Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Myslím že tenhle úder by mohl vyjít.. Jeho náhlá rychlost mě však úplně šokovala měl jsem co dělat abych po neůspěšném zásahu do ramene udržel rovnováhu, ještě párkrát se naše čepele dotkly, ale potom mi kvůli jeho dobře načasovanému úderu vyleteěl meč z ruky, zaklopítl jsem spadl do zadu a jen se díval jak mist Dorn chytil můj světelný meč do ruky.. Vstal jsem a svůj světelný meč jsem si od něho vzal.. Ani jsem se na něho nepodíval a když odešel spadl jsem z pátky na zem a chvíli jsem tam jen tak seděl a přemýšlel..
Tos podělal Kore.. Zvedl jsem se připnul si světelný meč na opasek a pomalým tempem jsem vyrazil do mého pokoje..
Jestli jsem zkoušky neudělal, bude to hrozný, určitě budu jedinej.. A co na to řekne Radiish?

Coruscant, Chrám Jediů, Můj Pokoj

Vešel jsem do pokoje a roztáhl želuzie, náhlá záře mě na chvíli úplně oslepila, strčil jsem hlavu pod kohoutek a nejmíň minutu jsem jí tam nechal.. Potom jsem si sedl na postel že budu meditovat..
Vůbec se nemůžu soustředit.. Zkoušel jsem to pořád dokala ale myšlenku na neůspěch jsem nedokázal prostě dostat..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů, tvůj pokoj

Z meditace tě vyušilo zaklepání na dveře. Otevřel jsi oči a zjistil, že Radiish klepala zevnitř, nejspíš klepala zvenku a když jsi neodpovídal, tak se podívala dovnitř.
Ahoj... tak co? Dorn je v zahradě a netváří se moc nadšeně, nebo spíš... On se netváří vůbec, je čelem opřenej o zábradlí a vypadá to, že spí.
Řekla a přešla k posteli, kde si sedla na kraj.
Něříkej, že to bylo až zas tak špatný, jestli tě teda nesundal hned co na tebe zaútočil.
Uvažovala nahlas a očima tě zkoumala snad všude.
Nemůžou tě nechat opakovat... to nejde.... nestává se to moc často...
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů, můj pokoj

Kývnul jsem na Radiish a ani jsem nevnímal že si sedla vedle mě. Ten den toho na mě prostě bylo moc. Její věty jsem si sám musel v duchu párkrát zopakovat aby mi dávaly smysl.
No prostě mám pocit že jsem to zvoral, jsem jedi tohle bych přeci měl vždy vycítit správně nebo ne? Říkal jsem s hlavou zabořenou do dlaní.
Vždycky se najdou vyjímky.. Vzdechl jsem, přešel jsem k umyvadlu a strčil hlavu pod proud studené vody..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů, tvůj pokoj

Musel bys být opravdu manták, abys tuhle zkoušku neudělal.
Řekla po chvíli a slyšel jsi jak přechází po pokoji.
Najdou se a jsou. Všude najdeš vyjímky, ale řekni. Věříš, že je šance, žes ty zkoušky udělal? Nebo už nemáš naději na úspěch...
Ucítil jsi její ruku na svém rameni.
Musíš věřit, žes to udělal. svým způsobem... doufat v nejlepší a počítat s nejhorším. Ale pořád musíš věřit tomu, žes ty zkoušky udělal.
Pak si sedla znovu na postal a opřela se zády o stěnu.
Mám jít, nebo tady s tebou počkat?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů, můj pokoj

Studená voda se mi po tom všem jen a jen hodila. Po chvíli jsem vypnul proud vody a opřel se o umyvadlo.
Samozřejmě že mám ještě naději, ale nejvíc mě na tom všem štve Dornův přístup.. Když si sedla utřel jsem si mokrý obličej do pověšeného ručníku.
Však já věřím jen prostě nevím, je toho na mě asi moc.. Otočil jsem se na ní.
Prosím počkej tady.. Řekl jsem a sedl si zpět na postel vedle ní.
To že Dorn na sobě nedá nic znát, nic co by napovídalo výsledek zkoušek, žádnou emoci.. Chápu přesně takový má být Jedi, ale ta nejistota mě zabíjí...
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů, můj pokoj

