J'ann Baill

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Dantoonie - výcviková místnost 4


Nevstoupil jsem omylem do jiné místnosti? Ne, na dveřích bylo určitě napsáno 4! Tak jaktože tu nikdo není? To budu muset zjistit...

V hlavě se mi odehrává slovní přestřelka mé vlastní osobnosti a začínám mít nepříjemný pocit... ten vyvrcholí s promluvením něčího hlasu. Leknu se, ale ovládnu se a nevydám ze sebe výkřik, který se dere přes hlasivky. Pak se přede mnou objeví mistr Kavar...

Myslím si, že ne mistře. Ale zároveň si myslím, že jde o to představit si sebe samého, jak splývám s okolím a pak tuto představu vykonat pomocí Síly... Mám se o to pokusit?

můj hlas zní nejdříve trochu vylekaně, ale za chvilku už zní zase normálně... po celou dobu se zaujatě dívám na mistra Kavara

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - místnost 4


Kavar: né není to tak jak říkáš.Je to technika síly, která umožní skrýt se před sithskou hrozbou.Takže máš se zde naučit boj se světelným mečem.
Kavar rozsvítil svůj svtelný meč, a zaujal postoj tobě neznámý.
Kavar: Budeme se učit styl Soresu.Znáš techniku Sporesu?
..............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Dantooine - výcviková místnost 4


Trochu mě zklame, že jsem neodpověděl správně, ale nemám čas nad tím více přemýšlet. Mistr aktivoval svůj meč... Ať to líp vypadá, zkusím si přivolat meč do ruky Sílou, ale spíš mi to na eleganci ubere než přidá... meč se strašně třese, ale nakonec mi vklouzne do ruky. Nastavím ho na ,,výcvikový režim" i když pochybuji, že bych mohl mistra jakkoli zasáhnout. Potom zaujmu základní obranný postoj, pak odpovím na mistrovu otázku:

Už jsem se učil základy.

Ale ještě dřív než to dořeknu přejdu plynule z obranného postoje do útočné pozice a zaútočím na mistrovu hlavu...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - výcviková místnost 4


Kavar: Ale neumíš to mladý padawane!
Kavar zaútočil a tobě vyletěl meč z ruky.
Kavar: Pokračujeme! Nepřestáváme.
Kavar zaútočil i když jsi neměl meč.
Kavar: Musíš se naučit čelit i takovýmhle situacím.
Kavar seknul těsně vedle tebe, protože jsi stačil uhnout.
........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Dantooine - výcviková místnost 4


Ponořím se co nejhloubějc do síly, ale ani to mi nepomůže proti mistrovi... za chvíli jsem bez meče - vyhnu se jedné mistrově ráně a přivolám si meč zpátky do ruky. A s ním v ruce zahájím útok... plynně přecházím z jednoho útoku do druhého, bráním se a snažím se zaplavit mistra údery... jednou ho trochu popálím na ruce, zatímco on mě zasáhl už aspoň desetkrát.

Takhle za chvíli prohraju... i když, proti mistrovi meče se není co divit... zkusím ho překvapit

S touto myšlenkou zkusím nahromadit co nejvíce energie ze síly a tou samou energií podtrhnout mistrovi nohy...
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - výcviková místnost 4


Kavar: Víc se soustřed.Nech se unášet silou, né pohllitit ale unášet.
Udělal jsi co ti řekl Kavar, cítil jsi co Kavar udělá.Najednou Kavar prudce zaútočil.VVVVVVZZZZZ! Najednou si uviděl jak jeden z Kavarových mečů letí ve vzduchu a naráží o stěnu.
Kavar: Výborně padawane.Výborně!Máš nějaké otázky ohledně čehokoliv?
...............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Dantooine - výcviková místnost 4


Cítím, jak skrze mě proudí obrovské množství Síly a když na mě Kavar zaútočí, seknu proti jeho meči a ten mu vylétne z ruky... náhlý příval radosti mě však oslepí mysl a tok Síly se ze mě pomalu vytrácí. Naštěstí souboj prozatím skončil... vypnu meč a přemýšlím na co bych se mohl zeptat a pak mě napadne zeptat se na mistrův názor na Revana:

Děkuji mistře. Ano, rád bych se zeptal na Váš názor na Revana a Malaka... myslíte si, že by Jediové měli zasáhnout do této války?
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi


Mistr Kavar se na tebe zadíval jako zvědavé dítě ale zachvýli už zase né.
Kavar: Myslím to co si mylí rada a tedy i já.Víš nějací studenti to nechápou, ale za M.W. se skrýva, tedy alespoň podle rad, jiná válka.Válka přesvědčení.Když se zaposloucháš hluboko do síly.Když vydržíš 4 týdny v kuse meditovat (24 hodin deně), pochopíš pravou podtstatu síly.Pochopíš že M.W. jsou jenom zástěrka.Máš ještě nějaké otázky?
Kavar skončil, a zadíval se na tebe.S netečným výrazem.Celou dobu vyprávěl velice zvláštním tónem.Jako by mu bylo strašně smutno.
...........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Dantooine - výcviková místnost 4


Vycítím, že ptát se na toto téma by nebylo moudré rozhodnutí a tak to zkusím zamluvit:

Myslím, že takhle dlouho bych meditovat ještě nevydržel, ale časem možná... mistře, jaké existují další techniky boje a na co se zaměřují?

