Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Hm zvláštní.. Řeknu si když zjistím že ani jeden není skutečný..
To může znamenat dvě věci buď je svými myšlnkami vytváří někdo tady kolem, nebo si je vytvářím sám a ani o tom nevím... Opt jsem se usadil..
Nevím jsetli to zvládnu ale možná bych dokázal vycítit myšlenky toho kdo je vytváří, třeba to přeci jen nakonec budu já sám.. Musím se soustředit na všechny Jedie v okolí... Ale kladem bylo že za tu dobu co jsem tu strávil zatím jen meditací jsem úplně zapoměl na svůj stres..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Pokoušel ses zaměřit Dorna, ale pořád ti to nešlo. Nevíš, jak dlouho to trvalo, ale nakonec jsi něco ucítil. Pokusil ses to zaměřit, ale ztratil jsi to.
Znovu jsi to chytil o pár minut později a hned vedle sebe.
Takže už mě máš.
Ozval se vedle tebe hlas a když jsi otevřel oči, viděl jsi, jak vedle tebe sedí mistr Dorn, měl na sobě jen rudou tuniku, plášť asi někde nechal.
Těší mě. Jmenuji se Mortarion Dorn a budu mistrem, který tě bude provázet zkouškami.
Usmál se a nabídl ti ruku.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Když jsem po nějaké chvíli ten zdroj té myšlenky ucítil vedle sebe zaradoval jsem se a konečně jsem otevřel oči.. Na jeho větu jsem jen nadšeně pokýval..
Jsem Koran Du, taky mě těší.. Potřásl jsem mu rukou a vyčkával co bude následovat..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Mistr Dorn se usmál a na chvíli se zahleděl do jezírka.
Věř mi... za pár hodin budeš možná proklínat moje jméno.
Řekl s humorem na tváři a otočil se. Pokynul ti rukou, ať ho následuješ a vyrazil.
S meditací jsme hotovi... zkoušky nebudeme brát postupně jak je to většinou zvykem...
Vytáhl si z jedné z kapes malý datapad a chvíli do něj něco ťukal.
Dobrá, půjdeme se podívat, jak umíš ovládat Sílu... připravil jsem ti několik pestrých věcí k této zkoušce.
Pochlubil se ti a aniž by něco řekl nastoupil do výtahu. Kdybys nešel o krok za ním, možná by sis toho nevšiml, takhle jsi stihl zareagovat jen o pár kroků později.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Nebo taky svoje jméno.. Odpověděl jsem v duchu, ale on jako mistr jedi to musel slyšet.. Když mi pokynul šel jsem v tichosti za ním..
No pokud bude znalost kodexu poslední tak s tím nemám problém.. To mi vůbec nejde.. Říkal jsem si ale aby to nevypadalo že ho úplně ignoruju na jeho větu jsem pokýval.. Snažil jsem se koutkem oka podívat na datapad, ale nic jsem tam neviděl..
Zkouška z používání síly? Boj a používání síly, to je přesně pro mě.. Jen doufám že těmi pestrými věcmi nemyslí přepravní kontejnery nebo tak, zatím umím zdvyhat jen menší předměty.. A pak jsem si všiml že on už je ve výtahu a tak jsem posledních pár kroků hodně zrychlil..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Vyjeli jste výtahem, pokračovali chodbou až jste nakonec vyšli na Ziggurat Chrámu, kde často probíhaly hodiny, když vás chtěli mistři vytáhnout na vzduch.
Došli jste do jednoho roku, kde měl mistr přichystané dva stoly, sud, něco co připomínalo hrazdu pro gymnasty a několik beden.
Jednu z nich otevřel a mávl rukou. Na stůl vyletělo osm koulí, nebo spíše na první pohled, ve skutečnosti se jednalo o lebky bez spodní čelisti.
Chci, abys přenesl za pomoci Síly všechny tyhle lebky hezky jednu po druhé z tohoto stolu na ten druhý.
Oznámil ti a ukázal na oba stoly. Byly od sebe asi pět metrů.
Neboj, není to tak lehký, každá ta lebka váží asi.. deset kilo, jedna i dvacet, každá jinak ale tohle jsou limity. Můžeš začít.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Konečně čerstvý vzduch! Napadlo mě když jsem dojeli výtahem nahoru.. Pozoroval jsem ty věci co tam byli připravené a trochu jsem se lekl když z bedny vylítlo pár předmětů které jak jsem uviděl když dosedli na stůl byly lebky..
To dám levou zadní! Říkal jsem si a už jsem necítil žadný stres.. Moje sebevědomí ale značně pokleslo když se zmínil o jejich hmotnosti..
Sakra čí jsou to lebky? Říkal jsem si ale odpověd jsem slyšet nechtěl.. Začal jsem od té co vypdala nejlehčeji, napřáhl jsem ruku a pokusil si vyprázdnit hlavu. Zavřel jsem oči a začal se soustředit jen a jen na lebku..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

