Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Při své odpovědi sis uvědomil, že role, do níž jsi měl být dosažen, nebude nikterak z těch jednodušších a to už kvůli značné absenci zkušeností v tomto směru. Nadšená z toho očividně nebyla ani Carlie, nicméně se jen zhluboka nadechla a chvilku si třídila v hlavě myšlenka, aby věděla kde začít.
Dobře, předpokládám, že o způsobech reprodukce jsi alespoň poučen byl? Stejně jako máš představu o ženské anatomii a jednotlivém pojmenování částí, který bývají označovány za erotogenní?
rozhodla se nejprve ujistit, o některých náležitostech, které samozřejmě byly součástí výuky. Znalost anatomie, alespoň ta základní tedy, byla nezbytná pro léčitele, stejně jako základní i pokročilejší biologické pravidla. Pokud by sis pamatoval, tak jsi mohl být seznámen s reprodukčním cyklem několik rozličných druhů, od fyzického pohlavního styku humanoidů, po třeba relativně vzácné předání části genomu rozmnožovacím dotykem u jednoho z neobvyklých druhů galaxie.
Každopádně tyhle znalosti jsi mohl Carlie potvrdit.
Každopádně, máš nějakou činnost, která tě baví natolik, že že během ní můžeš mít husí kůži, brní tě tělo, před ní se můžeš cítit nejistý, ale když v ní .. uspěješ, tak je to skvělý pocit?
zeptala se tě tentokrát, aby se trochu zadrhla před vyslovením výrazu "uspěješ". Vycítil jsi nejistotu ohledně tohoto výrazu, nicméně aby mohla náležitě vytyčit svou pointu, tak ten výraz použít musela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
To mám. Odpověděl jsem na její otázku.
Na tu druhou jsem strategicky mlčel.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Vyjádřil ses pouze stručně a to navíc jen k první z otázek. V prvním případě něco takového Carlie i očekávala, nicméně v tom druhém už tak nadšeně nevypadala, zvlášť když ještě nějakou chvilku čekala na odpověď, která nakonec nepřišla.
To tě opravdu nenapadá nic, žádná činnost, která by ti přinášela potěšení nebo prostě nějakou radost?
zeptala se znovu, tentokrát trochu stručněji a rozhodla se dát ti trochu prostoru, aby nakonec po chvilce nejistě vstala a začala přecházet před stolem.
Když jsem byla menší, tak jsem dostala k jedněm narozeninám hudební nástroj, po kterém jsem vždycky toužila. Líbila s emi hudba, kterou produkoval, stejně jako vzhled hráčů při jejich výkonu. Ze začátku mi to samozřejmě moc nešlo, jenže časem jsem to pochopila, naučila se a pak se mi jednoho dne povedlo zahrát mou oblíbenou písničku tak, jak jsem vždy slyšel hrát někoho jiného. S každým správně zahraným tónem mi naskakovala husí kůže, každá zakončená sloka mi přinášela radost a když jsem dohrála poslední notu, tak mnou projela neuvěřitelná radost a pocit, jaký jsem do té doby nezažila. To mi opravdu chceš tvrdit, že jsi nikdy nezažil nic podobného, nebo v podobném smyslu?
rozhodla se nakonec nalézt nějaký příklad, když ses napoprvé nechytil, ve snaze ti to ulehčit. Doufala, že názorný příklad by ti mohl lépe pomoci ve vybavení si názorného příkladu a tedy, aby sis plně uvědomil, oč že jí vlastně šlo.
Nyní se zastavila zhruba před tebou a čekala, co se jí rozhodneš odpovědět, jestli přeci jen najdeš nějaký příklad, nebo ji nenalezením ničeho vhodného budeš nutit ke změně postupu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Boj s mnohem silnějšími šermíři. Když se mi podaří porazit někoho, kdo mě lehce porážel několik let. Například padawan Xaor Niffu. Odpověděl jsem, když mi došlo, jak to myslela. Nebo úspěchy v simulátorech vesmírných bitev.
Přehodil jsem si jednu nohu přes druhou.
