Výcvik pro uživatele Buri

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie Jedi
Ano, mistře. Kde začneme hledání? Databáze akademie nenaznačuje nic, kde by se mohl skrývat, odpovím mistrovi.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Akademie Jedi
Luke: Databáze ne, ale mám své zdroje, které jsem raději neuváděl do databáze. Poznamenal Luke s mírným úsměvem.
Luke: Jeho loď byla viděna, jak směřuje na Tatooine, je to od Almanie celkem velká vzdálenost, ale těm zdrojům věřím.
Luke při slově zdroj pomyslel na Karrdeho a jeho touhu po informacích.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie Jedi
Pokud těm zdrojům věříte, tak není co řešit. Kdy odlétáme? otáži se mistra Skywalkera.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Akademie Jedi
Luke: Odletíme co nejdřív, bude to tak nejlepší, zabal si vše potřebné a můžeme vyrazit.
Luke pozoroval odcházejícího zabraka a zvažoval svá učení. Věděl, že nikdy nebude učitel jako byl Yoda či Ben, ale přesto zklamal i sám sebe.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie Jedi
Příjdu do své ubikace a začnu si balit věci na cestu. Kromě náhradního oblečení si vezmu ještě dýchací přístroj, lokátor a do boty si zastrčím vibronůž. Pak vyrazím za mistrem Skywalkerem. Jsem připraven, mistře, vyšlu do Síly.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Akademie Jedi
V Síle se však padawanovi nedostávalo odpovědi, a proto byl na pochybách. Nebyl si totiž dostatečně jistý, zda mu jeho mistr přikázal, aby počkal v hangáru, či ve své ubikaci. Zapatrál v Síle snažíc se zachytit jakoukoliv přítomnost mistra Skywalkera. Nic.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie Jedi
Jdu se podívat do hangáru. Pokud tam mistr není, zeptám se ostatních studentů, jestli ho neviděli.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Cestou do hangáru však pocítil mladý padawan záchvěv Síly a při otočení spatřil spěchajícího mistra Skywalkera. Luke k němu došel a bylo vidět, že je připravený na cestu.
Luke: Promiň, zdržel jsem se, ale myslím, že to stálo za to. Poletíme Millennium Falconem. Luke čekal na chlapcovu reakci.

Buri

Příspěvek od Buri »

Tatooine
Generál Solo poletí s námi? Nedovedu si představit, že by někomu pujčil svou loď, dokonce ani vám ne. Ačkoli vím, že Solo již není generálem, stejně ho tak oslovuji.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Akademie Jedi
Luke se pousmál.
Luke: Věř tomu, nebo ne, Buri, ale vážně mi ji půjčil.
Luke se na chvíli zamyslel.
Luke: Landovi ji také pujčil, věř mi. Ale teď už pojď, čeká nás cesta na planetu, kde jsem jako chlapec bydlel.
Po těchto slovech se odebrali na místo, kde již byl frachťák přistavený.

Buri

Příspěvek od Buri »

Akademie Jedi
Cestou na palubu se zeptám mistra:
Budete pilotovat vy nebo já, mistře? otážu se a podle toho si sednu na příslušné sedadlo.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Millennium Falcon
Luke se nad touto otázkou pousmál, neboť mu připomněla jeho astrodroida, který se nyní nacházel v Akademii. Ten se jej také mnohdy ptal, zda má řídit.
Luke: Ne, to je v pořádku, budu pilotovat já.
Luke zadal do Falconu parametry a se značným cuknutím se zvedl z plošiny.
Luke: Jen doufám, že vůbec někam doletíme.

Buri

Příspěvek od Buri »

Millenium Falcon
Nezbývá než doufat, odpovím a sleduji, jak Luke naviguje Falcona.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Millennium Falcon
Luke navedl stroj a během chvíle letu již proletěli atmosférou. Luke se nemohl dočkat, až zadá souřadnice Tatooine a zapne iluminární motory.

Buri

Příspěvek od Buri »

Millenium Falcon
Sedím v křesle kopilota, sleduji senzory a čekám, až se hvězdy protáhnou v čáry a pak změní v mramor hyperprostoru.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“