Výcvik pro uživatele Ruplikon

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Výcvik pro uživatele Ruplikon

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Udolí na Tatooine
Ruplikon nebyl příliš starý a už stál před jedním z obavaných sithů, kterým byl Kueller. Moc toho o něm nevěděl, ale tyto informace nebyly zapotřebí, neboť zloba, která z mistra číšila, byla pro osobu citlivou k Síle nezatajitelná. Ruplikon zvažoval své možnosti a chvíle se jeho úvahy schylovaly k nápadu o útěk.

Ruplikon

Re: Výcvik pro uživatele Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Údolí na Tatooine
Rozhodl jsem se toho muže toho muže oslovit a zjstit copo mě chce

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Údolí na Tatooine
Venku bylo horko, které se prožíralo vším, čím jen mohlo. Dokonce i písečným domem, který se zde nacházel. Dvě slunce pálila po celý rok. Nenastávalo žádné období dešťů. Ochlazení nastávalo pouze v noci. Nyní byl den, konkrétně pravé poledne. Ruplikon na toto místo dorazil, protože obdržel zprávu, kterou mu předal v místním baru jeden Twi'lek. Mistr byl k němu otočený zády, měl něco v rukou, nač Ruplikon neviděl. Mistra zahaloval plášť a helma.

------------------------------------------------------------------------------------------------
btw: zkus se více rozepsat a ponořit do situace mladého člověka, který se nachází v takové situaci

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Údolí na Tatooine
Pomlým krokem jsem šel za mistrem ale cítil jsem jak mnou jemně prochází síla a čekal sem od toho muže něco neobvyklého

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Údolí na Tatooine
Jediné, čehož se však Ruplikonovy dostalo byl jednoznačný povel:
Kueller: Stůj!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Údolí na Tatooine
Ruplikon: proč jsi me sem tedy zval jen proto aby jsi mi tu dával nesmyslné rozkazy??Jestli mi něco chceš řekni to nemam cas jen tak tlachat.
Ted jsem se velmi zalekl ani toho muže neznám a mluvím s ním jako se starým známým a pomalu jsem se snažil vypařit

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller se na mladého sitha otočil a ačkoliv měl na hlavě masku, Ruplikonovi bylo zřejmé, že je z jeho pohledu srší zloba! Pohled jako by se do něj zabořoval a něco tlačilo na jeho vědomí. To mu bránilo v tom, aby odtamtud utekl, nemohl se ani pohnout. Byl příliš slabý proti někomu takovému.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Byl jsem zděšený z jeho pohledu něco jako by me pripoutalo k zemi chtel sem utect ale nemohl jsem.
Pokusil jsem se zjistit co udela dal pomoci sily ale Kueller byl tak silný že jsem moje síla tady neměla žádnou šanci

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Nakonec tlak povolil a vše se vrátilo téměř do normálu. Naprosto vše, Kueller se vrátil zpět do svého počínání, aniž by se nějak zabýval přítomností dalšího společníka. Během chvíle se otočil a zlobou modifikovaným hlasem pověděl :
Kueller: Neviděl tě nikdo, když jsi sem směřoval?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Ruplikon:Nevím ale myslím že ne jel svem mou oblíbenou ale nebezpečnou cestou přes Smrtící Kanon.
Stál sem a čekal jaká bude jeho odpověd ještě vlastně pořádně nevim co po mě chce.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller se při zaslechnutí slova "myslím" v Rupliconově větě při práci zastavil. Pomalu se otočil a ledovým hlasem položil otázku:
Kueller: Myslíš? Sith nemyslí, ale ví! Možná jsem si nevybral moc dobře, se Sílou jsi spojený, neumíš ji ale příliš dobře použít.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine
Odvětil sem:Jsem sice se silou spojený ale neumím ji používat protože mě nikdo necvičil a omlouvám se jestli jsem vás zklamal.
Byl jsem naštvaný z tonu ktery jsem slysel v jeho hlase

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller: Sith se neomlouvá, neboť chyby si nesmí dovolit! Na jeho tonu byla poznat pořád zloba. Po chvíli se na Ruplicona otočil:
Kueller: Začneme s výcvikem!

// Zjisti vše, co je k dispozici ve zdejší sekci "Databáze" o Kuellerovi. //

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Ruplikon:Dobře mistře jsem připraven na výcvik.
Psotavil jsem se kousek od Kuellera a čekal co řekne

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller sebou trhnul a v téže chvíli pocítil Ruplicon záchvěv v Síle, jenž přišel z čistajasna jako ostré bodnutí vibronože. V mysli mu vytanul záblesk a jeho tělo začalo reagovat, když zjistil, že proti němu letí předmět.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“