Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Sithská Akademie: (3957 BBY)
Život na Korribanu nabíral v poslední době na otáčkách - poté co se před dvěma lety objevili Darth Revan a Darth Malak, ožila tamní akademie a znamenalo to příliv nových studentů. Pro tebe to však byla jenom další konkurence, zvýšení nároků a tvrdší podmínky pro studium. Tím to však ani zdaleka neskončilo, protože jste byli ve válce s Republikou od stejné doby a z počátku jste velice snadno získali navrch. Revan s Malakem s sebou přinesli nejen nové nároky, ale také armádu a nutkání hnát se dál, což zdejším poněkud chybělo.
Návrat hned dvou sithských pánů však přinesl mnoho nových poznatků, které posunuly nejenom tvůj výcvik o podstatný kus dopředu. Poslední dobou se však objevovalo i jakési napětí, které pocházelo od lorda Malaka, jenž se nesnažil dělat až tak přesně to, co po něm lord Revan, ten výše postavený chtěl. Mezi studenty navíc stále častěji docházelo k rozdělení na dvě skupiny - Revanovce a Malakovce a i tebe se již několikrát tví kolegové ptali, na čí stranu se víc klaníš.

Nyní ses nacházel ve svém pokoji s vědomím, že se máš za chvíli dostavit k Utharu Wynnovi, správci Akademie, který svolal tebe a několik dalších, aby vám něco přednesl. Ještě jsi měl dobrých dvacet minut k dobru před setkáním, tudíž jsi je mohl využít dle své libosti.
Tvůj pokoj byl relativně skromný - postel, jedna bedna na věci před postelí, stolek po straně a kousek před pokojem počítačová konzole společná vždy pro dva sousední pokoje. Jinak bylo v okolo trvale temno, poněkud zatuchlo a neustále vlhko. Soukromí bylo vlastně jenom relativní, protože se ve skutečnosti nedalo mluvit o pokoji jakožto o otevřené kóji, tudíž soukromí se zde nikterak výrazně nepěstovalo.
-----------------------------
V prvním příspěvku bych rád viděl tvé pocity na vývoj situace, nadcházející událost, využití té trochy volného času a tak dále. Podnětů je tam relativně dost - dle vývoje uvidíme, jak hodně ti budu psát takhle pod čarou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban,Sithská akademie:
Ach jo
Pronesl jsem,když jsem přemýšlel co po nás správce vlastně chce.
Že by konečně nějáký ten mistr a poté destrukce a zabíjení někde ve vesmíru?
Ne moc silné iluze.

Takhle jsem přemýšlel nějákých 5 minut než sem si řeklCo takhle meditovat?
Ovšem dobré by to bylo ale klid není,a tak sem přemýšlel co řeknu,kdyby to byl nějáký průšvih,přece jenom bylo to docela trapné když sem u správce formou vzteku rozbyl polovinu místnsoti,no spíše jenom nějáké ty skleničky ze zbírky srávcovy staré,ale i tak to bylo dosti špatné.
Pak stejně zůstávala otázka,co tam budou dělat ti ostatní?Že by zkoušky sil?
Za chvíly sem si řekl že si odpočinu,co kdyby přeci jenom ta skoužka?
Ulehl jsem na postel a říkal jsem si se zavřenýma očima,že Revan je mi přeci trochu blýže.
Za nedlouho jsem slyšel nějáký rámus.
Do pídele.
Řekl jsem
Čas na návštěvu nadešel.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban,Sithská akademie:
Spousta zvyků a principů, o nichž jsi slyšel ještě jako Jedi tu byla naprosto převrácená a místo jednoho pevného mistra vás tu zároveň učili všichni a nikdo. Od určitého věku neexistovalo, že by se o vás někdo staral a tvých spolužáků už několik zemřelo a pár jich prostě zmizelo a už se nikdy neobjevili. Byl to prostě takový běžný cyklus, v němž se ti zatím dařilo přežívat.

