Výcvik pro Darth Revana

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně:



Sith se usmál a sundal si kapi.Byl to celkem urostlý muž, tak 48 let.
Sith: Výborně, nejdřív tě ale musím naučit pořádně bojovat se světelným mečem!Takže napadni mě!
Řekl ti sith, a rozsvítil svůj světelný meč.Měl červený oboustraný světelný meč.
Sith: Jsem vůdcem jedné skupiny sithů na Koribanu! Znáš techniku Sch-Choo? Je to univerzální technika.Je pro začátečníky, takže zkus jí!
Řekl ti mistr a pak na tebe z ničeho nic, bez varování zaútočil.Jeho oboustraný meč byl rychlí, ale docela neohrabaný.Mohl bys toho využít, tak že by jsi různě skákal a používal sílu.
...........................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-pláně

Jen tak tak jsem stihl vytáhnou meč a zablokovat první udér. Silnými údery mne začal zatlačovat dozadu. Útoky byly silné, ale kapku pomalé.
Snaží se zjistit jak jsem dobrý nebo s tím mečem moc neumí? Znal jsem Jedie, kteří s tímto oboubřitým mečem dokázali dělat hotové zázraky.
Vyprdnu se na přemýšlení a zaútočím. Skočím do vzduchu a přistanu mu za zády. Zasypu ho rychlímy útoky a zase odskočím dál od něj. Chvíli se měříme pohledy pak zase skočím k němu, ale hned se zase odrazím, ve vzduchu udělám salto a zase se mu ocitnu v zádech. A zase krátká série útoků. Naposled odskočím a připravuji se na poslední útok. Vyrazím proti němu a zároveň na něj pošlu několik kamenů co se válely v trávě.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně:



Sith rychle zareagoval a kameny odhodil.Pak proti tobě vyslal vlnu síly, která tě srazila do trávy.Sith se zasmál a silou tě postavil na nohy.
Sith: Ha! Ha! Ha! Já jsem temný lord ze sithu!!Myslíš že mě můžeš porazit? Ty slabý jedi, který nepoužívá svůj hněv a potencál???
Sith se znovu zasmál a napadl tě. Jeho útok byl rychlí a již né neohrabaný.V hlavě se ti ozval Marianin hlas.Najednou jsi si uvědomil že to není v tvé hlavě, ale že Mariana je někde blízko tebe.Utíkala přes kopce, asi 40 metrů za ní útíkál její otec a cca. 50 droidů.
Mariana: Morzane!! Pomoc zachraň mě!! Utekla jsem z domova, pojď utečeme spolu.
Vykřikla zoufale a běžela dál k tobě.
................................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Dantooine-pláně

Když vidím Marianu jak ke mě běží a je jí v patách malá armáda v čele s tím dědkem vzedme se ve mě vlna takové nenávisti a vzteku jakou jsem nikdy nepocítil. A toužím po jediném. Zabíjet.
Tentokrát to už ten dědek přehnal! Zabiju ho a ty jeho droidy rosekám na součástky!
Rozběhnu se naproti Marianě s aktivovaným mečem. Rychle zkrátíme vzdálenost jenž nás oddělovala.
Rychle Mariano! Bež k támhle tomu muži v černém plášti já to tady vyřídím.
Mariana poslechla a odběhla k Sithovi. Podíval jsem se na ty vetřelce.
Čas zemřít dědku!
Jediným skokem se octnu uprostřed hloučku droidů a zahájím dílo zkázy. Výstřeli odrážím a ničím jednoho droida za druhým. Vysílám kolem sebe mocné impulzi síli, které ničí několik droidů najednou. Za chvíli je po všem. Zbyl jenom Requil, kterému silou vyrazím blaster z ruky. Poté zvednu ruku a udělám něco o čem jsem dosud jen slýchával. Vyšlu na něj jasně modré blesky. Je to jenom takový malý výboj, ale srazí Requila na zem. Přistoupím k němu a ladným pohybem ruky mu setnu hlavu.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně:


Sith byl radostí bez sebe.Smál se na celé kolo a poplácal tě po ramenech.
Sith: Výborně padawane, výborně!!Tvůj výcvik je u konce.Pojď odletíme na Koriban, i s touhle krásnou, mladou dámou.
Pak jste se vydali k lodím, které letěli na Koriban.
.....................................

______________________________________
Tvůj výcvik je u konce!

Vyhodnocní: 10/10
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“