Výcvik pro uživatele Regid PoisnTooth

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Regid PoisnTooth

Příspěvek od Regid PoisnTooth »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Ještě mám dva vzadu za opaskem, drahý Mistře

Podřadnej hňup

Nicméně mě jeho zhacení mé oblíbené metody střílení do zad mírně rozčílilo. Přeci jen jsem si uvědomil, že je silný. ještě jsem po mistrovi silou vrhl pár tréninkových pomůcek, mezi nimi i model Wookie, a postavil se do svého klasického (obranného) střehu (jestli někdo dělá šerm tak, klasická španělská škola), a vyčkávám co mistr udělá.

// to vadilo již jednomu moderátoru, vysvětlil jsem mu tedy, že inteligentní lidé chápou, že sprostá slova občas vyjádří pocity/situaci mnohem lépe, než slovo kakat, a že když sou používané málo a vhodně, že nejsou takopvým mínusem.

Petros

Příspěvek od Petros »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Mistr začal pomalu přistupovat. Když byl od tebe pět kroků. Udělal jeden skok a dostal se přímo k tobě zaskočilo tě to ale jeho útoky si vykrýval sice z obtížemi, ale to nikdo vědět nemohl. Tvářil si se jako vždy suveréně.
Věděl si že se dlouho neubráníš, jelikož mistr přitvrzoval v úderech a v rychlosti.

Regid PoisnTooth

Příspěvek od Regid PoisnTooth »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Pocítil jsem zlobu že je tak dobrý, a že i skrze to že můj styl boje je založen na obraně s ním mám problémy. Ve chvíli kdy se mistr chytal k dalšímu seku jsem ho volnou rukou, pomocí síly, odrazil od sebe.

Muhehe, jsem zlý a mocný!

Než se mistr zvedl byl jsem již u něj, první, dobře mířenou ránu, jentaktak vykryl, odskočil, výpadem jsem mu poškodil pouze oblečení, rychle odskočil a opět čekal ve své obrané pozici.

Jsi lepší než jsem čekal, alespoň to bude zábava.

Sebejistý úsměv, v duchu jsem ale cítil, že to moc velká zábava nebude.

Petros

Příspěvek od Petros »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Mistr udělal ušklebek a řekl. Koukám že máš velkou sebedůvěru. První krok k úspěchu ale dávej si pozor na koho jí používáš.
V jeho tváři se opět nastolila rovnováha a on se na tebe rozběhl. Ty připraven odrazit jeho útok. Ucítil si skrz sílu že povede útok na nohy. Byl si připraven jí vykrýt, ale on udělal nečekané. Těsně před tebou udělal uskok stranou a použil blesky. Rychle si přesouval meč většinu blesků tvůj meč pohltil ale trochu tě zasáhli a pod tíhou té energie si odletěl pár metrů ale opět si předvedl jak si obratný a přistál si na nohou. Najednou si si uvědomil že tě klame přes sílu.

Regid PoisnTooth

Příspěvek od Regid PoisnTooth »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Budu muset kombinovat sílu a staré reflexy.... K čertu, jak se vůbec opovažuje být tak dobrý a přitom nebýt Barabelem!

Blesky jsem na sobě již párkrát pocítil, je to vidět i na mé ruce. Pokusil jsem se vzpamatovat a zorientovat. Vzpomněl jsem si na zničený Blaster.

První krok k vítězství je být mnou

Začnu mistra škrtit, nečekal to, na chvíli se mi to povede, ale pak mi nejspíše odolá, mezitím na jeho hlavu letí, ze zadu, zničený blaster.

Petros

Příspěvek od Petros »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Mistra škrtíš opravdu jen pár sekund. Použil svojí sílu proti tvé a najednou si ucítil jak velkou silou disponuje. Když si vymrštil po něm zbytky zbraně. To zjevně nečekal, jelikož byl ponořen do souboje s tebou tak varování od síly přišlo pozdě. Dokázal jen zbytky té zbraně spomalit. Dostal přímou ránu do hlavy.
Sice ta rána vypadala hrozivě ale on pomocí síly tu bolest umírnil. Teď si věděl že přišla tvoje šance.

Regid PoisnTooth

Příspěvek od Regid PoisnTooth »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Muhehe

Rychle jsem k mistrovi přiskočil a čtyřikrát rychle udeřil, ne tak jak radila síla, ale tak jak bych to udělal ještě než jsem jí začal využívat.

