Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban,údolí Temných pánů:
Sakra to je lákavý,nejraději bych se za někoho proplýžil a podkuchnul ho,ale co Tanna?To jí mám nechat aby si pak myslela že na ní šiju boudu?Ne,využiju jí až pak si zablbnu.
Řekl jsem si a kráčel k hrobkám,abych měl náskok nad ostatními.
Šel jsem k hrobce Tulaka Horda,jen jsem doufal že tam není nikdo jiný kromě Tanny.
Cestou jsem potkával ostatní studenty kteří sledovaly jeden druhého a čekaly nějakou zradu,já jí také čekal a teď bylo nepřijatelné někomu věřit a nechat se opít rohlíkem.
Že by za mnou někdo šel?
Pomyslel jsem si,otočil jsem se,ale nikdo tam nestál,asi mám paranou z toho jak pořád myslím na zabíjení a zradu,
Měl bych se raději napít.
Po prohození myšlenky jsem vytáhl z batohu pití a pokusil jsem se napít,ale ve zlomku sekundy jsem vodu hned vyplivnul,poňevadž jsem si já debil s sebou vzal týden prošlou vodu.
No jo,kdo jinej než já,nic horšího se mi snad stát nemohlo,sakra.
Po zjištění že mám špinavou vodu jsem jí zahodil za nejbližší kámen a pokračoval v cestě myslejíc na to že za nedlouho budu umírat žízní a nebudu mít se čeho napít,ale myšlenka že se vrátím rychle do akademie a vezmu si čerstvé zásoby byla nepřijatelná,protože bych strail hodně času a nejlepší hrobky by byli vydrancované.
Po polovině cesty jsem v dálce zahlédl hrobku Tulaka Horda a přemýšlel o tom kde se Tanna může skrývat.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Jak jsi mířil k místu setkání s Tannou, tak jsi odolával pokušení vypravit se za některým z dalších studentů a pokusit se mu zpříjemnit dnešní odpoledne. Nijak výrazně jsi nepochyboval, že by se ti to nemělo povést, ale touha uspět v této zkoušce a nikde se zbytečně nezdržovat tě nakonec přiměla za nikým se nevydat. Jenom sis několikrát kontroloval svoje záda, zda-li se někdo nechystal na tebe, ale nikoho se ti nepovedlo spatřit.
Poté co jsi jen tak ledabyle zahodil nádobu s vodou, jsi dorazil k tvému cíli, kde ses snažil nalézt Tannu. Zprvu jsi ji někde neviděl, než se ozvalo zpoza tebe:
Hej, nenápadně zalez sem za roh.

Tanna byla skryta za bokem hrobky a ty ses tam vydal za ní. Přes hlavu měla přehozenou kapuci a byla připravena k útoku, ale jakmile se ujistila, že se jednalo opravdu o tebe, tak částečně slevila ze své pozornosti a pokynula ti, abys ji následoval. Zprvu se nezdálo, že by bylo kam, ale Tanna poodsunula jeden kámen a odhalila tak temný tunel vedoucí hlouběji do skály. Jakmile jste byli vevnitř, tak tunel opět zakryla a vytáhla lumu, aby s ní osvítila chodbu před vámi.
Tudy se dostaneme do údolí s dalšími hrobkami,
prozradila a vyrazila vpřed s rukou připravenou tasit světelný meč. Nejspíše tu tak mohla očekávat nějaký odpor v podobě různých tvorů nebo také nemusela mít úplnou důvěru v tebe a tvé úmysly. To však bylo mezi Sithy přirozené a nořili jste tedy hlouběji do tunelu. Nebylo pochyb, že jej kdysi někdo vyhloubil, protože jsi mohl místy rozeznat oblouky na stropě - nebo to, co z nich zbylo. Kdysi dávno se tudy asi muselo chodit mnohem pravidelněji a častěji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban,údolí Temných pánů:
Páni,jak si to sakra našla?
Optal jsem se Tanny,protože sem netušil že tu jsou nějáké skryté chodby.
Je to tu fakt pěkný,tady by mě mohla oddělat snadno a rychle,dám si raději pozor.
Prohnalo se mi hlavou,protože mi bylo jasné že tady to bude fakt o hubu,obzvlášť když ona má připravený světelný meč a já ne.
Radši si ho připravím taky.
Myšlenka nedala dlouho čekat a tasil sem svůj meč ve zlomku sekundy za Tannou.
Žádnou paniku,jen chci bejt v bezpečí před tim tvým.
Řekl jsem Tanně,aby si nemyslela že po ní jdu.
Chci ještě jedno,že víš kudy jdeme?
