J'ann Baill

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Dantooine - uprchlická loď - směr Korriban


Konečně na chvíli v bezpečí pomyslím si, když se dostaneme do lodě. Pak promluví můj nynější mistr, kterého se zaujetím poslouchám... ale nakonec se z mistra temné strany vyklube mistryně. Kdyby to šlo, asi bych vyvalil oči, ale naštěstí to moje tělesná konstituce nedovoluje... teď jsem rád, že mě to občas myslí víc než ostatním a tak na Son zbytečně dlouho nezírám a radši začnu mluvit a ptát se.

Já jsem J'ann Baill, ale to už asi víš trochu se usměju To jsi ve mně na takovou dálku vycítit Sílu? Pokud ano, myslím že budeš jedna z nejsilnějších sithů, co kdy žili... Jinak, chtěl bych se zeptat, jak se z tebe stal sith...? po dokončení otázek nasadím tázavý výraz
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Koriban Orbit

Mistrině: Takže zvědavec co? Né dělám si srandu.Narodila jsem se na Dantooin, kde mě vzali rytíři jedi od rodičů.Cvičila jsem se 13 let v Enklávě.Můj mistr byl Kavar.Je to neobyčejný jedi.Ovládá skvěle světelné meče.Víš on je Zbraňový mistr, to znamná že se speciaizuje na boje se zbraněmi.On má úroveň 37.Je vážně dobrý.Pak jsem propadla temné straně.Bylo to proto že moji rodiče zemřeli rukou nějakého Sitha.Našla jsem ho, a on mě začal cvičit.Byla jsem u něj další roky.Je mi 19 let.Ale již jsem skoro mistr.Budu tě cvičit.Takže tady je Koriban.Vyletěli jste z Hyperostroru a ty jsi uviděl Koriban.Pouštní planeta.Na které je sithská akademie.
..................................

Konec výcviku!
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“