Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, doky:

Droid sedící v rohu na tvou otázku neodpověděl, ale bylo velmi pravděpodobné, že v rámci zbavení se svědku ho správce deaktivoval. Vypnutí kamer zabralo několik vteřin a na obrazovkách konzolí se ukázal statický šum značící poruchu.
Malým oknem jsi viděla, jak se chodbou řítí vysoký lovec, oblečený ve slušivém ponču a před sebou strká malého, ušatého správce, který klopýtal, neboť vysokému tempu nestačil.

Když se konečně doklopýtal až ke kanceláři, Laurent ho tvrdě strčil do první z místnosti a vytáhl jeden ze svých blasterů.
"Tak, teď to proč jsme tady. A pohni, nemáme na tom celej den. Čas jsou kredity." pophnal ho lovec a lehce zvedl blaster jeho směrem. Sullustan hlasitě polkl a vrhl se ke dveřím, div se nepřizabil o jeden ze stolů.
Biometrické senzory rozpoznaly jeho osobu a dveře se rychle otevřely.

Kancelář samotná byla poměrně vkusně zařízená a nevypadala jako většina špinavých kanceláří hangárů, které jste měli možnost vidět. Správce byl možná povahou hajzl, ale dbal na pořádek a měl podle všeho i cit pro dekoraci.
To nejdůležitější ovšem byla malá konzole, která spočívala na stole. Srávce se posadil za stůl a lovec ti rychle pokynul, aby jsi si stoupla za něj a bedlivě sledovala co sullustan dělá. Nebylo ve vašem zájmu, aby si skrze systém přivolal posily, nebo vyhlásil poplach.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, doky:

Rušička dobře splnila svůj účel a kamery na chodbě opět vynechaly. Po chvíli jsem z okna uviděla, jak se sem žene Kanre se Sullustanem, který ho naprosto nestíhal. Žalostně škobrtal o vlastní nohy a několikrát se zdálo, že upadne.
Zvykej si, pomyslela jsem si jedovatě, na nikoho se nečeká a už vůbec ne na tebe.
První do místnosti vpadl správce, hned za ním Mandalorian. Neztrácel čas a jakmile za nimy zapadly dveře, vytasil blaster a namířil ho na ušáka. S rukama zkříženýma na prsou jsem pobaveně sledovala, jak se správce mohl přerazit, když se hnal k zajištěným dveřím, které se konečně otevřely. Bez zaváhání jsem vyrazila za ním.
Vybavení kanceláře mě trochu překvapilo. Čekala jsem něco… jednoduššího, neuspořádanějšího. Taky kdo by to byl řekl, že bude mít tahle ošuntělá krysa tak dobrý vkus.
Vždyť to tady vypadá skoro jako u našich v obýváku…
Ta představa nebyla úplně příjemná. Myslela jsem, že už si nepamatuju, jak to „doma“ vlastně vypadalo. Koneckonců, tři roky jsou tři roky. Ale mýlila jsem se.
Místo zbytečného rozptylování jsem radši poslechla rozkaz a rychle přiskočila správci za záda, abych mohla dohlédnout nad tím, co zrovna na konzoli prohlíží. Kdyby se o něco pokusil, o cokoliv, zařídila bych, aby toho v tu chvíli patřičně litoval. Zírala jsem ušákovi přes rameno s rukou položenou na blasteru a čekala.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, doky, správcovo hnízdo:

Rozložitý sullustan se rychle usadil do polstrovaného křesla barvy rancoří kůže a nastartoval konzoli. Byl zejvně nervózní, neboť se mu klepaly ruce a nervózně přejížděl po klávesnici. Po zadání hesla a ověřovací otázky se dostal do halvní nabídky bezpečnostního systému stanice.
Laurent pomalu procházel z kanceláře do místnosti s displeji a kontroloval dění na dlouhé chodbě, která byla vaší jedninou únikovou cestou. Sullustan přelétl očima mezi tebou a Kanrem a rychle zaznamenal, že jsi to ty, kdo je připravený mu usřelit hlavu.

Bedlivě jsi sledovala dění na obrazovce a správcovi trhané pohyby. Pomalu projížděl jednotlivé nabídky seznamu. Byly zde poslední zprávy bezpečnostních složek, nabídka rozpisů služeb, data stanice a další, jíž méně potřebné položky.
Správce otevřel nabídku záznamů stanice a vybral kompletní nákresy, ze kterých bylo vidět i rozestavění VIP sekce.

