Trénink pro Be Be Binkse

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Potan

Trénink pro Be Be Binkse

Příspěvek od Potan »

comming soon :wink:

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV-akademie jedi
Sděl jsi na zemy mistrem skywalkerem.
Doufám že jsi Be BE připravený na výcvik. POvedu ho já sám, můj otec se totiž setkal s tvým příbuzným Ja Ja Jarem. Můžeš si vybrat čím začneme. Souboj, síla,vědomosti.Tak co vybereš na začátek?
PAk mistr Skywalker čekal co odpovýš

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Yavin IV - akademie Jedi


Sedím za mistrem Skywalkrem a i když hořím zvědavostí, proč si mě sem dnes Luke pozval, pěstuji slavnou trpělivost Jediho a čekám, dokud nepromluví on. Tato chvíle naštěstí nastane dřív než jsem čekal.

Já myslela, že jsem připravená, mistr. Vy byste mě jinak nepozvala ne? trochu se usměju a potom pokračuju O Ja Jar já slyšet mnoho pověst, ale já jsem na něj hrdý... osobně já ráda moc vědomost - poznat nepřítele je jednou z část úspěch.
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV - akademie Jedi
Tak my my pověz co výš o našich 3 hlavních nepřátelích.
1.)sithech
2.)impériu
3.)Vonzích

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Yavin IV - akademie Jedi


Chvíli přemýšlím o tom, proč mám odpovídat rovnou na tři obsáhlé otázky, ale pak zjistím, že je mi to vlastně jedno. Zahloubám se trochu víc do paměti a moje oči nabydou trochu nepřítomného výrazu, zatímco uši se mi částečně třepou. Asi po deseti minutách sbíráním vědomostí o sithech, impériu a Yuzhann Vonzích promluvím, ale mluvím trhaně, jak se snažím vzpomenout si na co nejvíce věcí

Nó, takže sithové jsou vlastně taková Jedi, ale dalo by se říkat, že oni jsou zlá. Jejich moc vycházet, stejně jako moc Jediů, ze Síly, ale sithové nepotlačují emoce jako my, teda pokud my nepočítat radost, kterou temná straná ráda nemá. Jejich hlavní emoce je hněv, která je vyživuje. Sith s dostatečná hněv je moc mocná člověk. Hódně známa sith je Dárth Revan známá z Mandaloránské války, pak třéba Dárth Tyranus a Dárth Sidious. Dárth Sidious neboli také kancléř Palpatine svrhnul starou republiku a nastolil Impérium, které Aliance porazila.

Na chvíli se odmlčím a pátrám v paměti informace, na které jsem mohl zapomenout, ale asi nic neobjevím, protože za chvíli začnu mluvit o Impériu

Nó, to jsou sithové, téda aspoň obecná informace o nich, pak ste říkal, že já mám mluvit o Impériu, že? Ále to je jedno, případně toho řeknu víc... Impérium jako takové vzniklo se zánikem Stará republika. Podle pověst vzniklo Impérium za bouřlivého potlesku v senát. Impérium vytvořil kancléř Palpatine alias sith Darth Sidious asi 19 let před bitva o Yavin. Impériu vládl císář a jeho práva ruka Darth Vader... jim byli podřízená velkomoff a moff. Císař měl neomezenou moc a vládl despoticky. Všechna rasa kromě člověk byla přehlížena a proto vznikla Aliánce Rebelů, kterou vést Mon Monthma, Bel Iblis a Bail Organa. Mon Monthma a Bel Iblis ještě žít, ale Bail Organa zemřel, když velkomoff Tarkin nechal vystavět Hvězdu smrti, která zničila Alderaan. Samotné Impérium padlo, když Aliance zničila i druhou hvězda smrti, teda nepadlo... furt jim eště zbývá několik sektor.

znovu se na chvíli odmlčím a pak pokračuji o nepříteli nejhrozivějším - o Yuzhann Vonzích

Ale teď náš hlavní nepřítel být armáda Yuzhann Vong. Ona pocházet z jiná galaxie a mít hrozivou technologie, založená na organice... Žádného Vonga my nemůžeme cítit v Síla, stejně jako jejich výtvory. Jejich bojovníci jsou silní a disciplinovaní... je jim jedno, jestli zemřít, anebo nezemřít. Já myslet, že to už všechno mistr Skywalker nebo máte ještě nějaké doplňovací otázka?

Oči zase nabydou přítomného výrazu, uši se mi přestanou třepat a já se zadívám na Luka...
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV - akademie Jedi
Správně ale to co jsi řekl je spíš o oraganizaci, mně zajímalo co výš o jejich spůsobu boje.
Mistr se pousmál
Takže co výš o jejich spůsobu boje?