Optal jsem se,protože sem pochyboval o tom že to tu zná.
Jen doufám že tady dole nic nežije,nemám na boj náladu.
Řekl jsem s nadřazeností a čekal odpovědi.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Svou nadřazeností, nebo pokusem zaujmout takovýhle postoj, jsi rozhodně dojem neudělal a ani tím, žes do ruky uchopil rukojeť světelného meče, zatímco Tanna měla ruku jenom poblíž. Každopádně si z tvé akce a pokusu o připravenost mnoho nedělala a vesele si kráčela dál soustředíc se spíš dopředu, než vyloženě na tebe. V její prospěch jistě hrálo, že dle všeho tušila, kam jdete, zatímco ty sis vlastně už nebyl jistý, kde všude jste odbočili a kde ne.
Klidně si ho svírej, když se budeš cítit bezpečněji. Ono tady stejně moc zvířat není, většinou je pobijí mynoci, příležitostně i tu'katy. I když ty očekávám až v některé z hroběk,
pokrčila rameny k tvé poznámce a mírně se shrbila, jak jste procházeli užším úsekem. Jeskyně byla v tomto místě více přirozená než uměle upravená a bylo tomu i kvůli tomu, že z té pěkné jste museli odbočit. Zavaliny vypadaly dost neprostupně a dalo by vám hodně práce se přes ně propracovat, navíc by mohly být tím, co drželo strop pohromadě.
A jak jsem na to přišla, ti může být jedno. Co se boje týká, tak nepočítej s tím, že jen tak dojdeme ke hrobkám, najdeme něco super a vrátíme se za romantického západu slunce nazpět,
uchechtla se pobaveně a bylo jasné, že vše vyslovila s notnou dávkou pobavení.
Prošli jste do větší jeskyně s menším jezírkem při straně a výrazně vyššími stropy. Nejspíše jste se dostali do jeskynního komplexu, kterými byl snad protkán celý Korriban. V následujícím okamžiku prudce skočila Tanna kupředu, aby se jejím místem prohnal Mynock. Další hned následoval, ale ani jeden z nich tvou kolegyni netrefil, nicméně se nedalo pochybovat o tom, že si tu jen tak nepoletují.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Hlavně doufej v to,že ti papírový parchanti na nás neůtočej,nebo si to s nima sama vyřídíš a já se budu dívat,nejsem tu přece od toho,abych ti pomáhal s tvým bojem.
Řekl sem nasraně Tanně protože mi bylo sakra jasný že ti mynockové po nás jdou.
Nechci se zatěžovat s tim že přede mnou bude ženská která si myslí že si tu bude velet,to je stejně neproveditelné jako kdybych vyděl Tatooine obrostlý zelení.
A doufám v to že přežiješ,chci si tě totiž zabít sám.
Řekl jsem Tanně a čekal co s ní mynockové udělají,i když mi bylo jasné že možný útok přežije a vtu chvíly půjde po mně.
Nevěřím jí tak to je.
Cesta mi problém nedělá.stejně neví kudy jdeme,a co na tom,ona mě tu chtěla te'd bude za to trpět,co když tohle plánovala na mě?
S naprostou sebejistotou jsem tasil svůj meč naproti Tanne a čekal kdy se vyčerpá natolik abych mohl zakročit já a zbavit se toho "Gandy" jednou pro vždy.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Jakmile se k vám spustili mynockové, tak jsi okamžitě vyhodnotil situaci jako zradu a trochu jsi ucouvnul, aby se jediným cílem útoku stala Tanna. Když jsi se rozhodl držet stranou a vlastně jen vyčkávat, abys mohl nakonec zaútočit jako poslední do oslabené Tanny, tak ani ona se rozhodla nijak výrazně bojovat a několika skoky se od tebe dostala pryč.
Jsi na hlavu? To si myslíš, že bych opravdu byla tak pitomá a pokusila se tě překvapit mynocky? To bych se tě spíš snažila nalákat na terentateka, pokud vůbec víš, co to je,
zareagovala podrážděně a do ruky jí vklouzl její světelný meč, který přidal jeskyni rudý nádech. Do skupiny nalétávajících mynocků však nesekla a jenom na ně zatlačila silou, čímž je dostala od sebe. V tu chvíli však do místnosti přilétli z jedné z bočních jeskyní další dva, kteří nejspíš zaregistrovali známky probíhající boje a rozhodli se přiživit na možné kořisti.
