Trénink hráče Wedge Bail

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Vstal jsem a šel k oknu. Pozoroval jsem neustálý ruch Coruscantu, jeho nekonečné proudy vznášedel a speederů. Tam někde v dáli je Senát - to mi na chvíli připomnělo otce.
Ale jen krátce, protože jsem si okamžitě vzpomněl na doktrínu Řádu: strach je cesta k Temné straně.
Stanu se dobrým rytířem Jedi. řekl jsem si nahlas.
Zvuk mého hlasu mě uklidnil.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan byl velmi rozrušený ze zítřejšího výcviku že se rozhodl zavřít oknu vipudil z hlavy temné myšlenky a pokusil se usnout.
Dlouho mu to strach nedovoloval ale když se dostavila únava usnul po 5 minutách.
Ráno se padawan vzbudil a začal trénovat aby byl na trenink pripraven

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Byl jsem rád, že jsem mohl včera trénovat s Mistrem Fistem. Jedině tak jsem totiž mohl zjistit, v čem mám ještě rezervy: v boji se světelným mečem bych měl zapracovat na krytí, při užívání Síly se pak více koncentrovat a rychleji reagovat. Ve znalostech jsem neměl větší potíže.
Začal jsem s mečem, procvičil si otočky a krytí včetně změny forem během boje. Používání Síly jsem pak trénoval tak, že jsem do vzduchu zvedl židli a stůl a snažil se je tam udržet i když jsem se díval ven z okna a ne přímo na ně.
Za chvíli jsem byl připraven na výcvik.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Náhle se ozvalo zaklepání na dveře.
Padawan si dával pozor aby vrátil stůl židle a všechno na správné místo.
Když bylo vše připraveno pln očekávání že je za dveřmi mistr Fisto otevřel.
Jaké bylo jeho překvapení když tam stál jen padawan o 2 roky mladší který mu řekl
Máš se sejít s mistrem Fistem ve výcvikové místnosti č4
Řekl mladý rodian a odešel.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Protože jsem věděl, kde se tréninková místnost nachází, ihned jsem vyrazil, abych Mistra Fista nenechal čekat. Opět jsem prošel kolem soch starých Mistrů a počkal na turbovýtah.
Než jsem odešel z ubikací, řekl jsem si, že ať bude výcvik probíhat jakkoliv, nervozita v něm nemá místo. Proto jsem se dokonale soustředil: Boj je jako diskuze. Pamatuj na slovní kličky, manévrování a uhýbání od tématu. Zavést protivníka někam, odkud není úniku. Nech sebou proudit Sílu, poslouchej, jak tě vede.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr Fisto už v místnosti byl seděl uprostřed a meditoval.
Padawan vešel ale nevěděl co dělat sedl si na lavičku u levé stěny a sledoval jak tento zelený mistr medituje.
Viděl vlastně skoro mistra Yodu.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Nechtěl jsem Mistra vyrušit z meditace, i když jsme pravděpodobně měli už před nějakou chvílí začít s výcvikem. Dále jsem tedy seděl na lavičce a čekal. Abych v té době nezahálel, zavřel jsem oči a snažil se skrze Sílu cítit své okolí tak, abych byl schopen bojovat nebo trénovat i bez použití zraku.
Po chvíli se mi tma před očima začala pomalu vytrácet a já začal rozeznávat tvary a předměty v místnosti. Tak jsem pozoroval Mistra Fista, jak stále uprostřed místnosti medituje.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr Fisto se zvedl a podíval se na svéhu žáka kterého včera tak nadějně učil.
Koukám že jsi trpělivý.Doufám že jsi si vzal pár rad ze včera k srdci a budeš tedy bojovat dobře!
Řekl Fisto který už stál před padawanovou lavičkou.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Při zvuku Mistrova hlasu jsem otevřel oči a vstal z lavičky. Uklonil jsem se na znamen úcty a také jako poděkování za to, že jsem měl možnost s ním včera trénovat.
Samozřejmě, Mistře. Hodně jsem se toho od vás včera naučil, děkuji. Jsem připraven k výcviku. Snažil jsem se z Mistrova výrazu tváře odvodit, zda byl s včerejším tréninkem spokojen, ale nedal na sobě nic znát. Vůbec nic. To jsem naposledy zažil při jednání s Klanem bankéřů, těmi nejtvrdšími politickými vyjednavači.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr si opět sundal plášť vlastně skoro všechno jako včera jen s tím rozdílem že u pasu měl dva světelné meče.
Když viděl jak na ně Wedge divně kouká jeden obepnul a hodil mu ho se slovy
Včera jsi bojoval s jedním dnes to zkusíš se dvěmi.
Řekl a sam si odepnul meč se zelenou barvou.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Věděl jsem, že boj s dvěmi světelnými meči se moc neliší od formy Niman, kterou už zvládám velmi dobře. Proto mi ani příliš nevadilo, když mi Mistr hodil druhý světelný meč, abych ho dnes použil.
Zažehnul jsem meče a v duchu si připomněl základní útočné a obranné figury formy Jar'kai. Zbraně se v rukou skvěle navzájem vyvažovaly a tvořily ideální prostředek k elegantnímu a preciznímu boji. Uvědomoval jsem si ale také, že nesmím být přespříliš sebejistý, protože to pak vede k chybám a ty k porážce.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Místnost se ale dnes v něčem lišila byla zde až moc tma.
Fisto udělal pohyb rukou a zhaslo i druhé světlo.
Padawan nevěděl co dělat tak jen stál se zažehnutými meči připraven odrazit každý útok mistra Kita.
Mistr Fisto nebyl nikde vidět...

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Zrak mi teď moc nepomůže - přesně jak jsem to před chvílí trénoval. Využij své ostatní smysly, nech Sílu proudit svým tělem. Zavřel jsem oči a opět pocítil, jak se tma ztrácí. Za moment jsem už vidět nepotřeboval, přesto jsem si byl vědom všeho, co se v místnosti děje.
I Mistra Kit Fista, který mě neslyšně obcházel.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr se zastavil a padawan si jeho přítomností znovu nebyl tak jistý.
ani kroky neslyšel náhle však viděl zelenou čepal které ho popálila na ruce.
Fisto odskočil vipnul meč a opět se schoval.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Zranění nebylo vážné, víc mě bolelo to, že jsem se od Mistra Fista nechal tak lehce zranit. Buď můžu pokračovat se zapnutými meči a být mu na očích, nebo se přizpůsobit jeho stylu, zvažoval jsem možnosti.
Po chvíli jsem vypnul oba meče a opustil místo, na kterém jsem stál. V místnosti teď nebyl zažehnutý ani jeden ze světelných mečů, bylo ticho.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“