Nejistota ohledně toho, co tě čekalo kvůli sezvání správcem akademie přetrvávala až doby, než jsi dorazil na místo setkání. Kromě tebe se tu shromáždilo jedenáct dalších studentů, většinou tvého věku, ale starší nebyli výjimkou. Byli jste rozestavěni v kruhu do doby, než ze svých komnat dorazil Uthar Wynn. Každému věnoval pohled, jako by byl nehodný jeho přítomnosti, což nebylo u něho nic neobvyklého. Zastavil se vprostřed vašeho kruhu a chvilku mlčel.
V následujících dvou dnech se rozhodně, kteří dva z vás opustí tuto akademii. Budou totiž tu možnost zúčastnit se chystané výpravy s plnohodnotnými Sithy a prokázat tak, že opravdu patříte mezi nás,
prozradil, že před vámi stála další možnost, jak se dostat nahoru. Některým se povedlo přesvědčit jiné sithy, aby je shledali odpovídajícími za své učedníky, ale nejvíce adeptů se dostalo výše právě účastněním se takových misí. Jenomže, v tomhle případě to znamenalo v něčem překonat dalších alespoň deset studentů.
Pravidla mezi vámi nejsou žádná, pro vás - čekají vás tři zkoušky, jedna dnes a dvě zítra. Podle toho, jak si v nich povedete, nakonec budou vybráni dva z vás. První zkouška vám začíná za hodinu a více vám sdělí má učednice Yuthura Ban ve vstupu do údolí Temných pánů,
dodal ještě, než se otočil a odešel, aniž by dal někomu možnost se na něco zeptat. Měl jsi tedy hodinu na to se připravit na cokoliv, co si pro vás chystali.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban,Sithská akademie:
Mezi všemy účastněnými začal zmatek.
Nejhlavnější bylo se připravit na cestu,jídlo či pití nesmělo chybět,může se to zdát divné,ale u sithů se nikdy neví co mají za lubem,hlavně sem se obával nejhoršího,co když dojde na boj?
Boj jsem se učil,ale s nějákým jediem jsem nebojoval,stejně by mě skolil smíchy těma jeho hloupejma blitkama ve formě víry,míru a podomných sraček.
Dále jsem si musel uvědomit že pro nás neplatí žádná pravidla,takže tam někdo klíďo píďo natáhne bačkory a ostatní ho tam klidně nechaj povalovat pač nemaj žádná pravidla o tom aby ho alespoň pohřbyly.
Do třetice,POZOR NA TU UČEDNICI!!!Říkal jsem si,oni ty holky sou pěkný mrchy nejdříve si užíváte čumendo grando na její postavičku a potom běžíte pro obvaz že jste přišli o "kamarádíčka".
Ale nejvíc mě mrazilo v zádech když jsem si promýtal v hlavě ty bestie co venku žijou,to my ale moc starosti dělat nemuselo.
Pomalu uplýval čas a hodina málem uplynula řekl jsem si že vyjdu dřív abyh v tom ůdolí byl dříve.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Rozhodl ses nenechat nějak příliš rozhodit náhlým sdělením a rychle sis utřídil některé priority, které ses rozhodl dodržet. Tou první byla návštěva vlastního pokoje a příprava několika zásob na cestu a to už proto, že jste absolutně neměli tušení, co by vás v nadcházející zkoušce mohlo očekávat. Tedy, mohli byste si vzhledem k lokaci sestavit nějaké domněnky, protože do hrobek mrtvých pánů se chodilo na různé zkoušky relativně často, ale možností byly i nedaleké jeskyně a vlastně i mnoho dalšího.
Připraveno jsi měl během chvilky a rozhodl se pro tentokrát vyrazit s předstihem na místo, kde vás měla očekávat Yuthura Ban. Fialová twi'lečka s vyvinutými vnady byla natolik schopná, že si ji vzal pod své učení sám Uthar Wynn, díky čemuž i nadále setrvávala na akademii a necestovala tak se sithskými silami do boje, i když by tam jistě našla mnohé uplatnění. Pamatoval sis o ní také, že oceňovala iniciativu a řízné akce a nejednou jsi zaslechla, že ji dobře provedená konspirace také dovedla zalichotit.