Takhle to má být. Má tě to znejistit a tvůj úkol je se dokázat uklidnit. Vyčistit si hlavu.
Řekla a pak se zadívala na dveře.
Bude ještě nějakou dobu trvat, než všichni dokončí zkoušky. Pak vás svolají a po jednom si s vámi promluví, spíš každého ohodnotí.
Uběhlo skoro deset dalších minut, než ti na dveře zaklepal další člověk, otevřel a nakoukl dovnitř, ukázal se být rodianem a jeho řeč jsi neznal, ale Radiish kývla hlavou a vstala.
Jdeme.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů, můj pokoj

Bylo od ní sice hezké že se mi snažila pomoct a važil jsem si toho, ale já se uklidnit nedokázal.
Po jednom? No aspoň nebudu mít veřejnou ostudu.. Naposledy jsem na ní hodil pohledem a pak jsem se zakoukal z okna do zapadajícího slunce. Vždy mě ten pohled uchvacoval, přemýšlel jsem nad svojí budoucností, uvažoval jsem kdo si mě vybere jako učedníka, kdyby si vybírali padawani pro mě by byla volba jasná.. Střídavě jsem se díval z okna a na chronometr.
Rodiání oči mě vždycky fascinovali.. A uvědomil jsem si že na jedny takové zrovna blbě civím. Chvíli jsem koukal na Radiish pak jsem vstal, kývnul jsem a svižným krokem vyrazil za ní...
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Došli jste do učebny, kde se s tebou Radiish rozloučila. Po chvilce došli všichni a mistr vás po jednom volal do malé místnůstky vedle učebny. Tvoej třída byla nyní asi na polovině, všichni ostatní odcházeli druhým východem, což vás nechávalo v ještě větší nejistotě. Pro každého vždycky přišel příslušný mistr, který mu vedl zkoušku. Už jste zbývali poslední tři, když ze dveří vyšel mistr Dorn a pokynul ti, abys šel dovnitř.
V místnosti seděl na křesílku mistr Yoda a Dorn si sedl na křesílko kousek od něj.
Hmm?
Otočil se na něj Yoda s tím svým klasickým úsměvanýv tónem i tváří.
Svoje jsem už řekl, je ve vašich rukách mistře.
Yoda zabručel a podíval se na tebe.
Ty zkouškou, myslíš si žes prošel?
Dorn odvrátil pohled, ale viděl jsi, že se trošku i usmívá, což mohlo znamenat, že tě buďto úlpně nezkritizoval, na něco myslí, nebo je opravdu škodolibá bestie.
Myslíš, že výkon nejlepší jsi předvedl? Hm?
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Mávnul jsem na Radiish, a začal jsem přecházet od stěny ke stěně a kýval jsem na přicházející younglingy které jsem znal. Uklidňoval jsem se že to určitě dopadlo dobře a přemýšlel jsem co budu říkat. Když už nás zbývalo asi deset sedl sedl jsem si jako ostatní a díval jsem se jak všichni mizí v učebnách kde se dozví výsledek dnešních zkoušek.
Když jsem uviděl Dorna rychle jsem vstal a vešel jsem do miístnosti. Nervózně jsem se posadil a díval jsem se na ně jak si vyměňují pohledy. Díval jsem se na mistra Yodu co řekne nebo na co se zeptá. Váhal jsem co odpověděd, ale pak jsem si vzpoměl na slova která mi předtím řekla Radiish..
Doufám v to, ale myslím že jsem připraven čelit i té horší možnosti.. Díval jsem se na Dorna a doufal jsem že se nesměje mé odpovědi.
To asi ne mistře, myslím že to mohlo být mnohem lepší.. Sklonil jsem hlavu a při čekání na odpověď jsem zhluboka dýchal.
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Myslíš? Myslíš, že mnohem lepší mohlo být? A proč to nebylo lepší?
Yoda se na chvíli odmlčel a pak se usmá.
Mistr Dorn tvůj přístup zhodnotil. Rady poslouchal jsi. Všechny zkoušky splnil jsi. Padawanem odteď stáváš se. Místře Dorne, padawane, můžete jít.
Dorn vstal, uklonil se a vyrazil ke druhým dveřím.
Tak gratuluju, mě něděkuj, snažil ses... ale je co zlepšovat, cvič, uč se. Pro zbytek dne máš volno.
Pak se otočil a pomalu vyrazil pryč, o několik kroků později zmizel.

