Výcvik pro uživatele tonda.b

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

s očima pořád na chrámu támhle něco je,nějaký chrám, a co to máš v ruce?
Naposledy upravil(a) tonda.b dne 04.9.2007 19:44:04, celkem upraveno 1 x.

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese-u raketoplánu

Ale je tady nějaká kniha z pečetí. Chvíli na tu pečeť koukal a řekl. Někde jsem jí už viděl ale nemůžu si vzpomenout kde. Podíval se na tebe a zjistil na co se koukáš. Copak se ti stalo že koukáš na ten chrám tak vykuleně?

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

chvilu jsem se na něj díval a pak jsem odpověděl.
víš jak jsme cítili tu sílu? vicházela z toho chrámu.
kdo by tu sílu ale používal? měli bysme se do něj jít podívat.
ještě jedno jsem se podíval a začal jsem mluvit na Tereka.
musíme zjistit proč se to děje.půjdem se do toho chrámu kouknout...........

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese

Tereka se na tebe divně podíval a řekl. Prosím tě co si zase cítil? Ale v jednom máš pravdu je to velmi divné.
Zadíval se na chrám apokračoval. Když už jsme tady tak to aspoň omrkneme člověk nikdy neví. Tak jste vyrazili k chrámu.

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

při cestě do chrámu jsem v ruce stále pevně svíral meč.
říkal jsi, žes tu knihu s pečetí už někdy viděl.mohlo by to s tím nějak souviset. a ti co byli v transportéru se mohli schovat do toho chrámu.. nojo, ale před čím by utíkali?

:?

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v chrámu

Neodpověděl ti vešli jste do něj a začali ho postupně prohledávat.
Po hodině hledání jste si řekli že to vzdáte, ale najednou jste uslyšeli hlasy. Podívali jste se na sebe a beze slova jste věděli co máte dělat šli z místnosti před vámi. Připlížili jste se a když Tereka nahlídl do vnitř zašeptal. Tak teď už vím kde jsem tu pečeť viděl. Byla v archívu na akademii. Používali ji císařovi posluhovači kteří ovládali sílu. A hádej kdo je tam? Než si stačil odpovědět přišlo silné varování od síly.


----------------------------------------
dodržuj lokace

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

Yavin IV-v chrámu

a sakra....
musíme se připravit,mislím že nás vicítili,pod se rači někam schovat
rozhlížel jsem se kolem a hledal místo kde bysme se mohli schovat.
kolik jich tam vlastně je?
doufám že né moc............

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v chrámu

Jen dva. Řekl Tereka a najednou si ucítil znovu varování od síly. Právě včas aby si se vyhnul letícímu meči. Překulil si se na druhou stranu chodby a aktivoval svůj meč Tereka to udělal to samé. Vypadalo to trochu špatně jeden se k vám blížil chodbou a dva z místnosti.

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

Yavin IV-v chrámu

sou tři,co ted? to je hodně zlý!
rychle jsem přemíšlel co budem dělat,ale vůbec nic mě nenapadlo.
meč se mi třepal v ruce a bál jsem se nejhoršího,protože boj s mečem mi zrovna moc dobře nejde.

spojil jsem se s Terekem a pomocí síli jsem s ním promluvil.
co ted uděláme?

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v chrámu

Ucítil si přes spojení jak je tvůj přítel klidný. To tě velmi uklidnilo. A nejednou si věděl co máš dělat. Věděl si že když se přesunete do zadní části chodby tak je všechny tři budete mít před sebou a jelikož byla chodba úzká tak bude to boj jeden na jednoho.
Byli jste spojeni sílou tak že jste vedli společné kordinované útoky ale je to nezastihlo bojovali dobře musel si něco vymyslet a to rychle.

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

Yavin IV-v chrámu

Musíme se od tud dostat než nás rozsekají na kusi,ale jak?musíme se odtut dostat,aniž by nás sledovali,nebo se schováme a budeme se krýt pomocí síli před tím aby nás vicítili
pomocí síli jsem Terekovi řekl můj návrh a snažil jsem se jednoho z nich odhodit...........

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v chrámu

Povedlo se jak si ho odhazoval tak nejdříve svím mečem škrábl spolubojovníka a pak zpadl na toho třetího co stál za nimi. Terek využil přiležitosti a toho škrábnutého probodl. To byla vaše šance na útěk.

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

ihnet jsme se rozeběhli k hlavnímu vchodu.
asi to byl jejich transportér že?
kam poběžíme?
v něm bysme se mohli schovat
běžíme jak o život,vlastně jo,o život.........

Petros

Příspěvek od Petros »

Yavin IV-v pralese

Najednou tě zatáhl tvůj přítel za ruku aby si běžel za ním utíkali jste tak rychle jak jste jen dovedli. Doběhli jste k dalšímu chrámu. Terek na tebe zaječel. U vnitř se schováme.

tonda.b

Belto Bázno

Příspěvek od tonda.b »

Yavin4-u chrámu

cože? další chrám, co když tam budou taky další?
co tady ty chrámy vlastně delají?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“