Vybaven těmito informacemi, nějakým základním přídělem potravin a odhodláním uspět, jsi opustil brány akademie relativně brzo. I díky tomu ses mohl prakticky hned za branami zastavit, abys spatřil trojici studentů, kteří se také určitě účastnili zkoušky, jak postávali pospolu trochu bokem a něco spolu řešili. Ithorian, twi'lek a holohlavý člověk se určitě nebavili o tom, co bylo dnes k obědu, nebo která z holek v Akademii vypadá nejlépe.
Vypadá to, že už se vytváří pakty a koalice. Tahle zkouška bude ještě sranda,
ozvalo se zpoza tebe, abys ten hlas poznal. Blonďatá dlouhovlasá učednice, která se líbila většina učedníků, ale všechny dost rázně odmítala. Někteří si odnesli i několik šrámů světelným mečem a nikdo pořádně netušil, co vlastně měla za lubem. Nebylo však pochyb, že patřila mezi nejsilnější možné hráče v nadcházející zkoušce. Vzpomněl sis také, že se jmenovala Tanna Uzwane.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban,Ůdolí Temných pánů:
Tanna,hm,něco mi to říká,jo už vym ta rádoby divoká která nikoho nechce.
Stojí přede mnou s otáskou kdo jsem,přesto že mně několikrát potkala,
Jsem Ma'al,jeden z těch který čeká zkouška,to tebe taky,myslím,ne?
S touhle odpovědí my ztuhlo,věděl jsem že jsem jí při srazu viděl,ale nevybavoval jsem si že by se chovala přátelsky,a tak sem jí chtěl na svou stranu,ikdyž byla docela protivná,teda co jsem o ní slyšel.
Při pohledu na její tělo my bylo jasné proč jí každý chtěl,vyvinutá,vyšší postavy.
Vypadá jak anděl,drsná jako chlap,brrr,cože?Fuj.
Hned sem se odradil od svých nechutných myšlenek a pozoroval jak vedle mne stojí a kouká se těma modrýma očima na mé lekku.Že by se jí líbily moje chapadla na hlavě? Co je na nich zvláštního?No může to být úplně jinak.
Na co se tak díváš?
Odvětil jsem na ni,
Já jen že tady si mně moc lidí nevšímá.
stál jsem,zmrzlí a čekal co bude dál,
Pěst?Odpověď?
toho všeho sem radši rychle vycouval a řekl,
Pojďme do akademie ať se trochu posílýme na skoušky,můžeme si situaci objastnit cestou.
Dále jsem jenom čekal co bude dál.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Tanna sledovala, jak sis ji pohledem důkladně prohlédl a reagovala na to jenom skeptickým pohledem říkajícím, že na to stejně nemáš nárok. Když jsi skončil s prohlížením a poněkud hrubě jí odpověděl, tak jenom zavrtěla hlavou a povzdechla si, možná zklamáním, možná pochybami nad vlastními činy.
Na co koukám? Na možného spojence. Nebo si myslíš, že tamhleti tři jsou jediní, kdo se domlouvá, jak vyšachovat ostatní? Tohle je šance dostat se víš, jako ideálně stvořená pro ty, kdo chtějí být opravdovými Sithy. A protože nejsou žádná pravidla povolena, tak je povoleno vše, dokud se neřekne jinak. Klidně bys mohl špatně odbočit v hrobce a zjistit, že tě támhleti tři obklíčili a chtějí umlčet jednou navždy s tím, žes prostě zmizel někde v hrobce,
odsekla ostře a dost jasně dala najevo, že si jen tak něco nenechá líbit. Připojila k tomu i shrnutí celkové situace, stejně jako významu zkoušky, která byla před vámi.
