Trénink pro uživatele Shima

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Kruci! Snad ho něco nesežralo. Vidíš někde nějaké stopy po boji Darne? Nezapomeň se podívat i nahoru, do stromů, tady se všechno nedrží jen při zemi. Pošlu ti tam další tři lidi, ale za pár minut musíme vyrazit všichni. Už tu stojíme moc dlouho. Rebelové o nás nejspíš ví a čím déle stojíme na místě, tím spíš se na nás připraví. A 602ka má beztak štěstí. Velitel nebude mít radost. Hotsi? Slyšíš mě? Pošli tři chlapy na poslední známou pozici Kanose, Darne tam našel jen pažbu. A ať si pospíší a hlídají si i větve nad hlavou. A připrav svoje lidi, za tři minuty vyrážíme všichni. Poslední věta jde celému oddílu.
Ne, to prostě nemůže jít bez komplikací, už abychom tam byli. Co mohlo urazit pažbu z jeho pušky? Doufám že nebudeme mít prvního mrtvého ještě než dorazíme k laborce, příště budu muset posílat průzkumníky radši po dvou. Běhá mi hlavou, zatímco netrpělivě sleduji hodiny v interfaci mé helmy.
===========
díky za kompliment :Trooper:
a mám jeden malý dotaz, kolik má 601čka celkem mužů? nechci si sám vymýšlet a potřebuju vědět s kolika mám kde počítat, abych neplácal blbiny :)

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Zatím co si čekal na odpověď od Darneho tak ti zapípala vysílačka. Tady Datre velitel 602ky. Jen vám chci říct že tu mámé malou komplikaci, že nás to zdrží takže náš útok se posouvá o pět minut. Nezačněte bez nás. Datre konec.
Tak teď ti hlava začala šrotovat ještě víc. Věděl si že musíš dodržet stanovený čas na misi a že se máš veliteli hlásit až budete na místě.
Z myšlenek tě vytrhla zase vysílačka. Veliteli tady Darne. Našel jsem jen jednu stopu vypadáto že byl sražen na zem obrovskou silou, jelikož kdyby jsem měl sádru po ruce tak si vyleju nového Kanose. A to musela být opravdu velká rána protože je tady tak tvrdá půda že do ní ani neudělam otisk podrážky. Co mám teď mám dělat pane?

--------------------------------------------------
Tvoje družstvo má 150 vojáků a to samé to druhé

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Dobře Datre, taky máme určité komplikace, ozvu se až budeme na místě. Dolan konec. Co se tady děje?! Celá tahle mise začíná být nějaká podivná.
Darne! Je tam krev? Už k tobě míří tři stormtroopeři. Kousek za nimi západní skupina. Jakmile se s nimi setkáš, vem si jednoho a vyražte zpátky na tvé původní místo. Do té doby zkus najít všechny stopy co zvládneš.
Ufff
Vertosi, pošli tvému průzkumníkovi posilu, ještě jednoho chlapa, nehodlám riskovat že nám zase někdo zmizí.
Všem! Zvýšená ostražitost! Možná budeme mít ještě problémy dřív, než tam vůbec dorazíme.

Mezitím postupuji s ostatními jednotkami. Během přesunu zkoordinuju všechny tři skupiny průzkumníků, aby byly opět na zhruba stejné úrovni.
První opravdová mise a už mi z toho jde hlava kolem. I z toho věčného přepínání comlinku. Ale nepotřebuju aby všichni slyšeli co potkalo Kanose. Takže raději takhle. Ještě nezačala samotná akce a mám chuť vypadnout. Ach jo. Co mohlo toho chudáka zarýsovat do země a pak zase odtáhnout a ještě beze stop? Že by snad...
Darne! Slyšíš mě? Jak vypadá ta pažba? Je ulomená nebo odříznutá a na kraji řezu přiškvařená? Vychrlil jsem ze sebe slova jako vodopád. A nedokázal jsem se ovládnout a zabránit letmému záchvěvu strachu v mém hlase. Snad to není to co si myslím...
=======
díky ;)

