Výcvik pro hráče Will Evansová

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Corusant - chrám Jedi

Ráno:
Vztala jsem. Umyla jsem si obličej a převlékla se. Byla jsem velice nervozni. A za chvíly jsem už běžela ven z pokoje. Vztříc osudu...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawanka dorazila do místnosti o dost velkou dobu dříve.
Nikdo zde ještě nebyl.
Tak se rozhodovala co udělá.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Corusant - chrám Jedi

To mám víc času než jsem myslela... to si ještě stihnu zkočit na snídaní rozeběhla jsem se do jídelny. Stejně se namá bojovat na lačno. Na snídani jsem do sebe samou nervozitou nemohla dostat sousto.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawanka si sedla na své místo u okna odkud mohla sledovat co se děje před chrámem.
Dělo se stále něco někdo přilétal , někdo naopak odlétal.
Padawanka se nabažila pohledu a dala se do jídla.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Corusant - chrám Jedi

Něco jsem do sebe nakonec přeci jen dostala. Pak jsem si ale všimla že je skoro čas běžet. Plna očekávání jsem se rozeběhla zpátky do místnosti. Snad tam už ostatní budou

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

V místnosti se už shromaždovala rada a nějací Jedi které ani Will neznala.
Yoda:UNáhlená nebo nedočkavá jsi?

Zeptal se a koukal na ni tázavým pohledem.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Corusant - chrám Jedi

Pouze dochvilná mistře Yodo a... a trošičku nervozní mistře odpověděla jsem a trošičku jsem se zakoktlala. Vždycky jsem bývala nervozni když jsem mluvila s mistry a ted , když byla přede mnou zkutečná zkouška jsem byla nervozni o to více

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant-Chrám Jedi

Yoda se na Will nedůvěřivě podíval.
Teď sednout můžeš si řada na tebe za chvíli přijde.
Řekl a do místnosti se začali hrnout jiní padawané.
Mezi nimi si Will všimla své kamarádky Keren se kterou včera mluvila před chrámem.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant - Chrám Jedi

Poděkovala jsem mistu Yodovi a sedla jsem si. Hodila jsem povzbudiví pohled na Keren, ale asi si mě nevšimla. Věděla jsem že ze sebe musím setřást napětí. Podívala jsem na svůj meč jako dneska už stokrát. Lehce jsem se pousmála. ten mě nikdy nezklamal, nezkalm utedy ani já [/u]

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr Koon si stoupl doprostřed bojové místnosti a začal vivolávat jména.
Začali bojovat nějaký chlapec a mladý Wookie.
Vihrál Wookie všechno to takhle pokračovalo a Will s úžasem sledovala jak někteří studenti bojují mnohem lépe než ona.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant - Chrám Jedi

přemýšlela jsem, To co jsem viděla mě naplnilö údivem. Kde se ostatní naučily tak dobře bojovat? A mám proti nim šanci? Pak jsem si ale vzpoměla na svůj trenink. Jedije nedělá Jedijem síla nebo schopnost boje s mečem, ale srdce a moudrost a taky odhodlání. A já jsem odhodlaná byla. Uklidnila jsem se a koukala jak bojují ostatní. Věděla jsem jedno, když si budu věřit můžu to dokázat...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Když dobojovala dalši dvojice asi po 20 minutovém boji přišel opět ploo Koon
Will Evansová a Keren Mulio
Řekl a vzdálil se kousek do zádu.
Keren přišla a uklonila se

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant - Chrám Jedi

Vešla jsem, také jsem se uklonila. Ted když jsem tu stála mi došlo co je na tom nejhorší. Musím bojovat s kamarádkou. A už to není jen zábava. Měla jsem smíšené pocity. Přesto jsem si pročistila mysl a soustředila se jen a jen na souboj. Hodně štěstí řekla jsem Keren[/u]

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Keren se na tebe podívala a odpověděla.
Tobě Taky
Pak opět promluvil mistr Ploo Koon.
Vaše meče aktivujte na nejnižší intenzitu abychom předešli vážnějším zraněním.

Keren uposlechla nastavila meč na nejnižší intenzitu a meč předala mistru na prozkoumání.
Ten se na meč podíval a kývnul hlavou

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Coruscant - Chrám Jedi

Přepla jsem meč a podala ho mistrovi, ale stále jsem přemýšlela. Cesta Jedije je cesta moudrosti. Cesta porozumění síle. Jedi má chránit mír v galaxii. Nezdálo se mi to. Když zvítězím tak se snad stanu padawanem a později i Jedijem. Ale za jakou cenu? Má sen stát se Jedijem jít i přes "mrtvoly" respektive má můj sen zkazit sen někomu jinému? Podívala jsem se na Keren

Mistře? omlouvám se, ale nepřijde mi to zprávné řekla jsem z ničehonic když jsem mu podávala meč. Hlas se mi třásl a nevěděla jsem kde se ve mě ta slova vzala

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“