Výcvik pro Azeana(Azami-Rae Shalis)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Re: Výcvik pro Azeana(Azami-Rae Shalis)

Příspěvekod Azean » 25.2.2016 20:51:51

Tython, Archiv Chrámu Jedi
Azra už začala ztrácet naději, že dokáže osadníkům nějak více pomoci, protože informace o Corbosu byly slušně řečeno na nic. Záznam toho mnoho neřekl - informace o historii jsou tak staré až jsou nesměrodatné, známá fakta o povrchu jsou velmi stručná. Azru nedostatek informací moc nepřekvapil, přeci jen Keyan říkal že o Corbos není moc zájem. Aby problémů nebylo málo, tak lepší zdroj informací než Archiv v Chrámu k dispozici nemá a do odletu mít určitě nebude. Jediné co ji hnalo dál byla chuť pomoci osadníkům a fakt, že jí Mistr dal tento oříšek za úkol.

Z přemýšlení ji vytrhl rozhovor nějakého Mistra a padawana u terminálu poblíž. Malá padawanka okamžitě upoutala její pozornost, protože její signatura v Síle byla opravdu zvláštní. V jeden moment ji Cítila a o okamžik později jen slyšela její hlas. Otočila se tedy směrem k ní a neuvědomila si, že ji zasněně pozoruje.

Co to dělá? Vypadá snad takhle technika maskování se v Síle? Nemyslím si, že by jí nějak ovládala., přemýšlela nad tím co se vedle ní odehrávalo, protože se s tím ještě nesetkala. Vždy totiž slýchala, že tato technika je pro Miraluky zlo, ale přišlo jí to krásné.

Azra si vyslechla Rain rozhovor s jejím otcem a trochu se pousmála, protože byla v podobné situaci. Akorát dobře věděla že Archiv není úplně "ve formě".

Poslední šance na získání informací bylo promluvit si s Mistrem Bacisem, který Keyana na tuto planetu navedl. Je totiž dost možné, že Bacis Keyanovi řekl o osadnících něco víc, ale Keyan tomu nedával velkou váhu a soustředil své myšlenky na všechny ty věci co tam může najít. S tím že ideální by byl holocall, protože z něj měla trochu strach. Netušila však proč.
Azean
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27.11.2015 23:17:19

Re: Výcvik pro Azeana(Azami-Rae Shalis)

Příspěvekod Jordi Linx » 26.2.2016 20:13:57

Tython, Archiv Chrámu Jedi:
Z užírání se nad absolutním nedostatkem informací tě vytrhla dvojice, která se potýkala s podobným problémem jako ty. Na chvilku tě odvedla od tvých současných starostí, než jsi se musela vrátit zpět do reality a pokusit se vymyslet, jak dále. Jako možné řešení tě napadl mistr Bacis, kterého jsi mohla krátce spatřit prve, když jsi čekala na svého mistra. A protože na osobní kontakt jsi se zatím moc necítila, vyhrála volba telefonátu přes holoprojekci. Naštěstí pro tebe nebyl problém mistrovo číslo zjistit, protože tato část počítačové sítě chrámu již byla konečně v pořádku a navíc v poslední době odolávala všem možným překopnutím a narušením při stavebních pracích.
Nějakou chvíli ti trvalo, než se povedlo navázat spojení a ani po otevření kanálu to nevypadalo, že by mělo být nějaké stabilní. Prozradil ti to častý šum a zvuková nestabilita signálu a to vše nasvědčovalo, že přenos měl velkou míru ztracených paketů. Vše ale nasvědčovalo tomu, že audio bylo korigováno správně a budeš tak moci s mistrem Bacisem mluvit plynule bez nutnosti opakování.
Ale, jaké to překvapení. Nečekal jsem, že by se mě někdo pokoušel zastihnout a už vůbec ne padawanka mistra Keyana. Omlouvám se za horší kvalitu signálu, ale vydal jsem na výpravu po proudu řeky Tythos a zdá se, že zesilovače signálu sem mají mizerný dosah. Každopádně, jakpak ti mohu pomoci, padawanko Shalis?
pozdravil tě a vzal na sebe záležitost se slabým signálem, jakoby snad necestoval tak daleko, pokud by věděl, že se jej někdo pokusí zastihnout. K tvé smůle jsi však vzhledem k nekvalitě signálu nemohla opravdu potvrdit, zda-li třeba v pozadí nezaslechneš šum řeky nebo něco podobného. Nicméně to znamenalo, že delší výpravy od Chrámu by v budoucnu mohly znamenat ztratit se z doslechu, tedy minimálně spojení, stále tu však zůstávala Síla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6598
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Azeana(Azami-Rae Shalis)