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Na odpověď si musel čekat jen pár sekund, ale připadalo ti to jako věčnost. Naplnil tě strach. Bál si se Darneho odpovědi.
Vysílačka zapípala. Veliteli tady Darne. Vypadáto že ta pažba byla velmi přesně odťata. Dalo by se říct že to mohl způsobit velmi přesný laiser trvalého tvaru. Ale jiné stopy tady už nejsou.
Tvoje obavy ještě vzrostli. Ale nebyl čas museli jste pokračovat.
Průzkumníci se vrátila na svá místa a vy jste mohli pokračovat. Nemohl si se od teď zbavit pocitu že vás někdo sleduje. Začínalo to být čím dál divnější. A z hlavy si nemohl dostat myšlenku. Co se asi stalo 602ce? Jaký měla problém?

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Nasucho polknu. Musím se dát trochu dokupy, jsem jednou velitel, tak se podle toho musím chovat, nedávat najevo žádný strach a jít příkladem.
Dobře Darne, pokračujte dále, musíme splnit úkol. A mějte oči na stopkách. Odpovídám záměrně uklidněným hlasem.
To není možné, to není možné. Vždyť poslední rytíři Jedi byli vystopováni a pobiti před pár lety. Že by z nich přecejen někdo přežil? Ale proč by se ukrýval tady, na Ylesii? Jeden schopný Jedi by mohl vybít pěknou řádku stormtrooperů, proti Síle jsou dost bezbranní. Na druhou stranu, kdyby se nám povedlo chytit Jedie, dostali bychom určitě ocenění od samotného Velkomoffa. Problém je že očividně nemáme moment překvapení. Ale je nás dost, snad to půjde. Ovšem, pokud ztratím zbytečně spoustu lidí, "odměna" mě nemine. Navíc bych byl dost nerad kdyby mou vinou přišli o život dobří chlapi. Běhá mi hlavou sem a tam kupa myšlenek, zatímco obhlížím terén kolem sebe, jak postupujeme dál. Po pěti minutách pošlu zprávu comlinkem Datremu.
Šestsetjednička šestsetdvojce, jak to s vámi vypadá?
Už abychom byli u té zatracené laboratoře, pomyslím si, zatímco čekám na odpověď.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Mezitím co čekáš na odpověď se podíváš na oblohu od záapadu se k vám blíží obrovský mrak. Vypadá na bouřkoví to je tady velmi nebezpečné.
Najednou ti zapípá komlink.
šestsetdvojka máme ta.sssssss pro. ssssssss nara. ssssssssss. velký. sssssssss je to t.ssssssssssss. hor.sssssssss. jsou tu sssssssssss. Ve.sssssss ztr.sssssss. S velkým prasknutím se uplně spojení přerušilo. I když jste teď postupovali bez problémů. Tak si měl opravdu špatný pocit z šestsetdvojky. Nemohli jste se s nimi spojit.

---------------------------------------
ssssssssssss znamená šum ve vysílačce. Jenom to píšu aby to bylo jasné. I když si myslím že by si to pochopil i bez toho :wink:

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Skvěle, máme tu Jedie, bouřku plus nefunguje spojení s 602kou. Co se ještě může pokazit?
Datre, nerozumím ti ani slovo, pokud můžeš, zopakuj to, snad se dorozumíme.
Pokud budou poruchy ve spojení pořád pokračovat, zkusím požádat východního velitele AT-STček o pomoc: Tady, velitel 601. oddílu stormtroopers, můžete navázat spojení s 601. oddílem? Nás něco ruší. Zkuste to a zjistěte jejich pozici a jestli mají nějaké problémy. Díky.
Ještě jednou pohlédnu skrz změť listí nahoru na oblohu, která černá až hrůza.
Velitel oddílu, musíme zrychlit, jestli nás dostihne ta bouře ještě před cílovou destinací, možná tam ani nedojdeme. Takže pohyb chlapci!
A popoháním je co to dá.
===================
pochopil :) rozhodně díky moc za ochotu :)

