výcvik pro uživatele Ertai

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

výcvik pro uživatele Ertai

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

Byl si právě na obědě když si se dozvěděl že se mistři dohodli že uspořádají turnaj v boji. Od ostatních studentů si zaslech že vítěz dostane konečně pořádný úkol. Že opustí akademii a dostanese do okolního vesmíru.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie

Chvíly jsem přemýšlel, zda mám na to abych dokázal uspět v náročeném turnaji. Ale říká se, že odvážnému štěstí přeje... tak proč by nemohlo štěstí přát mě? Vztal jsem a šel jsem hledat mistra kterému bych mohl říct že mám zájem

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

Po krátkem hledání si našel mistra Kase. Vyslechl tvůj požadavek. Pak se nadech. Dobře ať si v jedenáct hodin v tréninkové oblasti. Dopoledne.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie

Poděkoval jsem mistru Kasovi Vrátil jsem se do svého pokoje. Byl jsem mírně nervozní. Ve snaze se trošku uklidnit jsem se pustil do meditace. Když se přiblíýila 11. hodina dopolední popadl jsem svůj meč a rozběhl jsem se k treninkove oblasti.

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Trošku nervozni jsem doběhl k treninkove oblasti. Světelný meč jsem křečovitě svíral v ruce Klid, jen klid... zhluboka dýchej... a hlavně se uklidni říkal jsem si a srdce mi bušilo jako o závod. Vyhlídka na první zkutečnou misi byl v mé mysli více než realna... veděl jsem, že to nebude snadné, ale veděl jsem že se mi to může podařit, stačí se jen trošku uklidnit... Nadechl jsem se a...

Rozhlédl jsem se kolem sebe

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Rozhlédl si se po celém areálu a uviděl že se hodně studentů přihlásilo. Najednou si na druhém konci sálu zahlédl mistra Kase. Který právě vystoupal na malé pódio a požádal si o klid. Když všichni utichl tak spustil.
Dnes jsme bohužel udělali změny. Po poradě s ostatními mistry jsem rozdělil padawany do třech věkových kategorií. Mistr pokračoval dál stanovil jednoduchá pravidla. Za prvé meče budou na tréninkovou úroveň a vyhraješ pokud zasáhneš protivníka třikrát. Nebo se protivník může vzdát. Ty si patřil do nejstarší skupiny takže si se hned šel připravovat jelikož si bojoval jako první. Tvůj soupeř byl Rezo.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

pár minut na přípravu to nemůže stačit říkal jsem si chvíly než mi došlo, že vlastně není co připravovat. Vztupil jsem tedy do "areny". Podíval jsem se na svůj meč, poté na svého soupeře a nakonec na mistra. Čekal jsem na povel k boji... srdce mi bušilo čím dál tím rychleji

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Mistr dal povel. Oba dva jste zažehli své meče. Když si se ponořil do síly cítil si jak je tvůj protivník klidný a věděl si že čeká na tvůj útok.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Každý o mě přece věděl že se specialzuji na obranu tak co zkusit opak? řekl jsem si. Na vteřinku jsem se soustředil a pomocí rychlosti vyskočil dopředu zároven jsem se pokusil odstčit svého soupeře a vyvést ho z rovnováhy, pak už jsem jen vedl přesně mířenou ránu.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Tvůj soupeř zavrávoral, ale ránu stačil vykrýt. Po několik minut jste bojovali meč proti meči. Když už to vypadalo že budeš mít na vrch tak od tebe soupeř odskočil a znova vyčkával.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Tohle nemá cenu, je třeba to ukončit a rychle, v souboji s mečem má navrch ale v síle se mi nevyrovná řekl jsem si. Rozeběhl jsem se, vypnul jsem meč a skočil jsem, za skoku jsem se pomocí síly pokusil odstrčit svého soupeře. Druhou rukou, kterou sem měl ted volnou jsem se pokusil přitáhnout si jeho meč.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Tak tohle tvůj protivník nepředpokládal povedl se ti tvůj záměr. Přistál si vedle něj na nohy on ochromen tvou zručností tam stál jak sloup. Chvatem si ho dostal na podlahu a on se vzdal.
První souboj si vyhrál teď si se šel koukat jak dopadne souboj mezi Mersem a Hediou.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Uklidnil jsem se. Ted už jsem věděl, že i když nejsem mistr boje s mečem pořád mám šanci. Byl to dobrej boj řekl jsem Rezovi a čekal jak dopadne další souboj.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Ano máš pravdu ale příště budu lépe připraven. Usmál se na tebe uklonil se a odešel.
Další souboj byl úchvatný. Koukal si jak Mersem s Hediou bojují ve velkém souladu se sílou. Ale přesto si nějak cítil že Heidia tento zápas vyhraje taky se tak stalo.
Měl si jen pár minut na přípravu před dalším zápasem.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Pár chvíly jsem strávil krátkou meditací. Pak už jsem sešel do "areny". Zkontroloval jsem si zda mám zprávně nastavený meč a pak už jsem zase jen čekal na mistrův pokyn ke startu. Meč jsem měl v ruce ale nahodlal jsem jej zapnout dříve než bude vhodná chvíly

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie - treninkova oblast

Tentokrát jste stáli v bojovém kruhu z něhož jste nesměli vystoupit.
Heidia stála na proti tobě. Bylo na ní vidět jak kypí sebevědomím.
Mistr křikl boj ona zapnula meč a vrhla se na tebe.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“