Stim Fox

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Stim Fox

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - před enklávou


Seděl jsi na lavičce před enklávou rytířů jedi.Čekal jsi než pro tebe rada pošle.Asi po pěti minutách k tobě přistoupil jeden z mistrů.
Mistr: Ještě k radě nechoď, ale chtěl jsem se tě zeptat.Myslíš že projdeš výcvikem?
...............................


__________________
Piš prosím zprávně příspěvky.Jejich zprávný tvar nalezněš v pravidlech hry.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - před enklávou

Podíval sem se na mistra který vypadal zvědavě. Kolem hlavy mi poletoval Drojdík a pípal. Mistr tomu nemohl rozumět ale já tomu rozuměl velice dobře.
To nevím mistře nemohu nic říct předem. Vše je v rukách Rady a já nevim jak to se mnou dopadne. Drojdík opět zapípal. Otočil sem se na něj. Půjdu až mě zavolají nemusíš mít strach že zapomněli. Opět sem se podíval zpět na mistra.
A jaké myslíte vy že mám šance?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - před enklávou


Neznámý mistr: Máš stejné šance jako všichni ostatní.A naděje umírá poslední.
Najednou do vašeho hovoru vstoupil mistr Vrook, který k vám přišel.
Mistr Vrook: Učni, pojď se mnou, radě ti chce něco říct.
Neznámý mistr: Takže zatím učedníku.
Neznámý mistr odešel, a mistr Vrook se otočil a zamířil směrem k místnsoti rady.Droid vedle tebe stále lítal, a pípal na tebe.
..............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - před enklávou

Postavil sem se a vydal se za mistrem Jedi. Drojdík mě následoval a zapípal na mě.
Ne, bude lepší když počkáš venku. Procedil sem mezi zuby odpověď a ani sem se na robota neotočil. Letěl zamnou až do enklávy.

Dantooin - enkláva

Šel sem za mistrem Vrookem přes celou akademii. Drojdík na mě stále pípal otázky.
Počkáš před radou a konec dovnitř jdu sám.Odpověděl sem robotovi naprosto klidně. Drojdík na mě opět zapípal.
Otočil sem se na něj.
Ale jistě že se pro tebe vrátím to ti slibuji.
Rozeběhnul sem se za mistrem a před dveřmi k Radě sem se zastavil. Drojdík mě dostihl a zapípal.
Dík štěstí bude potřeba. Usmál sem se na něj a vstoupil dovnitř.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Místnost rady

Vešel jsi do místnosti.V místnosti byli čtyři rytíři jedi.Byl tam jeden malý (druh Yody), mistr Vrook, nějaký Tw'lek a nějaký černoch.
Malý jedi (druh Yody): Hello! Já jsem mistr Vandar, se mnou je tu mistr Vrook, mistr Zahr.....
Vandar ukázal na Tw'leka.
Vandar: .......... a samozřejmě kronikář naší akademie mistr Dorak.
Mistr Zhar: Rada po důkladném zvážení rozhodla že tě přijme do řádu rytířů jedi.
Mistr Vrook: Proč se chceš stát rytířem jedi, když zrovna teď Revan ničí republiku (doba Občanské války rytířů jedi)?
Mistr Vrook na tebe mluvil vážným tónem.
..........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - Místnost rady

Řádně sem si prohlédl všechny mistry a pak odpověděl.
Já si myslím mistře že v tuto chvíli je potřebný každý kdo je schopen cítit Sílu. Jedaju není nikdy dost jsou tu aby ochraňovali a proto si myslím že by mě tu mohlo být třeba. Rád pomáhám lidem co to potřebují. Po mé krátké odpovědi sem si opět přeměřil všechny mistry a čekal na jejich reakce.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - místnost rady

Nikdo z nich se neozval, bylo ticho, pořád ticho.
Pořád zdálo se ti to jako nekonečné ticho.Mistři na tebe dívali s netečním výrazem.
Ticho, Ticho.Říkal jsi si ve tvé mysli.Zblázním se z toho, na tohle nejsem cvičený.
Stálě nikdo nepromluvil.
..............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - místnost rady

Je to nesnesitelné ale skouší mě to je mi jasné. Snažil sem se nesnesitelné ticho nevnímat. Zkouší mou trpělivost. Nepatrně sem se pousmál. Stále sem si ticha nevšímal i když mě to užíralo. Nic sem neříkal byl jsem naprosto sticha. Já ticho neprolomím první. Nehybně sem vyčkával.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - místnost rady


