem se k nim a poslouchal. Aspoň se přiučím, jak to s vězni umí Noghriové. A ještě se možná dozvím, vo co tady jde. Jak se vlastně mohl špicl dostat do ústředí? To přece není jen tak.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála:

Noghri počkal až se zabouchnou dveře a začal s vlastním výslechem. Rodian byl celkem odolný, noghri na něj zkoušel pár základních mučících technik, ale rodian je dobře zvládal. Proto se noghri uchýlil k tvrdším metodám. Nejprve svým nožem začal řezat rodiana do jeho citlivých míst. Potom mu začal řezat jeho dlouhé články prstů. Po prvním článku už byl ochoten rodian mluvit. A noghri mu proto podal napodobeninu obvazu, kterou vyšmátral ve své skříni.
Nogri:Pro koho pracuješ a co tu chceš?
Rodian:Pracuju pro Dallu. No a jsem tu protože má obavi, že se ho šéf chce zbavit a ta ochranka co mu počle bude jen na oko.
Nogri ho vyslíchal asi ještě pět minut a pak mu řekl.
Noghri:Běž jsi volný, to my stačilo.
Noghri otevřel dveře a pokynul Maulisovi, aby vstoupil dovnitř. A rodiana pustil ven. Ten se vydal chodbou k nejbližší odbočce. Avšak nedošel tam noghri ho zezatu střelil blasterem. Dostal ho přímo do hlavy.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

To, co jsem uslyšel za dveřma, mě nejdříve ani moc nepřekvapilo. Nejdříve asi Noghri pižlal Rodiana nožem, což se asi nesetkalo s jeho přilišným nadšením, ale na to jsem byl připravenej, koneckonců ne nadarmo jsou ty bestie nejlepší ve svým oboru. Zaujalo mě něco jinýho - to jméno Dalla. Ne že by mi nějak extrémně líbilo, spíše se mi zdálo, že jsem ho už někde slyšel. Jména byly každopádně moje slabá stránka, takže bylo docela dobře možný, že se pletu. Asi jo, řekl jsem si, když jsem o tom uvažoval.
V tom se ale rozletěly dveře a Rodian vyběhl ven. Všiml jsem si, že mu chyběly články prstů na ruce. No potěš, otřásl jsem se pomyšlením na tu bolest. Hned mě napadlo, že se ten bastard snaží utýct. Rychle jsem vytáhl stiletto, jenže než jsem stačil cokoliv udělat, rozstříkla se jeho zelená hlava na protější stěnu. Otočil jsem se a vidím Noghriho s blasterem v ruce, jak se usmívá.
Sakra, tohle mi nesmíš dělat! Proč jsi ho neoddělal rovnou, teď to tady budou muset drhnout, napůl žertem a napůl vážně jsem ukázal na kousky lebky přilepené na stěně. Musím uznat, že máš dobrou mušku. Ještě jedna rána už by ani nepotřeboval oči, tak pěkný díry by tam měl. Tak co ses od něj dozvěděl? V první chvíli mě napadlo, že by bylo dobrý zkontrolovat, jestli není ten Rodian ještě naživu, protože by se v tý zelený sračce ale těžko hledal krk, abych mu moh' zkontrolovat pulz, vykašlal jsem se na to.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála:

Noghri se díval na Maulise a znovu se usmál.
Noghri: Tvůj humor se mi líbí možná přeci jen budeme dobrá dvojice.
A znovu se rozchechtal.
Noghri:No náš cíl se možná dověděl co chceme udělat. musíme to ohlásit šéfovy. Jdeš?
S těmi slovy se noghri vydal chodbou do prava, tedy na opačnou stranu od Rodiana a jeho zbytků hlavy. Ptom po pár metrech odbočil do prava. Tam pak zadal svůj osobní kód. A otevřel turbovýtah. Sjely do nějspodnějšího patra a potom se vydaly centrální chodbou k pancéřovým dveřím, před kterými stály čtyři droidi HK. Všichni čtyři už na ně mířily. Noghri potom v počítačovém panelu zase zadal heslo a vypnul se štít, který chránil chodbu. Pak už byli přímo u droidu a pancéřových dveří. Dveře se nedali otevřít z vnějšku. Byli napojeny na kameru mohla je otevřít jen jedna osoba Šéf.

_____________________________
Vysvětlivky:
HK- zabyjačtí droidi nejlepší své doby, dalo by se přirovnat k mandalorianským útočným jednotkám. Měli kompletní bojový výcvik s jakoukoliv zbraní. A byli stejně oddaní jako nebezpeční.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

Při cestě k šéfovi jsem se musel pořád usmívat humoru, kterej se Noghrimu líbil. Mě se taky dost zamlouvá, když si můžu došlápnout na někoho, kdo už to má spočítaný. Někomu by se to možná mohlo zdát jako hyenismus, jenže ten dotyčnej ještě asi neměl u hlavy blaster. To by svůj názor honem rychle měnil. Hodně lidí nechápe naší profesi, řek jsem jen tak mimoděk nahlas. Ani nevím komu - jestli Noghrimu, dveřím turbovýtahu nebo těm čtyřem HKčkům, co jsem za chvíli viděl.
Podíval jsem se na ty pancéřové dveře a už z materiálu bylo jasné, že Šéf bere svou ochranu hodně vážně. Tyhle dveře by nezničily ani palubní děla, kdyby na to přišlo odhadoval jsem. HK droidi taky nebyly na žádný velký kecy. Věděl jsem, co dokážou a ten poslední chlap, co se jednomu postavil, se už nikdy znova nepostavil. Celkem paradox.
To už jsme ale s mým "parťákem" stáli před tou masou kovu a čekali, až budeme vpuštěni dovnitř. Jedna z těch mašin se na mě dívala celkem podezřívavě a kdybych sebou v tu chvíli nějak trhnul, měla by úklidová služba práci navíc. Protože se pořád nic nedělo, rozhlížel jsem se kolem. Na jednu stranu je to výhoda, že se to dá ovládat jenom zevnitř, ale když už by se tam někdo dostal, měl by vystaráno. No, jenže přes tyhle projít by taky nebyl žádnej med, poznamenal jsem si pro sebe.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“