Výcvik pro uživatele Buri

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine

Luke nejprve pohlédl na Ruplikona, který nedořekl svou otázku a poté na svého učedníka Buriho, který jej v otázce předběhl. Očekával reakci Ruplikona, bylo zřejmé, že pokud se nepřidá, nebude ho moct nechat jen tak odejít... Doufal, že k tomu nedojde.

__________________________________________________________

lol, ted jste měli měli možnost hrát sami bezemě, čekal jsem, ale když jsem viděl, že se nic neděje, tak jsem musel pokračovat

Buri

Příspěvek od Buri »

Tatooine
Při Ruplikonových slovech si v hloubi duše oddechnu. Aspoň něco se dnes vydařilo. Mírně se uvolním a pohlédnu na mistra.
______________________
:) mě to napadlo, jen sem myslel, že tady se to hraje stylem 1. hráč, 2. hráč, PJ, 1. hráč.... prostě na kola

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Ačkoliv tvář Lukeho se nijak nezměnila - zůstala pořád stejně sebevědomá, jako vždy, přeci se něco v něm pohnulo. Našel úlevu. Tak se konečně něco podařilo, jak si přál.

Luke: A dovedeš nás ke Kuellerovi?

Nebyla to zrovna ta nejlepší volba, ale tohle byl ten primární úkol - přivést ztraceného učedníka zpět k Síle. Ruplikon byl v tomto ohledu navíc, avšak Luke takto napřemýšlel. Rozhlédl se kolem sebe a měl pocit, že opět vidí ty samé postavy jako před lety, kdy tento bar navštívil s Benem kvůli Hanovi.

Buri

Příspěvek od Buri »

Mos Eisley
Máš nějaký důvod, proč se s ním nechceš vidět? zeptám se. Ruplikon mi připadá velice nejistý.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“