"T-t-t-ady je vstup do servisního údržbářského komplexu." zakoktal se a ukázal ti vstup do komplexu, který byl o patro níž, než VIP zóna. Ta samotná zabírala malou část stanice, ale pyšnila se čtyřmi patry a mnohem většími pokoji, než jaké se nacházely ve zbytku stanice.
"Tady v dolním patře je turbovýtah na heslo, které se mění každých dvanáct hodin. Je to jediný výtah, který vás doveze do každého patra stanice. Odtud se můžete dostat do VIP sekce, která je tady." dodal potřebné informace a přiblížil oblast vámi vytoužené sekce. Čtyři patra, každé jinak uzpůsobené. První dvě sloužila jako ubytování a zbylá dvě potom na jednotlivé aukce. Pokoje v prvních dvou patrech byly různě rozestavěné, aby žádný z nich nebyl stejný. O vybavení zde nebyly žádné informace, ale soupis nábytku vám byl nejspíš k ničemu.
"Co chcete ještě vědět?" zeptal se správce nakonec.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, doky, správcovo hnízdo:

Nedovolila jsem si ani nachvíli spustit ze Sullustana a konzole oči. Kdo ví, o co by se jinak ten všivák pokusil. Zatím se zdálo, že o žádném podrazu neuvažuje. Tedy alespoň do chvíle, než Kanre odešel z místnosti, aby zkontroloval kamery. Juun se za ním zahleděl a pak mi věnoval krátký pohled. Jako by uvažoval, jestli není vhodná chvíle na to aktivovat alarm. Nebyla.
Ať tě to ani nenapadne…
Na blaster nakonec nedošlo. Proti mému očekávání měl Juun v hlavě přece jenom trochu rozumu. Uvědomil si, že Mandalorian pro něj není jediná hrozba a radši začal hledat to, co se po něm chtělo. Když zobrazil úplné nákresy téhle zatracené stanice, se vším všudy, nemohla jsem tomu skoro uvěřit. Máme je. Konečně je máme.
„Dobře, dobře.“
Ta slova ani náhodou nemohlo vyjádřit mé nadšení, ale před správcem jsem se snažila krotit. Poté jsem soustředěně sledovala jeho výklad a snažila se všechno propojit dohromady.
Takže se napřed musíme dostat k tomu výtahu… Ale bez aktuálního hesla je nám to dost na nic. A pak VIP zóna… Meretina aukce ještě nezačala, takže bude patrně zašitá v některém z těch bytů. Jenže ve kterém? To by chtělo vykoumat dřív, než tam vůbec vlezeme. Potom už by to mohlo být komplikované.
„Je odtud možné zjistit současné heslo k turbovýtahu? Nebo kde jsou ubytovaní jednotliví hosté?“
Otázala jsem se správce neutrálním tónem.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Rorak 5, doky, správcovo hnízdo:

Správce nechával ruce na malé klávesnici připojené ke konzoli a bedlivě sledoval Laurenta, který na vás dohlížel. Zřejmě se opravdu rozhodl dodržet vaší dohodu a nechtěl dělat problémy. Někdo jako on si určitě najde místo v galaxii, kde bude moct dál okrádat nebohé cestovatele.

Nad tvou otázkou musel chvíli přemýšlet, než si vzpomněl na veškerá bezpečností opatření, kterými stanice disponovala a rutinním systémem, který se zdejší pracovníci řídili.
"Heslo vám sehnat můžu, dokonce vám můžu sehnat rozpis služeb několika málo techniků, kteří v údržbářské sekci pracujou po boku droidu." spustil tím pozitivnějším a přihodil něco k tomu. Zatím to tedy vypadalo, že by jste se mohli relativně nepozorovaně dostat až do VIP sekce, aniž by jste museli někoho vyřadit z provozu.

"Ale kde je kdo ubytovanej a kde je jakej otrok vám zjistit nemůžu. Poznali by, že sem se hrabal tam kde nemám a někoho by sem poslali. Chcípli bysme všichni dřív, než byste se k tomu výtahu vůbec dostali. Můžu váš teda dostat až tam, ale odtamtud je to na vás." vysvětlil jak se věci mají se seznamem hostů a rozmístěním ubytovaných.