Taky při stavbě svého světelného meče. Jeho dokončení mi přineslo takovou radost, jakou jsem už nikdy nezažil. Dodal jsem. První vysunutí plazmové čepele. Na ten okamžik si pamatuji dodnes. Odkašlal jsem si.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Na praktickém příkladu ses uchytil mnohem lépe a hned jsi našel několik přirovnání, s nimiž ses rozhodl podělit s Carie. Když se dočkala konkrétní odpovědi, tak se klidně usadila zpět za stůl a zdálo se, že se jí trochu ulevilo. Mohli jste tak pokračovat dál v lekci, která ti měla lépe pomoci k pochopení tvé role.
Dobře, na tom se dá už stavět. Takže zpět k fyzické reprodukci většiny savců - v rámci reprodukčního procesu, konkrétně při sexuálním styků, zažívají oba účastníci často potěšení, nebo prostě něco podobného, jako když sis ty složil svůj světelný meč. Nebo na podobné úrovni - ve shrnutí z toho mají potěšení. A podobně to budeš muset předstírat i ty. To, že se honíš za takovýmhle stylem potěšení, navíc tě o to víc přitahuje, když u toho můžeš relativně často střídat partnerky, protože ti každá jiná připadá něčím unikátní, jakoby ti měla přinést pokaždé jiný druh potěšení než ta předchozí,
přešla přesněji k tématu a vycházela z tvého příkladu a snažila se tě hlouběji zasvětit do tvé nadcházející pozice. Nyní si vybrala krátce pauzu na oddech, než pokračovala dál.
Takže ty musíš na ženy snažit dívat podobný způsobem, jako na každého dalšího padawana, kterého jsi ještě neporazil, ale tentokrát bys to mohl dokázat. Nicméně zde je to trochu odlišné - při tom pohledu musíš být sebejistý, sebevědomý, snažit se tvářit, že jsi nad věcí. Skoro pohledem samotným tu ženu přesvědčit, že jí můžeš dopřát to potěšení, po které ona přeci skrytě touží. Svůdníci často ženy přesvědčují, že v sobě mají skrytý chtíč a že jsou to právě oni, pro které jej uchovávají. Víš, kam tímhle vším mířím?
pokračovala dál ve vysvětlování a plně se do toho ponořila, jak jsi mohl vnímat z výrazů jejího obličeje. Nebylo pochyb o tom, že se v tomto tématu dost vyznala, otázkou však bylo, jak se ti povedlo z jejích slov pochopit, oč se pokoušela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Asi ano. Odpověděl jsem.
Ale takovejhle "blbeček" nebude asi brán vážně. Podělil jsem se o svůj názor. Celkově to chápu.
Moje nastávající role se mi začínala čím dál, tím víc nelíbit.
To odporuje všem ideálům řádu Jedi. Pomyslel jsem si. Ale pro Sílu, mír a Republiku jsem ochoten udělat téměř vše.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Při označení takové role za blbečka se Carie nenuceně pousmála - zdálo se, že s něčím podobným do značné míry i souhlasila, byť tě tu nyní učila, jak jedním takovým být. Mnohem horší však pro tebe byl znatelný rozpor s tím, co bylo vnímáno jako základní pravidla Řádu.
Já bych ho vážně nebrala, naneštěstí patřím mezi ty výjimky. Divil by ses, kolik takových rádobyfrajírků pobíhá po planetách naší galaxie a kolik z nich slaví úspěch. A musím přiznat, že jeden schopnější oblbnul i mě, když jsem byla o něco mladší, nicméně jsem si z toho vzala lekci. Každopádně pro tebe bude klíčové se za jednoho takového vydávat,
prozradila, na čem zakládala část svých zkušeností o něž se s tebou rozhodla podělit. Zatvářila se při tom trochu kysele, což jen dokládalo, že se nejednalo o příliš oblíbenou část její minulosti.
Nicméně důležité bude vypadat navenek sebevědomě a věřit ve vlastní výjimečnost. Musíš se cítit v pozici, kdy ty jsi ten o koho mají mít zájem a ne naopak. Oni musí z tebe mít pocit, že mají to štěstí, že ses rozhodl vybrat ty je. Samozřejmě, že při pohovoru se můžeš držet trochu zkrátka, protože na poslední planetě jsi přišel zkrátka a nějakou práci potřebuješ, nicméně musí to vypadat jako sleva z tvých standardů. Ale jakmile půjde o jednání s ženami a dívkami, které jsou alespoň trochu atraktivní, tak zpátky do své role. Divil by ses, kolika detailů si všimnou personální pracovníci,
pokračovala dál a vytyčila hlavní osobnostní rysy, jimiž bys měl ve své roli disponovat.