První lebka přeletěla relativně rychle a bez problému, byla to jedna z těch lehčích. Problém byl, že všechny vypadaly stejně, jako lidské lebky a na povrchu byly také ze stejného materiálu, ale unitř musel být materiál jiný kus od kusu, nebo byly některé duté.
Přeletěla druhá, třetí i čtvrtá lebka, už ses docela potil a začínala ti tíhnout ruka. Přeletěly další dvě lebky. Teď před tebou stály už poslední čtyři. Začínal jsi být celkem dost udýchaný a potil ses podobně, jako když jsi před nějakou dobou stál v řadě s ostatními.
Můžeš si odpočinout, dám ti... řeknu ti až budeš pokračovat... nebo jestli to chceš dokončit... je to na tobě.
Mistr Dorn seděl na židli naproti tobě zhruba mezi stoly odsunutý stranou, abys ho náhodou nějakou lebkou nesejmul z židle.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Hm, není to tak těžký jak jsem myslel.. říkal jsem když přeletěla první.. Ale pak už to šlo hůř a hůř.. Od třetí lebky už mi to připadalo monhem víc těší a cítil jsem jak se na mě opět začíná lepit oblečení..
Pau.. Pauzu! Sípal jsem ze sebe když zbývali čtyři lebky na přenesení a když to mistr Dorn dovolil, sednul jsem si na zem a vyprázdnil si hlavu myšlenkami o tom jak to bude skvělé když zkoušky dokončím a jak bude skvělé až to řeknu Radiish..
Ale aby se to stalo musíš do toho dát všechno hlupáku! A chtel jsem sám sobě dát pohlavek ale uvědomil jsem si že tam furt sedí mistr Dorn.. Byl jsem odhodlanej dát do toho všechno a vyčkal jsem dokud mi mistr Dorn neřekl ať pokračuju..

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Mistr Dorn tě nechal odpočívat asi dvě minuty. Za tu dobu nic neříkal a zdálo se, že si užívá výhled na Coruscant. nebo taky podřimuje.
Jdeme... pokračuj.
Probralo tě a byl jsi nucen pokračovat.
Do posledních čtyřech lebek ses rozhodl dát všechno. Na třetí lebce bylo značně znát, jak se klepala a musel jsi zabrat, aby se dostana na stůl, protože při přenosu vzduchem značně klesla. Poslední lebka se pohybovala nahoru a dolů jako kurz akcií, ale nakonec se dopravila na druhý stůl, i když ti přišlo, že ti musel Dorn pomoc.
Super... půlku téhle zkoušky máš za sebou.
Zatleskal ti pomalu s úsměvem a pak ti podal ručník spolu s lahví s vodou.
Odpočiň si, než budeme pokračovat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Jeho slova co mě vytrhla z odpočinku mi ještě víc zvedla odhodlání abych ten úkol splnil.. Soustředil jsem se jen na sílu a na tu lebku.. Ale i když jsem se snažil ze všech sil, věděl jsem že víc lebek už bych přeníst nedokázl..
Půlku?! Na chvíli jsem se zalek a vykulil oči..
Ty zbabělče! A opět jsem měl chuť si dát pohlavek..
Ty to zvládneš Kore, ať můžeš být hrdej, ať může být Radiish hrdá, ať může být... táta hrdej.. Nachvilku jsem začal přemýšlet že jednou bych ho měl najít pokud ještě žije..
Ne to ne teď se soustřeď na zkoušku.. A opět jsem si sedl do meditačního sedu..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