Snad to vyjde

Petros

Příspěvek od Petros »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Vše si udělal v obrovské rychlosti. Jak nejlépe si mohl chtěl si udělat rychlí konec.
Dostal si k němu blízko jak si jen potřeboval. Rozhodl si se své údery vést tvrdě. Ignoroval si sílu. Ale to se ti nevyplatilo. Mistr první dva útoky odvrátil pak se zkulil do leva a kopl tě tvrdě do boku. Byla to rána že si odletěl asi tři metry bylo zjevné že při tom použil sílu. Tato rána ti vyrazila dech. Teď si zjistil že tu ochablost jen hrál.

Regid PoisnTooth

Příspěvek od Regid PoisnTooth »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Jak se vůbec opovažuje?

Postihl mě hněv, obrovský hněv. Ihned jsem ho využil - všechnu tu sílu jsem do něj blesky. byla to dávka smrtící pro většinu těch co jsem kdy potkal.

Muhehehe

Petros

Příspěvek od Petros »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Do blesků si uvolnil obrovskou sílu. Nikdy si nic tak velkého ještě nedokázal. Opolovinu tak větší než normálně opravdu smrtelné. Ale než si vyslal na mistra blesky on deaktivoval svůj meč a připl si ho k opasku. Proto si se odhodlal k takovému kroku.
K tvému překvapení mu blesky nic nedělali. Všechny blesky absorboval do svých natažených rukou. Když si přestal mistr se začal smát a pronesl. Chlapče sitha nikdy neporazíš blesky. Všichni umíme absorovat tuto formu síly. Jedině že by si ho překvapil, ale musím uznat že si velmi silný. Ještě ale musíš hodně cvičit. Pak bude možné se stát nepřekonatelným.

Regid PoisnTooth

Příspěvek od Regid PoisnTooth »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Vysláním blesků se uvolnila i má zloba, chladně jsem si uvědomil, že jsem prohrál.

Tohle.. tohle není možné, to se ještě nikdy nestalo....!!!

zdrceně se podíval na mistra a čekal, kdy bude pokračovat v mluvení.

Petros

Příspěvek od Petros »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Mistr si všiml že si klidný tak pokračoval. Víš jedno se musíš naučit hned. Tvůj největší problém je když si naplněn vztekem tak při útoku nepřemýšlíš. Je dobré že se odevzdáš hněvu, ale i při tom praví sith přemýšlí musí prolomit obranu nepřítele a zaútočit na nejslabší místo. Káravě na tebe pohlédl. A pokračoval. Je v tobě obrovský hněv a to je jen dobře. Ale musíš se naučit ho na sto procent využít. Dnes jdi do svého pokoje a medituj o naší bytvě. A přemýšlej o tom co jsem ti řekl.

Regid PoisnTooth

Příspěvek od Regid PoisnTooth »

Sithská Akademie - hlavní výcviková místnost

Ano, mistře

Otočil jsem se a odešel do svého pokoje, věděl jsem kde je, i když mi nebyl ukázán, ani řečeno kde je - základní operování se silou, ani jsme si to již neuvědomoval.
Jen jsme přemítal, jak to, že jsme prohrál, byl to jeden z mých nejlepších výkonů, bojoval jsem, jako vždy, skvěle, ale přesto si se mnou mistr jen hrál. Přemýšlel jsem co by udělal Chlouppek na mém místě. Přemýšlel, přemýšlel až usnul.
Ráno jsem se probudil s křečí v rukou, souboj nebyl lehký a svaly na tom reagovaly po svém.

Petros

Příspěvek od Petros »

Sithská Akademie - ubikace

Ještě chvíli si se svíral v křeči na posteli. Když křeče přestali vstal si a trochu se protáhl. Ruce tě boleli jako kdyby si celí den skládal dřevo.
Bylo ráno měl si hlad, proto si se také rozhodl že si dáš něco k jídlu.
Dnes si to měl naplánované do puntíku. Nejdříve se půjdeš najíst a pak vyhledáš svého mistra aby tvůj výcvik u něj začal. Strašně si se na to už těšil, jelikož si měl z něj pocit, že jedině on tě dokáže udělat nejmocnějším v celém vesmíru.

Regid PoisnTooth

Příspěvek od Regid PoisnTooth »

Sithská Akademie - ubikace

Podřadní Jediové si to pomocí svých léčebných schopností vyléčí... uáá, stejně sou podřadní!

udeřil jsem svou robotickou končetinou do zdi, ta se prohnula, za pas jsem si vzal další Blastery, do boty strčil meč po jednom jedyjském mistru, vzal si svou hedvábnou robu a vyšel jsem ven. Pořád pln hněvu z křeče a toho že ti podřadní jediové s ní problémy nemají. Pak jsem si uvědomil co předváděl mistr a pekelně jsem se zašklebil, žádný sith, ani ten nejlepší, se křečím neubrání, je to prostě nemožné, pokud nepoužije ošetřovatelské droidy.

Muhehe, jsem mocný a zlý!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“