Klíčovým je schopnost nevázaně flirtovat s dívkami. Trochu si to vyzkoušíme - takže modelová situace, sedím v jídelně sama na obědě, ty přijdeš ke mně a musíš mě oslovit tak, abys mě zaujal. Budu hrát klasickou kancelářskou slečnu, která je z běžnějších poměrů a o velkoleposti Coruscantu, vysokých domů nebo cestování vesmírem se jí jenom zdá,
rozhodla se Carie přistoupit k praktičtější zkoušce a vyzvala tě, aby sis na ní zkusil modelovou situaci pro jednání s dívkami.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Můžu si přisednout slečno? Začal jsem nesměle názornou ukázku.
V této situaci jsem byl na tenkém ledě.
Tak k tomu nejsem vycvičen. Pomyslel jsem si. Jsem Jedi, ochránce míru v galaxii... tohle je sice pro ochranu míru, ale ani ve snu mě nenapadlo, že bych se do takovéto situace mohl dostat.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Měl jsi před sebou první pokus na modelovou situaci, ale už před tím jsi nevěděl, jak k tomu všemu vhodně přistoupit. Tohle se vymykalo většině toho, co ses mohl kdy naučit, nebo s čím jsi byl seznámen v rámci tvého dosavadního Jediského výcviku. Techniky pro získání tohoto způsobu pozornosti od opačného pohlaví rozhodně nebyly v žádných tobě známých osnovách.
Proto se nedalo divit, když se na tebe při tvém prvním pokusu podívala Carie s přílišným nezájmem a nevěnovala ti prakticky žádnou pozornost, pouze naznačila, že je jí to v podstatě jedno. Potom otočila zpět hlavou a nesouhlasně s ní zakroutila.
Tvá postava by tohle nikdy říct neměla. Ne, pokud má být dívka jejím cílem. V tvých slovech nebylo navíc ani nic skrytého, prostě jen otázka, jestli můžeš využít tuhle židli k sezení. Abys někoho upoutal, nebo jej alespoň trochu zaujal, tak to musíš víc rozšířit, obohatit o něco zajímavého. Dost často postačí i jednoduchá a laciná lichotka nebo nenápadná narážka,
zkritizovala okamžitě tvůj přístup a nadechla se, aby mohla pokračovat, protože k tomu stále měla co říci.
Navíc je na tobě nervozita až příliš vidět, to je další základní chyba. Jakmile z tebe někdo jasně vycítí nervozitu, tak to je důvod k opatrnosti, podezíravosti. Ty musíš budit sebevědomý dojem, hodně pomůže, když vzbudíš dojem, že sis sem třeba nechtěl sednout, ale něco tě přimělo si vybrat právě tohle místo. Musí to být dost nápadné, ale ne moc vnucující. Takže s těmihle poznatky - znova,
přidala další poznatky a poznámky k tomu, abys dosáhl zlepšení v tom, na čem měl stát charakter tvé postavy. Na konci tě pak vybídla, abys to celé zkusil znovu. Navíc vše nasvědčovalo tomu, že těch pokusů by ještě mohlo být dost hodně.
------------------------
Zkus se zaměřit trochu i na své gesta, postoj a podobně. Tvé příspěvky pak budou bohatší a více tím přiblížíš to, oč usiluješ. Navíc při reakci s jinými postavami mohou právě takovéto drobnosti prozradit a odhalit více.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Nemáte společnost? Začal jsem pokus číslo dva.
To je divné u tak krásné mladé slečny. Dodal jsem, pokusil jsem se zaujmout postoj, který jsem si pamatoval z jednoho filmu.
Nečekal jsem na odpověď a posadil se. Smím vám koupit něco k pití?
Ještě, že jsem v jedné předchozí misi musel vidět film, aby jsem udělal dojem normálního chlapce, a ne nějakého mnicha. Řekl jsem si pro sebe.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
U druhého pokusu jsi k tomu přistoupil již o poznání odlišněji. Na první větu reagovala Carlie nejistě, nicméně tvoje další slova se dočkala o poznání lepšího přijetí než v prvním pokusu, ale i tak jsi mohl jasně vidět, že to stále nebylo ono. Po tvém nabídnutí na drink Carie na chvilku zaváhala, než dospěla k nějakému vyhodnocení.
