Výcvik pro hráče Andrew Solvan

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Výcvik pro hráče Andrew Solvan

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Andrew seděl v jedné hospůdce v dolních patrech Coruscantu.
Vrátil se z mise kde měl za úkol oddělat jednoho mocného muže na Rylothu.Stále přemýšlel o jeho novém úkolu zavolal si ho sem nějaký muž.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Popíjel jsem nějaký místní drink, když v tom vešla jakási postava s kápí. Všichni se na něj otočili a hudba utichla....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Muž vešel do baru sundal si kapuci a na lidi v kantýně hleděl Vousatý muž s oholenou lebkou a jizvou přes pravou tvář. Nejednou promluvil Tvrdým Hlasem
Není tady jistý Andrew Solvan?
Zeptal se a prohlížel si všudypřítomné lidi kteří se už zase dali do řeči a muzika začala hrát.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Vstal jsem a šel k němu. Chvíli jsem si ho prohlížel a potom jsem řekl: "To jsem já. Pojďme k támhletomu stolu." a ukázal jsem na stůl, kde jsem před chvílí seděl.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Skvělé
Pomyslil si muž a odešel ke stolu.
Tak k věci jsem tu proto abych ti nabídl práci u jedné nejmenované oraganizace...řekněme že by jsi jen odstraňoval lidi kteří nám budou stát v cestě
Řekl a napil se svého pití které bylo v láhvi na které byl nějaký modrý obrázek.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Hmm, to by neměl být problém. Co z toho budu mít já?" zeptal jsem se a mávnul na číšníka aby mi přinesl další drink.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscnat

Hmm co toho budeš mít ty?....Myslím že dostaneš cenu jakou si zasloužíš za jednotlivý splněný úkol bereš to tedy?
Řekl a už vstával ako by to mělo být jisté

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Hehe, jasně, že beru" usmál jsem se. "Takže co bude můj první úkol?"

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Poletíš se mnou na Korriban kde si vizkoušíme tvé schopnosti.
řekl a odešel ven kde se postavil a sledoval ja Coruscant září.
Lovec šel za ním a také se zastavil

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Trochu jsem se divil na co tak kouká, ale i tak jsem se zeptal: "Poletíme vaším transportem nebo každý svojí stíhačkou?" a podíval jsem se na místo kam on pořád koukal...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Jestli máš nějakou svojí poletíš tedy s ní ale jestli ne tak půjdeš se mnou do jedné republikové kocábky.
řekl a pomyslil si
Už je to dluho co jsem jako Jedi pozoroval toto město.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Dobře, poletím svojí. Jaké bude místo přistání?" zeptal jsem se a leštil svůj blaster.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Tak já poletím ozvu se ti až budeš na Korribanu myslím že nás najdeš snadno.
Řekl a odešel z dosahu Adreho zraku.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Vydal jsem se směrem k mojí vile, kde mám veškeré zázemí - hangár, zbrojnice, laboratoř a podobně. Pozdravil jsem svého astrodroida R4-F4, který okamžitě "nastoupil" do lodi a společně jsme vyletěli z hangáru nočním městem Coruscant vstříc další objednávce....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Cesta ubíhala v pořádku.
Když se blížil Hyper prostor R4-F4 zapípal a na obrazovce se objevil nápis
''Kam poletíme tentokrát pane''

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“