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Tady velitel východních AT-ST. My sami nemůžeme navázat z druhým odílem AT-ST kontakt. Ale s šestsetdvojkou jsem mluvil. Měli sssssssssssssssssssssssss. A najednou vypadlo spojení i s velitelem AT-ST. Bylo to velmi divné a k tomu už začínalo pršet.
Postupovali jste kupředu. Déšť vás sice zpomaloval ale přesto váš postup byl rychlí do cíle vám zbívalo asi deset minut cesty. Ale najednou si se podival na horu a tam na stromě asi v deseti metrech vyselo tělo Kanose.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Neodpustím si pár tichých a velmi sprostých nadávek sám pro sebe, když slyším poslední přerušení signálu. To je jako by to někdo dělal záměrně, vypadává to v nejpodstatnějších částech hovoru. Na druhý oddíl AT-STček už kašlu, na tohle nemám náladu, dorazíme do té pitomé rebleské laboratoře a splníme úkol, než tady z toho pralesa zmagořím.
Při pohledu na kanosovo tělo sebou trhnu a udělám polekaný krok dozadu, takže málem vrazím do za mnou pochodujícího vojáka.
Stát! Támhle, vidíte to taky, je to Kanos? Jakmile mi to vojáci potvrdí, neváhám ani vteřinu. Vy dva, vemte si vystřelovací háky, vytáhněte se nahoru na ten strom po laně a sundejte ho dolů, chci vědět jestli je živý, mohl by mít nějaké informace o tom co se tady děje. Zbytek utvoří ochranný perimetr okolo nás a bude dávat pozor na cokoliv se jen šustne. A pospěšte si, musíme jít rychle dál. Taky jsme se mohli nechat vysadit pár metrů od laboratoře, mrmlám si v duchu, i když vím že by to byla sebevražda.
Pak se ještě spojím s Hotsem a Vertosem, zatímco sleduji jak sundávají Kanose. Tady Brenn chlapi, snižte rozestupy vašich skupin a mé na 50 metrů. To je prakticky na dohled, i když v tomhle pralese a za deště jeden nikdy neví. Jestli vypadnou vysílačky i nám, mohli bychom být dost nahraní. A abych nezapomněl, našli jsme na stromě viset Kanose, zrovna ho sundávají, tak zůstaňte stát na místě a hlídejte okolí, abyste nám moc neutekli.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Přemýšlel si a najednou tě z myšlenek vytrhl voják který byl na stromě. Pane, Kanos je mrtev, ale žádné známky poranění. Vůbec není vidět na co umřel. To tě velmi znepokojilo. Najednou ti zapípala vysílačka. Tady Vertos. Někdo na na nás útočí nebo něco už to dostalo tři chlapy a ještě jsem to neviděl. Žádám o rozkazy. Věděl si že je zle. Věděl si i že se nesmíš zdržet. A teď tohle. Déšť zesiloval nebylo pomalu vidět na tři metry.

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Tak slezte dolů, budeme pokračovat. Kanose tam zatím nechte, nemáme čas.
Potom se ozve Vertos a mě nezbyde něž mu říct: Vidíte aspoň odkud to ty vojáky zabíjí? Spusťte soustředěnou palbu tím směrem, je vás padesát, můžete vykácet půlku pralesa před sebou. Hned podej hlášení jak se situace vyvine dále. Mezitím vyrazíme k vám. Hlavně ale proboha nestřílejte naším směrem.
Hotsi, slyšel jsi nás, spakuj svoje lidi a vyraž ke mě, půjdeme na pomoc Vertosovi a pak všichni pohromadě k laboratoři.
Jestli je ten Jedi, nebo kdovícotoje, jen jeden, máme mnohem lepší šanci ho dostat ve velké skupině. Ostatně, Laboratoř můžu obklíčit až na místě. Tady mi taktické plány podle příručky z akademie nepomůžou, zdá se.
========
Připadám si jak ve Vietnamu :D

