Trénink hráče Wedge Bail

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Trénink hráče Wedge Bail

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan seděl v archivech a nudil se.Náhle na jedné konzoli zjistil že se za 20 minut koná dobrovolný trénik síly s mistrem Yodou.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Zajímavé, řekl jsem si v duchu. Protože konzole v archivech velmi dobře znám, zjistil jsem si pár informací o mistru Yodovi.
Hmm, Velmistr Rady Jediů, ovládá všechny styly boje se světelným mečem, mistr formy Ataru, uznáván jako jeden z nejmoudřejších Jedi v galaxii. Bylo by zajímavé pozorovat ho při výcviku.

Z konzole jsem se dočetl, že seance se má konat v tréninkové místnosti 3. Vypínám tedy svůj panel a vydávám se tímto směrem. Protože archiv leží na jiném patře než tréninkové místnosti, měl bych si pospíšit, abych nepřišel pozdě - to by byla neúcta k mistru Yodovi.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan vstal a odešel stále se snažil zapomatovat informace o Mistru Yodovi.
Dlouo chodbou kde byli sochy velkých jedi Mandalorianských válek došel až k turbovýtahu.
U výtahu stiskl knoflík a čekal než se Výtah dostaví.

...............................
Ještě pro začátek.
1,Tvar příspěvku
2,Snaž se dodržovat pravidla.
3, Hlavně nepředbíhej děj díky.
Hodně štěstí

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Protože výtah pořád ještě nedorazil, rozhodl jsem se prohlédnout si sochy mistrů, které jsem před chvílí minul. Četl jsem sice o nich mnohé, ale teď, když se jim dívám do tváří, je to úplně jiné.
Jenom dvě sochy tu chybí, což je ovšem pochopitelné. Revan a Malak nejsou právě ti, které by Jediové rádi vystavovali na odiv.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Z prohlížení padawana virušil příjezd výtahu ze kterého višel Kit Fisto s nějakými nováčky.
Dobrý Den padawane
Řekl a odešel

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Kývnul jsem mistru Fistovi na pozdrav, ale už byl pryč. Nepřekvapilo mě to, vždyť to byl jeden z členů Rady, a ti mají mnoho povinností. Mezi Padawany se dokonce povídá, že Kit Fisto umí zacházet se světelným bičem, a to neumí jen tak někdo - vlastně nikdo kromě Sithů.
Naposledy jsem pohlédl na sochy vážených mistrů a pak směrem, kudy odcházel Kit Fisto. V jeho pohybech se zračila elegance, která odlišuje Padawany od Mistrů, mě od něho.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Najednou se mistr Fisto vrátil a řekl:Nejsi nahodou Wedge Bail ?
Zeptal se a čekal na padawanovu odpověď.
Ten vipadal velmi překvapeně že si ho mistr o kterém ještě před chvílí tak usilovně přemýšlel.
Padawanovi se v mysli honila řada nejrůznějších myšlenek.
Když se konečně odvážil řekl.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Ano, jsem Padawan Wedge Bail. Je něco v nepořádku, Mistře Fisto?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Nene jen mě poslal mistr Yoda prý jsi kdysi říkal že by jsi se chtěl cvičit v síle a možná taky světelný meč by bylo obré zdokonalit ne?
Řekl Fisto a posadil se na lavičku u výtahu.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Překvapilo mě, že o mě Mistr Fisto tolik ví. Nejsem si jistý, zda je to běžné, ale rozhodně jsem to nečekal. Nedal jsem nic najevo, i když to Mistr Fisto asi stejně cítil. Odpověděl jsem: To je pravda, Mistře. Právě teď mám namířeno do tréninkové místnosti 3, kde Mistr Yoda pořádá dobrovolný trénink v užívání Síly.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr vyslechl padawanovu příjmou odpoveď a pak řekl.
Nechtěl by jsi jít na výcvik se mnou jen mi dva a Síla s námi?
Řekl a vstal z lavičky,podíval se z okna kde byl Coruscant v plném proudu svého deního řádění

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

V okamžiku, kdy Mistr Fisto vyslovil svou nabídku, jsem věděl, že cokoliv se od něj naučím, mi bude přínosem. Nejvíce se můžeš dozvědět od nejlepšího, řekl jsem si, a i když Mistra Yodu ctím pro jeho schopnosti, ne každý má příležitost trénovat s někým jako je Kit Fisto.
Bude mi nesmírnou ctí trénovat s vámi, Mistře Fisto. Jsem připraven.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 06.9.2007 16:47:01, celkem upraveno 1 x.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Skvělé jsem rád že to zkusíš se mnou.

Pojď půjdeme do výcvikové místnosti č4 je to hned vedle místnosti kde je Yoda takže si dej pozor rád přebírá žáčky
:-D usmál se
Fisto přivolal vítah který opět ujel dolů

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Byl jsem nervózní, protože jsem slyšel různé zvěsti o tom, jak přísný je Kit Fisto během tréninků. Těch málo Padawanů, kteří měli tu čest cvičit s ním, povídali, že se mu tvrdostí vyrovná málokdo, ale jeho trénink že je velmi přínosný.
Nikdy jsem nedal na takový druh zpráv, a soustředil jsem se jen na nadcházející lekci. Za žádných okolností jsem nechtěl Mistra Fista zklamat a klesnout v jeho očích.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Když došli do místnosti Fisto si sundal svůj plášť a odhodil ho kus stranou.
Doufám že ti nebude vadit když přejdeme hned k boji?
Zeptal se a zadíval se na padawana který stál u dveří.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“