A že je to můj boj? Prakticky zadara jsem tě vedla k možnosti získat něco víc než ostatní a přilepšit si a chtěla jsem za to jenom trochu spolupráce. Ale když toho nejsi schopen, tak si něco najdi sám. A jestli mě chceš zabít, tak je to tvůj problém a těch mynocků, co budou dál přiletávat, protože tihleti jsou ještě naživu,
zakřičela na tebe z již dost solidní vzdálenosti, aby se musela mečem po jednom z mynocků ohnat. Ten dopadl na zem vedle ní, aby na druhé straně pláclo do povrchu odseklé křídlo. Další pohyb meče mynocka propíchnul a poté se už Tanna vydala dál do jeskyně. Jeden nebo dva mynockové se vydali za ní, jenomže zbylých pět v jeskyni se otočilo směrem k tobě. Hluk dohromady shromáždil tedy pěknou skupiny létajících potvor, které si nyní vybral tebe jako svůj jasný cíl. Neměl jsi času nazbyt, když se k tobě začal snášet první z nich.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Musím se řídit pravidlem číslo jedna,pích pích,sek sek,pích pích,sek sek,vím je to divný ale styl nyman se řídí pouze technikou,dělej to co tě napadne,alá improvizace.
S naprostou debilní poznámkou v hlavě sem se chystal začít máchat mečem před sebe.
Hlavně v klidu a kdyby těch bestií bylo víc,tak budu ustupovat a nedělat žádný pitomosti,no já v hlavě vlastně nic jinýho nemám.
Po důmyslnejch ůvahách jsem se snažil let mynocků komplikovat silou,soustředění na jejich křídla mi přineslo velký kulový pač sem se nemohl na žádné s křídel zaměřit jak plápolala ve větru.
Hlavní bude je dostávat dolů po jednom aby se na mě potom nezlýtli všichni,no kdyby něco,budu vodsaď pádit jako by mi za prdelý funěl Rancor
Ale v potazu jsem neměl taky fakt že by nějákým způsobem šli ti mynockové obejít,ale jak?
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
S jasnou taktikou jsi se postavil letce shyracků, pro něž jsi měl nejspíše hlavním chodem na jejich dnešním jídelníčku. Zapomněli však na jednu takovou menší drobnost - a tou byl tvůj světelný meč. Už proto, že hned první shyrack naletěl přímo na tebe a ani ses nemusel moc snažit, abys ho poslal umírajícího k zemi. Oddělené křídlo znamenalo v brzké době nevyhnutelnou smrt pro tohoto tvora. Nicméně jeho kolegové se z chyby svého druha poučili a pro další útok zvolili jiný postup.
V druhé vlně totiž zaútočili rovnou dva shyrackové ze dvou stran - jednoho jsi bodnul svým mečem, jak ses snažil dodržet nalinkovaný postup, nicméně jsi tím nechal prostor druhému, který svůj přelet dokončil a zanechal ti palčivou krvácející ráno na levé ruce. Hejno však nyní čítalo už jen tři jedince, kteří však nehodlali ustat ve svém agresivním snažení i přes smrt dvou svých kolegů.
Brzy následoval další útoku dvou z nich, kdy oba během letu pozměnili sovu trajektorii - bezděčně jsi na to zareagoval ukročením nazpět a máchnutím meče před sebe. Tentokrát se sice žádný shyrack k zemi neporoučel, ale ani ty jsi neutrpěl žádné další zranění.
V ten moment sis uvědomil, že ústup kus nazpět, do jeskyně, kterou jste přišli s Tannou by ti mohl hodně pomoci, protože byla poměrně a dost úzká a tak jsi tedy tím směrem vyrazil kryjíc se mečem.
Dravci byli už poněkud rozvážní, obzvláště se zmenšeným prostorem k letu a tak k dalšímu převážení sil na jednu či druhou stranu nedošlo. Dostal jsi se takhle až do relativního bezpečí, kdy sis mohl prohlédl svou ránu - ta byla dlouhá na půlku cesty od ramena k lokti, ale hlavně dost hluboká. V ruce jsi cítil nepříjmné mravenčení a stále jsi trochu krvácel. Kost dle všeho zasažena nebyla, takže alespoň nějaká dobrá zpráva.
----------------------
Drobná omluva - neměl jsem na mysli mynocky, ale shyracky - klasická to korribanská stvoření.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Sakra to teče jako kdyby se Hutt dozvěděl že mu zdrhl všechen personál.
Řekl sem naštvaně a přemýšlel jsem zda jsem si vůbec dával do tašky alespoň obvazy.
Ale jo,myslím že alespoň to mi postačí v zabranění krvácení.