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Když jste se konečně zhlukli z oddílem Hotse a vyrazili jste na pomoc Vertosovi. Mezi tím ti podal hlášení. Stříleli jsme jak si nařídil, ale přišel jsem o další tři chlapy. A zase nebylo nic vidět. Věděl si že je zle, ale co se tam dělo si netušil. Museli jste spěchat svím přátelům na pomoc. Najednou se ti ozvalo z vysílačky. Velitel šestsetdruhého odílu. Dáv. sssssssssssss. že nás napadlo skupina sssssssssssssss. ale zmizela.sssssssssssssssss takssss za patnáct minut jsme sssss ssboratoře.

______________________________
doufám že se ti to líbí že ti ten příběch nevadí??

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Jakmile je Hots a jeho muži u mne, vyrazíme k Vertosovi. Doufám že je nenapadne ještě někdo, než těch pár metrů k nim dorazíme.
Vertosi, pořád říkáš že je něco nějak zabíjí, ale jak zabíjí? Střílejí po vás, nebo co se tam děje? Už jsme skoro u vás.
A Datremu do vysílačky odpovím: Jsme pod útokem neznámého nepřítele, zopakujte co napadlo vás, nebylo rozumět. My nejspíš dorazíme k laboratoři během deseti minut, pokusíme se na vás počkat.
A kráčím co nejrychleji po boku svých mužů k Vertosovi.
==============
Co blázníš, hrozně moc se mi to líbí! :) Je to napínavé :D A jsem zvědavý kolik naschválů na mě máš ještě v zásobě :lol:

Petros

Příspěvek od Petros »

Ylesia - V pralesu

Běžíš jak nejrychleji to jde v tomto bahnitém terénu. Tvoji muži ti sotva stačí.
Najednou se ti z vysílačky ozve Vertos. Nevím jak to popsat vždycky záblesk a tři muži padnou. Právě se to stalo znovu ale odnesl to jen jeden. Ale počkej. Na chvíli se odmlčel a pak z jekotem křikl do vysílačky. Přežil to ale nemá ruku něco mu jí useklo.
Tato odpověď tě naplnila strachem a divnými pocity.
Ale zase tě vyrušila vysílačka. Tady velitel šestset ssssssss. napadla sssss velká skupina w ssssssss. ale na j ssssss se stáhli a sssss kam.
Když skončil přenos všiml si si že už si u družstva Vertose.

-------------------------------------------
Hale potřeboval bych tvoje icq a podívej se do private messages budeš tam mít odemě napsáno proč ho potřebuji

Shima

Příspěvek od Shima »

Ylesia - V pralesu

Strach rychle přechází ve vztek. Zuřím. Někdo mi sakra vybíjí moje vojáky! A to mu teda jen tak nedopřeju. Jen počkej ty šmejde, já ti to spočítám.
Smykem zabrzdím u Vertose a pohlédnu zraněného vojáka, u kterého stojí. Zatímco obhlížím ránu a medika, který se mu snaží pomoct, dávám rozkaz: Všichni udělat kruh o dvou řadách okolo mě, Hotse a Vertose. Až vám řeknu, vysolíte jeden zásobník na všechno mimo kruh, co uvidíte. Horizont, země i vzduch. Jeden zásobník. Druhá linie střílet nebude, až když dostřílí ta první, tak pokud uvidí něco se hýbat, tak to dobijí, jasné?!Takhle snad pokryjeme veškerou oblast kolem nás a jestli tu ten parchant je, musí dostat zásah. PALTE!
Když se potom ozývá střelba, rozhlížím se kolem dokola s E-11kou v ruce, záda mi kryje Vertos. Hlídám si i prostor přímo nad sebou. Jestli uvidím něco jen sebemíň podezdřelého, střílím. Doufám že když už nic, tak ho to aspoň donutí se stáhnout. Tohle je dost nepříjemná situace. Ještě že máme více než dostatek náhradních zásobníků. Jenže kdo nahradí mrtvé stormtroopery...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“