Výcvik pro hráče Surmak Ren

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Výcvik pro hráče Surmak Ren

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan Surmak byl opět osamotě ve ssvé ubikaci v chrámu Jedi a snažil se meditovat ale byl ovšem velmi nervozní neboť ho měli zítra čekat zkoušky.
Nebylo mu oznámeno jaké zkoušky ale snažil se na ně co nejlépe připravit.
...............................
1,Tvar příspěvku
2,Hodně štěstí

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi
Klidný, Jedi musí být klidný. Jen tehdy dosáhne splynutí se Silou a žádná překážka nebute natolik těžká, aby jí nepřekonal. To jsi již poněkolikáté Surmak opakoval a stejně jako předtím, ani tentokrát mu to moc útěchy nepřineslo. Snažil se pomocí meditace nahlédnout do budoucnosti, aby poodhalil roušku tajemné zkoušky. Avšak tato jeho schopnost, stejně jako nikdy předtím, nepřišla ani nyní na zavolání. Nakonec jen poraženě vydechl a otevřel oči. Tohle nikam nevede, bude se muset uklidnit jinak. Zvedl se z tureckého sedu a odešel ze své ubikace do cvičebny. Našel si jednoho volného cvičebního drida, aktivoval jej a stejně tak svůj světelný meč. Ihned ho prostoupila Síla a klid se dostavil o chvilku později. Droid byl vyřazen jen o chvíli později.
"Tak, to bychom měli.Řekl sám sobě nyní již klidný Surmak

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan po likvidaci droida odcházel z místnosti ale zastavil ho ženský hlas.
Luminara Unduli:Padawane smím li se zeptat proč jsi toho droida aktivoval na lehkého protivníka, kdyby jsi chtěl bojovat tak alespon na těžkou ne?
Zeptala se a čekala na odpověď docela nerozního padawana který se uspokojoval ničením zkušebních droidů

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

"Mistrině Unduli" Pozdraví Surmak lehkou úklonou příchozí Jedi. "Neměl jsem potřebu tréninku. Pouze jsem chtěl uklidnit svou mysl a ponořit se do Síly. A to se mi nejlépe daří v boji. Stačí jen malý okamži ka jsem opěk klidný..." Surmak sklopí kajícně hlavu, čekaje pokárání. I jemu samotnému jeho prohlášení zavání temnou stranou. Co teprve mistrini Jedi...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Uklidňovat se bojem dělají Sithé ale mi jsme Jedi mi hledáme klid v síle.
Nikoli v boji.

Řekla a došla k němu sklonila se k jeho hlavě a promluvila.
Jestli chceš mohu tě naučit několik rad pro tvou spokojenou meditaci.

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

Když já nalézám absolutní klid pouze v boji! chce se vykřiknout Surmakovy, ale naposlední chvíli si to rozmyslí. Místo toho se opět lehce ukloní "Velmi rád se od vás něco nového naučím."

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistrině Unduli si odepnula plášť a posadila se do tureckého sedu a řekla
Padawane sedni si také zpočátku bude dobré se uvolnit a čekat až si k tobě síla sama najde cestu
Řekla a čekala co udělá padawan

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

Surmak přikývne a posadí se naproti mistrini Unduli. Poté se jí podívá do očí a čeká další pokyny.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi


Luminara:Ale padawane základem je aby jsi zavřel oči a snažil se jak jsem ti už jednou řekl nechat sebou proudit sílu!
Řekla víhružným hlasem a stále seděla v tureckém sedu.


..............................
Hele snaž se rozepsat na ty dva řádky :wink:

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

Surmakvou tváří proběhne lehká růž studu. Poté zavře oči a zhloboka se nadechne, tak jak ho to vždy učili a jak vždy začíná svou meditaci.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistrině neslyšně vstala a posadila se za padawana.
Začala mluvit ale její hlas zněl padawanovi stále zepředu.
Pokus se cítit jen sílu a řekni mi na co myslíš.
Zeptala se a čekala

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

Surmak se zaposlouchal do tlukotu svého srdce. Zvuk tlukotu se pomalu stává tižší a jakoby přicházel z větší a větší dálky....

Neznámo kde a kdy

Srumak aktivoval světelný meč a postavil se do bojové pozice. Proti němu stál muž v černé kápi a taktéž s aktivovaným světelným mečem. Meč má modrou čepel, takže se zřejmě jedná o nějaké cvičení. Všude kolem však leží těla. Mrtvá a nebo umírající. Všechno Jedi... Muž v kápi provede výpad a Surmak ho vykryje. Maskovaný muž se ožene a díky prudkému pohybu mu spadne kápě a Surmak mu může pohlédnout do tváře...

Chrám Jedi

Surmak otevře oči a prudce zalapá po dechu

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistrině si všimla jeho situace a řekla.
Co jsi viděl?na co jsi se souzstředil?
Zeptala se ale sama věděla protože onen obázek mu do mysli vtípila sama za účelem padawanovi zkoušky

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

Nádech... Výdech... Nádech... Výdech... Surmakovo srdce se nakonec uklidní a on se otočí čelem k mistrini

Soustředil jsem se pouze na tlukot svého srdce, abych dosáhl klidu. Ale pak přišla ta vize. Byl tam muž, celý v temném. Já s ním zápasil na meče. Všude leželi mrtví Jedi.... Surmak se nad tou vzpomínkou otřese

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Chyba ty jsi se neměl soustředit na tlukot srdce neboť při tom myslíš na více věcí jestli neumíš meditovat měl by jsi začít s lehkými věcmi myslet jen na svůj meč nebo jen na svůj plášť

Řekla a postavila se

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“