Během mluvení si připnu světelný meč k pasu a zároveň tím trochu víc nastražím mysl... Kavar by mohl zaútočit i tak.
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - výcviková místnost 4

Kavara tvoje otázka trošku znepokojila, a ty jsi nevěděl proč.Určitě se ho na to budeš muset jenou zeptat.
Kavar: Formy boje, které teď pořebuješ znát jsou dvě.Soresu a Ataru.Postupem času, tě samozřejmě tvůj mistr naučí i podle tvého přání další.A taky ti vysvětlí jaké existují.Takže te´d jdi do meditační místnosti číslo 29.Je to ve východním křídle enklávy v podzemí.Vstup je zvenku.Hodně štěstí padawane.Mistr Vrook na tebe již čeká.
Kavar rychle odešel neznámo kam.Ty jsi zůstl v místnosti sám.
...............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Dantooine - výcviková místnost 4


Škoda, že mistr není v tomto tématu otevřenější... pomyslím si a promítnu si v hlavě, kolik toho z bojových stylů znám... Skoro nic, ale snad se to časem zlepší

Nakonec, ještě než odejde, pozdravím Kavara úklonou vyjadřující úctu a respekt... pak se vydám ven, kde si na chvíli sednu a zklidním se. Pak zamířím co nejkratší cestou do meditační místnosti.
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Meditační místnost - Dantooin


Vstoupil jsi do místnosti, a čekal co se bude dít.Místnost byla celkem malá (4 x 4 metrů) a uprostřed seděl a meditoval všemy nenávidění mistr Vrook.
Vrook se nehíbal, měl zavřené oči.Nejspíš si tě nevšiml.
Najednou si v síle vycítil záchvěvy.A v tvé hlavě promluvil hlas mistr Vrooka.
Vrook: Posaď se padawane, a medituj.Pokus se vystranit ze své hlavy všechny pocity.Zklidni se, nech se unášet sílou.Zjisti v ní záchvěvy.Zjisti co se právě děje.Pak ti dám další instrukce.
Vrook dál nehybně seděl.
.................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Dantooine - meditační místnost


Vejdu do místnosti a začne mi trochu scházet prostor... přece jenom jsou 4*4 metry docela málo. Dokud Vrook nepromluvil sám, čekal jsem a do hlavy si nepouštěl žádné myšlenky o tom, že ho nemám moc rád...

Potom co promluví a dá mi instrukce, sednu si do tureckého sedu a začnu meditovat... ze začátku to moc nejde, ale za chvíli mě Síla unaší a je nepopsatelné co vidím. Všechny záblesky lidí, míst - dalo by se to vystihnout slovem úžasné...

Zatímco medituji, začnu se pomalu vznášet... vypadá to, jakoby Síla nechtěla, aby mě nic ze země rušilo a vznesla mě do vzduchu...
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Meditační místnost


Unášel jsi se, když najednou se před tebou oběvil strašný obraz.Nějaká přítomnost někde na neznámém světě.



Někde na neznámém světe - místnost

Nějaký muž odění v černém, stál naproti jednomu muži.Se světelným mečem, který byl ale rozpůlený na dvě části.Muž ležel na zemi, v plášti a rouchu rytířů jedi.Poznal jsi ho, byl to jeden z mistrů, kterého jsi potkal zde v enklávě.
Sith: A teď zemřeš, ale ještě předtím se tě znovu zeptám.Kde je skrytá enkláva rytířů jedi?
Jedi: Neřeknu ti to!
Sith: Tak tedy zemřeš!!!
Z prstů sitha vyšlehly blesky.Uběhlo dalších patnáct minut. nich se rytíř jedi svýjel bolestí a křičel.Sith se zase radoval a stále stupňoval násilý.Jedi se pak najednou přestal híbat.Byl konec sith se zasmál a jedi ležel mrtvý na podlaze před ním.
Najednou promluvil Vrook: To stačí padawane!



Dantooin - meditační místnost


Hlas mistr Vrooka to přerušil.Prozřel jsi zase v meditační místnosti.
Vrook: To by stačilo!
Vrook aby tě přerušil tě odhodil tvrdě do stěny.
Vrook: Co jsi vyděl?Řekni my co jsi vyděl?
Mistr Vrook mluvil s jakýmsi strachem v hlase.
.........................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
J'ann Baill
Učedník
Učedník
Příspěvky: 45
Registrován: 24.8.2007 07:19:31

Příspěvek od J'ann Baill »

Dantooine - meditační místnost 29


Před mýma očima se míhají obrazy: žena ohrožována nějakým mužem v kápi, dva milenci v objetí, radující se dítě a spoustu dalších... ale všechny tyto obrazy jsou neostré a dlouhé ne více než pár sekund, ale pak přijde obraz úplně jiný, ostrý a hrozivý...

Hned po jeho skončení ztratím kontakt se Sílou a zároveň spadnu tvrdě na zem... pak do mě vrazí ještě Vrook...

Seš normální? Porodila tě Bantha nebo máš v mozku zimničí vosy?! to mi projede hlavou zároveň s vražením o stěnu.

Pomalu vstanu, ale i tak mnou projede ostrá bolest, kterou musím utlumit pomocí Síly, pak se podívám na Vrooka a trochu koktavě mu řeknu:

Já, vi-viděl jsem pravděpodobně nějakého Jedie a Sitha... Ten jedi měl rozpůlený meč a ležel na zemi... a pak ten sith řekl: A teď zemřeš, ale ještě předtím se tě znovu zeptám. Kde je skrytá enkláva rytířů jedi? A ten jedi řekl, že mu to nikdy neřekne a pak z jeho rukou začaly šlehat blesky a on ho zabil...
Měl bych být normální, ale silně o tom pochybuju :D

Postavy:
J'ann Baill - Mandaloriánské války
Be Be Binks - Nová republika

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“