Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Déle než jsem čekala, nejspíš jsi ještě nebyl tak úplně v pořádku z toho jak tě přivezli.
Odpoví Tera klidně.
Ale o tom později, teď máme práci.
Podotkne s úsměvem, tím svým učebnicově milým a obrátí pohled ke dveřím. A dá ti tak čas se rozhlédnout. Tobě, ale především Síle. Ta začne i přes tvé vyčerpání okamžitě prohledávat místnost do poslední škvíry, do sebemenšího detailu. Až její vlezlosti zalituješ. První věc na níž totiž narazí když se jí podaří dostat z místnosti je další místnost, jejíž obsah tě praští přes prsty víc než by to kdy svedla Tera.
Žena. Mladá žena nadaná v Síle.
Cítíš jí, skoro jí i vidíš. Ale především cítíš bolest. Obrovskou trýznivou bolest trhající jí na kusy a zoufalství. Cítíš její touhu po smrti. Její přání konce který nepřichází. Její nenávist ke stroji, který je s ní v místnosti.
Dveře klidně zahvízdají. Jsou koncipované jako přechodová komora, ale to tě v tu chvíli nezajímá ani zdaleka tolik, jako to co je v nich.
Do místnosti vpluje s tichým bzučením repulzorů černá plastocelová koule snad s desítkou mechanických paží. Zatím prázdných i když podivně zahnutých. Prázdných až na jednu, ta svírá stříbrné zaoblené pouzdro velikosti větší knihy.
Stroj se na zlomek vteřiny zastaví ve dveřích a ty skoro cítíš jak si tě prohlíží jeho rudé oko. Pak se dá znovu do pohybu, směrem k Teře která skoro bez zájmu pozoruje.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

Neodpoví konkrétně, jen další změť indicií.
Přimhouřím oči, světlo skoro až... bolí.
Soustředit se.
Na cokoli jiného.
A pak to přijde.
Něco, co jsem vlastně čekal předtím - ale stejně se zaryje do vědomí jak blasterový paprsek do živé tkáně.

Ztlumit reakci?
Nepodaří se, očima prolétne ledová bouřka, podobná, jako když... nahoře?... padlo Jaxovo jméno a já si uvědomil, že se dostal k víc než podrobným informacím o mé práci pro brigádu pro speciální operace.
Nedá mi čas na zbytečně dlouhé rozhlížení.
Tiše si prohlížím droida. Nevypadá neškodně, ne s tím, co šeptá Síla. Upřeně jej pozoruji, s určitým zájmem.
Nepředstavovat si. Nic.
Pouze jej sleduji, studuji každou jeho křivku, každý záhyb paže. Nehledám slabé místo, ne teď, v tuhle chvíli. Snažím se jej pouze poznat. Přijmout jeho přítomnost.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Droid se zastaví necelého půl metru od Tery a opět ztuhne, jako by hledal odpověď na otázku co má dělat. Než se znovu pohne. Jeho mechanická paže, ta jež svírá pouzdro se natáhne.
Podá ho Teře, která si ho lhostejně přebere.
Nato se droid obrátí a než se naděješ, znovu zmizí za bledými dveřmi.

Tady.
Zavelí vcelku razantně Tera a podá ti pouzdro.
Teď když ti ho podává, uvidíš na jeho vršku otevřený otvor, doteď na něm musel být přiklapnutý nějaký kryt, ale neviděl jsi, kdy ho Tera sundala.
Uslyšíš známí zvuk. Tichounké šplouchání, přelívající se tekutiny.
Na.
Zavelí Tera.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde:

Opatrně vezmu pouzdro do rukou.
Na místě by byla nedůvěra, určitá... paranoia. Konec konců, na místě jsou. Jen se nedokážu natáhnout po Síle. Ne tady a teď. Po předchozím chňapnutí po prstech. Stejně jsou věci, které nezměním, kterými si budu muset projít. Proč zbytečně ztrácet energii.
Hlavou mi znovu prolétne zavnímaný obraz.
Podobně to dopadne tady, Za nějakou dobu. Nemůžu počítat s tím, že tahle úroveň hry vydrží když už ne věčně, tak dostatečnou dobu. Pokud něco podobného vůbec existuje.
Ne, zbytečně pouzdro nezkoumám, jen by to oddálilo okamžik, kdy bude stejně čas... se s obsahem lépe seznámit .
Naposledy upravil(a) Elinor Rahl dne 28.3.2014 01:49:40, celkem upraveno 2 x.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Nepřemýšlíš, nezkoumáš, jen tu divnou láhev vezmeš a použiješ. Během chvíle tvé patro zalije studená známá látka.
Voda.
Žádná příchuť, pachuť, nic co by naznačovalo přítomnost něčeho… dalšího.