Příspěvekod Azean » 28.2.2016 11:23:30

Tython, Archiv Chrámu Jedi:

Po odchodu neznámého Mistra Azra v terminálu vyhledala kontakt na Mistra Bacise. Nahrála jej do svého holokomunikátoru, odhlásila se z terminálu a posadila se do křesla v klidné místnosti, kde nikdo nebyl, aby mohla nerušeně mluvit.

Poslední možnost je Mistr Bacis, Azru zamrazilo a aktivovala holokomunikátor, doufám, že tu ještě je.

Padawanka s úctou kývla hlavou, když se konečně navázalo spojení a ozval se hlas Mistra Bacise a začala vysvětlovat:
Zdravím Vás Mistře, omlouvám se že Vás na výpravě ruším, ale snažím se zjistit více informací o osadnících na planetě Corbos, o které jste mluvil s mým mistrem. Nemáte nějaké informace o osudu předchozích osadníků? Snažím se zjistit proč předchozí skupiny... na krátkou chvíli se zarazila a hledala správné slovo ...neuspěly. Musíme jim pomoci jak jen můžeme.

Azra nechtěla říct Bacisovi, že si myslí že Keyan vypustil osadníky z hlavy a soustředil se na hledání artefaktů. Shodila by jej a navíc to byla jen domněnka, takže to raději neřekla a čekala odpověď.
Azean
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27.11.2015 23:17:19

Re: Výcvik pro Azeana(Azami-Rae Shalis)

Příspěvekod Jordi Linx » 29.2.2016 21:01:37

Tython, Archiv Chrámu Jedi:
Pokusila jsi se zadat svou otázku co možná nejvíce diplomatickým způsobem, abys nijak nedala najevo své obavy nad přílišným mistrovo zaujetím. Mistr Bacis se dle všeho nejspíše pousmál, i když se možná mohlo považovat za jakýsi šum v přenosu, který i nadále komplikoval váš rozhovor.
To je celý Keyan, určitě ti zadal za úkol připravit zásoby, zatímco sám se věnuje nějakému vlastnímu průzkumu kdo ví kde, nebo kdo ví čeho,
potvrdil mistr Bacis, že se asi opravdu jednalo o nějaký úsměv a také to, že s tvým mistrem měl nejednou tu čest a trochu jej tedy znal.
Nicméně předpokládám, že na lovu v archivech jsi toho moc nenašla a nepřekvapuje mě to. Osobně jsem na Corbosu nebyl, ale přímo jsem hovořil s průzkumníky, kteří tam hledali vhodná místa k osídlení a nějaké případné další známky toho, co se stalo s posledními osadami. Povedlo se jim nalézt dvě - obě zdecimované jako po nějakém zemětřesení, i když je podivné, že základní geologický průzkum neprokazoval žádnou výraznější tektonickou aktivitu. Jeden předložil teorii nějaké kapsy plynu nebo něčeho, co mohlo být pod vesnicí a to by i dávalo smysl, pokud by to však byla jedna a tatáž vesnice a ne dvě různá místa,
pokoušel si mistr Bacis vybavit všechny možné detaily, které mu byly sděleny od přímých návštěvníků vašeho cíle.
Ono celé to budí takový divný dojem, ale bez osobní návštěvy mohu jen těžko říci, co za tím doopravdy stálo. O to více mě zajímá, co tam sami objevíte,
dodal ještě mistr Bacis a čekal, zda-li k tomu všemu nebudeš mít ještě nějaké další otázky. Spojení se najednou jakoby na chvilku zhoršilo, ale po pár vteřinách se vše zase opět obnovilo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6598
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Re: Výcvik pro Azeana(Azami-Rae Shalis)

Příspěvekod Azean » 12.3.2016 12:23:04

Tython, Archiv Chrámu Jedi:

Tak to není, všechny zásoby máme již zajištěné, ale Mistr zajistil jen jídlo, vodu, léky a podobně. Není v nich nic co by ochránilo osadníky před stejným osudem, jaký stihl ty předchozí. Byl to můj nápad, kdo jiný by jim pomohl než my? Teď je z toho můj úkol a je mou povinností jej splnit. Vysvětlovala padawanka.