A nepokládej prosím otázky proč ty. Třeba proto, že tamhleti tři jsou Malakovci, zatímco ty podporuješ spíš Revana. Mně je to jedno, chci být Sith a to je hlavní. Ať si nás vede třeba kancléř Republiky - stejně to bude postupem času jenom můj další cíl. Jako další odpověď by ti mohlo postačit - že nechci být poražená někým tupým, jako jsou oni - protože i když jsem dobrá, nejsem nepřemožitelná a oni mají pořád početní výhodu. To, že zvítězit mohou jenom dva z nich, budou nejspíš řešit až na konci, i když se hodlám zasadit, aby si to uvědomili mnohem dřív. Spíš se na věci dívej takhle - ty pomůžeš mně, já pomůžu tobě. Hraje se o dvě místa, my jsme dva - navíc takhle společně budeme silnější, ať si myslíš, co chceš. Ber nebo nech být,
uzavřela celý svůj proslov a jasně naznačila o co jí jde. Postavila tě před volbu, která mohla výrazně ovlivnit průběh zkoušek - i když ti do jisté míry připomněla, že se stále můžeš zkusit domluvit s někým dalším. I když sis nemohl být jistý, zda-li to neudělal už někdo předtím.
------------------------
Odlišuj prosím pořádně myšlenky a přímou řeč - v testu v přihlášce jsi to udělal správně, nyní obráceně. Navíc připomínám, že hraješ jen za svou postavu. A pak nevím, kde jsi sebral, že se tě ptala kdo jsi - v mém příspěvku Tanna jenom poznamenala, že se vytváří koalice a tímto tě de facto oslovila. Nic více neřekla - proto si prosím nevymýšlej, co říkaly další postavy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban,ůdolí Temných pánů:
Dobrá,teď už se díváš na stálého spojence,ale dám si na tebe pozor,nechci potom při nebezpečnejch situacích zhebnout kvůly někomu jinému.Přísně jsem řekl Tanně aby si dávala pozor,co dělá.
Samozřejmě sem si dobře rozmyslel co udělám,jestly budu mít o Tanně pochyby,a tak sem se raději zeptal,
Jaký styl boje preferuješ,a vůbec,jak mi dokážeš že ti mohu věřit?
Přece jenom to co si mi řekla ve mě dojem moc neudělalo.
Řekl jsem dost arogantně a čekal na reakci,která mohla být tou poslední kterou uvidím.
Tanno,neber si to zle,ale to že ke mně přijídeš a chceš spojenectví,je trochu divné,vždyť si nedala šanci ani ostatním,teda co jsem slyšel,a to že jsem revanovec,a ty nejspíše taky,nedokazuje že můžeme být přátelé,je to jenom fakt a tak to prosím pochop.Řekl jsem dost vážně že se mi to ani trochu nezdá.
A taky mi dokaž že umíš bojovat abych věděl že při dalším souboji hned nepadneš k zemi.
Byl jsem vážně na pochybách co si o ní mám myslet a čekal jsem co přijíde za bouřku teď.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Rozhodl ses nakonec souhlasit s nabídnutým spojenectvím, i když následující položené otázky svědčily o tom, že se nejednalo o nějaký doživotní pakt. Tanna ti věnovala nevěřícný výraz ohledně toho, na co že se to vlastně ptáš. Ještě, než se rozhodla ti odpovědět, tak se porozhlédla okolo, stáhla tě trochu stranou, abyste nebyli tak výrazně na očích a podívala se ti zpříma do očí.
Chci být Sith a ty taky, je samozřejmé, že si nemůžeme věřit. Ale jsou situace, kdy je potřeba si nevěřit o něco méně než obvykle, abychom oba dosáhli svého.Takže ano, klidně mi nevěř, to ani nepotřebuju - jenom se tím nenech zbytečně zpomalovat,
reagovala nejprve tónem bez nějakého výrazného zájmu, aby však zvýšila důraz při posledních slovech. Nebylo pochyb o tom, že jejím hlavním cílem bylo v tomto uspět a pro tebe byla příležitost využít její odhodlanosti i trochu ve svůj prospěch.