Mluvit s vyschlým hrdlem škodí rozhovoru.
Usměje se Tera sarkasticky.
Kdepak jsme to skončili, než jsme se přestěhovali do útulnějšího prostředí?

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

Voda. Obyčejná voda, bez chuti, zápachu, příměsí.
Opatrně sleduji Teru, jakoukoli její reakci naznačující, že by něco mohlo být... když už ne špatně, tak jinak. Tohle místo se začíná dostávat pod kůži.

"Díky," odložím láhev stranou.
Je mi o něco lépe, nepohodlí se na chvíli stáhlo. Matně si uvědomím, že jsem vlastně rád, že je Tera poblíž. Začíná tvořit určitý bod v okolním prázdnu.

Hlavně jí nezačni důvěřovat. Ne víc, než je... nezbytně... nutné.

"Důvody, proč jsme tady," připomenu jí.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Oh ano, jistě…
Tera se na moment, možná až zlověstně dlouhý, zamyslí. Její pohled opět zabrousí někam ke straně a její prsty začnou na stehně opisovat v kůži metodický kruh.
Myslím, že s tebou má plány.
Nebo chce jen naštvat ten krysí čumák.

Pokrčí rameny a přátelsky, skoro až dětsky se usměje.
Tak jako tak, mě vyhovují důsledky, tak proč se ptát.

Což mě přivádí k otázce, kolik bytostí už jsi zabil?

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

V první chvíli mě její otázka lehce vyvede z míry. Už proto, že přesně tu si, minimálně od začátku klonových válek, vytrvale nekladu. Vlastně se tvářím, že neexistuje. Poměrně rozumná záležitost, když se člověk naučil jít za vyšším cílem přes mrtvoly - a nejen v metaforickém významu.
Pátravě se na Teru zadívám.
Ne, trocha upřímnosti neuškodí.

"Nevím," připustím podle pravdy. "Nevedu si statistiku. Pochopitelné, když přihlédneš k tomu, co jsem dělal za války. Člověk má odpovědnost za akce, kterým velí a za rozkazy, které vydává. A jestli jsou jejich následkem mrtví, ano, zabil je."
Mohl bych dodat, že ve srovnání s někým konkrétním ruce od krve vůbec nemám. Samozřejmě. Nikdy jsem neodpálil centrální energetickou síť města na ledové planetě. Ale i tak se to pohybovalo aspoň v čtyřciferných číslech.
Mohl bych dodat, že bilance "zachráněných" a mrtvých je výrazně ve prospěch zachráněných.
Ale... ale nezmění to nic na tom, že mrtví jsou mrtví a nějaký podíl na jejich smrti nesu také.
Pokud jde o "ta víc osobní" zabití, na chvíli se zamyslím.
"Pokud myslíš bytosti, které jsem zabil přímo, osobně a nablízko... kolem třiceti. A ano, naskočilo to během rozkazu 66."
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Tera reaguje, no vlastně jako skoro vždycky. Prakticky stejně jako by jsi jí právě nadiktoval nákupní seznam.
Kolem třiceti? To není zlé, čekala bych mnohem víc.

Klidně rozloží nohy ze sedu a protáhne se, než se natáhne jako kočka vyhřívající se na střeše.
Nevím jak v tomhle dokážete trávit hodiny. Já jsem rozlámaná už teď.

Ptát se Jediho jaký to byl pocit někoho zabít, je asi zbytečné, že?
Většinou z vás vypadne něco jako že to bylo v sebeobraně, nebo pro vyžší dobro, nebo nějaká podobná omluva místo odpovědi.
Tak se radši zeptám na něco jednoduššího.
Kolik bytostí na kterých ti záleželo, jsi viděl umírat?

Její pohled lovce je zpět a teď, rozvalená po podlaze před tebou s tím svým pohledem k té tuk’ale má snad ještě blíž.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

Pokrčím rameny.
Kdyby se zeptala, odpověděl bych, že to bylo nutné - z různých důvodů, ale bylo to potřeba. Snažil jsem se nechávat lidi naživu. Pravděpodobně víc, než by bylo... rozumné? Adekvátní?
Jenže Tera se nezeptá. Místo toho položí jinou otázku. A já poprvé za dobu, co spolu mluvíme, uhnu očima.

"Dost."
Poměrně stručné shrnutí situace. A tón varující víc než dostatečně, že tohle je příliš tenký led, něco, o čem se nehodlám bavit. S nikým a nikde. O takto... osobních věcech... jsem nemluvil ani se skutečně blízkými přáteli. Natož se o nich víc rozhovořit v místech jako je "herna".
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Dost?
Deset?
Dvacet?
Sto?
Nebo jsi je někdy cestou přestal počítat, aby na tom bezchybném štítu Jedijství neulpěla nějaká ta nenávist?