Máte pravdu, Mistře. V archivech nic nebylo a bez informací o příčině zmizení předchozích osadníků ty nové neochráním.Můj odhad nakonec bylo zemětřesení, pád asteroidů či nemoci. Pád asteroidů byl dost nepravděpodobný, protože poblíž nebyl žádný pás který by mohl být příčinou zničení dvou míst. Ohledně nemocí se mi nic nepodařilo zjistit, ale o zničených táborech mi nikdo neřekl. To je novinka a znamená že nemoci tou příčinou nebudou.. Z holokomunikátoru se najednou ozval šum a obraz vypadl, takže se Azra zamyslela co dál dělat.

Taky nic neví jistě a těch osadníků se nezeptám. Musím tedy něco vzít naslepo. Lepší než nic nevzít. Ale co? Zkusím sehnat nějaké senzory seismické aktivity, to je to jediné co mě napadá., rozmyslela se padawanka a po opětovném navázání spojení pokračovala.

Děkuji Vám Mistře Bacisi, zkusím tedy do odletu sehnat nějaké přenosné senzory schopné zaznamenat seismickou aktivitu. Myslím že vzhledem k množství informací které mám k dispozici, to bude nejlepší volba. Rozloučila se Azra, uctivě kývla hlavou a chystala se spojení ukončit.

Azra si uložila holokomunikátor zpátky do róby a vyrazila směrem k Mistru Haubovi. Měla v plánu se jej zeptat zda nemá na skladě nějaký senzor schopný detekovat a varovat před seismickou aktivitou. Krom toho jí stále zbývalo zajistit naložení zásob, které měl zamluvené Mistr Keyan.

Haub, ten tu nemá nejlepší reputaci. No tohle bude stát za to... Už ať jsme na cestě na Corbos.
Azean
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27.11.2015 23:17:19

Re: Výcvik pro Azeana(Azami-Rae Shalis)

Příspěvekod Jordi Linx » 04.4.2016 21:13:19

Tython, Archiv Chrámu Jedi:
I přes nepříznivé vlivy narušující vaši komunikaci se ti povedlo vyměnit s mistrem Bacisem různé informace, i když většinou potvrdil jen to, co bylo řečeno již dříve. Domyslela sis, že víc dalších informací se ti přes mistra Bacise asi zjistit nepovede a rozhodla ses spojení ukončit, ale ještě předtím sis poslechla odpověď od thispissianského mistra Jedi.
Pravda, třeba to něčemu pomůže, minimálně by to mohlo znamenat včasné varování a zachránit dost životů. Ale ještě než vyrazíte, tak se podívej po informacích o skupině, která se tam usídlila. Jedná se o Příznivce Athlonovi a i když jsou spíše mírní, tak se nemají moc ke kontaktu s kýmkoliv mimo jejich skupinu,
dodal ještě mistr Bacis a pak jsi měla pocit, jakoby chvíli nevěnoval pozornost vašemu hovoru, ale něčemu v okolí. Napovídala tomu i pauza, jež byla delší než obvykle.
Také už musím pokračovat dále, provázej vás na vašich cestách Síla, padawanko,
rozloučil se ještě a spojení tím bylo definitivně ukončeno. S těmito informacemi jsi nyní vyrazila rovnou za mistrem Haubim, který měl na starosti zásobování všech misí mimo Tython a také zásob směřujících sem.

Když jsi dorazila do skladu zásob, tak tam bylo podezřele ticho a klid, ale co by mohlo jiné padawany odradit k odchodu, tobě jen usnadnilo nalezení mistra Haubiho, který si klidně podřimoval v horním regálu a dle uskupení okolo jsi musela poznamenat, že kdo by se nenatáhl v Síle, tak by jej tam nemohl nalézt, nehledě na to, že horní regál se nacházel asi čtyři metry nad podlahou skladiště.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6598
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Předchozí

Zpět na Dokončené výcviky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků