Výcvik pro hráče Surmak Ren

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan se položil do meditace a zkoušel skrz sebe sama cítit sílu a nic než sílu.
Mistrině Unduli cítila jak z něj síla visílá do okolí impulsy které byli známkou toho že s padawanem je velmi velká síla.

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

Surmak se oěpt cítil jako by byl vhozen do rozbouřené řekym jejíž proud ho unáší. Ale narozdíl od skutečné řeky, měl pocit bezpečí a věděl že kdyby chtěl, mohl by onu řeknu ovládnout. Přesto se nechal dál unášet. Kromě boje, nikdy nic takového nezažil a o to víc ho situace uchvátila

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

A mistrině se znovu postavila opřela se do toku řeky síly a zkusila padawana odrazit.

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

CO? Co se to děje? Pomyslí si Surmak. Nějaké poruchy... Surmak zesílí ještě více svoje úsili a znov use více ponoří do Síly

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan už zase odlětěl kus do zádu a praštil se hlavou o zeď.
Padawane přece jsem ti říkala aby jsi si dával pozor vždiť jen v síle ucítíš nebezpečí které se může ukrývat úplně všude.
Řekla Luminara Unduli a pomáhala padawanovi na nohy.

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

"Snažil jsem se více ponořit do Síly a získat tak od Síly pomoc proti tomuto nebezpečí." Odpoví skoro až omluvně Surmak

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Vidím že co se týče síly budeš muset hodně trénovat.

Řekl a aktivovala světelný meč.
A co umění světelného meče?
Zeptala se a čekala

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

Tentokráte se cítí Surmak pevněji v kramflecích a v očích se mu zelesknou jiskřičky
"Mistr Yoda a mistr Windu tvrdí, že mám šanci stát se jedním z velkých šermířů řádu. Mám prý obrovské nadání. Ale i zde musím ještě cvičit. Přesto se zde cítím nejjistěji."

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistrině se usmála
Ano slyšela jsem Mistra Yodu mluvit o tobě ale není to jisté jsi ještě mlady,
Teď však bojuj

Řekl a rozeběhla se

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

Modrá čepel Surmakova meče vzplane a on se postaví do zákaldního postoje Ataru. O setinu vteřiny, kompletně pohlcený Silou, která nyní ovládá každý jeho sval, vyskočí do vzduchu a dopadne běžíví mistrini za záda. Poté se po ní ožene v otočce mečem.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistrině jen ladně uskočí a sekne padawanovi do ruky.
Ten pustí meč a chytne si popálnou ruku,mezitím si mistrině přitáhne jeho meč a říká.
Ty že jsi jeden z nejlepších?

Surmak Ren

Příspěvek od Surmak Ren »

Chrám Jedi

"Netvrdím, že jsem. Pýcha nepřísluší Jedimu. Trvdím jen, že mám talent." Řekne, upřeně hledící mistrini do očí. Ta mu pohled oplácí. Najednou její rukou, ve které drží Surmakův meč projede lehká bolest a ona meč upustí. On si ho ihned přivolá a zažehne. "Pojistka, kdyby mi někdo meč sebral, mistrině Unduli. Pomocí Síly jsem aktivoval drobný elektrický výboj procházející celou rukojetí. mé osobní vylepšení." Vysbětlí jí, co se právě stalo.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

chrám Jedi

A tohle je mé zlepšení síly tvrdohlavý padawane.
Řekla Luminara a hodila s padawanem o zeď a dvakrát tam s ním plácla.
Tak jak líbilo se?

....................
Jinak je ti něco kolem 5-6 let a takovej zlepšovák to snad ne?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“