Výcvik pro hráče Andrew Solvan

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Andre nech tady ten speedr a pojď za mnou.
Řekl muž višel ze speedru a pohybem ruky otevřel bránu.
Jedna ze stráží skočila na speedr a někam odjela.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Tak moment, tohle umí jen Jediové, to by znamenalo, že je to bývalý Jedi" pomyslel jsem si a následoval zaměstnavatele kamsi do zbrojnice...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

korriban-zvláštní budova

Prošli několika místnosti a viděli mnoho lidí v šedých uniformách.
jeden z nich se zastavil a řekl
Vítejte mistře Khare už dlouho jsem o vás neslyšel.
Khar:To není tvá starost zmizni.
pak se otočil k Andremu
Tak co ty začneme ještě dnes nebo chceš nejprve ukázat kde budeš bydlet?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban - zvláštní budova

"O ubytování se postaráme až si mě ověříte" a zvědavě jsem se rozhlédl kolem. Všude byly různé přístroje, zbraně a lidi v šedých uniformách, všechny ty věci musely být prototypy, protože jsem je nikdy a nikde neviděl...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Skvělé pojď tedy za mnou ůjdeme do jedné místnosti kde si tě vyzkoušíme
Řekl a odvedl Andreho do místnosti která měla tevřený strop a uvniř byla obdélníková,strany kolem 50m.
Andre osamel stal tu sam a najednou viděl jak se na něj virnuli 2 lidé v uniformách s nějakými laserovými meči.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"No sakra, tady se po mě bude chtít bojovat s Jediema?" zasmál jsem se, aktivoval plamenomet a začal je trochu smažit...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Jeden Sith padl na zem ale druhy pohnul rukou a začal tě naopak smažit blesky.
Khar:Výborně na nováčka je dobré že jsi zvládl alespon jednoho a dovol abych tě opravil.toto nejsou jediové
to slovo vipliv.
Mi jsme Sithové
řekl a jeden z dvojice tě přestal smažit druhý vstal a popáleniny si zahojil světelným mečem.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

Bleskům jsem se uhnul jen díky mému jetpacku, který s sebou vždycky nosím. OK hoši, změna plánu. ďábelsky jsem se usmál a sáhl na záda pro moji laserovou pušku. Skočil jsem za hromadu beden, kde jsem po nich začal pálit dávky střel....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Sithi dali meče do sklonu tak aby sřely vrátili majiteli.
Khar:Výborně vidím že i když jsem řekl že je konec bojuješ dál skvělé.
Jeden sith se odrazil od stěny a sekl ti po ruce.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

Jen tak tak jsem ji stačil dát pryč a ani z tohoto jejich manévru jsem si nedělal příliš vědu. "Ou chlapi, začíná se to tady konečně pořádně rozjíždět!" a utrhnul jsem z opasku dva termální detonátory a hodil jsem jim je pod nohy...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Ještě než dopadli oba sithi je odrazili zpět jeden bouchnul pod Andre a druhý těsně vedle jeho pravé nohy.
Khar uznale kýval hlavou.
Sithi oba vyskočili a souhrně sekli jeden zprava druhý zleva jeden nahoře jeden dole.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

Zasáhla mě sprška střepin do nohou a do rukou. Před sithy jsem se rychle překulil a místo mě přesekli jednu bednu... "Sakra, myslím, že by se hodila nukleární hlavice..."

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Na sithech bylo vidět že neútočí na plno že chtějí zjistit jak na tom je.
Khar se na to všechno díval a nejednou skočil do Arény.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

Pomalu jsem se vyškrábal na jednu z beden, sednul jsem si na ní a vytahoval si několik střepin v nohách. Potom jsem se zvědavě podíval na Khara, proč vlastně skočil do arény....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Khar se stále přibližoval když byl v blízkosti dvou sithů ti se dali do pořepu kde zůstali dokud neodešel kus dopředu.
Andre myslím že ze začátečníkem jsi to zvládl a co já
řekl odhodil Andreho do zdi když se zvedl viděl jen jak ze stříbrného válečku v jeho ruce trčí červená čepel.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“