Řekl jsem když jsem se jednou rukou přehrábával v tašce a našel alespoň trochu obvazu kterou jsem,ač ne celou,mohl ránu obvázat.
Doufám že ta svině dopadla hůř,alespoň po tom co byla tak blbá a uvěřila mi,i když,já měl taky mozek o velikosti Wookieské higyeny.
Po myšlence nad Tannou jsem se musel spolehnout na to že přes tuhle prokletou díru nejspíše neprojdu,tedy pokud tu ti shyrakové budou,a tak jsem si řekl že budu muset přes ty blbý jeskyně přeběhnout shynok neshynok,ale musel jsem myslet na že by mě cestou udrápaly k smrti,ale co se dalo dělat,cesta zpátky byla poměrně dlouhá a mně se v hlvě hnalo to,že přední cesta bude co nevidět končit,a tak jsem musel jít vřed myslejíc na to že až nějakého shyraka uvidím,budu se muset hold plížit.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Z toho mála vybavení co si s sebou vzal se ti povedlo nalézt obvaz, kterým jsi mohl ošetřit ránu utrženou v předchozím souboji se shyracky. Pro nyní to však bylo ošetřeno a to nejhorší již přešlo, vyvstávala však otázka co dále.

Krátké náhlednutí nazpět do jeskyně, z níž jsi před chvíli ustoupil ti prozradilo, že hejno shyracků - nyní třičlenné, se tam stále pohybovalo a třepetalo možná až moc mírumilovně ve vzduchu. Horší však bylo, že jeskyně samotná moc prostoru k plíživému pohybu neposkytovala. Většina byla otevřená a dobře přístupná vůči případným útokům shora, což bylo hlavní dominancí shyracků a jejich největší předností.
Přecijen jsi však nakonec spatřil jednu možnost, díky níž by se ti mohlo povést vyhnout létajícím predátorům tak častým v Korribanských jeskyních. Při pohledu doprava byla jeskyně výrazně nižší, shora tam byla spousta krápníků, což výrazně omezovalo možný pohyb shyracků. Nicméně to sebou přinášelo i jednu nepříjemnou obtíž - a to nutnost jít vodou. Což byla nakonec daň, kterou ses rozhodl zaplatit a po krátké přípravě jsi vyrazil spurtem právě k tomu místu.
Shyrackové si tě všiml skoro hned, jak ses jim dostal na dohled, naštěstí pro tebe však nestihli zareagovat dostatečně rychle a když byli připraveni k útoku, tys již našel úkryt pod krápníky na stropě.
Každopádně jsi byl až skoro po pás ve vodě - ledové vodě.
Mohl jsi tudy pokračovat dál skoro až ke konci jeskyně a odtud do chodby, kde předtím zmizela Tanna a kde již shyrackové neměli tolik prostoru, každopádně by tam určitě za tebou letěli. Ale, než by ses do této chodby dostal, tak bylo zapotřebí se dostat přes místo, kde jsi byl hezky otevřený útoku z více stran a navíc jsi byl nyní neustále sledován, zatím, trojicí shyracků. Pravděpodobnost, že by se mohli objevit nějací další, však rozhodně nebyla jedna z nejmenších.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
To by bylo,ale horší je přede mnou,jak to sakra udělat,jak mám vědět že ty shyrackové nezavolají další posilu?
Radši nebudu křičet,je tu docela ozvěna a než oni,bych další smešku přilákal já.
Uvědomoval jsem si že hluk by je mohl odradit pokud by mě neviděly,ale jak sem toho měl docílit?
Hmm,co kdyby...
Ještě než sem to stačil doříct tak se mi trochu vody dostalo do zranění což trochu zapálilo,ale nebylo to tak hrozný,v tu chvíly jsem si ale uvědomil že shyrackové nemusí být jediný kdo tady žije,
vím Tanna říkala něco o tom že tu nic není,ale pročesávala i vodu?
Hlavní bylo vymyslet jak dál,cesta byla sakra nebezpečná,ale nemohl jsem se vracet,teď už ne.
Mám nápad,co kdybych usekl kus některého krápníku a pomocí síly bych ho hodil do toho místa přede mnou,mohli bych některé Shyracky odradit a skusit prohlouznout,jenže má to háček,takhle je nemusím odradit ale přilákat další,no nic jdu to skusit a jestli to nevijde tak budu pádit vpřed.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
V dalším postupu ti stále nepříliš záviděníhodná situace, kterou jsi sice mohl řešit jednoduchým průběhem, ale to by ti přineslo zbytečně hodně komplikací. A proto jsi nakonec přistoupil k vymýšlení a realizaci poněkud odlišného plánu, jenž měl způsobit diverzi a díky tomu se protáhnout bez nutnosti konfliktu.