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Yavin IV - akademie Jedi


Taky se usměju, ale ne tím ,,lidským" úsměvem - použiju ,,gunganský" úsměv, který dokáže hodně lidí rozesmát. Chvíli přemýšlím o bojové taktice a pak začnu mluvit

O jejich způsob boje toho vědět míň než o jejich organizace, ále já zkusím odpovědět co nejsprávnějc. Ále taky potřebuju vědět, jestli myslíte sithy jáko jednotlivec nebo jako jejich vojsko... No, ále impérium bojuje agresivně a je jim jedno kolik ztratit loď, když dosáhnou vítězství, teda pokud já nepočítat velkoadmirál Thrawn. Ten neplýtval svým muž ani loď. A i tak vyhrál většina bitev, která on vybojoval. Jinak impérium hodně vyvíjet superzbraň jako hvězda smrti, plenitel světu a drtič slunce. Momentálně velet imperiální armádě admirál Pellaeon, téda pokud vím. Toho učil samotný velkoadmirál Thrawn... mám ještě povídat o jejich jednotka?
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV - akademie Jedi
JEn pokračuj, a nezapomínej na Vongy

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Yavin IV - akademie Jedi


Zarazí mě fakt, že Luke neodpověděl na moji otázku o tom, jestli myslí Sithy jako lidi ovládající sílu nebo sithy jako armády vedené sithy, ale nakonec to přejdu a pokračuju.

Já na Vongy nezapomět, akorát já se k nim ještě nedostala. No, nejznámější iperiální jednotka je Stormtrooper. Stormtrooper se vlastně ,,vyvinula" z Klonovaná voják a ze začátek byla hodně klonován, ale teď je hodně Stormtrooper normální člověk nebo jiná rasa. Dálší jednotka byla třeba Dark trooper, scouttrooper, sandtrooper a další. Stoje oni mít třeba TIE fighter, TIE bomber, Imperiální hvězdný destruktor atd.

No o Vongách toho já moc nevěděla, ale zkusím toho říct co nejvíc... Vongům nevadit, když umřít v bitva, tak se klidně hlásit do sebevražedná mise, jinak oni krutá a většina času oni nebrat zajatec. V bitvě jim občas pomáhat Yammosk, tzv. bitevní koordinátor, který zlepší jejich komunikace a oni se stát mnohem víc nebezpečná. No, to je asi všechno co já vědět o Vong...

No a ještě mistr, vy myslela sith jako sith anebo sith jako armáda vedená sith?
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV - akademie Jedi
Já myslel sithy jako temné jedie

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Yavin IV - akademie Jedi


Luke jako vždy krátce odpoví a tak pokračuju...

Temná jedi, v boji používat Sílu a pokud si sestrojil, tak i světelný meč. On bojovala hodně agresivně a když on prohrávala, on se může díky svému hněv zlepšit a porazit protivník.
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV - akademie Jedi
Správně správně.Takže Vědomosti celkem máš, skusíme jak ovládáš sílu.Vem svůj meč a skus ho pomocí síly zvednout o vzduchu

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Yavin IV - akademie Jedi


Potěší mě pochvala, a i když to není vůbec nutné, poděkuju:

Já děkovala Vám mistr. Já to udělám... sice možná né moc dobře, ale já to udělat.

Tím vlastně zopakuju jedijskou poučku: Buď to uděláš nebo ne. Žádné pokusy. Vytáhnu svůj světelný meč, přičemž se mi vybaví vzpomínky na to, jak sem ho stavěl. Ty ale zaženu a začnu se soustředit... citím lišejníky prorůstající kamennými bloky, džungli kolem akademie a... můj meč.

Uchopím ho v Síle a v tu samou chvíli ho má ruka pustí... meč spadne o pár centimetrů dolů, ale já ho zvednu a se zvedáním přestanu, až je meč v úrovni mých očí. Trochu se třese, ale zatím setrvává na místě.
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Potan

Příspěvek od Potan »

Yavin IV - akademie Jedi
Meš se jakš takž vznáší ve vzduchu.
No, není to špatné ale máš se ještě co učit. Skusíme něco těšího.
Skus ten meč hodit a pak si ho ještě ve vzduchu přitáhnout.
[/b]

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Yavin IV - akademie Jedi


Meč ani pochvíli vznášení se nespadne a tak se usměju nad dobře vykonanou prací. Za chvíli mi mistr podá další instrukce. Nic neřeknu, ale v Síle přestanu vnímat meč a ten mi spadne do natažené ruky.

Tak jo, teď to bude těžší

Ještě jednou meč potěžkám a pak ho hodím. Jakmile se přestane jeho chladivý povrch dotýkat mé dlaně, znovu se ponořím do Síly a znovu cítím okolí. Ale teď je najití meče mnohem těžší, stále se pohybuje a než se na něj stihnu pořádně soustředit a přitáhnout ho, dopadne na zem a s třesknutím se odrazí od země, nakonec zůstane ležet na zemi asi 40 standardních metrů ode mě...
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“