Zatímco jsi meditoval, cítil jsi, jak kolem tebe mistr chodí.
Tak dobrá, pokračujeme.
Řekl po nespecifické době, protože nevíš jak dlouho tě tak mohl nechat odpočívat.
Otevřel jsi oči a uviděl, že jsou lebky rozestavěny kolem tebe.
Zkombinujeme teď zkoušku meditace a ovládání Síly. Pokusíš se zvednout ty lebky najednou. Třeba jen centimetr nad zem, ale zvedneš je. Je jedno, jak těžký, nebo velký je předmět, musíš věřit, že ho zvedneš. Meditace ti pomůže, snad.
Pak si zase sedl na židli a rychle si přepočítal lebky.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Rozkoukal jsem se kolem sebe, nevím jak dlouho jsem meditoval, ale oči jsem měl zavřené na tak dlouho abych musel chvíli mrkat když mi do očí vjela dení záře na Coruscantu.. Rozhlédl jsem se kolem sebe a pak už mi začalo pomalu docházet co mám za úkol..
Jedno jak je předmět velký.. Stačí jen věřit.. Přesně to nám vždy říkal mist Yoda.. A to mi připomelo další jeho slova..
Síla není ve mě je všude kolem mě, i v těch lebkách.. A přesně toho jsem využil znovu jsem zavřel oči a mírně jsem rozpažil ruce a začal jsem vnímat tu sílu kolem sebe a všechnu jsem jí koncentroval abych ty lebky zvedl třeba jen o kousíček..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Gnost Kohn »

Coruscant, Chrám Jediů

I tentorkát jsi do toho dal všechno. Cítil si, jak začínají lebky klepat o zem. Začaly se ti klepat i ruce. Rozbolela tě hlava a nejspíše ti taky tekla krev z nosu.
Probral ses na zemi. Nad tebou se skláněl mistr Dorn a prohlížel si tě. V jedné ruce držel láhev s vodou a ve druhé ručník, který byl na pár místech od krve.
Musím říct, že to nebylo nejlepší... půjdeme dál...
Pak se podíval někam, kam jsi neviděl a položil ručník s lahví na zem.
Až ho to přejde, tak ho za mnou zaveď...
Potom ti mistr odešel ze zorného pole, o sekundu později se v něm objevila Radiish a natáhla k tobě ruku, aby ti pomohla na nohy.
Vstávej, padat na zem se nemá.
Řekla pobaveně s úsměvem na rtech.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Miki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 52
Registrován: 22.6.2013 14:23:16

Re: Koran Du (Miki) - Krok vpřed

Příspěvek od Miki »

Coruscant, Chrám Jediů

Od meditace je tak blízko k mdlobám.. Řikal jsem si když jsem poprvé otevřel oči a stál nademnou mistr Dorn s ručníkem a s vodou a já si vůbec nic nepamatoval.. To že to nevyšlo mě poměrně zaskočilo a snížilo moje sebevědomí..
Jen doufám že mi ten neůspěch moc nepřitíží.. Když jsem viděl že mistr Dorn k někomu mluví, zkoušel jsem tím směrem natočit hlavu, ale celé tělo mě bolelo tak jsem počkal než se ta postava přiblížila ke mě..
Radiish? Co tady.. Ty mu s tou zkouškou pomáháš? Když tam nademnou stála s nataženou rukou a s úsměvem moje sebevdomí spadlo někam až do podsvětí Coruscantu.. Že mě viděla takhle, po neůspěchu.. S hanbou jsem se chytnul její ruky a pomalu i když to bylo bolestivé jsem se postavil na nohy, rozhlídl se a vzal ručník namočil ho a tou stranou která byla nejméně ušpiněná od krve jsem si protřel obličej..
Šílenství je jako gravitace stačí jen trochu popostrčit..

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“