"Sežeň kódy a nahraj mapu stanice do jednoho z datapadů. Stejně tak rozpis služeb." rozkázal Laurent a pokynul ti, aby jsi dávala bedlivý pozor na to co správce dělá.
Tomu chvíli trvalo, než sehnal potřebná data a než se mu povedlo všechno nahrát do malého datapadu, který se mu válel na stole.
"Je tam všechno co potřebujete." řekl potichu a ztěžka polkl.
Lovec mu pokynul aby se zvedl a chytl ho za bundu.
"Dovedu ho do lodi, kontroluj odvedle kamery turbovýtahů. Až zapadneme do lodi, vydej se k nim a počkej tam na mě." rozdal Kanre rozkazy a vydal se se správcem zpět do lodi, kde ho zavře do jedné z cel.
Ty jsi je mezitím pozorovala na kamerách a hlídala turbovýtahy, kterými sem měly proudit davy nákupčích.
V jednom z turbovýtahů se objevila dvojice můžů s několika otrokyněmi, ale to už byl Laurent se správcem ve vašem doku a vstupovali na palubu lodi. Nený byl tedy čas vydat se k turbovýtahům a počkat na lovce.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Albina
Učedník
Učedník
Příspěvky: 49
Registrován: 03.10.2014 11:32:46
Bydliště: Mezi světy

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Albina »

Rorak 5, doky, správcovo hnízdo:

Při čekání na to, až se Sullustan vymáčkne, jsem netrpělivě poklepávala prsty na blaster.
„Tak bude to?“
Odpovědi jsem se nakonec přeci jen dočkala. A dokonce kladné odpovědi, což bylo ještě lepší. Takže máme kódy, rozpis služeb a nákresy. Ale zato nevíme, kde hledat Merete. Chvilku jsem si pohrávala s myšlenkou říct ušákovi, ať to riskne. Vždyť by si toho určitě nevšimli hned. A kdyby jo, tak by sem určitě neposlali armádu. Zvládli bychom to. Jenže… i kdybychom vyvázli živí, mělo by to nepochybně špatné následky. Skousla jsem si ret.
Ne. Nebudeme nic riskovat. Nemuselo by se nám to vyplatit. Lepší zůstat u toho, co teď máme.
„Fajn. Tohle nám teda bude muset stačit.“
Pak se ozval mentor a já zase zpozorněla. Musela jsem ohlídat, aby správce zkopíroval všechno potřebné na datapad. Když tak učinil, Kanre ho popadl s tím, že ho odvede zpátky do lodi. A já mám počkat, až tam dorazí a pak dojít k turbovýtahům.
„Počkám tam, ale pospěš si, ano?“
Křikla jsem na něj když už byli na odchodu. Nechtělo se mi u výtahů kempit moc dlouho. Opustila jsem tedy kancelář, abych se podívala na kamery. Skupina otrokyň se dvěma muži, ale jinak pořád mrtvo.
No, Kanre a ušák jsou už určitě na lodi. Razíme!
Vypadla jsem na chodbu a vykročila směrem k výtahům.
Cejchem svého rodu
označí si bestie.
A kdo jej jednou spatří,
ten jen těžko přežije.

-Seriál Grimm: Hodina smrti


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Cena svobody - výcvik pro Nie Ancta (Albina)

Příspěvek od Phate »

Hodnocení:

Tvar příspěvků: Tady nemám co vytknout. Píšeš tak akorát dlouhé příspěvky, správně struktruované, pravopisně správně a co se obsahu týče, tak zahrnuješ všechny aspekty.
Chování charakteru: Nie se zatím chová tak jak se očekává od někoho, koho cvičí Laurent. Uvidíme, jestli jí tenhle přístup do budoucna vydrží.
Postup v příběhu: Na žádné zádrhy, nebo nesrovnalosti jsme nenarazili a příběhem jsme doposud proplouvali hezky plynule.
Reakce na podněty: Na nahozené situace jsi reagovala vcelku podle očekávání. V dalším postupu už to nebude tak přímočaré, tak uvidíme co vymyslíš.
Boj: Na žáddný zatím nedošlo, ale do tuhého teprve jde.
Shrnutí: Nevím nakolik jsem se odchýlil od původního příběhu, který pro tebe měla Gwen nachystaný, ale myslím, že se nám výcvik poměrně vydařil (tituly mluví za vše).

Následky výcviku:
+ Víte jak se dostat ke svému cíli.

- Nevíte co vás tam čeká.
- Přišli jste o droida.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“