To už bylo o poznání lepší, i když ten začátek stále nebyl úplně ideální. Třeba spojit ty první dvě věty a upravit je. Říci něco jako "Je mi záhadné, že tak hezká dívka tu sedí tak o samotě.". Klíčová je opravdu ta první věta, ta vrhá ten první dojem a čím lepší je, tím více dovede zaujmout,
začala s hodnocením Carie a tentokrát prozradila i nějakou konkrétní věc, která ti měla pomoci k tomu, abys jsi zlepšil svůj přístup.
Důležitý je ale také výraz, který při tom máš. I když slovně to můžeš zvládnout dobře, tak pořád je zapotřebí mít i ten správný výraz ve tváři. Lehký úsměv, upřený pohled - dobré je dívat se do očí a upoutat její pohled tím svým. U většiny dívek to působí jako magnet,
pokračovala dál a tentokrát se trochu více zaměřila na gestikulaci a výraz člověka. Pomohla si při tom i gestikulací rukou, kdy naznačila prsty vzájemný pohled. Pokusila se také vykouzlit nenucený příjemný úsměv a musel jsi připustit, že v tom opravdu výrazně uspěla. V ten pocit jsi ji mohl vnímat jako usměvavou příjemnou dívku, která by snad nemohla provést nic špatného.
Ty v nich musíš probudit pocit, že když s tebou budou trávit čas, tak to bude příjemně strávený čas. Takže provedeme další pokus, tentokrát i trochu lepší gesta a zapracovat na úvodu,
doplnila ještě Carie další informace a vyzvala tě k dalšímu pokusu o její zaujetí nějakou úvodní frází.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Nemůžu pochopit, že tak hezká dívka tu s nikým nesedí. Pokusil jsem se opravit a udržet si správný výraz. Smím vám koupit něco k pití?
To snad bude lepší, než ty předchozí pokusy. Pomyslel jsem si.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Následoval další pokus, kdy ses pokoušel "okouzlit" Carie svými schopnostmi v řemesle flirtování s dívkami. Jenomže ani tentokrát se netvářila spokojeně a ani tentokrát nepokračovala v rozhovoru. Když opadla atmosféra dalšího pokusu tak vztyčila dva prsty, aby naznačila, kolik chyb jsi udělal tentokrát.
Dvě zásadní chyby, nebo možná i tři. Za prvé - neříkej s nikým nesedí, jenom tím invokuješ, že je tu sama, protože o ní snad nikdo nemá zájem. Správný svůdce většinou používá výrazivo, kdy se snaží zdůraznit, dívčinu samotu, aby ji přiměl přemýšlet o tom, že by vlastně sama být nechtěla,
prozradila Carie první chybu a tentokrát vytkla nevhodně použitou frázi. Zároveň poukázala, že drobné rozdíly mohou udělat opravdu hodně.
Potom není vhodné hned nabízet drink, pokud nejsi přímo v nějakém baru. Kdyby jsi něco podobného zkusil v restauraci, tak budu mít pocit, že mě buď chceš opít, abych byla povolnější, nebo mě považuješ za alkoholika,
poukázala na druhou chybu, která byla také jedním z důvodu, proč ani tentokrát nebyl shledán tvůj pokus úspěšným.
A pak ještě ten tvůj výraz. Mám problém uvěřit, že bys o mě mohl mít alespoň trochu zájem. Musíš se pokusit o nenucený jemný úsměv nebo lehký výraz překvapení. Přijde mi, že se do svého úsměvu příliš nutíš,
dodala nakonec a vytvořila úsměv, který byl už na první pohled hraný. Moc roztahovala tváře a nevhodně k tomu zvedla obočí, aby následně přejela rukou před obličejem a jakoby tam najednou seděl někdo úplně jiný. Cudný pohled jen mírně se snažící o oční kontakt a rty semknuté v malém náznaku úsměvu. Skoro, jakoby před tebou seděla nějaká nevinná mladá princezna.