A jsi snad nahluchlý? Říkala jsem, že nejsem na ničí straně, Revan, Malak, Wynn, je mi to úplně fuk. Jde mi o moc a sílu a nic jiného. To ostatní nehraje žádnou výraznou roli a že jsem nemluvila s ostatními? Jak to můžeš vědět? Navíc támhleti tři jsou už mimo a pak jsi zbýval ty nebo ještě jeden kandidát, pokud to musíš vědět. A vybrala jsem si jako prvního tebe, takže bys to měl spíš brát jako poctu, že tě někdo považuje za schopnějšího než ostatní. Pokud ti to vadí, půjdu jinam a totéž, co se týká mých schopností. Měl jsi, stejně jako já, už dost příležitostí vidět mě bojovat při různých tréninzích a podobně. Pokud ti to nestačilo, tak je to tvůj problém a nezajímá mě to - nicméně si pamatuj, že já se jen tak zabít nenechám a to nikým. Takže jak jsem řekla - ano nebo ne, nic dalšího s tebou už řešit nebudu. Pokud se ti ještě něco nelíbí, budu hledat spojence někde jinde,
zareagovala i na zbytek tvých poznámek a bylo jasné, že vše myslela zcela vážně. Navíc nehodlala dále trpět zpochybňování jejího rozhodnutí a postavila tě před jasné ultimátum - buď se rozhodneš akceptovat její spojenectví tak, jak je, nebo byla připravena jít hledat spojence někde jinde.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban,ůdolí Temných pánů:
No tak dobrá,ale něco začnu tušit a seš mrtvá,OK?
Jednoduše jí využiju a pak jí pošlu k vodě,nic jednoduššího nevydím.Pomyslel jsem si a čekal co řekne a jestli se hneme dál,protože to postávání kolem je docela k pláči.
Měly bychom se připravit na následující dny,bude to tvrdý a něják ty magory vobklouznout musíme.Řekl jsem a chtěl ukázat na tu trojici,kterou jsem poté nikde nevyděl,možná se přesunula nebo něco,ale to mi bylo fuk.
Chtěl jsem jít do akademie se připravit ale došlo mi že Tanna by mohla vlastně vědět víc, atak jsem se zeptal,
Nevíš něco zvláštního,co by nám mohlo pomoct, a máš už neco v plánu,přece jenom to spojenectví byl tvůj nápad.
Netrpělivě čekám a doufám že s ní konečně neco podniknu,protože tohle nekonečné tlachání mi už pomalu lezlo na nervy.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Podmínky od Tanny byly jednoznačné a dost přívětivé do té míry, aby ses rozhodl je nakonec přijmout a souhlasit s nimi. Případnou výhrůžku ke zradě sis však neodpustil a na oplátku se ti dostalo výrazu, jakoby se tvá nové "partnerka" dívala na malé děcko. Dle všeho byla příčinou právě tvá výhrůžka, která na ni rozhodně neudělala žádný výraznější dojem.
A jistě, že se připravíme, ale ty už na dnešek nějaké věci máš, jak koukám. Navíc dnes stejně nebudeme muset vyrážet někam daleko,
potvrdila tvou poznámku, kterou brala za samozřejmou věc a poukázala na zásoby, které sis připravil před tím, než jsi vyrazil sem. Byť jsi z nějakého důvodu neustále na ně zapomínal a měl pocit, že se musíš vrátit a znova si své věci připravit. Mohlo to být prostou nervozitou a nejistotou nad tím, co se mělo odehrávat. Nicméně na tvou další otázku se Tanna jenom sebevědomě pousmála, čímž nebylo pochyb, že opravdu měla k dispozici nějaké informace, které nejspíš nikdo další neměl.
Vím, co bude náš dnešní úkol - vlastně je to taková klasika. Nalézt něco zajímavého ve starých hrobkách sithských pánů. Očividně je to nejjednodušší cesta, jak získat k dispozici jejich vědomosti, které tam byly ukryty. Samozřejmě, že čím lepší nález, tím lepší pozice,
prozradila Tanna a rozhlédla se okolo, aby se ujistila, že v okolí ještě nikdo není. Jakmile si tím byla jistá, tak zvážněla a věnovala ti plnou pozornost.