__________________________________________________________________________________
Buďto to v několika příspěvcích ukončíme, nebo ti můžu nabídnout padawanský turnaj, při kterém si mistři vybírají padawany, je to na tobě jestli si chceš zabojovat, nebo to necháme na misi.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, chrám jediů

No nejsem moc trpělivý.. To je asi má největší slabina.. Omlouvám se.. Už jsem skoro začínal koktat a ta další věta mě naprosto zaskočila. Stál jsem tam s dost blbým výrazem v obličeji pár vteřin a pak jsem se jako mistr Dorn uklonil a řekl jsem tak aby to slyšeli oba.
Děkuju.. A vyšel jsem z místnosti za Dornem.
Vezmu si to k srdci mistře.. Ať vás provází síla! Ještě jsem na něj křikl než se mi stratil z očí..
Paráda konečně to mám za sebou.. S úsměvem jsem vyrazil za člověkem kterému jsem ten výsledek chtěl nejvíc říct..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, chrám jediů

Šel jsi za ní, v pokoji nebyla, protože bylo zamčeno a nikdo ti neotevíral. Vyrazil jsi proto na další místa, kde se většinou zdržovala.
Procházel jsi chodbou, která vedla k botanice, když jsi uslyšel, jak někdo utíká, než ses otočil, tak stála vedle tebe.
Tak co? Jak to dopadlo, udělals to? Neříkej že ne, jinak...
Mluvila docela rychle a na sekundu začala projíždět očima jak dokončit větu.
Jinak po tobě hodím tenhle datapad sakra..
Usmívala se, svým způsobem tě znala dost dobře, aby věděla, že kdybys zkoušky neudělal, tak bys měl jiný výraz.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Klepal jsem na dveře ale zevnitř se nic neozývalo, tak jsem vyrazil hledat jí.
Doufám že je v botaníku, mám pocit jako bych už prošel chrám skrz na skrz celej.. Říkal jsem si zatímco jsem se k botaník přibližoval. Jakmile se objevila vedle mě zastavil jsem se a nahodil jsem ten nejsmutnější výraz jakej jsem uměl. Díval jsem se střídavě na ni a na zem, ale po pár vteřinách ticha už jsem to nemohl vydržet a začal jsem se smát.
Mám to!
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Příšte se vykašli na tak pesimistickou náladu, počítej s tím ale pořád to vnímej pozitivně, už bys věděl do čeho půjdeš.
Pak tě objala a zasmála se.
Co budeš dělat? Zúčastníš se turnaje, kde si tě někdo vybere za padawana?
Usmála se a podívala se do chodby.
Nebo už tě má někdo zamluvenýho?
Podívala se na tebe spiklenecky.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Opětoval jsem jí objetí a pořád jsem se usmíval a nic mi nemohlo zkazit dobrou náladu. Poslouchal jsem co řekne.
Nebo už tě má někdo zamluvenýho? Bylo mi jasný co jí na tohle mám říct, tak by se mohlo stát to co si přeju už dost dlouho, abych měl Radiish za mistra.
No to jestli mě někdo vůbec bude mít zabranýho teď záleží na tobě.. Usmál jsem se na ní a opětoval jí mrknutí.
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“