Vrook: Zajímavé, snažíš se to schovat, ale mi cítíme tvé myšlenky, jsi ještě slabý.Ale to se změní.Budeš podstoupen 3 cvičením.Jednomu s mečem, druhému se silou a třetímu o znalostech.Na první o znalostech se dostav do archivu v podzemí Enklávy.Na akademii byl zpřísněn režim.Mnoho rytířů jedi podlehlo vábení temné strany, podlehlo Revanovy a Malakovy.Proto pamatuj, jenom náznak temné strany a tvůj výcvik bude přerušen.Pouze přes tvrdý trénink a přes tvrdou disciplínu se dá této katastrofě zabránit!
Vrok se zamračil, bylo ti jasné že je na tebe přísný jako ke každému, a začal jsi ho trošku nenávidět a nemít ho rád.
.........................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - místnost rady

Podíval sem se na mistra Vrooka. Byl celý zamračený. Nejspíš si myslí že když je mistr že je nejlepší na světě. Jenomže já se nehodlám přidat na temnou stranu to radši umřu kvůli temné straně umírají lidé hlavně mí blízcí. Vzpomněl sem si na Deepa. Budu Jedi abych mu dokázal že se mýlí. Poslechnu každý jeho pokyn i když se mi nebude líbit a ukážu mu že se mýlil. Uklonil sem se. Ano mistře.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - místnost rady


Vrook: Ty si myslíš že já jsem arogantní?Že si myslím že jsem mistr světa?To si myslíš ty!Ale časem poznáš že to dělám pro tvoje dobro, a teď jdi do archivů, mistr Vandar tam půjde s tebou.


Dantooin - chodba

Šel jsi chodbou společně s mistrem Vandarem.
Vandar: Máš nějaké dotazy padawane?Třeba na nějaké mistry?Zeptej se na cokoliv.
Malý mistr šel chdbou, šel pomalu a měl jsi tím spoustu času.
..............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - chodba

Šel sem vedle mistra Vandara a přemýšlel o tom co se stalo. Tak to se mi zrovna dvakrát nepovedlo Vrook mi přečetl mysl. Teď ví co si o něm myslim určitě si na mě dá pozor. Stiskl sem malé tlačítko na malém přístrojku který sem měl přidělaný k pásku. Přístroj vypadá jako část pásku takže vlastně ani není vidět. Pak se mě mistr otázal jestli nemám nějaké otázky. Ani ne tak o mistrech jako o Síle mistře. Začal sem si otázku formulovat v hlavě. Zajímalo by mě mistře jestli se dá uzavřít mysl. Aby ve vaší mysli nemohl nikdo číst. Když moje otázka byla položena dohnal nás Drojdík a tiše aby nás nerušil letěl za námi.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - místnost před archivem


Mistr Vandar chvíli přemýšlel a pak odpověděl.
Vandar: To je těžká forma síly, umí to jenom nějací velcí mistři řádu.Povedlo se to jenom dvou mistrů, kteří jsou v radě.Mě a mistru Vroovi se podařilo to.Mistr Vrook umí i číst mysl, ale to už jsi jistě zjistil.
Droid: Píp,píp páp plíú.
Vandar: Ty se to chceš naučit padawane?
Vandar se na tebe zahleděl.
....................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Fox

Příspěvek od Fox »

Dantooin - místnost před archivem

Ano mistře chci se naučit o světlé straně mnoho.Abych pochopil její podstatu. Chci abych se Světlou stranou splynul v jedno. Když se naučím o ní hodně pomůže mi se ubránit i Temné straně. A kdybych dokázal svou mysl uzavřít pak bych byl pro ostatní nečitelný to znamená nečitelný pro Temnou stranu. Vím možná toho chci až moc, ale Jedi by měl používat Sílu k obraně a to bych dokázal nejlépe kdyby se mi nedalo číst v mysli. Po mé krátké přednášce sem umlkl abych nechal mistra vyjádřit se. Drojdík zamnou potichu zapípal.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - archiv

Vandar: Na tohle se zeptej svého mistra,až ho po tréninku dostanete.Já o tomhle mluvit nemůžu.
Vandar se zastavil, a podíval se na tebe.
Vandar: Takže dostaneš několik otázek.

1: Řekni jakou bitvou skončili Mandalorianské války (Skus se rozepsat).
2: Vyjmenuj členy rady (v současnosti).

Vandar: Ti zatím bude stačit, řekni mi až to bude hotové.A můžeš používat archiv, ale musí v něm hledat sám.
Vandar se posadil na židli a začal mediovat.
...........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“