Výcvik hráče Terral Monnrider

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Zasáhla jednu a ta druhá ti neškodně dopadla na rameno.
Billaba se posměvačně zasmála.
Vidím že to ti moc nešlo.
Co takhle zvednut táhmle ten stůl do vzduchu.
Řekla a ukázala na na stůl stojící v pravém rohu místnosti

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"To tady chtějí, abych jim likvidovala vybavení?" pomyslela jsem si, vyčistila si mysl a zkusila stůl aspoň trochu zvednout nebo s ním hnout - zkrátka, aby tam jen tak nestál a něco se s ním stalo....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Stůl se zvedl o mal kousek nad zem na padawance bylo vidět že jedná z plných sil.
Depa:Skvělé to mi stačí.
teď bež do místnosti číslo 42 bude tam Mace Windu a naučí tě pořádně šermovat

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

Pomalu jsem stůl položila, uklonila se a odešla pryč. Do místnosti 42 to je odsud docela daleko - na druhý konec chrámu. Proto jsem se teď nějak nezabývala tím, co se děje okolo a radši jsem pospíchala k mistrovi Winduovi...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Když po 20 minutách padawanka dorazila do místnosti viděla mistra Windua jak se sám cvičí.
Mace:Vítám tě tady dnes začneme s výcvikem boje.
Řekl mistr Když si tě všiml.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

Uklonila jsem se a hned jsem měla otázku "Jakou techniku budeme trénovat, mistře?" a přistoupila jsem blíž.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Žádnou jen rychlí boj který se ti bude hodit kdekoli v galaxii
Řekl Windu a aktivoval světelný meč.
Jeho fialová záře se orazovala v neprůhledných oknech této místnosti.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Rozumím, mistře." řekla jsem a pomocí Síly jsem si přitáhla svůj světelný meč, abych trochu zapůsobila originálnějším dojmem. Meč jsem aktivovala a místností se prolnulo žluto-fialové světlo...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr Windu se ponořil do svého umění Vaapadu a zaútočil se všemi 16 meči.
Padawanka ucouvla a snažila se nějak přijít na slabinu.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Bojovat proti tak silnému soupeři je nemožný" a dál jsem přemýšlela jak bych mohla odrazit jeho útok. "Co třeba zkusit mojí oblíbenou taktiku? To by mohlo vyjít." pomyslela jsem si a skočila několik salt, kterýmy jsem se různě odrážela od zdí, jednou i od stropu a nakonec jsem vyběhla po zdi až za mistrovi záda, kde jsem udeřila mečem....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Windu jen otočil 3 své meče a odrazil útok pak sekl jemně do ruky a padawanka se za ní chytla.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Tohle nemá cenu, mistře. Proti takové přesile bojovat..." řekla jsem a podívala se na zápěstí, kam mě seknul. Nebylo to žádné vážné zranění, jen povrchová rána.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Jsem rád že víš kdy je dobré vzdát se.
Běž do ubikace až bude čas přijdem pro tebe.

Řekl a opět se začal cvičit sám.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Chrám Jedi

"Ano, mistře." řekla jsem, uklonila se a odešla jsem k sobě do ubikace. Cestou jsem si řekla, že bych mohla zajít do kantýny na oběd, tak jsem se sebrala a šla tam. Dnes byla na jídelníčku Alderaanská pizza, což je malá placka s různými ingrediencemi. Každý kuchař jí dělá jinak, ale pravá Alderaanská pizza obsahuje vzácná koření a čerstvou zeleninu. Snědla jsem jednu, napila se džusu a šla do své ubikace.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Ahoj nevíš kde bych tady našel jisstou Terral Monnrider
Zeptal se Jedi který byl na první pohled milý laskavý.
Byl to vysoky člověk.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“