Výcvik pro uživatele Garth Devilman

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Výcvik pro uživatele Garth Devilman

Příspěvek od Petros »

U planety Yavin IV

Seděl si ve své lodi a v ruce držel světelný meč díval si se na planetu.
Hlavu si měl plnou myšlenek. Najednou tě vyrušila vysílačka. Tady kapitán Dosak velitel eskadry X-wingů. Řekněte mi důvod vaší náštěvy.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

U planety Yavin IV

Sáhnul jsem po komu. Tady Garth Devilman. Žádám o povolení k přistání na Jedájské akademii.

Petros

Příspěvek od Petros »

U planety Yavin IV

Dobře ale až vystoupíte bude na vás čekat malý uvítací výbor.
Doletěli jste na planetu k akademii. Když si vystupoval čekalo tam na tebe několik jediú. Ten co stál nejblíže k tobě ti řekl.
Odlož své zbraně a řekni mi co tu chceš.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

U planety Yavin IV


Zdravím vás, jmenuji se Garth Devilman a jsem z planety Tatooine. Přicestoval jsem sem, protože se chci stát Jedim. Na důkaz dobrých úmyslů, vám předávám svou zbraň. Podal jsem Jedimu svůj meč.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

Ten na tebe pohlédl a řekl. Hm pěkná zbraň. Pojď za mnou.

Šli jste asi deset minut. Došli jste do ubytovacího sektoru padawan se zastavil zaklepal a ozvalo se. Dále. Vešli jste a ty si zustal stát jako socha byl tam samotný mistr Skywalker. Tak už si ho přivedl Leone děkuji můžeš jít. Padawan ještě než se otočil tak dal mistru Skywalkerovi tvůj meč.
Vidím že je tento meč starší než ty nechceš mi něco povědět o tom proč si nás vyhledal.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Víte Mistře jedi Skywalkere tenhle meč, je velmi starý. Daroval mi ho můj otec, který ho zdědil po svém bratrovi. Můj otec, si všiml mých „zvláštních“ schopností a daroval mi tento meč. Tak jsem se dostal sem. Chci se stát tím, kým byl můj strýc. Chci cítit to, co cítil on. Cítím, že je to můj osud... Zmlkl jsem a čekal na Mistrovu reakci.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

Bez jakékoliv reakce řekl. Cítím že je s tebou opravdu síla. Ale si si jistý že se chceš všeho zdát. Doposud si žil v přepichu.
Kouknul na tebe a nadzvedl obočí. Přemýšlej o tom. Teď jdi ven bude tam na tebe čekat padawan který tě odvede do tvého pokoje a já tam zítra za tebou přijdu a odpovíš mi.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Mistře… uklonil jsem se a vyšel ven. Tam jsem našel padawana, který mě měl odvést do pokoje.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

Ráno si nemohl dospat. Když se ozvalo zaklepání skoro si ze sebe nemohl dostat hlásku na konec si řekl. Dáále. Mistr Skywalker vešel a řekl. Tak co už si rozhodnutý nechci slyšet odpověď, jestli ano tak se sejdeme za patnáct minut na cvičišti to bude tvůj první úkol aby si se procvičil v orientaci. Ale jestil nechceš mužeš jít do hangárů a odletět. Otočil se a odešel.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Bylo to, jako sen, sen co se mi konečně splnil. Posbíral jsem nějaké věci, světelný meč a vyrazil na cvičiště. Končím s životem v přepychu kreslím tlustou čáru za svými činy. Už nikdy, prostě nikdy...

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

Musel si využít hodně skrytého potencialu aby si výcvikovou místnost našel. Ale povedlo se ti to byl si tam a včas.
Mistr Skywalker tam stál a díval se z okna. Koukám že si tuto místnost našel, takže si se rozhodl. Teď tě čeká nejtěší část tréninku. Musíš najít sebe sama. Aby si si upevnil spojení se sílou. Otočil se na tebe. Posaď se, zavři oči a představ si vesmír. Tuto planetu a najdi sebe. Pak budeš plně připraven.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Posadil jsem se na zem a ponořil se do Síly. Byl to nádherný pocit, sled obrazů, které popisovali mé dětství. Pak se najednou obraz změnil. Bylo to město, poznal jsem ho... Tam, tam se to stalo, na střeše... Viděl jsem sám sebe, jak bezdůvodnně napadám žebráka, který po mě chtěl pět kreditů. Viděl jsem jak jsem použil Sílu, viděl jsem jak žebrák padá dolů... Ne, ne!!!! Snažil jsem se obraz vypudit z mysli. Jsi vrah, jsi vrah a vrah vrahem zůstane... Ozval se hlásek v mé hlavě.
Ne, ne, takhle to nebylo, ten muž obtěžoval ženu, já ji chtěl chránit, obtěžoval jí!!!! Oponoval jsem...
Ano, zachránils ji, ale toho člověka jsi zabil!!!!
Ano, ale byla to nehoda já nechtěl a ty to víš! Já nejsem vrah. Rozumíš, NEJSEM VRAH! Vykřikl jsem. Obraz zmizel zjistil jsem, že ležím na zemi ve výcvikové místnosti... Chtělo se mi zvracet, neubránil jsem se tomu. Když jsem si "ulevil," posadil jsem se na zem. Promiňte Mistře... řekl jsem a omluvně sklopil oči.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

Toto byla jen jedna část tvého příběhu. Nemusí se stát síla je pořád v pohybu nemělo by tě to teď tížit. Mistr se otočil k oknu a ty si si všiml že už je tma. Pro dnešek to stačí zítra tě budu čekat zde asi v jedenáct hodin. Procvičíme bojování z mečem. Teď se vrať zpátky do svého pokoje.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV-Akademie

Jistě Mistře… Trochu rozlámaný, ale šťastný jsem se nakonec nějakým způsobem dostal do svého pokoje. Svalil jsem se na postel tak jak jsem byl a usnul s úsměvem na rtech.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-Akademie

Večer si měl stejnou vizi jako při spojení sílou. Probralo tě zaklepání byl si celí spocený. Rychle si si aspoň utřel obličej byl si připraven na mistra Skywalkera.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“