Pro realizaci jsi zažehl svůj světelný meč a odřízl jeden z krápníků rostoucích zespodu jeskyně směrem vzhůru. Ten se poté svalil tvrdě na zem, což přivolalo pozornost shyracků, ale stále na tebe nemohli, nebo spíše nechtěli riskovat nálet do horních krápníků, což by se jim mohlo vymstít. Mohl jsi tak pokračovat v realizaci svého plánu - ponořil jsi se tedy do Síly a uchopil v ní kus krápníku. Na první pohled se to nezdálo, ale kus byl překvapivě těžký a nebylo zrovna jednoduché s ním manévrovat. S trochou soustředění jsi jej však vyzdvihl dostatečně vysoko a nasměroval tak nějak pryč mimo směr, kterým jsi chtěl vyrazit a hodil.

Jakmile kráter dopadl, tak už jsi byl na cestě v kýženém směru, jenže jsi zapomněl na to, že tě bude brzdit voda a začátek tak byl poněkud pomalejší. Pozitivem bylo, že hluk opravdu shyracky odlákal, tedy alespoň trochu zmátl, takže když ses vynořil z vody, nebyl jsi atakován. Ale těsně před koncem jeskyně na tebe jeden ze shyracků už prováděl střemhlavý nálet. V rychlosti ses nemohl měřit, ale povedlo se ti skokem vpřed vyhnout a nabalit tak na sebe notný kus špíny. Jakmile ses dostal na nohy a vyrazil jsi kupředu, tak jsi měl před shyracky za sebou a mírný náskok. Občasný krápník na stropě hrál v tvůj prospěch a nutil shyracky brzdit, ale i tak se drželi za tebou v dohledné vzdálenosti a ve větší jeskyni by mohli i zaútočit.
S nepřítelem v zádech se však před tebou objevil další problém - rozdvojka, jeskyně dál pokračovala vpravo i vlevo a nic ti neprozrazovalo, kudy bylo správné jít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Jo,jasný to nemohlo chybět.
Frustrovný z rozdvojky sem se soustředil na levou stranu,nevěděljsem proč,ale pocit tvrdé stěny na levu mi dělal dobře.
OK,Levá.
S vybráním strany jsem nechtěl myslet na shyracky,ale na cestu přede mnou a abych jí proběhl co nejrychleji,i když nějáké to poohlédnutí jak daleko ode mne shyrackové jsou,jsem nevyváděl z míry.
A hlavně pozor na kameny,sakra jestly po nějákým slítnu,sem v ryti.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Se shyracky v zádech jsi neměl mnoho času na nějaké zdlouhavé rozhodování a rozhodl ses následovat své pocity. Odbočil jsi tedy doleva a to na základě pocitu, že se stěnou vlevo ses cítil výrazně bezpečněji. Nemusel ses ohlížet, abys věděl, že tě shyrackové i nadále pronásledovali, ale dařilo se ti držet odstup.

Chodba se po chvilce stáčela mírně doprava a klesla trochu níže, aby tak setrvávala po dalších pět minut úprku před shyracky. Tehdy jsi zahlédl ústí jakési jeskyně, která se přímo před tebou otvírala a ty sis v tu chvíli jenom mohl uvědomit, že to dodá shyrackům mnohem více prostoru než doposud. Tím pádem se budou moci pohybovat rychleji a jistě tě doženou, nehledě na to, že jsi tak nějak tušil, že by se tu za chvilku mohla ukázat další várka.
Aby však starostí nebylo málo, tak krátce za ústím jeskyně byl konec cesty - prostě dál už nic, jen hluboká propast do nekonečné temnoty a nitra Korribanu. Kdybys měl chvíli, tak by ses mohl podivovat, jak se sem dostávalo tolik světla, ale občasné průrvy ve stropu jeskyně vše vysvětlovaly.
Každopádně situace se opět výrazně zkomplikovala a útěk přestával být řešením. Sice se nabízela možnost hned po vstupu do jeskyně zahnout do strany a přilepit se ke skále, ale to by tě uchránilo od průletu shyracků do jeskyně, nikoliv od následného útoku. Skok kamkoliv se navíc z tvého současného rozhledu také nezdál jako řešení, protože jsi neviděl nic než hlubokou propast do temnoty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Nemám na výběr,musím hold proti nim ,budu máchat mečem,vrátím se a vezmu druhou odbočku.
S ne moc velkým nadšením sem si ještě opakovat,že při střetu se shyracky bych mohl využít trochu té síly.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“