Klidně se rozvaluje, jako kočka, až už skoro slyšíš vrnění, vrnění před zatnutím drápků do myšky. Protože na rozdíl od jejího hlasu, si její oči nehrají. Sledují tě upřeně s notnou dávkou divokosti, možná dokonce vzteku.
Nebo provinilost?
Kolik z nich umřelo díky tobě?
Kvůli tobě?
Za tebe?

Její zorničky se pokaždé trochu roztáhnou až hledíš do očí šelmy zahryzávající se do živého masa. Tvého masa.

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

"A opravdu myslíš, že na tom bezchybném štítu jedijství neulpěla nějaká nenávist?!" vylétne ze mě rychleji, než stačí zafungovat sebeovládání. Z myšky se na zlomek vteřiny stala další kočka, naježená a syčící. Všechny do té doby korigované emoce, všechen překonávaný tlak ze SOBDE, vztek, pocit zrady a křivdy z rozkazu 66 bouchne v jednom okamžiku, v jedné větě.
Vlna začne prakticky hned opadávat.
Vnímám zrychlený dech, bušící srdce, tep krve v žilách. Trefila se do živého. Poměrně laciným způsobem. Trikem, který jsem měl být schopný zvládnout. Bod pro ni.
"S provinilostí se nezatěžuj a na těch zbývajících otázkách nezáleží."
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Ale, ale, rytíři…
Sice se usměje, ale její pohled nezmizí, snad se naopak ještě přiostří. Někam za tu hranici milého rozhovoru, která už před nějakou dobou dezertovala do bezpečnějších míst.
Kde je to tvé,
není emocí, pouze míru.
Není vášně, pouze klidu.

Jedovatostí přímo srší a zdá se že si to až vychutnává

Není to tak snadné, když dojde na duchy ve skříni, že?
Její oči po tobě vrhají blesky, jak to jen je možné bez účasti Síly. Ale není v nich jen vztek, nebo nenávist. Jsou plné i vášně a nadšení, a snad i radosti.
Řekni, chodí někdy na návštěvu?
Pozdravit starého přítele?
Na kus řeči?

Uživatelský avatar
Elinor Rahl
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 366
Registrován: 10.12.2012 17:24:17
Bydliště: Arca Company Barrack, Coruscant

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Elinor Rahl »

Neznámo kde

Jako by zlehka přejížděla po zápěstních kůstkách čepelí a do šrámů sypala sůl.
Tahle hra trvá příliš dlouho.
Zhluboka se nadechnu, opatrně se soustředím na střepy vzpomínek a jemně je odsunu stranou. Bolí a rozptylují. Ve chvíli, kdy potřebuji soustředění. Teřiny další poznámky pomáhají, slouží jako úponky, kterých se může ta rozumová a taktizující stránka zachytit. Vlastně je to jako většinou - bolest stranou, šrámy se ignorují, vzpomínky se nepouští blíž k tělu. Tohle je problém se světem Impéria, moje oblíbené postupy jsou k ničemu. Emocí je až příliš, rány hlubší, navíc s nepříjemným sklonem se zanítit. A vzpomínky. Vzpomínky nelze překonávat tím, že se člověk prostě dívá dopředu.

"Poslední... přírůstky do sbírky duchů... jsou z rozkazu 66. A většina předchozích byla důvod, proč jsem chtěl Jaxe dostat před republikový válečný soud," donutím se k co nejvěcnějšímu tónu. Stačí, že i tak si Tera může užívat pocit vítězství. Zase.
Samozřejmě, že jsou Mandaloriané mírumilovnými pacifisty. Nemají problém kohokoli kdykoli mírumilovně zpacifikovat.

Pokud máte pocit, že bych měla na něco reagovat a nereaguju, asi jsem se zapomněla odhlásit (resp. si kvůli reálnému životu neuvědomuji tok času)...na ostatní věci nezapomínám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Kane Aderyn - Polibek Bestie (Waylin)

Příspěvek od Atalon »

Neznámo kde:

Oh… Opravdu?
Teřin výraz ztvrdne snad ještě víc.
A co ti co přišli s tebou?

Podle hlášení jich bylo původně víc.
O dost víc.

Tera se snad až zlomyslně usměje.
No možná to nakonec nebylo tak jak tvrdí hlášení toho krysího čumáku.
Možná jsi si tam nehrál na hrdinu.
Možná že jsi nedělal návnadu ty. Možná jsi tak použil je.
A prostě to nevyšlo…

Tera se usmívá od ucha k uchu, ale je to úsměv hyeny.
Že by jsi byl přeci jen jako já?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“