Tarbor Namentin - Pochod v ocelové rakvi

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Korchon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 102
Registrován: 18.6.2014 19:22:41

Re: Tarbor Namentin - Pochod v ocelové rakvi

Příspěvek od Korchon »

Corulagská akademie, bojová zóna:
Poze jsem pokrčil rameny a díval se z okna. Pod námi ubýhal terén bojové zóny. Lesy porostlé kopce připomínali oceán. Sem tam, jsme proletěli nad mýsty, kterými jsme postupovali. Vždy jsem si danné okamžiky přehrával v hlavě a uvažoval, jestli jsem někde neudělal chybu nebo co by mi mohl Krax jako chybu vytknout.
Krax. To jméno by bylo skoro hezké... kdyby nepatřilo tomu nejvěšímu parchantovi v systému.
Podíval jsem se na svůj odraz ne skle. Mladý, nezkušený, unavený obličej. Do tohohle xichtu tohle bude Krax řvát před nastoupenou jednotkou? Tak ať si poslouží. Ubožák.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Tarbor Namentin - Pochod v ocelové rakvi

Příspěvek od Phate »

Hodnocení:

Tvar příspěvků: Na struktuře by to chtělo trochu zapracovat, stejně tak jako kontrolovat zbytečné překlepy. Možná i trochu více rozepisoval pocity postavy aby nezůstávala až tak povrchní. Vím, že jsi říkal, že s tímhle stylem hraní nemáš takové zkušenosti, ale do toho se dostaneme.
Chování charakteru: Na přidrzlého rekruta a první chvíle v roli velitele, celkem adekvátní.
Postup v příběhu: Trošku se nám to táhlo, zejména z mé strany, ale prokousali jsme se výcvikem docela snadno.
Reakce na podněty: Tady by to chtělo dávat si trochu větší pozor na detaily. Několikrát jsi trochu pozměnil co jsem psal, ale nechtěl jsem se k tomu pak už vracet.
Boj: Asi jak by se na první ostřejší konflikt čekalo.

Shrnutí: Celkově hodnotím výcvik kladně. Určitě je co zlepšovat aby byl příběh jako takový trochu hutnější a zajímavější než pouhé vymýšlení strategie v boji.

Následky výcviku:
+ Nasbíral jsi zkušenosti s velením.

- Krax si na tobě nejspíš smlsne.
- Stejně tak troopeři.

Během víkendu nahodím misi ve které budeme pokračovat a snad ten příběh trochu nakopneme :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“