Vidíš ten rozdíl? Samozřejmě, tohle je u dívek, u tebe bych vycházela třeba z úsměvu, který děláš, když tě někdo trochu pobaví. Ne tolik, aby ses rozesmál na celý Coruscant nebo se usmíval jak corellianská hvězda, prostě jen rychlé pobavení a mírný úsměv. Takže, další kolo,
přidala ke svým grimasám i slovní výklad a vyzvala tě k dalšímu pokusu. Tvé studium na svůdníka tedy pokračovalo další kolem.
---------------------------------
Zkus popsat svůj výraz, který Carie při svém oslovení věnuješ. Nemusí to být popsání pohybu každé vrásky, ale třeba prosté naznačení, nebo jednoduchý popis. A pokud nedovedeš vhodně popsat grimasu, tak použij klasické "usmál se jako ...". Přidávám příklad: - výrazně pozvedl obočí, jako kdyby se právě dozvěděl, že X-wing se jmenuje podle X, které dělají jeho roztažená křídla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Eliuh'narzon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 20.1.2014 22:21:24
Bydliště: Vinné 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Eliuh'narzon »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Je divné, že jste tu tak osamocená... Usmál jsem se jako někdo, kdo je dost nad věcí.
Už mi to leze dost na nervy, že mě furt opravuje. Postěžoval jsem si v duchu.
Nejsem žádný Ilaason Macharfitta. Zmínil jsem jméno známého svůdníka, o kterém jsem vědě jen z doslechu.
A už to asi o moc nezlepším. Zatvářil jsem se kysele.
jsem pacifista...

...rád vraždim lidi

PS. co to pacifista znamená?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Eliuh'narzon(Sawren Odon'siel) - II. pokus

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Diplomatický křižník:
Přešel jsi k dalšímu pokusu, byť se z tvé strany nedalo hovořit o nějakém výrazném nadšení, protože neustálé opravování ti rozhodně radost neudělalo. Na náladě ti však určitě nepřidalo, že ani tentokrát se Carie netvářila výrazně okouzleně a nic nenasvědčovalo, že tentokrát bys dosáhl uspokojivějšího výsledku.
No, úsměv by ušel, ta arogance v něm není od věci, ale tu větu jsi naopak moc nevychytal. Buď jsi ji měl dokončit do nějaké vhodné podoby, nebo použít jinou frázi,
vyhodnotila tvůj právě proběhlý pokus a zamyslela se nad způsobem, jakým by tě mohla inspirovat. Nakonec ti naznačila, abys zůstal sedět a sama se zvedla, aby o kus poodešla. Otočila se k tobě záda a trochu si poupravila oblečení, nebo to na něco podobného vypadalo.
Vyrazila směrem k tobě s lehce se vlnícími boky a to dost na to, aby dala najevo svou dobře udržovanou figuru. Zdálo se, že okolo tebe jenom projde, když se zastavila a se zvědavým nevinným výrazem na tebe pohlédla. Poté se nadšeně pousmála, mírně poskočila a předklonila se trochu směrem k tobě, takže jasně dala na odiv svůj pevný a dobře vypadající dekolt, který byl zvýrazněn částečně rozepnutou blůzou.
Jéé, to musíte být určitě vy!
promluvila radost a sedla si naproti tobě, aby ruce složila na klíně a trochu se přes stůl předklonila a opět se tak ukazovala svými přednostmi.
Víte, jak jste mi tehdy dobře poradil ohledně té dopravy. Tak milého a hezkého mladíka přeci nemůžu zapomenout!
dodala ještě a sledovala tvou reakci. Po celou tu dobu jsi před sebou viděl mladou dobře vypadající dívku, která se zdála být nadšená z toho, že tě potkala právě tady.
A právě takhle by to mohla udělat dívka. Připouštím, že mám jistou výhodu, kdy můžu upoutat pozornost na svůj dekolt, ale ty zase můžeš využít hlubokého pohledu očí, právě dobře připraveného úsměvu, nebo se zkusit trochu natočit a nějakým gestem zvýraznit svou figuru. I to může na některé dívky zabrat. Každopádně - chceš si to ještě vyzkoušet, nebo můžu přejít k dalšímu bodu tvé transformace v Ilaasona Macharfittu?
přešla na běžný tón, dopnula si dva knoflíky na blůze a tvářila se opět jako přísná instruktorka, která byla připravena tě potrestat za každou chybu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“