Ale určitě si dovedeš představit, jak vybrakované už hlavní hrobky jsou. Nicméně i tady se mi povedlo připravit - protože nikdo neřekl, že nesmíme navštívit hrobky jiných sithských pánů, kterých tu je ještě více než dost. A dokonce znám i cestu k místu, kde by se dvě takové měly nacházet - jedna je Shar Dakhana a druhá patří Horak-mulovi. To znamená jednu pro každého z nás - a klidně tě tam dovedu, nicméně bude lepší ostatním neprozrazovat, že spolupracujeme. Takže, až nám bude zadán úkol, tak vyraž k hrobce Tulaka Horda a zmiz za ní. Tam se sejdeme a vyrazíme do malého údolí. Teď se ale rozdělíme, než nás někdo uvidí a pojme podezření,
prozradila Tanna, navrhla ti pomoc v rámci prvního úkolu, aby se rychle rozhlédla okolo sebe a vyrazila kupředu zanechávajíc tě tu samotného. Do setkání s Yuthurou Ban ti zbývalo ještě nějakých deset minut, což už nebylo nijak hodně času.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban,údolí Temných pánů:
Tak,je to tady.Řekl jsem,přemýšlejíc nad skouškou která mně měla poslat na cestu sitha.
Moč času nemám,tak du za Yuturou pro info.
Vydal jsem se za Yuthurou,cestou si opakujíc na co nezapomínat při zkoušce,Nevěřit ničemu a nikomu,zabít pokud možno potenciální hrozbu,nepomáhat,pokud mě to má brzdit.
Tahle pravidla sem musel za každou cenu dodržet,abyh potom neskončil na kaši po ůtoku světelným mečem.
Pomalu jsem u Akademie sithů,musím se po setkaní s Yuthurou vydat k hrobce Tulaka Horda.
Naplánován na svou skoušku jsem popřemýšlel na následující dění a pokračoval k akademii doufajíc,že ve zkoušce uspěji.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
S vědomím, že vše potřebné máš snad u sebe a tíživosti utíkajícího času jsi se nakonec vydal na místo setkání, kde vás měla čekat Yuthura Ban. Vnadná twi'lečka s fialovým odstínem kůže již čekala s ostatními studenty u brány do údolí Sithských pánů. Byla jako obvykle oblečena ve své upjaté kombinéze zdůrazňující její křivky a tvářila se naštvaně jako obvykle. Z těch několika setkání s ní sis ani nevybavoval, kdy by se tvářila jinak. Nicméně ty jsi důvodem nebyl, protože jsi rozhodně nebyl poslední.
Po tobě dorazili další čtyři studenti, přičemž jeden z nich nevypadal na tvůj pohled příliš dobře. Barva jeho kůže byla proti obvyklé bledší - nicméně jsi dobře věděl, že šlo o schopného studenta, i když současný stav hovořil spíše pro opak. Neušlo ti ale, že se jeden z trojice, jež se domlouvala prve a tys to zaregistroval, triumfálně otočil ke svým kolegům. Tedy, nebylo to vyloženě výrazně triumfální, nicméně z jeho gest bylo poznat při pozorném sledování, že se ohledně něčeho cítil hrdý a býti vítězem.
Konečně jste tady všichni takže přejdu k věci - dnešní úkol je jednoduchý a nejspíš jste o něm už slyšeli. Korriban má mnoho různorodých tajemství a většina z nich je stále ještě skrytá v hrobkách sithských mistrů. Vy máte nyní možnost nám dokázat své odhodlání stát se schopnými Sithy tím, že získáte co nejhodnotnější artefakt a zapůsobíte tak na mě nebo Uthara Wynna. Čím hodnotnější, tím více na nás zapůsobíte. Čas máte nejpozději do zítřejšího rána, kdy budu zadávat další úkol a to před tréninkovou místností. Máte někdo nějaké otázky?
pronesla Yuthura Ban a zeptala se, zda-li je všem vše jasné, nebo se chce někdo na něco zeptat. Prostor vznikl samozřejmě i pro tebe a některé z dalších studentů, i když se do toho zatím nikdo nehrnul.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Korriban,údolí Temných pánů:
A můžu vám přinést i samotnou kostru onoho sitha?
