Trénink hráče Wedge Bail

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Výborně a teď znovu
řekl a hýbnul rukou a opět se rozletěli koule tentokrát 2 letěli ale mnohem věčí silou a mnohem větší Rychlostí.
Padawan se soutředil a snažil se odrazit koule.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Hned, když na mě Mistr vyslal koule, jsem věděl, že tentokrát nebudu schopen odrazit koule zpět jeho směrem. Proto jsem se snažil koncentrovat a Silou změnit jejich dráhu letu tak, aby mě minuly.
Měl jsem štěstí, že koule letěly blízko sebe, takže jsem mírně pokrčenou dlaň roztáhl naplno. Dráhy obou těles se začaly rozcházet a ve zlomku sekundy mě obě minuly s hlasitým zasvištěním.
Nebyl jsem si jist, jestli jsem udělal správně, protože Mistr Fisto výslovně řekl, že chce, abych koule odrazil, takže jsem se připravil na možnou kritiku.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi


Mistr si poklepal nohou po podlaze.
Padawan si vzpoměl na Yodu když klepe svou hůlkou.
Takže to zkusíš ještě jednou a chtěl bych aby se ti podařilo odrazit alespon jednu kouli.
Řekl Fisto a udělal přesně to co předtím pohyb rukou a dvě koule za ním se vznesli na padawana stejnou rychlostí jako předtím.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Tréninková místnost 4

Zdálo se mi, že jedna z koulí letí mírně před druhou. Zaměřil jsem se tedy na ní a narovnal pevně dlaň. Koule se ihned zastavila.
Druhá koule se ovšem neustále přibližovala. Přemýšlel jsem: Porušil bych pravidla, kdybych použil i levou ruku? Mistr Fisto přece nezakázal používat obě ruce najednou. V mžiku jsem se rozhodl.
Natáhl jsem levou ruku kupředu a rozpřáhl dlaň. A koule zůstala na svém místě. Povedlo se to.
Už nebyl žádný problém koule opět vyslat směrem, kde stál Mistr Fisto.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Fisto uznale kýval hlavou.
Už jsem myslel že to nezvládneš.
řekl a přivolal si plášť
když si ho navlékl řekl padawanovi
Pojď se mnou do archivu dostaneš tam nějaké testy a budeš odpovídat bližší informace ti řeknu v Archivech.
Řekl Fisto višel ven kde se prodra přes Odcházející padawany které nyní pustil mistr Yoda

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Následoval jsem Mistra, který se mrštně prodíral davem Padawanů. Několik z nich mě pozdravilo. Kývnul jsem na ně hlavou, ale myšlenkami jsem již byl v Archivech, kde na mě čekal další test.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Když se dvojice dostavila do archivu mistr se posadil na jeden stů a řekl
Sedni si kam chceš a nastuduj si co víš o Dějinách našeho řádu až budeš chtít pokračovat řekni mi
řekl a odešel dál do místnosti

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Archiv

Jistě, Mistře. Zasedl jsem ke konzoli a zopakoval si základní fakta o Řádu. Po chvíli jsem cítil, že vím vše podstatné. Historii Jedi jsem obstojně ovládal, nebo jsem si to alespoň myslel.
Vstal jsem, vypnul jsem panel a přistoupil k Mistru Fistovi. Uklonil jsem se na znamení toho, že jsem připraven odpovídat na jeho otázky.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Mistr Fisto se na něj udiveně podíval a řekl
Budiž tedy.Řekni mi co víš o začátcích našeho řádu.
Řekni mi jak se jmenuje mistrině rady jedi stejné rasy jako Yoda?
JAké planeta je považována za Sithsou?
Co se událo na Dantooine?

zeptal se na první část otázek mistr Fisto

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Archiv

Přesný čas založení Řádu není znám, Mistře. Z Holokronů se však dá usuzovat, že jeho počátky sahají na planetu Ossus. Tam také vznikl Kodex. odpověděl jsem na první otázku.
Jméno této Mistryně je Yaddle. Členové Řádu si dodnes připomínají její hrdinnou smrt u města Naatan. dodal jsem.
Planeta, o které mluvíte, Mistře, je Korriban. Tam se také nachází hrobky nejvýznačnějších Sithů. upřesnil jsem.
Na Dantooine se událo mnoho důležitých věcí, Mistře, jedna z nejdůležitějších je však založení Enklávy Jedi a její následné vyhlazení Darth Malakem. skončil jsem a zvídavým pohledem jsem sledoval Mistra Fista.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Výborně padawane koukám že jsi s historií našho řádu velmi obeznámen.
Řekl Kit a posadil se opět na stůl.
Ještě jedna otázka většinou se na ní neptám ale co si myslíš o Bitvě na Geonosis jak jsme jí mohli vihrát?
Zeptal se a tázavým pohledem pohlédl na padawana

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi - Archiv

Těžká otázka, Mistře. Z vojenského hlediska jsme sice vyhráli, Separatistická armáda pod naším tlakem ustoupila. Jelikož ale tato bitva předznamenává začátek Klonových válek, nedá se mluvit o vítězství v širším slova smyslu.
Osobně zastávám názor, že tato první bitva války musela být svedena dříve nebo později a pouze souhra okolností zapříčinila, že Geonosis stála na počátku tohoto konfliktu. dovolil jsem si vyjádřit svůj názor, i když o něj Mistr zřejmě nestál.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Tak děkuji za názor.
řekl mistr a zvedl se,pak se otočil a řekl padawanovi.
Myslím že pro dnešek si mužeš dát pohov běž si dělat své věci a já si tě vizvednu zítra ráno.
řekl a padawan osaměl byl sám v archivech rozhodl se že uposlechne mistrovu radu a pujde na ubikace.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Chrám Jedi

Oposlechl jsem rady Kit Fista a odešel na ubikace. Tam jsem se pustil do meditace a přitom si rekapituloval události tohoto dne, který se nakonec vyvíjel zcela jiným směrem než jen jako studium v Archivech.
Zajímalo by mě, co si Mistr Fisto myslí o mém dnešním výkonu. Myslím, že asi nebyl zcela spokojen, při tréninku jsem několikrát chyboval a pak ten zbytečně vyjádřený názor na Geonosis...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan stále meditoval ale už byl moc unavený v jeho pokoji byla tma která se mísila i do jeho mysli.
Nevěděl co dělat aby jí vihnal.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“