Optal jsem se dost srandovně a drze.
Zachovalá mrtvola sitha je taky artefakt ne?Řekl jsem si v hlavě a netrpělivě čekal na odpověď,i když mi bylo jasné že nedoatanu odpověď,ale kopanec do půlek.
Jo a eště,co když se tam všichni pozabíjíme navzájem a zbyde jen jeden?
Jsem úplně na pokraji trapnosti ještě ze sebe vyždímal a čekal a čekal.
No dobře až řekne abychom šli,pomažu k tý hrobce o který mi řekla Tanna,ale cestou si nikoho nezabít by byla škoda.
Netrpělivej až udělám nějákou blbost sem si všimnul že ostatní mají asi taky dost otázek a tak mi nezbylo než čekat jak dlouho to asi potrvá,než uslyším všeljaký bláboly od těch kterým mám říkat konkurence.
Hmmm,co jít něco vyždímat z toho z tý trojce,vypadá jako by chtěl všechno jen pro sebe a až bude sám,tak mu můžu pěkně nakopat prdel.Řekl jsem s dost velkou hrdostí na to jak sem sakra šikovnej,že mně tyhle věci vůbec napadaj.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Jibo_CZ(Ma'al Kyrla)

Příspěvek od Jordi Linx »

Korriban, Údolí Temných pánů:
Možnost k položení otázek ses rozhodl využít a položil jsi hned dvě. Na tu první se Yuthura zatvářila jako na hodně špatnej vtip a bylo vidět, že pochybuje o inteligenci minimálně jednoho z dvanácti účastníků dnešního testu. Než se rozhodla ti odpovědět, tak jsi toho využil k položení druhé otázky.
Pokud se vrátíš s nějakými kostmi, tak to bude dobré akorát tak pro tu'katy nebo mynocky. A těch máme rozhodně více než dost. A pokud se pozabíjíte navzájem, tak to bude jenom vaše blbost a inteligence toho přeživšího - nicméně neradi vidíme zbytečné plýtvání zdroji, které se ještě můžou hodit,
odpověděla tvrdě a tvářila se relativně lhostejně k tomu, nač ses optal - toliko k důležitosti, jíž ti v ten moment přikládala. Pozornost si však vyžádal jiný student, který se chtěl také na něco zeptat.
A co když jsou ty hrobky tady už vybrakované a nikdo nic nesežene, kdo získá body potom?
zeptal se relativně k věci a Yuthura jenom ledabyle pokrčila rameny a mávla rukou směrem k údolí.
Pak jste neschopní. Pokaždé se něco najde, jen se musí hlouběji. A nikdo neřekl, že to musí být tyhle hrobky, nebo snad nikdo z vás nemá hlavu k ničemu jinému, než k ucpání krku?
odsekla arogantně a žádné další dotazy se dle všeho už neobjevily. Sithka tak jen mávla opět směrem k údolí a vyrazila nazpět do Akademie, kde měla dle všeho důležitější práci, než starost o pár učedníků.

Někteří ze studentů neváhali a rovnou se rozeběhli k tamním hrobkám - rozdělovali se dle toho, kdo kam zamířil první, protože předpokládali větší šanci tam, kde bylo méně lidí. Trojice kolaborantů se jenom rozhlédla za nimi a pak se rozdělila na dvojici a jednoho, který v klidu vyrazil směrem k hrobce Ajunty Palla, kde před ním zmizeli dva studenti. Tys mohl pokračovat dál ve své cestě, kde na tebe nejspíš již mohla čekat Tanna, nebo sledovat kam zamíří ostatní. Kromě vás se tu nacházela ještě skupina čtyř mladších učedníků vykopávající nedaleko prostředka údolí v zemi nějaké artefakty, i když se nezdálo, že by byli nějak úspěšní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“